Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 1 час, nikolela написа:

фен бях на първите 3 касови епизода. След това се превърна в сериалче, което с времето изгуби всякакъв смисъл.

Играта я играя заради играта и така играя всяка игра. Интересна ми е до момента в който развия героя на макс. След това бързо ми умръзва и спирам да играя играта.  тук излизат все нови герои и вероятността да ми омръзне е нищожна, въпреки, че на практика правиш всеки ден едно и също нещо. 😂

Аз също съм фен на първите три епизода. Вторите три така и не ги разбирах, гледайки ги много пъти.  Следващите обаче са по-добре. Но последния ме просълзи и честно казано не бях плакал на филм доста отдавна. Е, аз съм си такъв, насълзяват ми се очите, но специално при сагата Междузвездни войни, това май се е случвало само един-два пъти при Империята отвръща на Удара, когато Вейдър премина на светлата страна и при "Завръщането на джедаите", когато CLS  и Лея разбраха, че са брат и сестра, а Хан остана с отворени уста.  Но пък сцената с Рей и Кайло при последния епизод, наистина ме разчуства. А, да, сега се сещам, че се разчувствах и при предния епизод, когато Люк си замина от тоя свят. Има ги тия моменти. Тогава бе в края на филма. Но при последния епизод тия неща станаха доста преди края. Вярно, някак си в мен забушува нещо, когато Кайло даде живота си на Рей и си замина така, както си заминаха и Йода и Люк в предни епизоди. О, сега се сетих и за момента, когато моя любимец - Харисън Форд/Хан Соло, си замина, посечен от сина си. Има, има нещо в тия филми. Не може просто да ги определяш като слаби или силни. 

Относно играта...мен пък ме дразнят постоянно излизащите нови герои. То има толкова много герои, че никога през живота си няма да може да ги развиеш. Но ги разбирам ония от Дисни. Днес има Ютуб. Не е като навремето да се въртя по 2-3 месеца на една контролна точка при Фар Край 1. Тогава наистина преигравах с месеци една контролна точка и не можех да я мина. Нямаше Ютуб, нямаше нищо. Единствено можех да разбера от приятели на живо, как те са минали контролната точка. Сега с тая туба подобна игра като SWGOH  ства безинтересна, ако примерно има само 100 героя и няма нищо ново. Това е жалкото.  Навремето и СТАЛКЕР ми харесваше, мотаех се много, но се появиха форумите, може да прочетеш де се намира тоя и оня артефект и става безинтересно. Днес едва ли ще имам търпение да играя подобна игра, мотаейки се с дни в търсенето на нещо си. Почвал съм ги такива, мотая се, мотая се и след няколко часа се отказвам. Или просто превъртам тубата... Не е интересно това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:

когато CLS  и Лея разбраха, че са брат и сестра

Също така са брат и сестра Кайло и Рей а баща им е Палпатин или май беше дядо. за това имат телепатична връзка по между им а палпатин си каза на Рей, че и е внучка или дъщеря. май беше внучка, но в следващи епизоди ще се види родословното им дърво. По принцип историята се повтаря, но с други герои. Аз на това му викам Пародия.  Гледал ли си всички версии на Тарзан? В едната дори Тарзан беше негар. 😱

Тези нови епизоди са същата пародия на оригинала. Брат и сестра воюват по между си. Един е светъл другия е дарк страна и бащата също е дарк страна. светлата спасява брат си, като го привлича към светлата страна и вероятно заедно ще утрепят баща си или дядо си в случая е Палпатин. 😂 новото са нови герои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Също така са брат и сестра Кайло и Рей а баща им е Палпатин или май беше дядо. за това имат телепатична връзка по между им а палпатин си каза на Рей, че и е внучка или дъщеря. май беше внучка, но в следващи епизоди ще се види родословното им дърво. По принцип историята се повтаря, но с други герои. Аз на това му викам Пародия.  Гледал ли си всички версии на Тарзан? В едната дори Тарзан беше негар. 😱

Тези нови епизоди са същата пародия на оригинала. Брат и сестра воюват по между си. Един е светъл другия е дарк страна и бащата също е дарк страна. светлата спасява брат си, като го привлича към светлата страна и вероятно заедно ще утрепят баща си или дядо си в случая е Палпатин. 😂 новото са нови герои.

