Премини към съдържанието
Димитър90112

Tон колонки светнаха без да са включени в контакта

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Преди 2 седмици ми подариха едни стари тон колонки, който си работят перфектно , но аз ги ползвам много рядко и за това са постоянно изключени! Един ден , реших да натисна бутона за включване , без да съм слагал щепсела във контакта и тръгнаха за 5 секунди! КАК ТАКА ? Някой може ли да ми обясни ? Не съм ги включвал от 7 дена :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко устройство съдържа в себе си кондензатори. В зависимост от консумацията на устройството и капацитета на кондензаторите е възможно при включване диодните му лампи да светнат докато се разредят кондензаторите. Няма нищо странно в това. Старите лампови телевизори дори могат да те убият ако ги ремонтираш изключени от контакта без преди това да си им разредил кондензаторите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Калин Карабойчев написа:

Всяко устройство съдържа в себе си кондензатори. В зависимост от консумацията на устройството и капацитета на кондензаторите е възможно при включване диодните му лампи да светнат докато се разредят кондензаторите. Няма нищо странно в това. Старите лампови телевизори дори могат да те убият ако ги ремонтираш изключени от контакта без преди това да си им разредил кондензаторите.

:D  мерси за информацията :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър90112 написа:

...без да съм слагал щепсела във контакта и тръгнаха за 5 секунди! КАК ТАКА ? Някой може ли да ми обясни ? Не съм ги включвал от 7 дена :D 

Някои модели,могат да работят с батерии.Да не би твоите да имат такава възможност?Защото 5 секунди са много,за да светнат от само себе си,без друго захранване,при това след като не са включвани цяла седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.