Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

на 12.02.2020 г. в 11:47, саби написа:

С Haswell Intel добавиха нови режими за икономия C6 и C7. Вече не помня подробности, но ми се върти в главата, че токът при тия режими е много нисък и на старите захранвания, които не ги поддържаха, им се активираше защитата за нисък ток и се изключваха. Ама дали има нещо общо в твоя случай, не съм сигурен. За да няма такива проблеми, в BIOS-а трябва да се изключат.

И аз се сещам за нещо такова.  Избягаха ми от главата за кои режими ставаше въпрос.   Ако има проблеми с тия режими, напълно възможно и това да е причина.  Мисля си играх преди време с различните режими, но понеже не можах да намеря инфо за кои точно режими ставаше въпрос, се отказах.  Не е проблем да си купя ново захранване и да пробвам, така и така ще ми трябва още едно захранване за другото PC, което кара със захранване, даващо черни екрани на това PC...абе сложно е за обяснение. 

на 12.02.2020 г. в 16:05, Agentpat™ написа:

Аз съм със Скайлайк (i7 6700k) и никога не съм имал проблеми с него.

И аз все съм се надявал писанията в интернет да не засягат мен, но никой не може да се застрахова от това. Още повече, че ти взе своя I7 6700K  доста след мен. Аз бях кажи речи първия в БГ с такъв процесор. Тоест, моята бройка като цяло е от първите за цял свят ;)  Когато аз си взех процесора и се похвалих в ХБГ, някои разбирачи ме обвиниха в лъжа и че няма как да имам тоя процесор, защото го нямало в МОСТ и като цяло в БГ.  както и да е. Мисълта ми бе, че ползвам първите бройки, които имаха недостатъци. Понеже подложката е доста тънка, при пренасяне и вибрации като цяло, тежкия охладител можеше да деградира процесора.  Аз не съм пренасял PC  на големи разстояния, но се е случвало примерно да го пренеса в друга стая или да го обърна за някакви действия. Това са си пак натоварвания и вибрации и нищо чудно самият процесор да не е издържал.  А и може да се ее случило без да искам да ударя PC, случват се такива неща.  Важното е, че възможност за деградация на процесора има и не е задължително това да е при транспорт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, дай някакво ново инфо за SWGOH.  Аз по метода на дедукцията стигам до някакви заключения. Кой в момента са най-силните отбори? Гледам класацяита на арената и долу горе е ясно, но  си има тънкости и с модовете. 

Развивам си клонингите за втория акаунт, до 4 реликви докарах трима от тях, четвъртия ARC  е още Г12 без кутийка гиър.  Де що намерих мод над 20 спийд им го сложих. Рекс е на 296 спийд, но гледам един малко преди мен е на 297 спийд, хаха. Само че той ползва модове бързина. Аз само здраве и съм по 10к повече и защита и здраве от него.  Та каква е идеята за клонингите? Според мен и според това, което съм видял, Рекс трябва да е най-бърз. Причината е, че бота дава таунт още на първия ход и от там нататък защитаита на клонингите е по-лесна. А и като играя в атака, пак помага. Вчера бях стигнал 126 място на арената, но ми свършиха опитите. После за 12 часа ме връщат пак на същото място. Малко над 200.  Затова преди малко реших де що има бърз мод, да го сложа на арена отбора. Дори Йода си изпати с два мода, ама ти нали каза, че не е важна толкова скоростта при него.  А и аз вече не играя на арената с него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:

Ники, дай някакво ново инфо за SWGOH.  Аз по метода на дедукцията стигам до някакви заключения. Кой в момента са най-силните отбори? Гледам класацяита на арената и долу горе е ясно, но  си има тънкости и с модовете. 

Развивам си клонингите за втория акаунт, до 4 реликви докарах трима от тях, четвъртия ARC  е още Г12 без кутийка гиър.  Де що намерих мод над 20 спийд им го сложих. Рекс е на 296 спийд, но гледам един малко преди мен е на 297 спийд, хаха. Само че той ползва модове бързина. Аз само здраве и съм по 10к повече и защита и здраве от него.  Та каква е идеята за клонингите? Според мен и според това, което съм видял, Рекс трябва да е най-бърз. Причината е, че бота дава таунт още на първия ход и от там нататък защитаита на клонингите е по-лесна. А и като играя в атака, пак помага. Вчера бях стигнал 126 място на арената, но ми свършиха опитите. После за 12 часа ме връщат пак на същото място. Малко над 200.  Затова преди малко реших де що има бърз мод, да го сложа на арена отбора. Дори Йода си изпати с два мода, ама ти нали каза, че не е важна толкова скоростта при него.  А и аз вече не играя на арената с него. 

По принцип клонинги без ГАС не вървят. Ако искаш махни арк трупъра и сложи Хан соло. Той винаги играе пръв. стънваш противниковия Рех и нататък както си знаеш.

