Премини към съдържанието
ilievivan1

проблем с прожектиране на втори екран

Препоръчан отговор

Имам лаптоп Acer Travel Mate 5740 G с windows 10 преинсталиран от windows 7.Всички драйвери обновени.Телевизор Philips 42 PFS 7109 Smart.През настройки-устройства-се свързвам с телевизора и мога да изпратя снимки и видео,които гпедам на телевизора,но когато искам да направя прожектиране на десктопа на лаптопа върху екрана на телевизора нищо не става.Всичко това става безжично, като имам рутер в който с кабел е свързан телевизора.Когато свържа лаптопа с телевизора всичко е нормално,но целта ми е това да става безжично.Моля помагайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този модел като гледам в сайта на производителя няма драйвери за Windows 10. Сигурно ли е, че си инсталирал всички драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кои драйвери става въпрос за да проверя.Лаптопа от windows 7 e обновен на windows10.

Редактирано от ilievivan1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря ExaFlop.Всичко това става и при мен,но когато избера свързания вече телевизор, на екрана му не се появява образа от лаптопа.Ако дадено клипче или филм записан на лаптопа ги прехвърля към телевизора те се прожектират там.Другата разлика е че при мен над устройството не пише Projectors,а Устройство за изпълнение.Целта е десктопа на лаптопа да виждам на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките тези приложения съм ги пробвал вече,но или не са съвместими със системата или с версията Windows 10. Много интересно, че с лаптопа на внука ми всичко върви нормално.Имам чувството ,че проблема е във видеокартата или в някои настройки.Видеокартата е AMD Mobility Radeon HD 5000 Series с драйвер от 4.11.2015г. версия 15.201.1151.1008.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай по-стара версия на драйвъра за видеото.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.