Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки


Кико

Препоръчан отговор

преди 4 минути, nikolela написа:

Май скоро ще пробваш сита на хероик.

Само трябва да се докопаш до втора фаза.

Нямам ни най-малко желание за това, освен ако не се появят 2-3-ма сериозни.   Иначе малко ми остана за ARC  трупъра. Е, не е толкова малко, че ми трябват около 100 части от един тип. Гаднярите нарпавили 3-те десни кутийки от Г12 с едни и същи части и то по 50 броя. Едната я отворих, ама другата до нея е абсолютно същата. Най-долната и тя ползва тия части, макар другите да съм ги посъбрал.  Аз нещата ги виждам в доста далечно бъдещя, някъде около гергьовден, освен ако не стане чудо ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 5 минути, Кико написа:

някъде около гергьовден,

Щом става въпрос за месеци си добре. За моите ми трябват над година.

Само дебна нещо да светне и му го давам. май над 80 героя развивам паралелно. 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, nikolela написа:

Щом става въпрос за месеци си добре. За моите ми трябват над година.

Еми аз си мисля, че трябват поне 2 месеца. Тия части се добиват с енергия от сепаратистката война, аз не я играя. Остава ми само обикновената енергия, с която почти нищо не пуска и кристали.  А и тия реликви са мъка неземна. Днес се престраших за 5-та реликва на трети клонинг, ама изрзходвах два типа гиър, които можеха да са ми от полза за други.  иНаче стана интересно на арената. Видя Падме, бия с Реван. Видя друг, бия с клонингите. Кофтито е,че нямам тактика за катерене и оставане. Примерно оня ден се катеря някъде до 130 презь нощтта, ама за наградите пак съм над 200.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Кико написа:

Тия части се добиват с енергия от сепаратистката война, аз не я играя.

От тази валута не се купува гиър. Събира се за шардове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, nikolela написа:

От тази валута не се купува гиър. Събира се за шардове.

Да, подозирах, то има за какво да се събира - ГК, Г...

 

Вие си ги събирате, щото имате в по-голямо количество.  Но тия войни са рядкост. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже и двете валути са за шардове. Едната за главните кораби, другата за Малак и Гас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, nikolela написа:

Даже и двете валути са за шардове. Едната за главните кораби, другата за Малак и Гас.

Малак...иронията е, че аз дори не го ползвам в първия си профил, а развивам и ползвам други. Направо си стои Малак безучастен. Не го ползвам и на ГА. ПОнеже иргая срещу такива недоразвити Малаци и ги бия, се отказах да влагам каквото и да било в него. Вече с над 4 реликви е различно, дори с клонингите да играя. А и между другото, днес за сефте влязох в топ 200 с първия си акаунт. Това така и не можех да нарпавя в началото, макар да бях в подстъпите :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двете валути се взимат от сетло и тъмно гео и от войните взимаме от двете валути, но по малко пуска от войните. В най слабия акаунт в малката гилдия имам 40к. от едната валута за Малак и с другата купувам шардове за кораба на гривас.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikolela написа:

Двете валути се взимат от сетло и тъмно гео и от войните взимаме от двете валути, но по малко пуска от войните. В най слабия акаунт в малката гилдия имам 40к. от едната валута за Малак и с другата купувам шардове за кораба на гривас.

 

Играеш друга игра. Аз се опитвам с наличните средства да играя моята ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Кико написа:

Играеш друга игра. Аз се опитвам с наличните средства да играя моята

Е, то всички играем с наличното.  Ама малак не го зарязвай.  Аз бия малак на реликва 7, но имам случаи да не мога да го бия и на 6 звезди. Тава ще рече, че не е златен. Модовете са фактор при него.

Попадали сме на сполучливо моднат малак на войната и е останал сам, но продължава да гълта яки отбори биейки ги самичък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, nikolela написа:

Е, то всички играем с наличното.  Ама малак не го зарязвай.  Аз бия малак на реликва 7, но имам случаи да не мога да го бия и на 6 звезди. Тава ще рече, че не е златен. Модовете са фактор при него.

Попадали сме на сполучливо моднат малак на войната и е останал сам, но продължава да гълта яки отбори биейки ги самичък.