При нас на челните места стоят ГАС със клонирани, но се бият със Древан, дбастила, Малак, Хан и Чубака. Чубака не е задължителен, той асиства на Хан.  Хан играе пръв, игнорира таунта на ГАС и стънтва Рех. След това се смъква ГАС и се трепе петиците, Рекс, Ечо. Гас става и трепе някого. Пак сваляме Гас и доубиваме арк трупъра, гас пак става и трепе някого, но е сам и вече мре и той. Схемата е това.

До тук с арена отборите, които са Гас и Древан. Всеки развива сега ФО отбор или Резистъни. На който му е по близко целта. имаме Нов Кайло и нова Рей. И за двата отбора ще има нова флота.

За това вниманието ни е насочено на там. В най слабия ми профил, който и без това не става за нищо, започнах да вадя резистъни. сигурно след 4 години ще станат. 😂

В моя си профил развивам ФО, че са ми по достъпни.

Във подарения ми профил имам вдигнати резистъни и развивам само тях.

Предполагам, че до лятото на арената ще стоят на чело новите Кайло и Рей.

Рей има по голяма вероятност.

сигурно и на тях ще им хванат чалъма с някой стар отбор. сега ги въртят при катеренето на арената. Виждаш Падме, биеш с Древан. Виждаш древан и го биеш с гривас със дроиди. Виждаш ГАС и пак сменяш на древан със Хан. Така катерят на арената. На грая оставяш древан, че най държи на защита или Гас. Падмето никак го няма в защита.

Ако играеш срещу клонинги, можеш да тестваш за лидер Падме. Противниковите клонинги имат асистенции и активират протъкшан ъп на твоите клонирани под Падме.

Твоите клонинги нямат сваляне така. Слагай им спийд. Тези 10к здраве или живот са малка разлика. Много герои трепят с един удар нанасяйки по 200к, 300к демидж.

Дали твоя герой има 100к или 120к здраве е все едно. Мре си от веднъж. За това все още си остава скорост на първо място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.02.2020 г. в 11:04, nikolela написа:

По принцип клонинги без ГАС не вървят. Ако искаш махни арк трупъра и сложи Хан соло. Той винаги играе пръв. стънваш противниковия Рех и нататък както си знаеш.

Това е интересно.  Обаче гледам на едната ми арена, дето е третия ми акаунт, на второ място е точно Шаак Ти с клонинги. Другите наоколо са Падме и ДРеван, но първия е ДРеван с някакви космически скорости от рода на +156 примерно. Смесен отбор, с Йода. Но и Йода е с космическа скорост. Само заради модовете бие тоя, щото гледам вторите клонинги не са с чак толкова космически скорости. Дори Рекс е 297 спийд, сравними с моите 296.  Но тоя си е развил реликвите.  Иначе аз влязох в тая тема, за да се похваля:

viu1581938366x.jpg

Мисля обаче да запазя ARC, защото още е далече от Г13. Няма ни една отворена кутийка Г12. Събирам в момента за всички едновременно и в един момент ще го вдигна бързо. 

До тук с арена отборите, които са Гас и Древан. Всеки развива сега ФО отбор или Резистъни. На който му е по близко целта. имаме Нов Кайло и нова Рей. И за двата отбора ще има нова флота.

Значи ще дойдат на моята с ФО и резистентите ;)  Аз това го казах още в края на миналата година. Затова и развивам ФО с четвъртия си акаунт. Но клонираните не са края, дори мисля да ги развия и в четирите си акаунта, за да се пробвам и на хероика. Съветвам и други да го направят, за да може да минаваме хероика. 

Вчера пък поставих някакъв личен рекорд за удар на арената с Вейдър - 545к с 4 реликви. Днес е с 5 реликви и не съм пробвал.  Това срещу Боба Фет  с реликви и малко повечко дебъфи върху него.  днес пък играх срещу едни бубулечки и още с първите си два хода Вейдър нанесе дебъфи и удари с третия си вувозелата (Г12 алфата) . 95к удар и падна от раз. Имаше само 2 или 3 дебъфа. 

За това вниманието ни е насочено на там. В най слабия ми профил, който и без това не става за нищо, започнах да вадя резистъни. сигурно след 4 години ще станат. 😂

Аз имам част от резистентите в първия си профил, но нямам Рей. Там Амилин Холдо е Г12, тоест, готова за кораба. Само дето кораба няма да го имам, щото незнайно защо се искат и BX.  Това ме спира.  Но пък мисля да развия тия, които имам. Те повечето са Г12 без Роуз Тико. 

Ако играеш срещу клонинги, можеш да тестваш за лидер Падме. Противниковите клонинги имат асистенции и активират протъкшан ъп на твоите клонирани под Падме.

Аз затова и не играя срещу Падме на Арената. Нея по принцип я свалям лесно със светлия ми Реван.  Бия първо по Анакин като го маркирам с Реван. Кеноби и да има таунт, не играе. Като сваля Анакин, чакам да маркирам Падме отново и я свалям. После те нямат допълнителна защита и бия. Но трябва да сменям отборите. Сега повече ми е интересно да играя с клонираните и да ги разуча по-добре.  Иначе на ГА ако има клонирани, бия с Падме. Ако има Падме, бия с Реван. Това за втория ми акаунт.  Кофтито е, когато има Гривас в защита. Няма с кого да го бия и падам.  

Твоите клонинги нямат сваляне така. Слагай им спийд. Тези 10к здраве или живот са малка разлика. Много герои трепят с един удар нанасяйки по 200к, 300к демидж.

Сложих им още скорост. Поразтършувах се и за модове за останалите клонирани + Шаак Ти и се намери нещичко в резерва. Но ми се ще рекс да го вдигна от 297 спийд поне до 305 спийд. Сигурно няма да стане скоро. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Кико написа:

Но ми се ще рекс да го вдигна от 297 спийд поне до 305 спийд. Сигурно няма да стане скоро. 

Можеш и веднага да го направиш. Бързите ти  модовете са на светлия реван. Ама в крайна сметка трябва да решиш за къде ти трябва отбора, защото на арената ти трябват бързи герои, но за рейдовете ти трябват със здрав демидж. или ще местиш модове или си направи отбора само за едното място, че ще се развали за другото. Аз за това не играя рейдовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikolela написа:

Можеш и веднага да го направиш. Бързите ти  модовете са на светлия реван. Ама в крайна сметка трябва да решиш за къде ти трябва отбора, защото на арената ти трябват бързи герои, но за рейдовете ти трябват със здрав демидж. или ще местиш модове или си направи отбора само за едното място, че ще се развали за другото. Аз за това не играя рейдовете.

Реван ми е със спийд модове, но Рекс е със здравни и имат доста скорост.  Единственото, което мога да сменя, са ромба и кръста със здраве, но Реван е с два мода от по 21 спийд, Рекс е с два мода от по 23 спийд :)  Не става.  Реално Реван ми е със +137 спийд, Рекс с +136, но модовете на Рекс имат предимство, че са здравни, а не спийд.   Това е добре и за арената и за рейдовете или по-точно за сита, щото другите са маловажни за тоя отбор.  Мисля това е максимума за Рекс и ако искам още спийд, просто ще трябва да слайсна някой мод на късмет. И по-точно да намеря някакъв триъгълник с повече от 15 спийд, че тоя дето е сложен е 15 спийд. Иамм два мода по 23 спийд, един 24 спийд и кръга с 19 спийд. Та аз виждам развитие само за триъгълника и евентуално малко късмет за кръга. Но си заслужава да се пробвам, че вече съм стигнал доста далеч с тия модове. 

Сега реших да сменя малко отборите на арената докато се катеря и с Реван бих една Падме 130к за 150 място, но това бе петта ми битка и ще трябва да го оставя в защита.  Но преди просто елиминирах Падме и играех с втория наличен, обикновено ДРеван.  Но нали знаеш, че с толкова профили няма как да се съсредоточа върху нещо. Но е интересно като идея, да. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, една молба. Няма да ти пиша на лична. Навремето се сещам, че имаше възможност за промяна името на гилдия. Сега не намирам такава опция. Знаеш ли нещо по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Кико написа:

Ники, една молба. Няма да ти пиша на лична. Навремето се сещам, че имаше възможност за промяна името на гилдия. Сега не намирам такава опция. Знаеш ли нещо по въпроса?

Това ми отговориха старите играчи. Пишеш явно на съпорта през играта от настройки - HELP

Може, с тикет през help-a , ако е свободно името ще го сменят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikolela написа:

Това ми отговориха старите играчи. Пишеш явно на съпорта през играта от настройки - HELP

Може, с тикет през help-a , ако е свободно името ще го сменят

Дай на разбираем език :) Ти как разбираш това "през хелпа"?  И с тикет. Тикет е билет. Хелп е помощ. Става въпрос за директно съобщение към поддръжката?  И въпросът тук е, как точно да пиша на тия. Малко тъпо ми се струва това. Ами ако човек сгреши една буква в името, няма възможност да го оправи ли?  В тоя форум, примерно ще си избера модератор и ще пиша. Ама в тая игра нещо не ми е ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Кико написа:

Става въпрос за директно съобщение към поддръжката? 

Да.

От играта през настройките има опция за помощ.  ( HELP) Отваря се браузър. Има поле за търсене, в което се пише star wars of heroes.

Там вече търсиш контакт да пишеш. Аз не съм писъл никога на тях и не знам как точно. огледай се там някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, The Negative One написа:

Рейсърите заебахте ли ги бре?

