Премини към съдържанието
Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 4 часа, BG-Team-DRIFT написа:

ова като сложа мишката на иконката. Остава да пробвам с преинсталация на GFE  или направо ще го изтрия временно. Ако не е от него, не се сещам де да търся или дали някоя опция във Windows 10  не е включена, та да не позволява играта да се максимизира. 

Я пробвай да задържиш ляв бутон върху иконката на играта в таскбара.Пробвай така няколко пъти.Задържаш примерно около 5 секунди.Доста пъти ми се е случвало това, и когато задържа играта се пуска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Agentpat™ написа:

А защо не преинсталираш самата игра?

Защото я верифицирах, а това мисля е едно и също. 

преди 1 час, The Negative One написа:

Я пробвай да задържиш ляв бутон върху иконката на играта в таскбара.Пробвай така няколко пъти.Задържаш примерно около 5 секунди.Доста пъти ми се е случвало това, и когато задържа играта се пуска.

Ще видя дали ще стане.

ПП: Не става. Проблемът е, че дори ми се случи предния път да не мога да ползвам alt+tab  и играта си стоеше постоянно пусната, сега пък без да се минимизира. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Защото я верифицирах, а това мисля е едно и също. 

Неведоми са пътищата компютърни. Аз, на твое място, бих опитал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Agentpat™ написа:

Неведоми са пътищата компютърни. Аз, на твое място, бих опитал.

То и това ще опитам, ама не днес. Това с преинсталациите на win 10  върху предна инсталация, никога не е водило до нещо добро. може и да не е причина в самия Win,  а в процес, който ползвам и който не се е сработил с преинсталацията, но това е положението. На практика за да оправя всчико, ако изобщо може да се оправи с тия програми, които имам, ще трябва да преинсталирам Win 10  и всичко наново. Накрая пак сигурно ще се окаже, че някоя програма или процес прави същите магарии и докато не се открие, няма да има и решение.  Скоро нали новия ми хард чаткаше, преинсталирах, оправи се, но накрая се оказа, че мониторинга на HWiNFO64  е виновен, та се наложи да го изключа за тоя диск. Това реши проблема с 2 секундните чаткания, но пък ако тоя хард почне по някаква друга причина да чете нещо пак през определен интервал...пак ще имам същите проблеми и пак ще трябва или да се примиря с шумовете или да деинсталирам процеса.  Това са проблеми, дето поначало са си заложени. PCars 2  е опърничава игра още от момента, когато се инсталира за първи път. Не е направена нещо както трябва и винаги е имало някакви дребни проблеми с нея. Примерно пускам я, и първия път като реша да ползвам мишката, тя се минимизира! Само че тоя път не се максимизира по никакъв начин :) Това ме навежда на мисълта - новия Win 10  или новите драйвери, но драйверите ме съмняват. GFE  го деинсталирах и пак същата работа.  Има един вариант да се опитам да се върна към стара точка на Win 10,  но това май ще означава предна версия, което пък ме съмнява да проработи по причина, че Win 10  на практика се преинсталира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, BG-Team-DRIFT написа:

То и това ще опитам, ама не днес. Това с преинсталациите на win 10  върху предна инсталация, никога не е водило до нещо добро. може и да не е причина в самия Win,  а в процес, който ползвам и който не се е сработил с преинсталацията, но това е положението. На практика за да оправя всчико, ако изобщо може да се оправи с тия програми, които имам, ще трябва да преинсталирам Win 10  и всичко наново. Накрая пак сигурно ще се окаже, че някоя програма или процес прави същите магарии и докато не се открие, няма да има и решение.  Скоро нали новия ми хард чаткаше, преинсталирах, оправи се, но накрая се оказа, че мониторинга на HWiNFO64  е виновен, та се наложи да го изключа за тоя диск. Това реши проблема с 2 секундните чаткания, но пък ако тоя хард почне по някаква друга причина да чете нещо пак през определен интервал...пак ще имам същите проблеми и пак ще трябва или да се примиря с шумовете или да деинсталирам процеса.  Това са проблеми, дето поначало са си заложени. PCars 2  е опърничава игра още от момента, когато се инсталира за първи път. Не е направена нещо както трябва и винаги е имало някакви дребни проблеми с нея. Примерно пускам я, и първия път като реша да ползвам мишката, тя се минимизира! Само че тоя път не се максимизира по никакъв начин :) Това ме навежда на мисълта - новия Win 10  или новите драйвери, но драйверите ме съмняват. GFE  го деинсталирах и пак същата работа.  Има един вариант да се опитам да се върна към стара точка на Win 10,  но това май ще означава предна версия, което пък ме съмнява да проработи по причина, че Win 10  на практика се преинсталира. 

При мен (на Win7) всеки мод на Сталкер не се минимизира, а направо става в отделен много малък прозорец, ако по време на игра изкочи някой прозорец за съобщение. Примерно съобщение в браузъра. Направо полудявам от това, защото се налага да излизам в менюто на мода и да търся и изключа целия екран, и после отново да го включа. Понякога се получава, а понякога не, зависи как е направено менюто на дадения мод. Особено е "приятно", когато това се случи в някой напрегнат момент в играта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, Agentpat™ написа:

При мен (на Win7) всеки мод на Сталкер не се минимизира, а направо става в отделен много малък прозорец, ако по време на игра изкочи някой прозорец за съобщение. Примерно съобщение в браузъра. Направо полудявам от това, защото се налага да излизам в менюто на мода и да търся и изключа целия екран, и после отново да го включа. Понякога се получава, а понякога не, зависи как е направено менюто на дадения мод. Особено е "приятно", когато това се случи в някой напрегнат момент в играта.

И аз имам такива игри, дето се минимизират при някакви съобщения. Дори мисля са доста такива игри. Особено в 24 часа, когато някоя програма решила, че трябва да провери за ъпдейт и да ми съобщи че няма ;) При Shadow Warrior  става това, но там поне ме изкарва в менюто на играта след максимизиране, а играта не продължава. Обаче при някои рейсъри колата си продължава, аз съм на десктопа и познай. Мисля тоева ставаше при DIRT 4. Клавиатурата ми има геймърски режим и понякога си го включвам и работи, но понякога ми се иска да изляза на десктопа и забравям, че ми е вклщчен тоя режим, та почвам да псувам :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.