Последното дето бих  с клонираните е такъв Малак. Може и модове да е нямал, но го бих.  Аз не го зарязвам, но ти казвам, че предпочетох да развия ДРеван, HK, сега DBastila до 7 звезди. Не остава за Малак, имам си още двама златни от империята на ситите. Дори трупъра ми е още 6 звезди и Г11, но играя с него. И него спрях да развивам в името на това, да вдигна малко реликвите на ДРеван и HK  преди това.  Ако сега тръгна да развивам келявия си Малак, то означава да зарежа другите и да изпадна извън топ 500. Освен това и на ГА ще съм некункорентноспособен. Аз на тоя Малак с първия си акаунт му давам една година развитие, което директно зарязвам.  Предпочитам другите да развия, после може да се насоча към втори отбор, примерно Реван. Той ми е Г12, има няколко кутийки отворени. Имам Кеноби златен, имам Йода с реликви...втори отбор ще стане. Бастила и тя златна.  Проблемът ми там е, че клонираните са още в зародиш, а сеапратисти почти нямам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Кико написа:

Дори трупъра ми е още 6 звезди и Г11, но играя с него.

Този трупър излезе гаден герой. Като е неразвит е по добре, защото таунтва и мре. Като се развие не мре а остава с малко живот и противниковия НК като хвърли бомбите и ти трепе целия отбор. Чак като стане на реликви отново е полезен, защото държи на бой. Моя е на 7 звезди и май е на гиър 10. Махнах го от отбора. По добре си го остави така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, nikolela написа:

Този трупър излезе гаден герой. Като е неразвит е по добре, защото таунтва и мре. Като се развие не мре а остава с малко живот и противниковия НК като хвърли бомбите и ти трепе целия отбор. Чак като стане на реликви отново е полезен, защото държи на бой. Моя е на 7 звезди и май е на гиър 10. Махнах го от отбора. По добре си го остави така.

Аз и не съм хукнал да го развивам още. Има доста шардове до 7 звезди. Обаче при мен идеята е да атакувам на ГА, не е толкова за арената или за други места. Позлвам DRevan  за атака на ГА. развит или не, срещу Гривас със 7 реликви не мога да се справя, а всички се подучиха, да позлват един Гривас в защита, останалите слаби. И аз се замислих да направя това, че да се изравним, но още не съм го почнал тоя Гривас. Поне не и като гиър.  Общо взето, ако има Гривас в защита със слаби около него, падам. Това е някакъв оксиморон. Дава ти всичко, влагайки нищо.  А кажи ми как срещу един едничък Гривас, да вкарвам супер отбор.  МНого ме дразнят такива, дето слагат един с реликви и останалите нула.  Същата работа и с Кайло с реликви, а около него нищо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Кико написа:

Позлвам DRevan  за атака на ГА. развит или не, срещу Гривас със 7 реликви не мога да се справя, а всички се подучиха, да позлват един Гривас в защита, останалите слаби.

Стигнал си до нивото с един як отбор в защита. После ще има два яки, три яки и така на татък. Ти също си с толкова яки в защита и се почва бой с талаш по яките отбори.

Гривас го минавам с трея и довършвам със светъл реван или с нещо друго. ФО също го довършват.

ако при гривас стои бб8 и т3м4, това е анти древан отбор. Такива древан не ги минава. Минава ги, ако не са противниците с правилните скорости. Не ги помня, но гривас е последен, най бърз бб8.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, nikolela написа:

Стигнал си до нивото с един як отбор в защита. После ще има два яки, три яки и така на татък. Ти също си с толкова яки в защита и се почва бой с талаш по яките отбори.

Гривас го минавам с трея и довършвам със светъл реван или с нещо друго. ФО също го довършват.

ако при гривас стои бб8 и т3м4, това е анти древан отбор. Такива древан не ги минава. Минава ги, ако не са противниците с правилните скорости. Не ги помня, но гривас е последен, най бърз бб8.

 

По принцип мога да се справям с Гривас, стига да не е много назобан. Но проблемът както казах е, че не си заслужава да хвърляш яко отбор срещу един единствен Гривас с реликви над 5 да акжем. Обикновено срещам Гривас със 7 релкви и талаш около него. Значи ща неща, ще трябва да хвърля най-якия си отбор. А това е кофти, щото пък противника е поставил други яки отбори в защита.  С Трея няма как да играя по разбираеми причини. За жалост не ми стигна съвсем малко за Трея :)  Може би трябваше да остана още седмица  в предната гилдия.  Но така се стекоха нещата. 