Не, но лично аз от 3-4 седмици съм с прецакан волан. Едното му краче се счупи и нямаше как да го закрепям за масата. Намерих си резервни, но при разглобяването малко се объркаха нещата и още малко ремонти се налагат. Надявам се тия дни вече да съм в пълна бойна готовност, че отдавна ми се играе Assetto Corsa Competizione и други подобни ;)  Бях решил да си купувам нов волан, даже тема пуснах, но се оказа, че има кой да ми изпрати резервни части и то без пари. Има и такива хора на тоя свят, колкото и невероятно да звучи. 

преди 14 часа, nikolela написа:

Да.

От играта през настройките има опция за помощ.  ( HELP) Отваря се браузър. Има поле за търсене, в което се пише star wars of heroes.

Там вече търсиш контакт да пишеш. Аз не съм писъл никога на тях и не знам как точно. огледай се там някъде.

Аз влизах преди това в тоя браузер, но всичко е доста объркано и нямам нерви да търся как става работата.  Търсих търсих иу не намерих опция за смяна на името. Има всякакви други раздели, но не и за смяна на имена :) Нещо честно да ти кажа, почнах да се отчайвам от тая игра. С последния си акаунт, дето направих някъде октомври месец и развивам ФО, които са 67-68к още, на арената има вече отбори Г13 и то извън топ 500. Аз едва имам един офицер ФО, дето е почнал Г11 :)  За да го развия до Г12, има една пречка с едни части, дето се фармят само от флийт битките и то 5. Аз още 4 не мога да мина на нормал, те ми искат 5  :)  Та дори да се съсредоточа да го развивам, няма как да стане, щото и нямам такава флота, дето да мине 4 битките.  Там надеждата ми е да вдигна двамата нови ФО като звезди. Отначало пускаше по 2-3 звезди от 5 опита, сега почна да се ебава и пуска 0-1. Направо нямам думи. Отделно, че с енергия доста често ми пуска 0 части. Кристали макс 60 да взема, че флотата тръгна в една посока, а тия ФО нямат свестни кораби, да не кажа никакви. И се налага хем флота да развивам, хем пехота. Избрах пехотата, че там не искам да изоставам. То моя отбор 67к, около мен рядко има под 80-90к, освен някой с клонирани или сестри. Има и с двата се справям все още. Направо не знам как хората вдигат героите си, аз не мога. Всичко там влагам освен кантина, че няма къде да я ползвам точно там и пак съм доста назад като развитие на герои. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, тия направиха SWGOH  отвратителна игра. Просто не позволяват един играч да се развива както иска в по-слаба гилдия. Умишлено насочиха нещата натам, да се играя геовойната в силна гилдия. Иначе дори слабите акаунти нямат никакъв напредък. Направо ми писна. давам ти пример. Харча 8 пъти флийт енергия за една много скапана част, дето трябва някъде за Г 8-9-10. Нула дава. И то ако бе само веднъж, не е. просто искат всички да са в някакви смотани, утвърдени гилдии, без значение че са наистина смотани. Щото знам много смотани гилдии от над 100 млн.  Не е честно. Аз още повече се озверих и напълно вече отхвърлих възможността да се местя в силна гилдия. ей така, да им докажа, че няма да е на тяхната, щото съм самостоятелен играч, самостоятелна личност и не търпя някой да ми дава наклон на...

Примамлива е идеята да се тръгне по лесния път, както направи ти, но за мен това е сваляне на гащите. Не се обиждай, но е така. Това не е игра което правиш.   Играта е сам да си изработиш успехите, не някой друг.  Винаги ще има таквиа като теб, дето да се хващат за сламката на другите, но за мен това не е изобщо правилно. 

И понеже навлязох в играта отдавна, отдавна и реших да изгледам всичко, свързано със SWGOH  като филми и анимации. В момента вече съм на последния 6 сезон от "Войната на клонираните" и разбрах, защо примерно Файвз загива в 3-ти или 4-ти епизод. Ако гледаш сериала, просто в теб ще се надигне гняв.  Но Файвз умря за другарите си и за истината.  Ето това ми харесва в някои герои. Аз почнах да играя тая игра с идеята, че никога няма да мина на тъмната страна и ще докажа, че светлата е правилния път. Донякъде го доказах. Предстои ми още малко доказване. Така като гледам, всички идват на моя, не аз на техния. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Кико написа:

Ники, тия направиха SWGOH  отвратителна игра. Просто не позволяват един играч да се развива както иска в по-слаба гилдия. Умишлено насочиха нещата натам, да се играя геовойната в силна гилдия. Иначе дори слабите акаунти нямат никакъв напредък. Направо ми писна. давам ти пример. Харча 8 пъти флийт енергия за една много скапана част, дето трябва някъде за Г 8-9-10. Нула дава. И то ако бе само веднъж, не е. просто искат всички да са в някакви смотани, утвърдени гилдии, без значение че са наистина смотани. Щото знам много смотани гилдии от над 100 млн.  Не е честно. Аз още повече се озверих и напълно вече отхвърлих възможността да се местя в силна гилдия. ей така, да им докажа, че няма да е на тяхната, щото съм самостоятелен играч, самостоятелна личност и не търпя някой да ми дава наклон на...

