Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги и колежки ;) Имам запитване към вас?Трябва ми програма с която мога да си направя собствена корица за фейсбук :) Корица искам да представлява един надпис искам да пише - TBP # Captain TEEMO някой ако знае някоя програма или сайт в който мога да си направя корицата да драска коментар ;) мерси предварително :emoji_smiley-14:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си Photoscape, елементарна е за експлоатация също така безплатна. Ако не ти се занимава и аз мога да ти я направя тази корица :D за секунди става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, De Santa написа:

Дръпни си Photoscape, елементарна е за експлоатация също така безплатна. Ако не ти се занимава и аз мога да ти я направя тази корица :D за секунди става.

Имам я тази програма ;) сега ще пробвам да я направя ако не се получи и изпитам затруднение ще пиша пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, xXx*Triple*xXx написа:

Имам я тази програма ;) сега ще пробвам да я направя ако не се получи и изпитам затруднение ще пиша пак :)

Хаха елементарно е, примерно пишеш в гугъл " Black page" и теглиш черен лист, отваряш го с photoscape и мисля че долу в една от страничките имаш опция да пишеш върху снимка... избираш си шрифт и пишеш к'вот искаш ;) също така от нета има много готини шрифтове не можеш да кажеш дали е шрифт или някой ти го е правил на photoshop ;) GL:HF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, De Santa написа:

Хаха елементарно е, примерно пишеш в гугъл " Black page" и теглиш черен лист, отваряш го с photoscape и мисля че долу в една от страничките имаш опция да пишеш върху снимка... избираш си шрифт и пишеш к'вот искаш ;) също така от нета има много готини шрифтове не можеш да кажеш дали е шрифт или някой ти го е правил на photoshop ;) GL:HF

Получи се няква корица ама ако може 2ро мнение :emoji_smiley-16:

drawing_on_black_headlights_large.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, схвана какво трябва да се направи а сега намери снимка за фон с по големи размери, промени малко шрифта и си готов :)

sadasdsad.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от Иванова138
      Здравейте, обръщам се към Вас с молба за помощ! Във фейсбук е създаден фалшив профил, който побликува мои снимки и ме оплюва. Пишат се много глупости, споменават се имена и се намесват много хора. Обърнах се към полицията, но от там ми отговориха, че немогат да ми помогнат. Има ли начин да разбера кой стои зад всичко това? Аз имам съмнения, но не съм напълно сигурна. Ако някой може да ми помогне, ще бъда безкрайно благодарна! 
    • от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.