 

Аз обаче съм възхитен от новите ФО в атака. Дори днес набързо си вдигнах един малък ФО отбор с ген.Хъкс лидер и трупъра отстрани. Мисля да го позлвам за довършване или ако има някой по-слаб отбор в защита. Това за един от акаунтите ми, щото при най-слабия ми акаунт тоя отбор вече мина 70к, почнах да развивам и звездите на новите. Но тоя трупър с Г11 наполовина, прави удари и по 50к понякога. Отделно, че много асистира и като налазят някой всичките, обикновено пада, дори да е Г12.  Особено ме кефи срещу сити и имперци като играя. Ония удрят един, всички контраатакуват и го свалят. После друг удря, свалят и него :)  Накрая противника остава без отбор дефакто. Е, ако Палпи е доста бърз и с потенс, става лошо. Затова сега ще наблягам на скорост на поне двама от отбора, на другите не им трябва, особено на трупъра. Него почти без скорост го ползвам, дори стрелката  не е скоростна, а точност с малко атака вторичен стат. Може в бъдеще да я сменя, но няма да е със скорост най-вероятно, а ако намеря атака първичен и вторични статове.  При днешните отбори рядко срещам герои, дето да трябва да ги биеш с точност, освен ребелите с Хан Соло. Това ме улеснява донякъде  и може да му сложа атака първичен стат.  Та направих си едно отборче за един от профилите ми, че имах над 30 млн излишни кредита и се чудех какво да ги правя. Мисля е добра инвестиция в тоя слаб отбор, че може и да не го отчете при мачмейкинга. В същото време тоя отбор може да се справи с доста по-силни или да довършва започнатото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пипам по малко фо отбора, но някак без желание.  Последно време играта нищо не ми дава в нито един профил.  май доста омеги ми дава в подарения профил и то вероятно, защото имам над 200 омеги и то дава още.

Шардове по 0 или 1 за 5 опита. Гиър същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, nikolela написа:

Пипам по малко фо отбора, но някак без желание.  Последно време играта нищо не ми дава в нито един профил.  май доста омеги ми дава в подарения профил и то вероятно, защото имам над 200 омеги и то дава още.

Шардове по 0 или 1 за 5 опита. Гиър същата работа.

И при мен е така :)  Аз затова вчера ти споменах, че не играя геовойната, от там и нямам токени. А при мен се искат такива токени сега за какво ли не. С тия от Хот не ми дава нищо по-сериозно. по принцип напоследък купувам гиър почти само с токени и кристали, защото с кристали ако си купя енергия, дропа е по-нисък. Няколко пъти ми се случва и се отказах да купувам енергия с кристали, а после да търся гиър. Вече за шардове янма как да се откажа, но и не купувам повторно, след като дропа е толкова нисък. Понякога решава да даде накуп много шардове и това е. Но да тръгвам да купувам енергия и да търся шардове, само ако се налага да позлвам тая енергия или имам някакво задание.  Примерно аз при втория си акаунт играя вече с кораба на Уинду, но и с Асока, Файвз и Анакин. Кораба на анакин ми е 5 звезди и това е мисля от края на миналата година. До 6-та звезда има още поне 20 шарда. Не го натискам, макар да ми трябва за по-добро представяне. Не го натискам, щото знам, че ще е загуба на ресурси. Едно е да искам, друго е да мога :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Кико написа:

Кораба на анакин ми е 5 звезди и това е мисля от края на миналата година. До 6-та звезда има още поне 20 шарда. Не го натискам, макар да ми трябва за по-добро представяне. Не го натискам, щото знам, че ще е загуба на ресурси. Едно е да искам, друго е да мога

Звездите са важни за да отключиш абилити или да имаш достъп до евент или ТБ. Те не правят кораба по силен.  прави пилота на реликва, да видиш как бие и държи на бой, дори и кораба на е на 5 звезди.

при мен има един босков кораб на 4 звезди с пилот на реликва 5. Няма събаряне. Има и кораба на анакин на 5 звезди, но пилота е реликва 7.  Големи животни са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, nikolela написа:

Звездите са важни за да отключиш абилити или да имаш достъп до евент или ТБ. Те не правят кораба по силен.  прави пилота на реликва, да видиш как бие и държи на бой, дори и кораба на е на 5 звезди.

при мен има един босков кораб на 4 звезди с пилот на реликва 5. Няма събаряне. Има и кораба на анакин на 5 звезди, но пилота е реликва 7.  Големи животни са.