Вярвай ми, геовойната не се играе и във силна гилдия.  Цял отбор на реликва 7 минава най много 2 / 4 пълвия ден. На втора и на трета зона на картата, влизаш и не взимаш ход с максимално развит отбор на реликва 7.   На флотата 0 / 4. Само деплой се прави.  Реликва 7 пилоти с новия ген. Кеноби главен кораб развит на макс със кенобито на реликва 7  и пак не минава битката. Нашите кораби нанасят 6к демидж а противника нанася 130к.  Отборите ни са на макс и няма как да се стопи такава голяма разлика.

Ще има още нещо за да се минава тая простотия. Противниците ги пуска на левел 95 а ние сме на левел 85. Може би левел ще ни дадат в бъдеще.

Тази игра не е игра за играене а е колекциониране на ненужни герои, с които да вземеш друг ненужен герой. Самата игра е едно непрестанно фармене на гиър и шардове за герои.

Гледат кои герои никой не е развивал и точно тях те карат да развиеш за да вземеш нов пуснат герой.

За това е хубаво да си в силна гилдия, че фарменето е малко в повече.

преди 6 часа, Кико написа:

Това не е игра което правиш.   Играта е сам да си изработиш успехите, не някой друг.  Винаги ще има таквиа като теб, дето да се хващат за сламката на другите, но за мен това не е изобщо правилно. 

Не знам дали съм се хванал за сламка на другите, сигурно щяха да ме изгонят от гилдията за да влезе някой по развит от мене.  Ама освен мен в гилдията има още един на половина по слаб от мен. има и още, които не са съвсем активни и не са толкова полезни.  Въпреки всичко сме си всички нашенци без нито един чужденец.  Все още не разбирам, какво имаш в предвид под сам да успееш? Личните ти успехи са само на ГА, арена, флеет арена. Всичко друго е общ успех.

Иска се активност, която при слабите гилдии не е на ниво. Там вече изгубиха интерес от играта по обясними причини.  Нито фарменето е на ред, нито двете гео войни - светла или тъмна.

Къде ме пращат те? Аз искам да се докопам до новата Рей за отбор резистъни а те ме карат да развивам 5 отбора ФО за да взема бб8 и да развия 5 мечета за да взема с3ро. С този фарм - не благодаря. Вече ни пари, нито интерес имам да играя със слабия профил, макар, че е достатъчно силен за приятна игра на соло в ГА, арена и флеет арена. Ама във слаба гилдия това съвсем скоро ще се промени, защото нямам развитие. Мечета от нула и ФО отбор от нула да започнеш ще е огромно забавяне във всичко. За това в най слабия ми профил влизах по веднъж на ден, но скоро съвсем ще го зарежа.

Айде фарменето на гиър и шардове се събира, макар и бавно. Ами модовете? То съвсем не дава свестни модове. Нито от фармене, нито от купуване. Всичко продавам след като съм го развил.

Ако не съм в тази яка гилдия да се развивам по малко, да съм я задраскал отдавна тая игра.

Аз все те заглеждам до къде си стигнал в BGRS профила. Бях на 2.4 милиона гп а ти на 2.7. Изравних те, станах 3 милиона, сега съм на 3.120к. а ти не мръдна от тези 2.7 милиона. Виждам, че играеш с този профил, но не се развива. Това все едно да спреш да играеш половин година и като влезеш в играта да не си изостанал. На мен не ми харесва твоята игра а на теб не ти харесва моята игра. Важното е всеки да си харесва своята си игра. Аз достигнах ГП за девизия 3. Като обновят ГА ще видя как ще се оправям в новата девизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Кико написа:

Бях решил да си купувам нов волан, даже тема пуснах, но се оказа, че има кой да ми изпрати резервни части и то без пари. Има и такива хора на тоя свят, колкото и невероятно да звучи. 

Е, има разбира се, но за съжаление са доста малко.Аз от няколко дена се ровя за нещо интересно ама хич ме нема.Пък и се съмнявам, че щайгата ще се справи с нещо по-модерно.Някъде ми дойде ентусиазма да поиграя нещо, ама и аз не знам какво.Гледам фар край 5цата за 15 евра, ама още се двоумя :D Нищо чудно да вляза в цс-а да видя кво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, The Negative One написа:

Е, има разбира се, но за съжаление са доста малко.Аз от няколко дена се ровя за нещо интересно ама хич ме нема.Пък и се съмнявам, че щайгата ще се справи с нещо по-модерно.Някъде ми дойде ентусиазма да поиграя нещо, ама и аз не знам какво.Гледам фар край 5цата за 15 евра, ама още се двоумя :D Нищо чудно да вляза в цс-а да видя кво става.

