Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Аудисинхронизация към видеото на филми

Препоръчан отговор

Здравейте,

Не съм много на "ти"с компютрите,повече съм консуматор,затова ме извинете предварително за некомпетентното ми(предполагам)  изложение.

Отвреме навреме при възпроизвеждане на някои записани филми се получава едно разминаване между звука и образа.Субтитрите съвпадат с

репликите,но като цяло изпреварват момента с 5-10 сек.Има ли възможност да се синхронизират,или това е може би от възможностите на ПК спрямо

определени формати на филмите.ПК е лаптоп Fujitsu Siemens  Amilo L1310G с процесор Intel Celeron,700 MHz.  Използвам KMPlayer 3.9.0.128

Става въпрос примерно за филм,за който след заглавието е изписано 1080p.WEB-DL.DDP.1.H.264-PHD      Скрипта е същия....264-RARBG.srt

При BSPlayer Free 2.67.1076   проблемът е същия.Какво бихте ме посъветвали?

Благодаря

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробваш на друг компютър,за да се убедиш че и там също има разминаване.Ако е същото начин има.С някоя видео обработваща програма се поправя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Пробваш на друг компютър,за да се убедиш че и там също има разминаване.Ако е същото начин има.С някоя видео обработваща програма се поправя.

Благодаря,ще последвам съвета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога е проблем на инсталирания кодек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, jab4o написа:

С процесор на 800MHz няма да можеш да подкараш филм в FHD формат. Трябва ти поне нещо двуядрено над 2GHz.

Благодаря за информацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване