Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Котка стръвница нападна мечка

Препоръчан отговор

7-килограмова котка нападна кафява мечка, опитала се да мине през градината на стопаните й в западните покрайнини на Милфорд (Ню Джърси). Жак - рижата петниста котка на семейство Дикей, не позволява на никой да допари до територията й. Щом видяла кафявата мечка, тя се хвърлила с диво мяукане да драска и хапе натрапника.

Уплашено, дивото животно побягнало и, за да се спаси от страшния звяр, се качило на най-близкото дърво. 15 минути по-късно мечката слязла от дървото и се опитала да се върне откъдето е дошла, но Жак отново я нападнал и тя била принудена пак да се качи на някое дърво.

Собственичката на храбрата котка, Донна Дикей, се уплашила за домашния си любимец, взела го на ръце и го прибрала в къщата. Тогава мечката тутакси слязла от дървото и се втурнала към близката гора. “Преди се смеехме, че Жак ни пази, тъй като не позволяваше на съседните кучета и котки да приближат, но никога не сме вярвали, че ще се нахвърли на мечка”, каза собственичката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто я и въпросната котанка:

BIG_CAT.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най ми харесва израза "котка стръвница". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено снимката не е на 6 килограмова котка, а на 16-ет. Иначе котето е зарибено.Чак да изгони мечка,то сигурно е било някое малко мече.Апак може и да не е било малко мече, в природата има всякакви оаномалии :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам думи.Как може 7 килограмова котка да нападне мечка.Животните все повече еволюират :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ква ти котка,тя е колкото магаре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...значи мечката се отървала само с уплаха. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие мислите майтап, ама моята маца дето е само 3 кила как скача на скромните ми 103 .... Още не ме събаря и съм я научил да ме слуша, ама като подивее няма такъв звяр, който не вярва, да дойде да я види (предложението важи най-вече за дами между 18 и 30) :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даа,интерен случай,дано да не се ядосва на стопанина че... :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, те котките са едни малки тигри и тигрите са едни големи котки.Обаче мечките са си мечки и се е получило доста странна ситуация.И пак чак собственичката на котката е излязла на съм да я пребере да не и се случило нещо лошо.К'во лошо може да и се случи? Трябваше да прибере мечката на нея да не и стане нещо (може от страх да падне от дървото) :blink:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
даа,интерен случай,дано да не се ядосва на стопанина че... :blink:

Да ме ревнува ли, може може, щото иначе иска да се включи, а с тия нокти какви пакости може да направи... затова вече я затваям в другата стая или в гардероба при мечката :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мърррр, това не може да ми влезе в стаята иначе вече да съм го пратил да спи на студено на терасата :blink: (като се сетя че Тайсън имаше 2 лъва ...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А това е и КОТЕНЦЕТО:

leo1uh.gif

определено изглежда респектиращо :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олееее......Добре че собственичката си е прибрала ''котенцето'',че мечката още да е на дървото laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Олееее......Добре че собственичката си е прибрала ''котенцето'',че мечката още да е на дървото laugh.gif

Хм...Бих казал ако теи нареченото "котенце" се беше качило на дървото на същият ден стопаните щяха да ядат мечешко. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хм...Бих казал ако теи нареченото "котенце" се беше качило на дървото на същият ден стопаните щяха да ядат мечешко. biggrin.gif

Аз пък бих казал, че ако котенцето не го нахрант някой ден може да останебез стопан biggrin.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък бих казал, че ако котенцето не го нахрант някой ден може да останебез стопан biggrin.gif .

Не може би от малко е при свойте стопани и е свикнало със тях.И да е много гладно неможе да посегне към свойте стопани.А,пък и неможе да остане гладно,защото щом стопаните са решили да гледат домашен любимец трябва да се грижат за него.TempleGuard разбрах те-каза го на шега :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечката си е виновна, да не я е карал някой да минава през градината на хората. :rolleyes: За друг път ще знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така тетелинке.Все пак котката става за много добър пазач.Трябва да питам собственниците дали я продават и за колко cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно така тетелинке.Все пак котката става за много добър пазач.Трябва да питам собственниците дали я продават и за колко cool.gif

Едва ли :)

Все едно аз да продам Хайдук Пикасо ohmy.gif

Той поради липса на мечки ми носи гущери в леглото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак,че не разбрах.

"котето"на мечката ли е било гладно? :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...