Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

А, не, няма нужда да разливаме темата и в тая посока.Боклука си е боклук, независимо цвят на кожата, от къде е и т.н.И мъже и жени.Гледали сме го тоя мач.Иначе тая клавиатура, все повече почва да ми харесва, само къде на старата бутоните за спиране/увеличаване/намаляване на звука ми бяха много удобни, тука трябва и Function key да натискам и малко тъпо, ама квото такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, The Negative One написа:

А, не, няма нужда да разливаме темата и в тая посока.Боклука си е боклук, независимо цвят на кожата, от къде е и т.н.И мъже и жени.Гледали сме го тоя мач.Иначе тая клавиатура, все повече почва да ми харесва, само къде на старата бутоните за спиране/увеличаване/намаляване на звука ми бяха много удобни, тука трябва и Function key да натискам и малко тъпо, ама квото такова.

Е то с бутоните е така. Винаги нещо ти липсва от старите.  Примерно при моята Asus  enter-а ми е тесен, не като всички предишни клавиатури, дето избирах с широк Enter.  Или да акжем мултимедийните бутони също не са като предишните. Нямам да кажем "стоп" бутон, та се налага да натискам паузата.  Хубавото е,  че имам доста макробутони и с времето мога да си назнача някои, които помня и ползвам за разни действия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 13 години, тази ми е третата клавиатура.С първата, най-обикновена китайска карах 9 години и накрая мисля се скапа.Тая не виждам причина да се скапе, освен ако не разлея нещо, щото скивах, че не държали много на заливане, а мене баш пред монитора ми е най-сладко да ям и да пия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо имам чувството, че тая клавиатура е омагьосана.Откакто съм я взел, тъпия youtube, понякога не иска да ми пусне клипчетата.Изключа я, по 1-2 минути само пускам клипове, няма ядове.Включа я и почне да ги вади тия глупости.Презаредя страницата и се оправя.Ела разбери от какво еimage.png.da5a1f1e204e28dd909eec0ca6d5ab85.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, The Negative One написа:

Нещо имам чувството, че тая клавиатура е омагьосана.Откакто съм я взел, тъпия youtube, понякога не иска да ми пусне клипчетата.Изключа я, по 1-2 минути само пускам клипове, няма ядове.Включа я и почне да ги вади тия глупости.Презаредя страницата и се оправя.Ела разбери от какво еimage.png.da5a1f1e204e28dd909eec0ca6d5ab85.png

Вероятно си пробвал, но драйвери намери  ли за клавиатурата? Освен това тия клавиатури често си имат и ъпдейт на фърмуера. Твоята така и не разбрах каква е ( или съм чел през редовете, за което се извинявам). Аз моята в началото така я смених в гаранция, щото ми блокира при ъпдейт на фърмуера. Мисля грешката бе моя, че рестартирах, когато не трябваше, но може и да не е била моя, така и не разбрах. Все пак ми я подмениха с нова и дори част от бутоните останаха при мен, нали има резервни.  Но моята клавиатура е на Асус и това бе първата механична тяхна клавиатура. Нормално да има проблеми в началото.  Но пак казвам, погледни дали си с препоръчаните драйвери и дали си с последния firmware. Виж на сайта им какво оправят следващите версии на firmware, може и това да е причината.  Има и друго. Като се подменя хардуера, е добре да се деинсталират всякакви стари драйвери и чак тогава новите. 

Един пример, макар и малко различен. Нали скоро си оправих волана, реших да пробвам пак PCars 2.  Бутоните  работят в менюто, волана не реагира на пистата.  Пробвах деинсталации на драйвери и играта, но същата работа днес. Сега си викам, да видя какво има в папката документи, да изтрия файловете и да пробвам. Оказа се, че съм преинсталирал Windows  в края на миналата година, а файловете в тая папка за PCars 2 са от юли месец. Изртих ги и волана проработи :) Там имаше някакъв конфиг. файл за FFB , който предполагам  е проблемния.  И преди ми се случваше нещо такова, но сега не се сетих какво точно правих. Това е проблемът при мен - доста проблеми се появяват и доста често не помня последователността на действията ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причината не е в клавиатурата.И с нея и без нея проблема си го има и не е само при мен.Иначе драйвъри нямам, клавиатурата е съвсем опростена, Kingston Hyper X Alloy FPS Pro, червен суич.Иначе почнах да й хващам чалъмите, но направих грешката да вляза в онлайн сайтовете да разгледам какво предлагат и честно казано маалко ме хвана яд, но съвсем леко.За 20 кинта отгоре, пълноразмерна с многоцветна подсветка.Също и бих искал да пробвам сините щракалки, но в тъпия технополис имаха само 2 от този модел, като едната беше на рафта и кой знае колко мангали се бяха изредили отгоре й.Другата механична дето имаха беше някаква на logitech, но тя не е с Cherry MX, а с някакви други и нямаше да я взема въпреки, че едно време залитах на рейзъри, с техните боклуци.Обаче така като гледам подсветката как е изкарана, ако разлея нещо отгоре, не знам дали ще се събуди повече, затова може би ще преустановя навика да пия и ям пред монитора.Това поне е голям плюс :D Или ще си слагам старата за 20-30 минути 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, The Negative One написа:

Обаче така като гледам подсветката как е изкарана, ако разлея нещо отгоре, не знам дали ще се събуди повече, затова може би ще преустановя навика да пия и ям пред монитора.Това поне е голям плюс :D Или ще си слагам старата за 20-30 минути 

То старата че няма да слагаш, няма да слагаш. Аз докато ти пишех отговор, нещо ми замириса и пръстите ми почнаха да се плъзгат. Забелязах, че съм разлял чорба, хаха. Незнайно кога. Сега клавиатурата ми мирише на някаква супа, опитах се да я поизчистя, но ще трябва да разглобявам бутоните някой ден. Че не съм го правил от година може би.  Клавиатурата ми като я погледна, е направо с лекета. Наслоявала се е манджата с времето :P Иначе няма проблем със суичовете.  

Иначе относно пиячката си имам принципи, които спазвам от над 10 години, след акто за нула време ми заминаваха клавиатурите заради разлята ракия или бира. Винаги бирата слягам отляво, далеч от мишката в дясно. Ракията също. Ако ползвам волана, свалям чашата или бутилката на масичката до мен, за да не би случайно от действията ми с волана, да се разлее и питието. Това са принципите ми и досега не ми се е случвало да залея яко клавиатурата. Защото когато чашата ми е отляво, аз почти няма какво да правя с лявата ръка, та да разлея алкохола. Отдясно обаче има и мишка и почти винаги може да се случи така, че работейки с мишката или правейки нещо с дяснъта ръка, че нали съм десняк, да разлея питието. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И моята преди 1-2 седмици я бях чистил, просто гад ме хвана.Преди години разлях от тези разтворимите витамини върху една, после беше трагедия, копчетата не искаха да се връщат.Иначе и аз хванах цаката къде да държа чашите, че да не ги разливам, защото компютъра ми е до мен на бюрото, 2 монитора, падове, глупости и мястото не ми е много голямо, но чашите ги държа до стрелките, там шанса да я бутна е минимален.Но ето ти снимка как са изкарани самите копчета.Просто разлея ли нещо, ще потънат и диоди и всичко, просто няма шанс, яденето само върху старата.Не ми е проблем да ги сменям.Резултат с изображение за „hyperx alloy fps pro mx red“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The Negative One написа:

И моята преди 1-2 седмици я бях чистил, просто гад ме хвана.Преди години разлях от тези разтворимите витамини върху една, после беше трагедия, копчетата не искаха да се връщат.Иначе и аз хванах цаката къде да държа чашите, че да не ги разливам, защото компютъра ми е до мен на бюрото, 2 монитора, падове, глупости и мястото не ми е много голямо, но чашите ги държа до стрелките, там шанса да я бутна е минимален.Но ето ти снимка как са изкарани самите копчета.Просто разлея ли нещо, ще потънат и диоди и всичко, просто няма шанс, яденето само върху старата.Не ми е проблем да ги сменям.Резултат с изображение за „hyperx alloy fps pro mx red“

Е не знам. Аз съм разливал, макар и малко. Не е имало проблеми. Нека по-запознати да кажат, но мисля, че тия клавиатури са доста по идиотоустойчиви. 4 години вече ( ако не греша), нито един бутон не е мръднал. Не се усеща никаква промяна в силата за натискане. Това нещо никога не е било при клавиатурите за 20-30 лева, които съм ползвал преди тая. А с тая дори една година играх рейсърите и се сещаш, че съм натискал яко стрелките.  И понеже си купувах все клавиатури за 20-30 лева, сменях средно през 6 месеца до една година, рядко повече, то вече почти съм избил парите.  Отделно, че тая клавиатура свети, а при предните се чудех какъв цвят да са бутоните, та да ги виждам през нощта.  Има си и макробутони, другите нямаха. Мисля, че подобна немеханична клавиатура с подобни екстри, няма да струва по-малко по-малко от 50-60 лева. Значи отдавна съм избил парите ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То в тая тема само ние си пишем. :D Иначе не се съмнявам, като качество клавиатурата наистина е на доста добро ниво.Аз подсветката само през вечерта я пускам, защото ми харесва как свети, през деня не виждам смисъл.Както казах, все повече ми харесва клавиатурата, но тъпото е, че когато съм със слушалки не чувам звука, а това ми прави най-големия кеф.Иначе проблема с тубата като че ли изчезна.Жалко, че през седмицата нямам почти никакво време да седна да поцъкам, но събота и неделя ще има реванш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The Negative One написа:

То в тая тема само ние си пишем. :D 

Имаше времена, когато пишехме повече.  Но не сме само ние, Ники и той пише, стига да го жегна за SWGOH ;)  Но и в другитъе теми е така, примерно политическите.  Има интересни теми напоследък, но по една или друга причина, пишат само няколко човека. Лично аз се опитвам да пишща и там понякога, но обикновено максимум до месец получавам бан. И така смисъл не виждам. То и затова там никой почти не пише, а имаше времена, когато и модератори пишеха и защитаваха противоположните тези.   По принцип вече одъртяхме повечето стари потребители, някои дори ги няма на тоя свят вече, нека почиват в мир. Та и те пишеха тук или като цяло в темите за игри. Примерно модератора, ккойто отговаряше за раздел "игри", си замина преди години от тоя свят. Няма да забравя, как на лична ми писа да поддържам интереса към игрите и да пиша. Малко след това почина. Вечна му памет!  BMW  Маниак  и той се включваше често, макар и в повечето случаи да е противоположност на нашите писания. Но и той си замина. Лека му пръст, беше един от малкото, на които почнах да вярвам с времето! Но докато разбера що за човек е...вече го  няма.  Други хора просто не издържаха на споровете, може би се и разсърдиха в един момент, може и да са пораснали, та игрите да не ги интересуват толкова. Но това е положението. Явно по-младите вече се интересуват от платформи като ФБ и някак си избягват форумите. Поне така мисля. Навремето, когато аз проходих в интернет, на мода беше mIRC. там ставаха всички разговори.  После на мода дойде ICQ, след това Скайп, както и форумите надигнаха глава.  Обаче като се появи ФБ, куцо, сакато, сляпо и глухо изведнъж прогледна. Да, занимателно е там, цял ден може да четеш споделени фейкове и интересни руски клипчета :)   И баби и дядовци прогледнаха, по-опростения народ като цяло изведнъж съзря в телфона някакакво магическо кълбо, което никога не е предполагал, че съществува, но вътрешно винаги е искал да го има. Та така. Форумите замряха лека полека.  АМа да сме доволни и на малкото споделени моменти тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интереса за игри се поизгуби, защото искат чести ъпгрейди на компонентите. Сега купуваш средно ниво компютър и след 3 години не вървят игри на него.