Ааа, не си прав. Апроксимира се всичко. Аз примерно карам с кораба на Кърт в три профила. В единия е 7 звезди, с не толкова развити пилоти, в другия е 5 звезди. Разликата е доста осезателна, особено откъм живот на кораба, а и откъм удари. Понякога забравям, че в първия ми акаунт кораба е на 5 звезди и се дърля и дърля. После се сещам и се примирявам, щото нямам желание да отделям кантина за 7 звезди.  Но пък там, дето е на 7 звезди, положението е доста по-добро. Дет се вика, един допълнителен удар да може да нарпави тоя кораб, това може да означава и победа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се черпих една механична клавиатура, ся съм като у небрано лозе.G29тката за 500 и кусур лева я имаше в техното, ама дедов.Може и да пропуснем 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, The Negative One написа:

Аз се черпих една механична клавиатура, ся съм като у небрано лозе.G29тката за 500 и кусур лева я имаше в техното, ама дедов.Може и да пропуснем 

Хехе, аз преди Г29 се черпих с механична, точно за да играя по-добре Raceroom.  Оказа се, че печелбата бе почти нула. След година си взех Г29 и се оказа, че подобрих малко времената си на една писта, дето месец се мъчех с клавиатура и заех  5-то или 6-то място.  Дори в началото на тая тема ставаше въпрос за това. Не е лъжа, не е измама. Имам сравнение между механична клавиатура и Г29.  Но ако трябва да избирам, аз също бих избрал механичнатас клавиатура по простата причина, че това нещо няма чупене дълги години.  Моята механична е Asus  и по-точно първото творение на Асус, май бе с кафяви бутони, но нищо не е мръднало вече 4 години ако не греша. Това е вечна клавиатура. Преди сменях клавиатури поне веднъж годишно, а често и по-начесто, защото все нещо ставаше. 

 

Само ще ти кажа едно. Воланът си е волан, клавиатурата клавиатура. Следващия път си вземи волан, щото клавиатура вече няма да ти трябва ;)  Поне не и за смяна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз досега бях с една майкрософтска такава ергономична, ся като се "качих" на тая не мога да откъртя.Ще свикна.Цен ден надолу с главата, направо след работа минах през технополиса.Мръсен, кален, колата цял ден не я бях мърдал, то снега я беше заринал.Охраната се хвана за главата.Вика от къде идеш. :D И вътре обикалям рафтовете, ходих и повъртях g29-тката, тия де бачкат вътре ме гледат все едно съм влязъл да се стопля вътре.Ма като гепих най-скъпата де имаха в наличност и смениха тона :D Хич и не ми дреме,  червени суичове са, като набия слушалките и не се чува грам, ама бая време ще мине докато свикна.Аз от бая време имах мерак, ама майкрософта нема мърдане.Оня ден викам я да го изчистя, направо откачих, 2 часа заминаха, една лопата боклук.Ай сиктир, тая е Hyper  X alloy pro, червен суич, въпреки, че исках синия, ама не ми се чакаше доставка.И тоя го бива.Иначе дано не ми се налага втори път клавиатура да купувам.Тая е и метална, отгоре, та тежи на куче, няма нъм пад, повече движение на мишката.Ама как щрака, кеф ми прави.То за толкова пари и свирки трябва :D Иначе волана що годе ми хареса, бая градуси върти, не е лош, ама нямах толкова пара у мене.Ще видим там какво ще се случва, щото у стийма ми паяци са се завъдили.40 игри на кръст, трябва и такива да пазарувам, ама има време.Преди бях поръчал Razer-ска клавиатура, имаше в озон на намаление, ама отмених поръчката, че нещо ми се досвидяха парите.Ама ми писна от евтини копчоляци, като им накова една и то се разхвърчи наляво-надясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, The Negative One написа:

Абе аз досега бях с една майкрософтска такава ергономична, ся като се "качих" на тая не мога да откъртя.Ще свикна.Цен ден надолу с главата, направо след работа минах през технополиса.Мръсен, кален, колата цял ден не я бях мърдал, то снега я беше заринал.Охраната се хвана за главата.Вика от къде идеш. :D И вътре обикалям рафтовете, ходих и повъртях g29-тката, тия де бачкат вътре ме гледат все едно съм влязъл да се стопля вътре.Ма като гепих най-скъпата де имаха в наличност и смениха тона :D Хич и не ми дреме,  червени суичове са, като набия слушалките и не се чува грам, ама бая време ще мине докато свикна.Аз от бая време имах мерак, ама майкрософта нема мърдане.Оня ден викам я да го изчистя, направо откачих, 2 часа заминаха, една лопата боклук.Ай сиктир, тая е Hyper  X alloy pro, червен суич, въпреки, че исках синия, ама не ми се чакаше доставка.И тоя го бива.Иначе дано не ми се налага втори път клавиатура да купувам.Тая е и метална, отгоре, та тежи на куче, няма нъм пад, повече движение на мишката.Ама как щрака, кеф ми прави.То за толкова пари и свирки трябва :D Иначе волана що годе ми хареса, бая градуси върти, не е лош, ама нямах толкова пара у мене.Ще видим там какво ще се случва, щото у стийма ми паяци са се завъдили.40 игри на кръст, трябва и такива да пазарувам, ама има време.Преди бях поръчал Razer-ска клавиатура, имаше в озон на намаление, ама отмених поръчката, че нещо ми се досвидяха парите.Ама ми писна от евтини копчоляци, като им накова една и то се разхвърчи наляво-надясно.