FC 5  ми харесва, даже я почвах два пъти и стигах доста далеч. Доста по-добра е от четворката, поне така мисля.  ИНаче сега играя Fallout 4. Края на миналата година бях и навъртял 520 часа според стийм, сега съм на 920 ;)  преди бях стигнал 97 ниво мисля, сега съм на 102 и открих много, ама много нови неща. На практика играта може да се играе още 500 часа и ми се струва, че няма да мога да я свърша. Аз там си бях взел и едно голямо DLC - Фар Харбър   или там както се изговаря. Таман сега го почнах след 400 часа игра, но не съм свършил още основната линия и там има доста за игране.  Честно казано, не се сещам за друга подобна игра, дето може да играеш и играеш и то все нови мисии. Е, не винаги се играе нова мисия, щото го има и момента оцеляване, но по принцип се тръгва към една точка и по пътя се прави каквото ще се прави.  Нещо се вманиачих във Fallout 4.  Друга игра последния месец не съм играл, а мисля тая година и друг шутър не съм играл. Може само да съм пускал за няколко минути нещо. 

преди 17 часа, nikolela написа:

Аз все те заглеждам до къде си стигнал в BGRS профила. Бях на 2.4 милиона гп а ти на 2.7. Изравних те, станах 3 милиона, сега съм на 3.120к. а ти не мръдна от тези 2.7 милиона. Виждам, че играеш с този профил, но не се развива. Това все едно да спреш да играеш половин година и като влезеш в играта да не си изостанал. На мен не ми харесва твоята игра а на теб не ти харесва моята игра. Важното е всеки да си харесва своята си игра. Аз достигнах ГП за девизия 3. Като обновят ГА ще видя как ще се оправям в новата девизия.

Не съм бил на 2.7 мил.   Не е вярно това, което казваш. Аз си се развивам така, както винаги съм се развивал. Скоростта не се е променила. Мисля бях някъде на 2.2 млн, когато създадох гилдия.  Така, че съм се развил около 500 к за 4-5 месеца, което е нормално. Аз преди за 8 месеца нарпавих милион GP, Когато бях в гилдията на Дарк. Някъде октомври бях на мнилион GP,  а почнах да играя края на януари.  Аз никога не съм вдигал GP  безцелно и винаги са ме изпреварвали, дори съотборници от една гилдия.  Просто играя по определен начин, който не вдига безцелно GP. А мога да го вдигна веднага ако искам. Но няма смисъл.  BGRS  е профила ми, дето почти съм зарязал между другото. Втория ми профил развивам по-целенасочено, но откак играя, винаги разлиакта е била от 250 до 300 к между двата профила. Имай предвид, че преди играх една година почти в две различни гилдии - едната около 15-25 млн GP,  другата се сещаш колко стигна преди да напуснеш.  И пак разликата в GP  си остана тия 250-300к. Просто играя по определен начин, макар напоследък да се насочих към друг тип игра - развивам само един отбор или герой. За BGRS  дори имам доста налични токени, но в момента не съм решил накъде да поемам и ресурсите стоят, чакайки да ми светне накъде да тръгна. За третия си профил, дето е и лидер на гилдията, днес май за сефте стигнах кайбър лигата или може би за втори път. И там много не се натискам да развивам нещо, освен аренския отбор и отчасти флотата, но изневиделица почнаха победите и някак си нацелих защитата на ГА. Развих си буболечки, клонирани, Стара реп., Реван, Палпатин с Вейдър, Феникси и се оказа, че защитата ми на ГА стана много яка, а в атака имам достатъчно. Слагам буболкечките в долната зона, където е един отбор все още. Отгоре Стара реп. и Клонирани. Отзад феникси и още едни сепаратисти обикновено. С Гривас.  И някак си противниците ми не могат да се справят добре последните две войно. По-предната загубих малко, но сега е кеф да се играе. даже днес разделих аренския си отбор на две, за да бия едни феникси и още някакви. Вейдър с 5 реликви стана страшен. Май писах или не, че съм го виждал да прави 545 к удар на арената. Днес го пускам срещу фениксите...ми той с по един удар свали трима. А фениксите бяха 80к, тоест не чак толкова слаби.  Та изведнъж се оакза, че имам и за защита и за атака с тоя профил.  Четвъртия профил същата работа. Тиоя дни за сефте ме пусна на ГА и днес пак разделих аренския на две и направо го смазах. Първа победа, макар че и оня взе зоните ми. То тук имам 7 отбора, а трябват 8. Затова разделям някой отбор ако се налага. Днес с доста точки бих.  Кофти се развиват тия новите ФО, но пък се кефя на арената и ГА. НЯкак си спокойно се играе и много много не избирам противници. Вярно и мен ме смъкват, но това е нормално. Това не е изобщо защитен отбор, макар че ако не знаеш какво правиш, ще загубиш. 