Много скъпо излиза а игрите не са чак толкова интересни.

При телефоните е малко по бавно темпото на застаряване, но и там го има.

Ако не играеш игри, компйтър средно ниво си го ползваш пълноценно докъто не се повреди или поне 10 години ще ти върши работа. За това съм обърнал гръб на игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikolela написа:

Ако не играеш игри, компйтър средно ниво си го ползваш пълноценно докъто не се повреди или поне 10 години ще ти върши работа. За това съм обърнал гръб на игрите.

Аз пък направих друго. Купих си една от най-добрите видеокарти. Процесорът още върши работа, макар да направи доста годинки.  Но. Почнах да играя по-стари касови игри, които преди не са ми вървели чак толкова добре. Има доста стари игри, които са достатъчно големи, за да ги играеш дълго време. Мине не мине година, връщаш се назад и играеш наново. Или пък играеш игра, която е на склад от 5 години и която дори не си пускал за повече от 30 минути.  Има какво да се прави с компютър, който в сегашното си състояние е подходящ за всички 200-250 игри които имаш и от които си играл едва 5-10%.  Затова това е като колата. Купуваш си хубава и качествена, караш я като нова, караш я и като по-стара. моята ще направи 9 години, купих си я нова и не мисля скоро да я сменям. Така е и с PC  донякъде, макар че при мен има и друго - понякога искам да имам колкото се може по-доброто.  Но пак казвам, едно върхово PC  и вече може да играеш всички стари игри, които макар да се казват "стари", всъщност могат да бъдат доста интересни, особено когато се играят пълноценно с максимални настройки и много кадри. Вече не мислиш за кадри, не мислиш за настройки. Затова просто се отдаваш на удоволствието от играта ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, че по едно време играх стари игри и ме грабваха.  Ама с този swgoh нямам много време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolela написа:

Вярно, че по едно време играх стари игри и ме грабваха.  Ама с този swgoh нямам много време.

Ами...аз пък заради старите недоизиграни игри, нямам време за SWGOH ;) Ето, днес изпуснах 2 звезди на TB,  щото не играх, макар причината да бе друга - гледах 3 серии на "Лабиринт", дето са по над 2 часа. Накрая като се сетих за ТБ, бе почнала втора фаза. Така останахме само с 2 звезди вместо с 4.  Няма време за игри, но една нова видеокарта направо ме провокира да играя и играя. Макар че тя тая новата видеоакрта направи година и 3 месеца.  Но примерно винаги ми е кеф да пусна DX 12  Assetto Corsa Competizione заради графиката или да играя и играя Fallout 4. Вече и навъртях около 940 часа, а гледам в Стийм статистиката е в топ 100 от най-играните игри тия дни. Значи не съм единствения, дето още я играе и играе, макар тая игра да няма онлайн или поне не тая версия, която играя.  Но ме кефи да я играя, нищо че е вече старичка. Ако някога ми омръзне да я играя, заплюл съм си много игри, които биха ме кефили да иргая с тая видеокарта на максимална графика и висока резолюция. Примерно Far Cry 5. Мине не мине време и я почвам отначало, играя 2-3 месеца и я зарязвам.  Или да кажем разните му Сталкери. Колкото и пъти да ги почвам, играта ме превзема поне за 2-3 месеца.  А рейсърите са ясни, щото те нямат връзка с игрите. При тях връзката повче е с това, че ми се иска да повъртя геврека, вместо да троша клавиатурата и мишката, макар при мен ни клавиатура, ни мишка да мърдат години наред. Като нови са, що се отнася до точността на работата им. Но пък както казах, рейсъри въртя не толкова за времена вече, колкото да разпусна. Макар че то винаги се гонят времена или перфектно представяне. А и онлайн ме грабва понякога тая Assetto Corsa Comptetizione,  но там трябва наистина да знам какво правя, не просто да въртя геврека 10 минути.  И тук вече нещата се завързват, щото за да играя на ниво онлайн, аз трябва да се подготвя доста добре преди това. Не е добре да блъскаш тоя и оня или да изпускаш точките на спиране. 

