Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Прибирам се включвам компютъра , и в дясно където е лентата с абонатите  знаете най-отгоре са ти най-често търсените контакти (както е при мобилната версия) , Сега всички хора са ми заместени с други дето не съм писал никога с тях . Двама познати имат същия проблем и предполагам това е масов бъг и скоро ще го оправят , а вие подобно нещо имате ли ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой знае ли как се редактират снимките в дневника - на началната излизат Снимки с вас а аз не ги искам

не мога да намеря опция да ги махна, искам да излизат Вашите снимки

много гадно разни непознати дето се тагвали с мене... не ги ща

:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.03.2016 г. в 17:42, batista2443 написа:

Прибирам се включвам компютъра , и в дясно където е лентата с абонатите  знаете най-отгоре са ти най-често търсените контакти (както е при мобилната версия) , Сега всички хора са ми заместени с други дето не съм писал никога с тях . Двама познати имат същия проблем и предполагам това е масов бъг и скоро ще го оправят , а вие подобно нещо имате ли ?!

И на мен преди също ми бъгваше фейсбука но по друг начин, например като вляза и искам да си пиша с някой и аз нали му пиша но съобщението не се изпраща веднага а минава време докато това стане, в другия случай като вляза и чата ми афтоматично се изклучва и по този начин немога да пиша на никой - има различни такива бъгове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, haidukpikaso написа:

някой знае ли как се редактират снимките в дневника - на началната излизат Снимки с вас а аз не ги искам

не мога да намеря опция да ги махна, искам да излизат Вашите снимки

много гадно разни непознати дето се тагвали с мене... не ги ща

:angry22:

Начинът е един - на всяка от снимките, на която си отбелязана, цъкваш на "Редактирай", и после я премахваш от дневника, или махаш отбелязването.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера, защо колежката Лорито изважда теми от прахоляка тези е поне 4 или 5 която виждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Начинът е един - на всяка от снимките, на която си отбелязана, цъкваш на "Редактирай", и после я премахваш от дневника, или махаш отбелязването.

тц, мен не ми пречи че съм отбелязана, нека си стоят, просто не ги искам да са на началната

те преди си бяха вътре, на началната си ми бяха Вашите снимки, и от известно време излезе тоя албум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.