Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един въпрос от Paypal са ми пратили пари два пъти около левче, обаче в банката ми казват, че няма такова нещо.. Става въпрос за потвърждаване  на акаунта на Paypal Ето това е съобщението, някой може ли да ме ''светне''? 

Confirm bank account

We sent 2 small deposits (less than 1,00 BGN) to Societe Generale Expressbank x-1960.

Once you've received the deposits (usually takes 1-2 days) please enter the amounts to confirm you own the account.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това кога се е случило?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, D71149 написа:

Здравейте! Имам един въпрос от Paypal са ми пратили пари два пъти около левче, обаче в банката ми казват, че няма такова нещо.. Става въпрос за потвърждаване  на акаунта на Paypal Ето това е съобщението, някой може ли да ме ''светне''? 

Confirm bank account

We sent 2 small deposits (less than 1,00 BGN) to Societe Generale Expressbank x-1960.

Once you've received the deposits (usually takes 1-2 days) please enter the amounts to confirm you own the account.

Зависи дали си активирал в началото акаунта си. Т.е. след регистрацията, би трябвало да ти поискат код, който да получиш от банката и едва след въвеждането му, да си активираш акаунта. Иначе съобщението ми прилича на фишинг или нещо от сорта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карта ли се опитваш да свържеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Sc0user написа:

Карта ли се опитваш да свържеш?

Банковата си сметка. Картата съм я свързвал просто ми иска да потвърдя банкова си сметка (на същата карта, която съм въвел), за да мога да си тегля парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си в банката онлайн банкиране.. най-лесният начин.. за минути става и ще можеш да следиш всички транзакции.. и там ще ти излязат тези кодове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем. До колкото видях в опциите и ако не се бъркам, става въпрос за потвърждаване на банков акаунт в US. Цитирам:

Add your US bank account

Add a U.S. bank account and easily withdraw funds from your PayPal account to it.

Тоест е НЕВЪЗМОЖНО да активираш български акаунт. Ако имаш акаунт в американска банка ( виртуален можеш да направиш, а ако цивееш в САщ и реален ), тогава можеш да активираш

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.