Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Решен съм да играя SC2 ,обаче си нямам никаква идея как да започна. Казаха ми ,че ми е нужен клиента на близард,но нз. дали трябва да купя играта предварително или нещо подобно!?

П.С. не намерих читава българска общност на играта ,затова питам тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра идея е да се купи играта, защото специално SC2 WoL и HotS са на доста добри цени и скоро и последната ще поевтинее - LotV.

Има и безплатна версия - Started Edition, която е доста орязана и може да послужи за добиване на някакви впечатления преди да се закупи пълната версия. Тя е обаче основно за Multiplayer.

Ако не сте фен на мултито или просто искате да изиграете кампанията тогава ще ви трябва пълната версия (мисля, че в started edition могат да се изиграят само 3-4 мисии от кампанията с хората).

Ако пък се използва пиратска версия на пълната игра тогава кампанията може да се изиграе цялата, но не и мултито и няма да имате никакви възможности за спечелването на Achievements.

За истински фенове на играта покупката тук е задължителна. Игрите постепенно стават все по-евтини (има често промоции в steam, gog) и ако нямате чак толкова много на брой приоритетни игри все ще можете да отделите някой лев за оригинална игра. Струва си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че я имаше наскоро в промоция за 0.99 евро. Няма и два лева това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, bolgarin написа:

Мисля че я имаше наскоро в промоция за 0.99 евро. Няма и два лева това

Не ми се вярва. LotV върви намалена от 80 на 60 лв, а WoL и HotS двата са общо 40 (по 20 лв парчето), което пак не е много. За 2 лв. се съмнявам да се намери освен ако не е било в G2A и подобните, където съм чувал, че е малко руска рулетка, но може и да не е така. Нямам опит с горепосочения сайт, но го имам в bookmark списъка, защото там наистина цените са доста добри.

Добрата новина е, че LotV не изисква наличието на предните 2 версии и е пълна такава.

Offtopic: Иначе аз наскоро си взех и Victor Vran на промоция, но все пак подкрепяйки българските производители. Сега обаче се запалих и мисля да тествам и Adventures of Van Helsing и Grim Down, които са доста сходни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Не ми се вярва. LotV върви намалена от 80 на 60 лв, а WoL и HotS двата са общо 40 (по 20 лв парчето), което пак не е много. За 2 лв. се съмнявам да се намери освен ако не е било в G2A и подобните, където съм чувал, че е малко руска рулетка, но може и да не е така. Нямам опит с горепосочения сайт, но го имам в bookmark списъка, защото там наистина цените са доста добри.

Добрата новина е, че LotV не изисква наличието на предните 2 версии и е пълна такава.

Offtopic: Иначе аз наскоро си взех и Victor Vran на промоция, но все пак подкрепяйки българските производители. Сега обаче се запалих и мисля да тествам и Adventures of Van Helsing и Grim Down, които са доста сходни.

Значи нека си направя равносметка:

За предпочитане е да си закупя игрите /но от клиента на Близърт предполагам?/ 

Доколкото разбрах от вас,е възможно да спестя 40лв. и да си взема директно Legacy of the void, която е пълна версия, а не надграждаща се над останалите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се разбира се, но ако задобрееш много на играта от замунда или арена после няма да е точно същото ако решиш да се пробваш в някой легален турнир. Пълно е с хакове, дупки и т.н. и ако решат винаги ще те смачкат. Има я и в магазините на Пулсар играта с кутия неразопакована, парола за дигитално съдържание ако счупиш диска и т.н. Но при всички положения ако влезеш в мола и я купиш от там играта ще е по-скъпа отколкото в интернет. Ама пък както казва колегата не се знае и на какъв ключ ще попаднеш и кое лапе ще изреве че са му откраднали играта. Общо взето скапана история.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.03.2016 г. at 22:02, Nеo написа:

Значи нека си направя равносметка:

За предпочитане е да си закупя игрите /но от клиента на Близърт предполагам?/ 

Доколкото разбрах от вас,е възможно да спестя 40лв. и да си взема директно Legacy of the void, която е пълна версия, а не надграждаща се над останалите?

Играта може да се купи и от доста бг сайтове. Има я и в Pulsar и в Ozone. Предполагам я има и в други сайтове и в момента е на промоция - 60 лв. Аз също си я взех от един от двата сайта. Имах и предните версии заради кампанията.

Доколкото ми е известно LotV е пълната версия в смисъл, че не изисква предните версии да са инсталирани за да може да се инсталира и играе самостоятелно - standalone е. Но дали включва и кампаниите с другите раси не знам.

на 21.03.2016 г. at 0:41, サムライオートバイ написа:

Извинявам се разбира се, но ако задобрееш много на играта от замунда или арена после няма да е точно същото ако решиш да се пробваш в някой легален турнир. Пълно е с хакове, дупки и т.н. и ако решат винаги ще те смачкат. Има я и в магазините на Пулсар играта с кутия неразопакована, парола за дигитално съдържание ако счупиш диска и т.н. Но при всички положения ако влезеш в мола и я купиш от там играта ще е по-скъпа отколкото в интернет. Ама пък както казва колегата не се знае и на какъв ключ ще попаднеш и кое лапе ще изреве че са му откраднали играта. Общо взето скапана история.

Ами не съм съгласен, че е пълно с хакове. Близард следят доста за такива неща и дори за псувни (могат да се докладват играчи) и следват наказания. Единствено по турнирите има често уредено мачове, но повечето ги хващат и там и следва доживотен бан.

Днес се очаква рестартиране на сезона по някое време в battle.net и излизането на нов patch, който съдържа нови co-op мисии. Лично аз не съм срещал хакове за своите скромни игри - 600 общо. Фен съм на играта още от първата част, но тогава цъках главно кампании, custom map срещу компютъра и срещу приятели в залата, не по турнири. По турнирите се запалих наскоро макар и двойката да я имам от доста време и вече съм в top 6 на team diamond. Жалко, че няма да ми стигне времето за да се кача до Master лигата преди да занулят сезона. Доста по-динамична е от първата част играта, макар да ми липсват някои единици от първата част. Харесва ми, че и има доста режими на игра - Archon, co-op, arcade и т.н. Все има какво да се прави без да ти омръзне...дори само за да вземеш всички възможни Achievements. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много се кефих на една от началните мисии. Забравих го как се казва с дългата коса. Но трябваше сам в началото да тръгна и беше подобна на дота. От двете страни вътрвят юнити и аз помагам на моите да превземат базата и колкото по-бързо успея толкова по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Liberation Day ли говориш? Където си с Jim Raynor и няколко марина...това е съвсем първата мисия на WoL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря Ви,ще поспестя парички от заплата и ще се насоча към Lotv!

Редактирано от Nеo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.