преди 17 часа, nikolela написа:

Къде ме пращат те? Аз искам да се докопам до новата Рей за отбор резистъни а те ме карат да развивам 5 отбора ФО за да взема бб8 и да развия 5 мечета за да взема с3ро.

Затова и почнах тия ФО с четвъртия акаунт.  А изведнъж ми се появиха 5 мечета в някакъв акаунт, вече не се сещам и почнах да се замислям за C3PIO ;) Дори скалъпих един мечешки отбор и в бъдеще ще го наблюдавам как се развива.  Н тая ГА ми се случи нещо нечувано и невиждано. Един руснак мисля, без Реван и DRevan  ме срази :) Беше развил само тия старите. Направо побеснях честно казано и почнах да се чудя как е успял. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, nikolela написа:

Аз все те заглеждам до къде си стигнал в BGRS профила. Бях на 2.4 милиона гп а ти на 2.7.

Сещаш ли се за Наско? Той за година стигна 2 милиона GP,  аз за 8 месеца 1 млн :)  Аз не познавам играч, дето да се развива  като GP  по-бавно от мен. Причината е и друга. Играя с много акаунти и не винаги успявам да правя дейлита и да вземам енергията.  Ако играеш с 1-2 акаунта, може да се съсредоточиш. С повече обаче няма как да стане. Отделно, че стават грешки, щото си мислиш, че си с един акаунт, а се оказва че си с друг. Много пъти ми се е случвало, дори и вчера. Купувам нещо, дето не трябва за акаунта, но трябва за друг акаунт. Обърквация има почти винаги.  Гледаш нещата от твоя гледна точка, но от моя, аз трябва да поддържам цяла гилдия. Затова не е важно кой акаунт как се развива, а как се развива гилдията.  Предните месеци вдигнах герои, които да ми помогнат на TB. От там и леко забавяне на развитието за други отбори.  Наложи се да вдигам и герои за танка, който отдавна вече минавам сам.  Примерно клонираните като хванат втора фаза и карат до края. Сега ще се пробвам от първа ;)  А ако искаш да ме наблюдаваш, наблюдавай развитието на втория ми акаунт, не на първия, третия или четвъртия.  Защото вътрешно за мен втория ми акаунт е номер едно  и като внимание и като развитие и като...ако някой ден зарежа играта в тоя вид, да се съсредоточа върху него. Той е малко под 2.5 млн GP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Кико написа:

Наложи се да вдигам и герои за танка, който отдавна вече минавам сам.  Примерно клонираните като хванат втора фаза и карат до края. Сега ще се пробвам от първа

Вчера минах танка соло на автоматично без да пипам нищо.

http://picbg.net/pic.php?u=75394VNU7w&i=888419

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Билдер, я дай мнение за G29-ката, нещо тия волани ми привлякоха вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, The Negative One написа:

Билдер, я дай мнение за G29-ката, нещо тия волани ми привлякоха вниманието.

Аз такъв имам. Счупи му се стягата след 3 години яка експлоатация, знаеш колко играя рейсъри.   Обаче намерих без пари както ти казах, един приятел, дето понякога играем с него онлайн ACC,  ми ги изпрати безплатно, защото той ги е демонтирал и е монтирал волана директно с болтове.  Но да ти кажа слабите места на тоя волан. Първо ми се счупи един от бутоните. Пластмасов е и се чупят лесно, ако караш яко и си настървен ;)  Но пък си продължава да работи тоя бутон, макар да е счупен.  Не ми пречи изобщо.   Това, което още отначало не ми хареса при тоя волан е това, че е с червяк и е много шумен. Много рядко ще намериш игра, при която да настроиш така вибрацията и обратната връзка, че воланът да е почти безшумен.  Трябва доста да ги разбираш нещата, че да не се ядосваш от стандартните настройки на игрите.  И това ако да кажем не е чак такъв проблем за хора, които не им пука, имам предвид шума, то проблемът е по-сериозен при тоя шум - доста от пиковете на FFB  се елиминират и може да се случи така, че воланът да подскача в ръцете ти.  Тоест, имаш доста неточно управление в тия моменти. Затова трябва да си намаляш FFB  и вибрацията. Просто е задължително да настроиш вибрацията и FFB  така, че да не се случват тия неща. . Но да кажем, че това си го оправил или толкова не ти пука. Тогава  остава най-големия проблем на Logitech  воланите с червяк - Имат голяма мъртва средна зона. Вярно, при половината игри може да я настроиш тая мъртва зона и дори да се опиташ да я елиминираш, но проблемът тук е, че на правите ако елиминираш тая мъртва зона, воланът почва да иргае наляво и надясно.  Ако го пуснеш, колата може да върви на зигзаг или направо да се завърти. А ако не го пускаш, има понякога гадна вибрация точно на правите. Затова тая зона се избира така, че като пуснеш волана, да не се променя траекторията или в най-лошия случай да има лека промяна на траекторията наляво и надясно.  И тук пак трябва да търсиш някакъв компромис със FFB  и вибрация. Защото ако ти е силно FFB,  а мъртвата зона сравнително голяма, стигаш до момента, че воланът в средно положение не реагира, но леко да кривнеш или минеш неравност, FFB+вибрацията  те удрят яко.  Така не може да се кара. Трябва  Да намаляш вибрацяита, да търсиш някакви настройки при дадената игра. Ако искаш да си със силно FFB,  трябва да намалиш вибрацията, да премахнеш тънките усещания от пътя и там каквото се сетиш да правиш и каквото позволяват настройките на играта.  Не знам, аз съм навит на волан с ремък и по-точно съм се насочил засега към Thrustmaster GT-T,  макар да е около 3 пъти по-скъп. И той си има недостатъци спрямо G-29, но аз за идеален волан не съм чувал в тоя ценови диапазон. 