Нещо май не си разбрал идеята на филмите. А тя е проста - тъмна, лесна страна и светла, трудна страна.  Идеята е, че да си добър не е толкова лесно. По-лесно е да си кофти пич, каквито са и повечето хора.  И когато някой в тая игра почне да ми твърди, как се възхищавал на тъмната страна, направо ми се додрайфва.  Тъмната страна е все едно да си изкараш оная работа на площада, само щото ти се доеало.  И който харесва тъмната страна, някакси е недодялан за тоя свят. Затова и има толкова престъпления, толкова бедност, толккова идиоти по пътищата ни и не само. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikolela написа:

Също така са брат и сестра Кайло и Рей а баща им е Палпатин или май беше дядо. за това имат телепатична връзка по между им а палпатин си каза на Рей, че и е внучка или дъщеря. май беше внучка, но в следващи епизоди ще се види родословното им дърво.

И сега ако познаеш кой е Таркин...току що гледах 18 епизод на " Войните на клонираните"  3 сезон и там ненадейно се появи...капитан Таркин на младини, който една тумба джедаи и клонирани спасиха :P Навързали са ги нещата.  Доколкото четох обаче, Георги Луков изобщо не бил доволен от сценария на последния SW. Гецата нали си взе паричките, чудно ми е що е недоволен. Дядо Палпи забърка голяма каша с играта. Сега трябва и него да реуоркват, не си ли съгласен? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я играю в Minecraft уже 6 лет. И владел несколькими частными серверами. Есть мой собственный сервер:

b213-lt1_5-046F95-FFFFFF.png?141

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.01.2020 г. в 23:31, Кико написа:

И сега ако познаеш кой е Таркин...току що гледах 18 епизод на " Войните на клонираните"  3 сезон и там ненадейно се появи...капитан Таркин на младини, който една тумба джедаи и клонирани спасиха :P Навързали са ги нещата.  Доколкото четох обаче, Георги Луков изобщо не бил доволен от сценария на последния SW. Гецата нали си взе паричките, чудно ми е що е недоволен. Дядо Палпи забърка голяма каша с играта. Сега трябва и него да реуоркват, не си ли съгласен? 

Не знам дали съм съгласен. Не съм гледал филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Rune Kings написа:

Я играю в Minecraft уже 6 лет. И владел несколькими частными серверами. Есть мой собственный сервер:

b213-lt1_5-046F95-FFFFFF.png?141

Това е добре, ама ние гоним пенсию  :P

преди 3 часа, nikolela написа:

Не знам дали съм съгласен. Не съм гледал филма.

Ами Палпи накрая се оказа доста силен, свали Кайло и Рей, даже уби Рей, после Кайло я съживи и пукна вместо нея. Това бе цялата история.  А, да, преди това пък Рей съживи Кайло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф...хайде да я пускат накрая, че ми се трепят изроди:

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taя година Играта би трябвало да е Cyberpunk 2077.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е първият ми ден игра на междузвездни войни. Това става на 24. Август 2018г.

Днес е 15. Януари 2020г и направих 3 милиона гп. Не съм си и мислел, че ще стигна до тук.

3 милиона гп съм ги направил за 17 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.01.2020 г. в 22:27, Tommygun написа:

Евентуално, защото ще я забавят доста. Уж септември.

''We have a city to burn''...:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.01.2020 г. в 19:09, nikolela написа:

Това е първият ми ден игра на междузвездни войни. Това става на 24. Август 2018г.

Днес е 15. Януари 2020г и направих 3 милиона гп. Не съм си и мислел, че ще стигна до тук.

3 милиона гп съм ги направил за 17 месеца.