Абе...има какво да се прави с добро PC. За жалост таблета ми не е добър и направо е отврат да сменям профили с него за SWGOH. Уж преди 2-3 седмици поднових договора си с Виваком за интернет, поръчах една Нокиа 6.2,  ама и досега не са ми се обадили да е пристигнала.  Като и гледам характеристиките и тестовете на хардуера, получава 4 пъти повече точки от моя таблет :) Това при PassMark. 

За SWGOH пак...то изпуснах да играя TB   и заради пустите му ГА. Цял ден  и снощи се готвя за нея, вдигайки каквопто мога.  И от тая подготовка направо ми изскочи от акъла тая TB, макар че направих битките с 2 акаунта и половина. Но идеята ми бе да взема 4 звезди, като позапълня и платуните. Незнайно защо ми трябваше това и без това смисъл нямаше. Но... така е като нося 4 дини под една мишница. Тия лошо направиха, че вече мачмейкинга става въз основа на моментното записване, а не на наличните герои към 24 часа. Направо се осраха, само и само да не им се товарят сървърите 5 минути. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форумите замряха, заради фейсбук, инстаграм и т.н.На БМВ-то винаги съм му се кефел, жалко, че си отиде толкова млад.Лека му пръст!

Просто дъртите неща, се заменят от нови, по-рационални.Форумите вече се замениха от групите във фейса.Носталгията е друга тема.И метъла като че ли едно време беше по-добър :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The Negative One написа:

Форумите замряха, заради фейсбук, инстаграм и т.н.На БМВ-то винаги съм му се кефел, жалко, че си отиде толкова млад.Лека му пръст!

Просто дъртите неща, се заменят от нови, по-рационални.Форумите вече се замениха от групите във фейса.Носталгията е друга тема.И метъла като че ли едно време беше по-добър :D 

Не знам, за мен Фейсбук е нещо страшно, затова и не го ползвам.  Тоя, който е навътре в нещата е като мишка или оса, жилеща яко. Тоя дето влиза ей така, е прецакан отвсякъде. Това за мен е много лоша платформа за комуникация.  Не че и тоя форум не почна да копира някои неща. Напротив, почна и аз почнах да ограничавам писанията си. Примерно ако искам да си изтрия пост по някакви причини, да кажем съм дал информация, която не искам да се намери от други, не мога ( във ФБ мога да зитрия всичко и отпреди 10 години, но там е сложно да видиш кое се вижда и кое не). Преди не бе така и мисля можеше да се трие съдържание с една или 2 години давност.  Тоест, ако в един момент човек прецени, че нещо, което е написал преди някоя друга година или дори месеци не е редно, можеше да го коригира. Сега не може, а това ограничава личното пространство на човек. Във ФБ е още по-зле, защото там да, има правила, но 90% от потребителите не знаят за какво иде реч и не могат да се справят!  Затова за мен ФБ е доста лоша платформа, ограничих си писанията отдавна. Виж, тук във форума пиша по-смело, защото и той като цяло е ограничен. Няма я тая глобализация. Ето, вчера чета политическите теми, хората дали клипове преди няколко часа, цъкам, клиповете вече изтрити. Вместо тях вече са налични клипове, изгодни само на САЩ. Те не се трият. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Кико написа:

