Премини към съдържанието
pcbsd

Русофилите и Путинистите са по- голямо зло от Ислямска държава и от Ал-Кайда.

Препоръчан отговор

Няма такова чудо като руска сватба! 18 снимки, от които тези сватбари трябва да се срамуват!

Има нещо специално в руския народ – в обичайте, сватбите, ухажването и любовта им към чашката, но затова пък са ни толкова любими. Руска сватба – ей такова чудо не сте виждали! :)

Цитирам Антон Тодоров: Руснака и с масло да го изпечеш, пак си остава Руснак. Прекрасна Финландска поговорка.

http://po-krasivi.net/51292/nyama-takova-chudo-kato-ruska-svatba-18-snimki-ot-koito-tezi-svatbari-tryabva-da-se-sramuvat.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, pcbsd написа:

Няма такова чудо като руска сватба! 18 снимки, от които тези сватбари трябва да се срамуват!

И какво общо има заглавието на темата със сватбите и снимките?

Редактирано от koldun (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките не са Фотошоп. В този форум много се говори против Европейският съюз и САЩ, а се възхваляват руснаците. Показвам Ви нагледно, какво възхваляват русофилите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, pcbsd написа:

Снимките не са Фотошоп. В този форум много се говори против Европейският съюз и САЩ, а се възхваляват руснаците. Показвам Ви нагледно, какво възхваляват русофилите.

От 18 снимки на сватби си правиш извод за 140 млн души. Брейййй..... Утре ако видиш 18 снимки на сватби от друга държава дали ще ги пуснеш тук за да се присмиваш и на тях? Това, че на теб нещо не ти харесва, означава ли, че на всички не трябва да им харесва?

• Харесва ми 12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, pcbsd написа:

Леле майко...:help wanted4: А не ти ли идва на ум, че такива снимки съвсем лесно могат да се намерят и за жители на щатите и евросъюза ?

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, koldun написа:

Леле майко...:help wanted4: А не ти ли идва на ум, че такива снимки съвсем лесно могат да се намерят и за жители на щатите и евросъюза ?

Има такива снимки, но специално обработени с фотошоп.

преди 1 минута, A.com написа:

От 18 снимки на сватби си правиш извод за 140 млн души. Брейййй..... Утре ако видиш 18 снимки на сватби от друга държава дали ще ги пуснеш тук за да се присмиваш и на тях? Това, че на теб нещо не ти харесва, означава ли, че на всички не трябва да им харесва?

Можете ли всички русофили да отговорите на следния въпрос?

Screenshot from 2016-03-10 19:04:05.png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Защото сирийския народ не е тръгнал да бяга наникъде. "Бежанците" са в по- голямата си част афганистанци, иракчани, африканци и всякаква друга паплач. Освен това, Русия не приема бежанци.

Хах, тя работата в Сирия вече почти приключи, нашичкия сега се сети...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И колко пари получи за да го пишеш това тук, pcbsd ?

Или очакванията ти са да се намерят хора,които пък ще пишат вижданията си за евреи , и да кръстосате саби...!

Безсмислена тема,целяща наслагване на омраза.

• Харесва ми 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, pcbsd написа:

Има такива снимки, но специално обработени с фотошоп.

Пиян Американски Полицай в работно време.

http://www.vbox7.com/play:251abf97

Видео - да не кажеш че е фотошоп.

Редактирано от koldun (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, pcbsd написа:

Има нещо специално в руския народ – в обичайте, сватбите, ухажването и любовта им към чашката, но затова пък са ни толкова любими. Руска сватба – ей такова чудо не сте виждали! :)

Цитирам Антон Тодоров: Руснака и с масло да го изпечеш, пак си остава Руснак. Прекрасна Финландска поговорка.

http://po-krasivi.net/51292/nyama-takova-chudo-kato-ruska-svatba-18-snimki-ot-koito-tezi-svatbari-tryabva-da-se-sramuvat.html

Ей, русофобче! Намери си майстора - в мое лице! Но с теб ще се позанимая утре, защото сега нямам повече време за жалката ти и безумна тема!

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, pcbsd написа:

И каква е връзката между темата ви и раздела Политика?

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В раздел политика най- много се оплюва членството на България в Европейския съюз и НАТО, а се хвали Русия. Показал съм с Безобиден и ненатрапващ Пример това, което се хвали в раздел политика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя като гледам е отворил и явно ще отваря още теми с тематика целяща - русофобия! Не, че нещо ,но.......! Ако всеки заради единствения си сърбеж вземе да отваря безброй теми!!!!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, pcbsd написа:

В раздел политика най- много се оплюва членството на България в Европейския съюз и НАТО, а се хвали Русия. Показал съм с Безобиден и ненатрапващ Пример това, което се хвали в раздел политика.

И заради това първия ви пост е за руска сватба, което няма нищо общо с политиката. Има достатъчно теми в които да се развихряте!!!

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, pcbsd написа:

Моля Ви да заключите тази тема.

Докладвайте я и ще бъде заключена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да прасна и аз една снимка на руска сватба. Баси и извратеняците са а? :D

phoca_thumb_l_wedding_151.jpg

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, pcbsd написа:

Че ти поразгледай малко българските сватби,навсякъде чалга и простотия,и тогава ми приказвай за сватби.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезни от тука като пъзня от гащите ! Жалък долен платен хАмурикански трол.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а аз ще попитам така наречените русофоби. Колко пъти САЩ, Англия или Франция са били на страната на България и са и помогнали? Визирам най-новата история на третата Българска държава, защото при първата, че и втората, доста от тия страни, които сега русофобите боготворят, не са били замислени още от племенните им вождове.  Кога немския крал си е говорел с конете, българите отдавна сме имали писменост и култура. Но да се върна на въпроса. Кога тия държави са помогнали на България, било то в някоя война, които не са били малко последните 150-200 години или пък някаква финансова или друга подкрепа за обикновения българин. Не, не говоря за малцинствата като цигани и турци, девто първите изпапкаха 5 милиарда последните 25 години и пак ла**а при тоя етнос. 

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Кико написа:

Колко пъти САЩ, Англия или Франция са били на страната на България и са и помогнали? 

Влизането в ЕС не е ли помощ ?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Белгиеца написа:

Ти добре ли си ? Освен благоденствието на циганите и на шепа хора от елита които управляват овцете , нищо не се е подобрило а напротив станало е по-зле и става по-зле.Какво толкова го тачите тоя ЕС , не виждате ли че е пробита лодка която се пълни с вода и когато потъне приливната вълна ще ни залее.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
  • Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Azhen написа:

Ти добре ли си ? Освен благоденствието на циганите и на шепа хора нищо не се е подобрило а напротив !

Айде, бе...
Я пак си помисли и ако трябва поискай помощ от публиката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Белгиеца написа:

Да, помощ е. Затриха ни ядрената енергетика, затриха малките и средни магазинчета, като дадоха път на големите вериги супер и хипер маркети, затриха голяма част от родното производство  и преориентираха българина към китайски и турски стоки и полуфабрикати. Помогнаха ни за храните с ГМО, ще ни помогнат и за шистовия газ. Наистина, бях забравил за тия неща, станали част от всекидневието ни мнооооого отдавна. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.