И още малко недостатъци на G-29. Нали има червен въртящ се превключвател. Толкова е неточен, че реално за нищо не го позлвам.  Джойстика горе вдясно е с 8 позиции, но никога не мога да нацеля всчиките 8 позиции, затова и избирам само 4.  

Хубавите неща са няколко. Бутоните са доста и обикновено са на 70-80% досатъчни за симулаторите.  Воланът е облицован с кожа, макар като цяло да е доста твърд. Но пък не се хлъзга в ръцете ти, не се и износва кожата след 100 000 км каране ;)  една истинска кола за тоя пробег вече е с изтъркана кожа на волана. Съдя по моя Форд :P.  Планките за скоростите са метални и доста удобни. Не се чупят.  Макар че няколко път ми се е случвало да се порежя на тях.

Забравих да кажа за педалите. Спирачката е с променливо усилие и е доста добра.  Самите педали са метални, доста яки. Обаче. Имат голям недостатък тия педали. Мине не мине време и почват да не работят както трябва. Или прекъсват или работят като скачени съдове или просто не се нулират като ги отпуснеш. Трябва дас е смазват. Аз ги разглобявам и смазвам с течен силикон или да кажем WD40. Иначе просто ти провалят играта, ако не забележиш, че не са наред. Почваш да си мислиш, че другите карат добре, а ти не. Всъщност може да се окаже, че спирачката дори да си я отпуснал, да е леко задействана. Или пък газта дори да си я натиснал докрай, тя да не е до край, а да прескача. 

преди 19 часа, nikolela написа:

Вчера минах танка соло на автоматично без да пипам нищо.

http://picbg.net/pic.php?u=75394VNU7w&i=888419

Ами моите не бяха толкова развити ;) Но браво на теб. Тоя Йода не знам как си го развил.  За мен си е загуба на време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене основно ми е за некое рали, че там ми се дава газ и за трък симулатора.Като надуя чалгата, по 3-4 часа не пускам.Но вече с копчоляците не си е работа, а бензина скъп, па и гумите и те.Гледам и скоростни лостчета продават, най-много в ръката да ми остане.А има маняци и с ръчни спирачки, да върти задницата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, The Negative One написа:

Мене основно ми е за некое рали, че там ми се дава газ и за трък симулатора.Като надуя чалгата, по 3-4 часа не пускам.Но вече с копчоляците не си е работа, а бензина скъп, па и гумите и те.Гледам и скоростни лостчета продават, най-много в ръката да ми остане.А има маняци и с ръчни спирачки, да върти задницата...

Аз си мислех да си взема и лост за скорости, но свикнах с планките.  За ръчна спирачка ползвам педала на съединителя. Така ми е най-удобно. 

А за рали да се ползва G29, пак е нещо относително. Има и асфалтови трасета, има и макадам. Примерно при DIRT Rally 2.0  има разлика дали караш в Гърция на макадам или да кажем в Германия на асфалт. Просто тоя макадам доста удря по волана и не мога да кажа, че е чак толкова комфортно за каране. Макар че като му свикнеш, не е проблем.  

И между другото, преди малко си оправих волана и пак почвам с рейсърите :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихме си рекорда за бързо разчистване на войната. Няма час и половина. когато противника започва, ние свършваме. 😁

unknown.png?width=400&height=225

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikolela написа:

Бихме си рекорда за бързо разчистване на войната. Няма час и половина. когато противника започва, ние свършваме. 😁

unknown.png?width=400&height=225

Браво, браво. А аз си бих рекорда за арена отбор и вече клонингите ми са една идея над джедаите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кико написа:

Браво, браво. А аз си бих рекорда за арена отбор и вече клонингите ми са една идея над джедаите ;)

Май скоро ще пробваш сита на хероик.

Само трябва да се докопаш до втора фаза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...