Не знам, за мен Фейсбук е нещо страшно, затова и не го ползвам.  Тоя, който е навътре в нещата е като мишка или оса, жилеща яко. Тоя дето влиза ей така, е прецакан отвсякъде. Това за мен е много лоша платформа за комуникация.  Не че и тоя форум не почна да копира някои неща. Напротив, почна и аз почнах да ограничавам писанията си. Примерно ако искам да си изтрия пост по някакви причини, да кажем съм дал информация, която не искам да се намери от други, не мога ( във ФБ мога да зитрия всичко и отпреди 10 години, но там е сложно да видиш кое се вижда и кое не). Преди не бе така и мисля можеше да се трие съдържание с една или 2 години давност.  Тоест, ако в един момент човек прецени, че нещо, което е написал преди някоя друга година или дори месеци не е редно, можеше да го коригира. Сега не може, а това ограничава личното пространство на човек. Във ФБ е още по-зле, защото там да, има правила, но 90% от потребителите не знаят за какво иде реч и не могат да се справят!  Затова за мен ФБ е доста лоша платформа, ограничих си писанията отдавна. Виж, тук във форума пиша по-смело, защото и той като цяло е ограничен. Няма я тая глобализация. Ето, вчера чета политическите теми, хората дали клипове преди няколко часа, цъкам, клиповете вече изтрити. Вместо тях вече са налични клипове, изгодни само на САЩ. Те не се трият. 

@Kalin Karaboychev отдавна е захвърлил копието и щита. Не мисля, че той има време да се занимава с подобрения или по-скоро са му предложили да сведе поддръжката на минимум, така че форума да върви на самотек без да се налага поправки. Ако имаше тази минимална функционалност на Фейсбук - да изтриеш, редактираш, щеше да се промотира полезен софтуер от всички страни. Затова има теми с по няколко хиляди страници, защото по неандерталоски метод се наслагват нови линкове отгоре, а старите остават невалидни. Докато можеше да се държи актуален самия пост и всеки да открива лесно специфичните неща от коментарите за даден софтуер. Такова прахосничество още не съм срещал по други форуми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Бонбон с катран! написа:

@Kalin Karaboychev отдавна е захвърлил копието и щита. Не мисля, че той има време да се занимава с подобрения или по-скоро са му предложили да сведе поддръжката на минимум, така че форума да върви на самотек без да се налага поправки. Ако имаше тази минимална функционалност на Фейсбук - да изтриеш, редактираш, щеше да се промотира полезен софтуер от всички страни. Затова има теми с по няколко хиляди страници, защото по неандерталоски метод се наслагват нови линкове отгоре, а старите остават невалидни. Докато можеше да се държи актуален самия пост и всеки да открива лесно специфичните неща от коментарите за даден софтуер. Такова прахосничество още не съм срещал по други форуми. :)

Не се опитвай да разсъждаваш, явно не ти е стихията. Всяко нещо тук си има своето обяснение и е проверено във времето. Нещата и форумите, който визираш вероятно не са български. Това е и причината там да са други. Сложно, трудно и безсмислено е да ти обяснявам защо всяко нещо е направено така както е. Един ден като си имаш собствен форум ще откриеш сам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата. 

Невероятно, но днес разбрах нещо невероятно. Повтарят се думички, но е така.  Играя си аз Asseto Corsa Competizione  и какво става. Играя офлайн. ботовете карат с моята скорост в завоите и преди тях. Такова нещо не съм срещал в други симулатори.  Бота излиза от бокса, дава ми път, все едно съм на истинско състезание, даже и аварийните пуска :)   Направо нямам проблеми с ботовете, но карах 1000 км на Монца и викам да играя онлайн. Системата за подбор на играчи уж е добра. какво става.  3 пъти се пробвам на 3 сървъри, дето карат на Монца. И трите пъти карамболи. Не мога да повярвам, че в една игра ботовете са по-добри от истинските играчи!  Не че не съм играл досега онлайн и не си вдигах рейтинга, но в случая се оказа, че офлайн ботовете са на ниво, онлайн играчите са тъпанари! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Кико написа:

но в случая се оказа, че офлайн ботовете са на ниво, онлайн играчите са тъпанари!