Поздравления ! Аз още по-малко пък съм си мислил, че някой ще я почне като мен тая игра.  Не знам как го правите това GP, Но аз играя редовно, другите правят GP,  аз не. Аз и не искам де. Или по-точно не исках. Сега ми е все едно дали вдигам GP  със слаби герои, щото те се оказаха отдавна маловажни за каквото и да било.  В момента съм се съсредоточил върху това, да развивам един отбор, максимум два или някой герой, дето ми трябва за нещо, примерно CLS.  Днес пак направих 40 млн на sit T6,  но тоя път 17% от 1-ва фаза и 34 от втора.  Не ми е рекорд, щото не ми стигна около милион, но предния път почнах от втора и минах каквото мога в трета.  Аз обаче реално като си сметна общото GP,  съм направил над  7 млн.  :P

Ако има ФП, може и да я погледна. Ама аз още съм на Fallout 4  и вече и навъртях над 820 часа :P  Бях на 520 часа тая есен, ама за има няма 3 месеца и навъртях още 300 часа, почвайки я отначало. Бях стигнал близо левел 100, сега съм 80.  Почнах я отначало, защото бях забравил как се играе и нямаше смисъл да продължавам от левел 100. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, нов рекорд:

jdv1579210141p.jpg

Някъде 20% от втора фаза хванах и 50% от трета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или Dying Light 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, B-boy/StyLe/ написа:

Или Dying Light 2

И това ли ще излиза? А какво стана с Dead Island 2? Замалко да си взема преордъра.  Dying Light  ми е най-любимата игра за разпускане :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кико написа:

И това ли ще излиза? А какво стана с Dead Island 2? Замалко да си взема преордъра.  Dying Light  ми е най-любимата игра за разпускане :) 

Излиза и то скоро :)

Dead Island 2 за съжаление си остана само на трейлър, но трябва да се сърдим на Deep Silver, както и на Bethseda затова, че Prey 2 (продължението на Prey 2006, не на Prey 2017) няма да види бял свят и той. Те така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Излиза и то скоро :)

Dead Island 2 за съжаление си остана само на трейлър, но трябва да се сърдим на Deep Silver, както и на Bethseda затова, че Prey 2 (продължението на Prey 2006, не на Prey 2017) няма да види бял свят и той. Те така.

В тия не се съмнявам, те толкова години вадят нови ъпдейти за играта. Dying Light и Fallout 4  се очертават като любимите ми игри, щото и съм ги играл над 500 часа в Steam. Няма друг шутър или подобие на шутър, дето да съм играл толкова време.  Dying Light  просто е игра, която може да играеш постоянно. Няма значение колко си напреднал. Просто е интересна от началото до края.  Като ти омръзне, отиваш на някой мост, трепиш 1000 зомбита и си ОК ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Кико написа:

Не знам как го правите това GP, Но аз играя редовно, другите правят GP,  аз не. Аз и не искам де. Или по-точно не исках. Сега ми е все едно дали вдигам GP  със слаби герои, щото те се оказаха отдавна маловажни за каквото и да било.

Свободната енергия е за шардове. Кристалите ги събирам и купувам с тях гиър на едро.  Със фармене гиър не върви. Всичките ми герои са важни, като тези, които ми трябват за евенти ги зарязвам след като съм минал евента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Кико написа:

В тия не се съмнявам, те толкова години вадят нови ъпдейти за играта. Dying Light и Fallout 4  се очертават като любимите ми игри, щото и съм ги играл над 500 часа в Steam. Няма друг шутър или подобие на шутър, дето да съм играл толкова време.  Dying Light  просто е игра, която може да играеш постоянно. Няма значение колко си напреднал. Просто е интересна от началото до края.  Като ти омръзне, отиваш на някой мост, трепиш 1000 зомбита и си ОК ;) 

Знам, че си и фен и затова се учудих, че си пропуснал представянето на 2-ката. :)

Иначе и аз се кефя на FPS с RPG елементи. Fallout не ме грабна, но пък PREY 2017 ме грабна и то доста (макар да не съм голям фен на System Shock, BioShock и HL2 вселената).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Знам, че си и фен и затова се учудих, че си пропуснал представянето на 2-ката. :)

Иначе и аз се кефя на FPS с RPG елементи. Fallout не ме грабна, но пък PREY 2017 ме грабна и то доста (макар да не съм голям фен на System Shock, BioShock и HL2 вселената).

