Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става дума за лаптопа, значи със рутер TP-LINK съм който е свързан към настолен компютър, компютъра няма проблем със свалянето, обаче лаптопа ми хваща рутера чрез wireles, разстоянието е около 5 метра, но лаптопа сваля бавно. Модела на лаптопа е Леново G50, Windows 8.1 със Bittorrent, има ли начин лаптопа да сваля по бързо, нещо като настройки или не знам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, vilizarht написа:

Става дума за лаптопа, значи със рутер TP-LINK съм който е свързан към настолен компютър, компютъра няма проблем със свалянето, обаче лаптопа ми хваща рутера чрез wireles, разстоянието е около 5 метра, но лаптопа сваля бавно. Модела на лаптопа е Леново G50, Windows 8.1 със Bittorrent, има ли начин лаптопа да сваля по бързо, нещо като настройки или не знам?

Ако свържеш лаптопа към ругера с кабел - има ли съществена разлика?

Скоростта на сваляне (download) много зависи и от броя на сиидърите и тяхната скорост на качване (upload).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 47 минути, jhoro написа:

Ако свържеш лаптопа към ругера с кабел - има ли съществена разлика?

Скоростта на сваляне (download) много зависи и от броя на сиидърите и тяхната скорост на качване (upload).

Сийдърите са около 140, всичко е добре, аз имам предвид скоростта да я задвижа по някакъв начин, може ли?

разлика има ако го свържа със кабела, но по добре кабела да е на настолния компютър!

Редактирано от vilizarht (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разлика има ако го свържа със кабела, но по добре кабела да е на настолния компютър!

Въпроса беше за проба - не за постоянно. Щом има разлика, значи проблема е при теб. Ако нямаше - значи е извън теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, jhoro написа:

Въпроса беше за проба - не за постоянно. Щом има разлика, значи проблема е при теб. Ако нямаше - значи е извън теб.

Добре, а сега има ли някакъв начин да променя това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като смениш рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vilizarht написа:

Добре, а сега има ли някакъв начин да променя това?

A каква скорост при сваляне на торенти вдига най-много,с безжичната  wireles връзка?Да не се окаже,че е в нормалните граници,като за такава връзка и само да си търкаме клавишите напразно!Кажи също,каква е скоростта със speedtest .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, lupis написа:

Като смениш рутера.

Ние даже не знаем модела (само марката)

Преди да сменяш хардуер - виж как да си оптимизираш настройките. 

Optimizing µTorrent (or BitTorrent) For Speed

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.