Премини към съдържанието
Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 4 часа, fresh_bones написа:

Има ли някаво решение  щото чета по англиските форуми че имал някаф лимит  за аддон . И нещо се сваляло и се оправя ама не знам какво.

Нямам на идея! Не се занимавам с модове и адони за GTA V. Интересувам се само от модове и адони на S.T.A.L.K.E.R.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Нямам на идея! Не се занимавам с модове и адони за GTA V. Интересувам се само от модове и адони на S.T.A.L.K.E.R.

Нещо ново там, дето да си заслужава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Кико написа:

Нещо ново там, дето да си заслужава?

За момента - новата реновирана (уж финална) версия на Lost Alpha

Действително сега мода изглежда много добре. Оправени са камара бъгове, добавени са още куестове, добавена е една съвсем нова локация, нов оръжеен пак. Мода вече е оптимизиран много добре и то без да пострада визуално и най-сетне вече го няма онова "изяждане" на фреймове, след около половин час игра. Сега на макс детайли всичко хвърчи със стабилни 60 фрейма и то дори и след 2-3 часа игра без рестарт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой знае има ли оправия това с аддоните да пише .  Иначе тези от Рок старс са бахти  боклуците  направили са лимит само с 5 мода  и онлине където можеш да им копуваш глупостите само за пари . Пълен кенеф са направили тази игра . На Гта сан андреас си свалах  над 1000 мода и вървеше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Agentpat™ написа:

За момента - новата реновирана (уж финална) версия на Lost Alpha

Действително сега мода изглежда много добре. Оправени са камара бъгове, добавени са още куестове, добавена е една съвсем нова локация, нов оръжеен пак. Мода вече е оптимизиран много добре и то без да пострада визуално и най-сетне вече го няма онова "изяждане" на фреймове, след около половин час игра. Сега на макс детайли всичко хвърчи със стабилни 60 фрейма и то дори и след 2-3 часа игра без рестарт.

О, ще го пробвам, да видя как ще е с новата видеокарта.  То преди процесора и той ограничаваше. 

преди 19 часа, fresh_bones написа:

Ако някой знае има ли оправия това с аддоните да пише .  Иначе тези от Рок старс са бахти  боклуците  направили са лимит само с 5 мода  и онлине където можеш да им копуваш глупостите само за пари . Пълен кенеф са направили тази игра . На Гта сан андреас си свалах  над 1000 мода и вървеше. 

Явно никой не знае, но защо не пробваш да попиташ в темата за GTA? Предполагам има такава. 

преди 19 часа, fresh_bones написа:

Иначе тези от Рок старс са бахти  боклуците  направили са лимит само с 5 мода  и онлине където можеш да им копуваш глупостите само за пари .

Да, то всичко е за пари.  А не може ли да махнеш един мод и да сложиш друг? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си Stalker Lost Alpha  и ми хареса. Графиката си я настроих, няма почти нищо общо с останите сталкери дето съм играл.  1440p  я пуснах и няма проблем. Харесва ми графиакта и нощем и привечер. Само сутрин малко ме подразниха ония бликове от слънцето, но миже и да могат да се махнат.  Зарибих се сега да я играя :) Харесва ми и това, че няма под път и над път оръжия, патрони и продукти. Намираш само една консервена кутия някъде и това е. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Кико написа:

Инсталирах си Stalker Lost Alpha  и ми хареса. Графиката си я настроих, няма почти нищо общо с останите сталкери дето съм играл.  1440p  я пуснах и няма проблем. Харесва ми графиакта и нощем и привечер. Само сутрин малко ме подразниха ония бликове от слънцето, но миже и да могат да се махнат.  Зарибих се сега да я играя :) Харесва ми и това, че няма под път и над път оръжия, патрони и продукти. Намираш само една консервена кутия някъде и това е. 

Да, интересен е мода и си има тънкости. Паричките са печелят малко трудно, а и хубавите оръжия и екипи струват доста, но пък така тръпката е по-голяма и когато откриеш нещо готино кефа е гарантиран. Има и крафт-система. Накрая имало някакъв скрит финал, до който обаче се стига, ако изпълниш 15 условия в самата игра. Но какви са условията и кога и къде трябва да се изпълнят не съм се интересувал.