Пропускам, защото одъртях, най-меко казано ;)   Иначе следях Dead Island 2, но като разбрах, че няма да се появи, се отказах.  За Fallout 4  написах една рецензия преди 2 месеца и там ясно си го казах.  Просто тая игра трябва да се играе на най-висока трудност - оживяване. Съвсем различна е играта. Жалко, че много хора просто я почнаха на някаква ниска труднсот и се отказаха. На оживяване не е само до по-трудната игра. Там има съвсем различна игра. Все едно играеш DL 2. Много неща са променени и играта е съвсем различна. Не знам защо са го направили така. Мен това ме грабна. Отначало пиратска я играх, колкото да се запозная с геймплея. После с я купих, играх пак на по-ниска трудност. реших да играя на максимална труднсот и играта някак си ме грабна.  Просто това е сървайвър, може да играеш 2 часа и ако не си се записал, да почнеш два часа преди това от последния чекпойнт. Единствената възможност за запис е  намирането на легло, за да поспиш поне един час.  Не знам, но за мен това е една от най-добрите игри. Може би я сравнявам със СТАЛКЕР, но при СТАЛКЕР рано или късно идва края. При Fallout 4 системата е такава, че винаги може да се кефиш на голямата карта и да търсиш нещо ново, без да се притесняваш, че иргата ще крашне, само защото не си минал мода по определен начин. 

преди 10 часа, nikolela написа:

Свободната енергия е за шардове. Кристалите ги събирам и купувам с тях гиър на едро.  Със фармене гиър не върви. Всичките ми герои са важни, като тези, които ми трябват за евенти ги зарязвам след като съм минал евента.

Напоследък забелязах, че са променили играта и гиъра не върви с фармене, както казваш. Преди вървеше, сега е едно към едно дали ще фармя или ше давам кристали. Дори има случаи, при които фармето е със загуба. Прав си. Но това си ме дразни, щото ако го сравня с преди, едни кристали се ползват за един гиър, но са намалили дропа при фармене на частите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то и аз съм дърто магаре вече, ама чат-пат (не като преди де), но ми се поиграва на нещо за отмора. За Fallout 4 знам, че е Open World (както ги харесвам), но не трудността ми не ми допадна там. Просто не ми харесва leveling системата, на моменти, че става игра от трето лице (аз не харесвам игрите от трето лице като Deus-EX, Mass Effect и т.н.). Вярно, че става за малко от трето лице (основно при анимациите като сканираш за слабости на противника), но все пак....Иначе има доста модове за нея в стил (Skyrim). Може някой ден пак да я пробвам де, но засега мисля да се насоча към DESOLATE и CHERBOBILYTE например (пак имат RPG елементи), пак има оцеляване и среда точно в стил STALKER. Не знам дали си чул, но уж вече се работи ОТНОВО и по STALKER 2. И Странно, но макар да съм и аз STALKER фен, нещо METRO2033 не ми допадна като gameplay (поне старите две). Eхodus още не съм го играл.

Ти каза, че си чакал Dead Island 2? А играл ли си DLC-то за Dead Island 1? Говоря за Riptide? Ако не си го цъкай. Добавя доста часове към поредицата.

Dying Light е страхотна да...особено в началото, когато си със слаба екипировка. Аз имам там скромните 145 часа, но имам всички постижения, които са без CO-OP. Някой ден трябва да цъкнем в мулти да ми помогнеш да взема и тези, които изискват CO-OP режим. Предполагам имаш DLC-то The Following?

Колко много неща има за играене, ама да си на 15 в момента. :) Rage 2, Последните Wolfenstein и т.н. Иначе ми допадна и FarCry 5 - New Dawn.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Колко много неща има за играене, ама да си на 15 в момента.

и да нямаш грижи (семейство , работа) и мноооого свободно време... ех мечти ...

ЕГНто не не прощава ... :P :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.01.2020 г. в 9:41, B-boy/StyLe/ написа:

Ти каза, че си чакал Dead Island 2? А играл ли си DLC-то за Dead Island 1? Говоря за Riptide? Ако не си го цъкай. Добавя доста часове към поредицата.

