Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги и колежки ;) Имам запитване към вас?Трябва ми програма с която мога да си направя собствена корица за фейсбук :) Корица искам да представлява един надпис искам да пише - TBP # Captain TEEMO някой ако знае някоя програма или сайт в който мога да си направя корицата да драска коментар ;) мерси предварително :emoji_smiley-14:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си Photoscape, елементарна е за експлоатация също така безплатна. Ако не ти се занимава и аз мога да ти я направя тази корица :D за секунди става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, De Santa написа:

Дръпни си Photoscape, елементарна е за експлоатация също така безплатна. Ако не ти се занимава и аз мога да ти я направя тази корица :D за секунди става.

Имам я тази програма ;) сега ще пробвам да я направя ако не се получи и изпитам затруднение ще пиша пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, xXx*Triple*xXx написа:

Имам я тази програма ;) сега ще пробвам да я направя ако не се получи и изпитам затруднение ще пиша пак :)

Хаха елементарно е, примерно пишеш в гугъл " Black page" и теглиш черен лист, отваряш го с photoscape и мисля че долу в една от страничките имаш опция да пишеш върху снимка... избираш си шрифт и пишеш к'вот искаш ;) също така от нета има много готини шрифтове не можеш да кажеш дали е шрифт или някой ти го е правил на photoshop ;) GL:HF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, De Santa написа:

Хаха елементарно е, примерно пишеш в гугъл " Black page" и теглиш черен лист, отваряш го с photoscape и мисля че долу в една от страничките имаш опция да пишеш върху снимка... избираш си шрифт и пишеш к'вот искаш ;) също така от нета има много готини шрифтове не можеш да кажеш дали е шрифт или някой ти го е правил на photoshop ;) GL:HF

Получи се няква корица ама ако може 2ро мнение :emoji_smiley-16:

drawing_on_black_headlights_large.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, схвана какво трябва да се направи а сега намери снимка за фон с по големи размери, промени малко шрифта и си готов :)

sadasdsad.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
    • от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.