Не изхвърляй тотално износените оръжия, защото те могат да ти послужат за зап.части и така да си ремонтираш своите, които са се износили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Agentpat™ написа:

Да, интересен е мода и си има тънкости. Паричките са печелят малко трудно, а и хубавите оръжия и екипи струват доста, но пък така тръпката е по-голяма и когато откриеш нещо готино кефа е гарантиран. Има и крафт-система. Накрая имало някакъв скрит финал, до който обаче се стига, ако изпълниш 15 условия в самата игра. Но какви са условията и кога и къде трябва да се изпълнят не съм се интересувал.

Не изхвърляй тотално износените оръжия, защото те могат да ти послужат за зап.части и така да си ремонтираш своите, които са се износили.

Аз точно такива игри обичам - дето да не те зариват  с оръжия, медикаменти и тем подобни. Обаче гледам има допълнения, дето да се играе още по-трудно, да не се виждат аномалиите и така нататък.  Аз съм още в началото де и не знам как ще е нататък. 

Гледам за оръжията има брой изстрели докато могат да се ползват, което ми се струва интересно.  Пуснах се да играя на по-ниска сложност - сталкер, щото не знаех как ще е.  Така прасетта се трепят с един изстрел от обреза.  Обаче първата мисия като ме караха да трепя прасетата, свършиха двата патрона в пушката и осемте в пистолета и не знаех какво да правя. Добре че тоя, на който му помагах, изтрепа прасетата. После видях, че трябвало да сложа патрони в кутийките...

@Agentpat™,  защо не може да запомни графичните настройки? Сега викам да пусна и ме пусна на 1024х768 с намалени графични настройки. Пак трябва да оправям графиакта. Винаги ли е така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Кико написа:

Така прасетта се трепят с един изстрел от обреза.  Обаче първата мисия като ме караха да трепя прасетата, свършиха двата патрона в пушката и осемте в пистолета и не знаех какво да правя. Добре че тоя, на който му помагах, изтрепа прасетата. После видях, че трябвало да сложа патрони в кутийките...

@Agentpat™,  защо не може да запомни графичните настройки? Сега викам да пусна и ме пусна на 1024х768 с намалени графични настройки. Пак трябва да оправям графиакта. Винаги ли е така?

И на "Мастър" падат от първи изстрел, но трябва фронтално да ги уцелиш в главата. Можело е да не си хабиш патроните там - той сам си ги избива всичките, но пък всеки убит мутант ти повдига рейтинг-системата и ти увеличава дадено умение. Проблемът със сейването на настройките го нямам, но пробвай да стартираш играта като администратор - това обикновено помага.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Agentpat™ написа:

И на "Мастър" падат от първи изстрел, но трябва фронтално да ги уцелиш в главата. Можело е да не си хабиш патроните там - той сам си ги избива всичките, но пък всеки убит мутант ти повдига рейтинг-системата и ти увеличава дадено умение. Проблемът със сейването на настройките го нямам, но пробвай да стартираш играта като администратор - това обикновено помага.

Сега си експортнах настройките и дори да ги загубя, ги имам вече. Но ще пробвам и като администратор, сещам се, че навремето имах подобни проблеми с незаписани настройки. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кико написа:

Сега си експортнах настройките и дори да ги загубя, ги имам вече.

Да, запазването на файлчето "user.ltx" често пъти спасява от много досадни и пипкави настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Agentpat™, я кажи как да продължа Lost Alpha. Не ме пускат на Свалка, веднага ме убиват. Какво трябва да правя?  Играя уж на доста ниска трудност. Трябва ли да ги трепя военните или има друг начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Кико написа:

@Agentpat™, я кажи как да продължа Lost Alpha. Не ме пускат на Свалка, веднага ме убиват. Какво трябва да правя?  Играя уж на доста ниска трудност. Трябва ли да ги трепя военните или има друг начин?

Ботовете имат ли ограничение на патроните в тия игри. Последно като се пуснах, един рине, рине с АК-то и накрая като го свалих и претърсих, само 30 патрона има. Ей...:wub:

Иначе аз му бях голям фен на Сталкер преди...12 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Julius Decimus написа:

Ботовете имат ли ограничение на патроните в тия игри. Последно като се пуснах, един рине, рине с АК-то и накрая като го свалих и претърсих, само 30 патрона има. Ей...:wub:

Иначе аз му бях голям фен на Сталкер преди...12 години.