Извинявам се, че пиша с друг акаунт, но ме подпряха за 5-6 дена :)  Да, играх ги тия Riptide. Харесаха ми. Само да не съм се пообъркал нещо, че в главата ми малко каша с тия игри.  Както казаха, може да е от ЕГН-то :)   Но аз за Dead Island Riptide  направих справка и имам 173 изиграни часа. Тоест повече от нериптидито ;)   От чистата имам 7 изиграни часа :P При Definitive edition  има малка разлика - 62 за старата и 59 часа за новата. Но тук мисля я играх пиратска доста време така, че старата печели с доста ;)  

на 18.01.2020 г. в 13:26, 5r0ff написа:

и да нямаш грижи (семейство , работа) и мноооого свободно време... ех мечти ...

ЕГНто не не прощава ... :P :giggle1:

Аз семейство нямам, на работа постоянно играя на таблета, стига да нямам работа ;)  В днешно време и дядовците играят. И тия със семейства и тия без. Това са моите наблюдения. За бабите се отнася същото. Остават без дядо и цъкат игрички. 

Dying Light е страхотна да...особено в началото, когато си със слаба екипировка. Аз имам там скромните 145 часа, но имам всички постижения, които са без CO-OP. Някой ден трябва да цъкнем в мулти да ми помогнеш да взема и тези, които изискват CO-OP режим. Предполагам имаш DLC-то The Following?

О, имам го. Играта май не съм я играл повече от година, макар че скоро я пусках за няколко минути. Но то при тая игра се влиза в час за няколко дена.  Аз обаче харевсвах тая игра за разтоварване, когато съм с много екипировка. Обичам подобни игри, дето се ползват комбинации от клавиши и в тоя ред на мисли се сещам за любимата ми Shadow Warrior 2.  Ей тия две игри са ми любими за повтаряне и повтаряне. Втората по принцип е направена да си я повтаряш и повтаряш, а при първата просто си пробваш рефлексите и оръжията разбира се :) 

Колко много неща има за играене, ама да си на 15 в момента. :) Rage 2, Последните Wolfenstein и т.н. Иначе ми допадна и FarCry 5 - New Dawn.

Значи в тоя ред на мисли, има една статистика за изиграните часове и парите, които струват игрите ( за STEAM).  Лично аз последните години купувах и купувах интересни игри, които наистина са интересни, но не играх. Дори преди 30 минути си купих 3 автомобила за DIRT Rally 2.0. Дадох 12 лева и рекох да пусна играта, че от месец не съм я пускал, а от доста повече не съм и играл.  Пускам се аз и какво да видя - раликрос писта в Южна  Африка, на която карам за първи път. Купил съм я преди месеци и  даже не съм я пробвал :)   Имам доста такива интересни игри, които съм купил я като игра, я като DLC  и не съм играл все още. Значи...и на 15 да бях, пак нямаше да има време, щото говорим примерно за 200 игри. Човек може да се съсредоточи върху 1-2 максимум. За повече няма ни време, ни сили, независимо дали е на 15 или 50 ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП: Ей, тия хора не се отказаха 15 години  с тия забрани за писане във форума. Така и не разбраха, че всичко е на момента и не ми пука за някои платени тролчета. И не аз съм проблемът на България и форума, а тия, заради които ме гонят. Не го разбраха това и това е :) Живи и здрави да сте момчета. Вече дърти пръчове, ама карай :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, BG-Team-DRIFT написа:

ПП: Ей, тия хора не се отказаха 15 години  с тия забрани за писане във форума. Така и не разбраха, че всичко е на момента и не ми пука за някои платени тролчета. И не аз съм проблемът на България и форума, а тия, заради които ме гонят. Не го разбраха това и това е :) Живи и здрави да сте момчета. Вече дърти пръчове, ама карай :P

Що така бре Кико?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
    • от Стоян Янакиев
      Предложете някакъф лаптоп до 1600 лева, ще се използва предимно за игри. 
    • от Jakov Stoyanov
      Играете ли казино? Кое е най-доброто?
      😁😁😁
  • Дарение

• Добави ново...