Механиката си е механика. като каза суичове се стих, че точно так се казваха ;)  Моите кафяви. Шума може да подразни другите, не и мен. Отдавна съм свикнал.  Но това си е клавиатурата. Едно ще ти препоръчам. Не залитай по евтинийките. България в момента е в подем. изключвам короната, че не се знае кой кого ще наее със събути гащи, но по принцип един  достатъчно умен човек има и достатъчно добри доходи в нашата държава.  Просто си заплюващ нещо и действаш. Аз две нови коли си купих, OLED  телевизор, полупрофесионален фотоапарат, два маркови климатика, дограми...аз си работя една проста работа за 1400-1500 лева.   До нагласа е най-вече. А ако не ти стигат парите, винаги може да си издействаш още, само защото не ти стигат. когато парите не стигат, човек става настървен и издейства още от нашите капиталисти.  Това е истината. Аз съм на 47, вероятно знаеш, а и то го пише в профила ми, но истината е една - не ти ли стигат парите - искаш.  Ако си поне малко кадърен, а вярвам, че си, то в наашта държава дават, щото няма кой да те замени, освен 10 циганина, некъпали се 2 месеца. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шума мене ме радва, въпроса е, че често откарвам до 3 часа през нощта, а има кой да събудя, та може да е дразнещо, но като лепна слушалките, ако ще некой да кърти стената, нема грам да усетя, освен по вибрацията.А иначе по тая тема с евтинийките, това никога не съм го смятал за нещо което трябва да се съобразявам.Каквото искам, ще отместя и планина ама ще си го взема.Иначе мангала си е мангал.Нема какво да го коментираме.Тук-таме има и читави, дето си бачкат, ама повечето са си за изтребване.Въпроса е, що българите сме толкова усран народ и все чакаме на готово, мангала да дойде да ни свърши мръсната работа.Тва е проблема, че младите не ебават да захванат нещо.Все им е под достойнството.Дай му дискотека, алкохол и го заеби да гние вътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, The Negative One написа:

Шума мене ме радва, въпроса е, че често откарвам до 3 часа през нощта, а има кой да събудя, та може да е дразнещо, но като лепна слушалките, ако ще некой да кърти стената, нема грам да усетя, освен по вибрацията.А иначе по тая тема с евтинийките, това никога не съм го смятал за нещо което трябва да се съобразявам.Каквото искам, ще отместя и планина ама ще си го взема.Иначе мангала си е мангал.Нема какво да го коментираме.Тук-таме има и читави, дето си бачкат, ама повечето са си за изтребване.Въпроса е, що българите сме толкова усран народ и все чакаме на готово, мангала да дойде да ни свърши мръсната работа.Тва е проблема, че младите не ебават да захванат нещо.Все им е под достойнството.Дай му дискотека, алкохол и го заеби да гние вътре.

Ами...ако ще говрим за политика и работа, аз работя работа, която преди 2002-ра са работели турски и босненски гастарбайтери в Австрия.  Пренесоха производството тук, щото явно и гастарбайтерите вече не са можели да се справят със законодателството.  Само че ако гастарбайтера се прави на маймуна пред камерата и се тупа в гърдите - тюркиш, тюркиш, аз съм с висше образование и не си позволявам подобни волности пред непознати. Това го имахме снимано на видеокасета от наш бивш шеф.  Честно ти казвам, макар да бяхме 2002-ра година, аз останах с отворена уста, колко гнусни, некомпетентни и цинични са гастарбайтерите в Австрия!  Не можех да повярвам, че гледам подобен видеоклип, дето някакъв работник в Австрия се удря по гърдите и вика пред камерата - тюркиш, тюркиш!   Ама кво се чудя, то и сега да погледнеш президента на Турция - Ердоган, както и потребители в тоя форум, оставаш със същото негативно впечатление! Жалко, че познавам много турци, които просто са готини хора и нямат нищо общо с тия простаци!

преди 16 минути, The Negative One написа:

Въпроса е, що българите сме толкова усран народ и все чакаме на готово, мангала да дойде да ни свърши мръсната работа.

Точно мангала тявба да върши мръсната работа - доказано на Запад! Иначе си пропиляваме умовете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...