Едва ли, но Agentpat  да каже, че той е най-запознат.  Едва ли някой се е сетил за това, но може и да има такъв мод. 

Иначе та Lost Alpha  ми харесва като графика, няма изхвърляния от играта, а и всичко като че ли е доизмислено, не е като предните СТАЛКЕР и модове.  Но да видим нататък. Просто усещането за игра е друго. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет игра провокира децата да научат повече за историята на траките

Учени създадоха интерактивна игра „Траките“, с която провокират децата да научат повече за миналото ни по забавен начин. Чрез пъзели, предизвикателства и любопитни задачи те научават повече за бита, културата и традициите на древните племена обитавали нашите земи.

Играта представлява преминаване през камерите на тракийска надгробна могила, като в различните помещения има пъзели, ребуси и забавни въпроси, които децата трябва да решат за да преминат на по – горно ниво. Прототипът на гробницата е могилата "Оструша" в Долината на тракийските царе,  разказа специалист от Института по математика и информатика на БАН, където е разработена играта:  „Преминава се през 6 зали, има оръжейна, светилище, съкровищница и др. Играчът вижда различни артефакти и за да премине от една зала в друга той научава любопитна информация и трябва да реши различни задачи. Тествали сме вече играта при деца в няколко училища и те са много впечатлени!“

В разработването на играта освен българските учени са участвали и специалисти от Изследователския институт по автоматизация и изчислителна техника към Унгарската академия на науките. За разработването е използван труд на траколога проф. Малвина Русева, съобщи проф. Радослав Павлов, който представи разработката по време на Международната конференция за "Цифрово представяне и опазване на културно и научно наследство", която се проведе в Бургас:

„Това е една много важна мисия - да вкараме нашата култура и историческо минало във виртуалния свят на децата! Хубав или лош, има различни коментари, но това е реалността.“

Учените имат и идея за разработване и на игра за туристически комплекс "Акве калиде". Тя ще е като кладенец на времето, през който трябва да се премине след като играчът научи любопитни факти за селището и реши занимателни задачи. Играта „Траките“ е безплатна и достъпна за всеки в Интернет на адрес http://thracians.math.bas.bg/game/intro/

http://bnr.bg/burgas/post/101025778/internet-igra-provokira-decata-da-nauchat-poveche-za-istoriata-na-trakite?fbclid=IwAR0VrGGtcTjAxaps0qpqbgT5_KU4ODljxBkU6hdyFpMBXG2WNgsAyLxdGFA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2019 г. в 19:41, Кико написа:

Преди да преминеш на "Свалка" военните не се пипат! Минаваш покрай тях мирно и тихо, с прибрано оръжие, и те не те закачат. Стреляш ли - веднага те очистват! Могат да се убият, но е трудна и пипкава работа. Правил съм го и то на "мастър", но не това е правилния начин. Преди да идеш на "Свалка" иди при Сидорович - той има задача за теб - трябва да откраднеш едно куфарче с документи от блокпоста, но през нощта. Нощта в модовете на Сталкер е времето след 10 вечерта, до 2-3 сутринта. Най-сигурно е след 12 в полунощ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Agentpat™ написа:

Преди да преминеш на "Свалка" военните не се пипат! Минаваш покрай тях мирно и тихо, с прибрано оръжие, и те не те закачат. Стреляш ли - веднага те очистват! Могат да се убият, но е трудна и пипкава работа. Правил съм го и то на "мастър", но не това е правилния начин. Преди да идеш на "Свалка" иди при Сидорович - той има задача за теб - трябва да откраднеш едно куфарче с документи от блокпоста, но през нощта. Нощта в модовете на Сталкер е времето след 10 вечерта, до 2-3 сутринта. Най-сигурно е след 12 в полунощ.

Куфарчето го взех и тръгнах за Свалка. Ще пробвам да мина, ама те стрелят дори да не стрелям. Поне така мисля че става. Казват ми да се върна назад и няма какво да правя. Ако продължа, стрелят. Дори да се промъквам, пак ме засичат.  Обаче това с прибраното оръжие не съм пробвал. Ще пробвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

Казват ми да се върна назад и няма какво да правя. Ако продължа, стрелят.

