Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги и колежки ;) Имам запитване към вас?Трябва ми програма с която мога да си направя собствена корица за фейсбук :) Корица искам да представлява един надпис искам да пише - TBP # Captain TEEMO някой ако знае някоя програма или сайт в който мога да си направя корицата да драска коментар ;) мерси предварително :emoji_smiley-14:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си Photoscape, елементарна е за експлоатация също така безплатна. Ако не ти се занимава и аз мога да ти я направя тази корица :D за секунди става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, De Santa написа:

Дръпни си Photoscape, елементарна е за експлоатация също така безплатна. Ако не ти се занимава и аз мога да ти я направя тази корица :D за секунди става.

Имам я тази програма ;) сега ще пробвам да я направя ако не се получи и изпитам затруднение ще пиша пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, xXx*Triple*xXx написа:

Имам я тази програма ;) сега ще пробвам да я направя ако не се получи и изпитам затруднение ще пиша пак :)

Хаха елементарно е, примерно пишеш в гугъл " Black page" и теглиш черен лист, отваряш го с photoscape и мисля че долу в една от страничките имаш опция да пишеш върху снимка... избираш си шрифт и пишеш к'вот искаш ;) също така от нета има много готини шрифтове не можеш да кажеш дали е шрифт или някой ти го е правил на photoshop ;) GL:HF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, De Santa написа:

Хаха елементарно е, примерно пишеш в гугъл " Black page" и теглиш черен лист, отваряш го с photoscape и мисля че долу в една от страничките имаш опция да пишеш върху снимка... избираш си шрифт и пишеш к'вот искаш ;) също така от нета има много готини шрифтове не можеш да кажеш дали е шрифт или някой ти го е правил на photoshop ;) GL:HF

Получи се няква корица ама ако може 2ро мнение :emoji_smiley-16:

drawing_on_black_headlights_large.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, схвана какво трябва да се направи а сега намери снимка за фон с по големи размери, промени малко шрифта и си готов :)

sadasdsad.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.