Ааа, тези ли? Не се минава от там! Избиколи отдясно, през жп.насипа. Но гледай да не е съвсем наблизо, разбира се. Стотина метра вдясно мини. По нататък има и други военни - там, ако минеш мирно и кротко не те закачат и даже те поздравяват на изпроводяк, за дето си се държал дружелюбно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Agentpat™ написа:

Ааа, тези ли? Не се минава от там! Избиколи отдясно, през жп.насипа. Но гледай да не е съвсем наблизо, разбира се. Стотина метра вдясно мини. По нататък има и други военни - там, ако минеш мирно и кротко не те закачат и даже те поздравяват на изпроводяк, за дето си се държал дружелюбно.

Имах предвид вторите. Първите разбрах как да ги мина, макар че първия път минах по стария път през тунела. След това на връщане някакъв ме преведи през ЖП линията и видях пътя. Още не съм играл, че се занимавам с другата игра и съм на работа. 

ПП: Прибрах оръжието и пак стрелят. Може би трябва да пробвам по-стар сейв, не знам последния от кога е. А може и по предните военни да съм стрелял, не знам. Не ме пускат. Без оптичен прицел тия няма да мога да ги избия. А не виждам как ще намеря такъв, че и оръжие.  Нещо зациклих. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрав от Вестапен.:emoji_smiley-01:

Иначе да се надява Хондата да е окей новия сезон, че....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Кико написа:

Прибрах оръжието и пак стрелят. Може би трябва да пробвам по-стар сейв, не знам последния от кога е. А може и по предните военни да съм стрелял, не знам. Не ме пускат. Без оптичен прицел тия няма да мога да ги избия. А не виждам как ще намеря такъв, че и оръжие.  Нещо зациклих. 

Стрелял си по някой военен или пък някой военен е открил огън по теб, ти си избягал, сейвал си се и после си продължил от този сейв - само така е станало. Трябва да преиграеш от по-стар сейв - няма друг начин. Белята със сигурност е станала с военните под моста.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Стрелял си по някой военен или пък някой военен е открил огън по теб, ти си избягал, сейвал си се и после си продължил от този сейв - само така е станало. Трябва да преиграеш от по-стар сейв - няма друг начин. Белята със сигурност е станала с военните под моста.

Благодаря. И аз за това си мислех, но представяш ли си колко имам да преигравам, щото това бе една от първите мисии.  Но явно ще се наложи, щото само да се мотая по картата не става. 

преди 15 часа, Julius Decimus написа:

Поздрав от Вестапен.:emoji_smiley-01:

Иначе да се надява Хондата да е окей новия сезон, че....

Какво кара тоя? Бая излиза от пистата, няма ли наказания? Иначе аз съм за Гасли. 

Това R Factor  ли е? Преди 2-3 години ми откраднаха 500-600 лева за година и половина без да разбера. Уж пробвах абонаменти за един и три месеца, но накравя се оказа, че се поднавяват и двата автоматично. Единия 22 лева на месец, другия 70 лева за 3 месеца. Че по някое време през годината вдигнали и таксата :)  Когато се усетих, те вече бяха изтеглили 600 лева от картата ми.  Оф, имах предвид тоично iRacing. Сега видях и заставката на клипа. R Factor  си е друга бира.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Кико написа:

Иначе аз съм за Гасли. 

Чичо Леклерк е новата звезда, да знаеш. Ще отупа Фетел. Само гледай. :)

Гасли няма добра кола.

А иначе и сина на Шумахер искат да взимат за тестов пилот сега и потенциално да го сложат после и да кара с Леклерк. Лоши времена идват за Фетел. Може би титла няма да види повече. Аз се надявам някой да мине рекорда на Шумахер от 7 титли, защото такова нещо може да не стане в следващите 200 години и ще сме видяли нещо уникално. А само Фетел и Хамилтън имат шанс за това. Но Хамилтън се съмнявам да кара повече от 1 година още, а Фетел ще му сложат много силни съотборници и няма може. Кофти. Хамилтън гледа да е най-успешния британски пилот, ама не и да минава рекорди на Шумахер. И май сега го е постигнал и може да се махне изведнъж като Розберг. Особено ако нещо стане и колата не е най-добрата и Ферари и много напред, или Редбул.

Вестапен го подкрепям и се надявам да го вземат в Мерцедес на мястото на Ботас. Защото Редбула няма да имат топ кола нито сега, нито скоро. Поне 1-2 титли да направи, няма да е лошо. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от CuinTheSuN
      Здравейте. Преди около година и нещо исках съвет за конфигурация за един приятел във форума. Той се оказа много доволен от нея и сега, най-накрая, дойде времето и аз да си взема един настолен компютър.
      Понеже не съм силно запознат с тази тема ми трябва вашата помощ при избора. 
      Компютъра ще се ползва главно за игри (GTA V, Skyrim, Fallout 4, Witcher 3, Far Cry 5...тн - главно по-нови издания). Искам да ги играя на 1080p със около 60 fps (не е задължително да се играят на максималните настройки). 
      Искам SSD-то да е поне 250 GB, както и предпочитам процесора да е Ryzen (не задължително). Нямам никакви части, който бих могъл да ползвам. Конфигурацията трябва да е до 2000 лв. Отделно ако може да препоръчате и добър монитор до 300 лв, който да върши работа с компютъра и да ползволява Full HD. Освен игрите компютъра може да се ползва и за web програмиране, като ще вървят програми от сорта на IntelliJ Idea и Photoshop. 
      Би било добре компонентите да са от един и същи магазин, който да предлага сглобяване. (например Никем).
      Благодаря ви предварително!
    • от bumblebee
      Привет пичове, пак опрях до Вас   Преди година благодарение на Вас поръчах на един приятел геймърска конфигурация, с която направо отрепа рибата... ето я и темата https://www.kaldata.com/forums/topic/260578-нова-конфигурация-до-3000-лв/?tab=comments#comment-3615688 Товага избрах конфигурацията на Mariyan Raynov и не съжалявам.
      Време е и за мен да сменя стария компютър, който вече кара 8-ма година, за нещо по-добро. Цената на конфигурацията е трудно да я кажа, но ще кажа като изисквания какво имам и какво съм си харесал, а оттам нататък сте Вие
      Компютъра ще се ползва геймин и от време на време видеообработка. Играта на която играя в момента е Overwatch, а по-нататък ще пробвам сигурно и Anthem (която не е излязла все още). Видеобработка правя на Movavi, не е нщо сериозно просто си сглобявам клипчета, които на сегашната система чакам по 4 часа, за да ги направи......
      Като за начало - компютъра искам да е тих. Мразя нещо да ми Вие, бучи и тн. защото понякога не го спирам, а спя в същата стая. 
      Искам компютъра да е с най-новите излезли компоненти.
      Нещо много важно - видеокартата ще ми бъде подарена, все още не се знае каква ще е, но най-вероятно ето тази http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R9-290-DC2-4GD5/
      Ако има някаква промяна с нея ще Ви кажа, но определено ще е някаква Radeon серия.
      АМД фен съм, така че отиваме на Ryzen 2700x  Сигурно ще си поиграя и малко с клок, надявам се с Ваша помощ, но това е по-нататък.
      Дъно - не знам   може би от ROG серията?
      Рам - поне 16 гб
      Кутия - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-BASE-PRO-900-Silver-BGW12/picture.html  ако не става, винаги съм отворен за други предложения (предполагам FD)
      Захранване - be quite! да се съобрази, че ще се клоква процесор, евентуално
      SSD - държа на 2 SSD-та. 1 - нещо около 120 гб за операционната система - бързичко, и едно поне 500 гб (Samsung или?)
      Охладител за процесора - може би този http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-ROCK-PRO-4-BK022/
      Вентилатори - в случай, че изберем друга кутия нещо на be quite отново
      Монитор - AOC AG322QCX мисля да си купувам този, но търпи промяна - Вие кажете дали става. Искам да изпробвам това прословуто freesync.  

• от Dani 01
      Здравейте! Решихме с един приятел да започнем някакъв проект - игра.... Нямаме много познания за това... мислим да работим със Scratch...
      Имаме идея да направим някакъв вирутуален град или село или нещо такова, което да се развива... но не знам това до колко е възможно със Scratch 
      Някакви препоръки, идеи?
          Благодаря предварително!

• от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.