Също като в реалните пътища. Откажи се от ботовете и играй с тъпанарите, че те такива са и по пътищата. По реална игра ще играеш. 😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, nikolela написа:

Също като в реалните пътища. Откажи се от ботовете и играй с тъпанарите, че те такива са и по пътищата. По реална игра ще играеш. 😁

Не е точно това. давам ти един пример, макар че не го снимах. Стартираме 20 играча на Монца. Стартът е от движение, не от място. Колите се прескачат една друга, защото това е позволено. В един момент идва зеленото, стартираме и никой не знае къде е. А преди това е имало квалификации и ала бала.  Отделно, че нивото на играчите, макар да се подбира с коефициенти, е доста често ниско. Може би и аз не съм с висок коефициент, но би трябвало другите поне да са на моето ниво, но поне половината не са. Което е доста странно с оглед на това, че тия коефициенти се повишават доста бавно и то при добро каране като цяло и уважение към противника.  Но офлайн като играя, ботовете никога не ме блъскат :) дават ми път както си се дава - оттеглят се от идеалната състезателна линия, включват аварийните и аз знам, че мога да ги изпреваря без проблем. За първи път срещам подобна игра и съм възхитен от изкуствения интелект, защото като си избереш нивото му, той кара почти като теб - нито спира по-рано, нито по-късно, нито се бави в завоите, нито на правите. В други подобни игри ботовеете се правят или да са бавни на правите, за да са по-слаби, но в завоите добри или да са бавни в завоите, а на правите не може да ги изпревариш. Има и трети вариант - ботовете са супер бързи в някои завои и направо спират в 1-2 завоя :)  Обаче при ACC  няма такова нещо забелязах, макар че аз играя по принцип на 95% сила на ботовете и съм по-бърз в квалификациите 2-3 десети.  Вече в състезание има 2-3-ма дето ме притискат и дори единия е по-бърз :)  Но това ми направи впечатление - който иска да играе добре офлайн, нека си играе Assetto Corsa Competizione.  На други подобни игри нещо им липсва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Кико написа:

По темата. 

Невероятно, но днес разбрах нещо невероятно. Повтарят се думички, но е така.  Играя си аз Asseto Corsa Competizione  и какво става. Играя офлайн. ботовете карат с моята скорост в завоите и преди тях. Такова нещо не съм срещал в други симулатори.  Бота излиза от бокса, дава ми път, все едно съм на истинско състезание, даже и аварийните пуска :)   Направо нямам проблеми с ботовете, но карах 1000 км на Монца и викам да играя онлайн. Системата за подбор на играчи уж е добра. какво става.  3 пъти се пробвам на 3 сървъри, дето карат на Монца. И трите пъти карамболи. Не мога да повярвам, че в една игра ботовете са по-добри от истинските играчи!  Не че не съм играл досега онлайн и не си вдигах рейтинга, но в случая се оказа, че офлайн ботовете са на ниво, онлайн играчите са тъпанари! 

Това не трябва да те учудва, защото ботовете са направени да играят по правилата на играта. Освен това ИИ-то в игрите се вдига от година на година и скоро ще има игри в които ботовете ще играят по-добре и от най-добрите играчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Agentpat™ написа:

Това не трябва да те учудва, защото ботовете са направени да играят по правилата на играта. Освен това ИИ-то в игрите се вдига от година на година и скоро ще има игри в които ботовете ще играят по-добре и от най-добрите играчи.

При рейсърите почти няма случай, дето ботовете да са на ниво. Понеже играя отдавна и то главно офлайн, знам. Не е само до това бота да играе добре шах например. Едно е да играеш шах, друго е да накараш бота да управлява автомобил по определен начин. Не знам, но ACC  е кажи речи най-новата игра от тоя тип. Затова и ме учудват тия неща.  Значи, бота винаги може да го направиш да не се блъска в теб, като елиминираш физичните закони, но е  трудно да го направиш хем да спазва физичните закони, хем да предвижда ситуацията.  Но не е само до ботовете. При ACC  управлението е много различно от други подобни игри. Играли сме с теб GRID2, но повярвай ми, нещата са много различни. Просто за първи път срещам игра, дето автомобили да ти правят път в загряващата си обиколка. Обикновено при подобни игри следват безкрайни ъпдейти, как бота трябало да прави нещо си.  И аз се чудех, защо аджаба не го направихте това отначало. Обаче после почваш да играеш играта и ...л***а. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И един рекорд на SIT T6. Не можах да снимам резултата, щото нямах подходящата програма за скрийншотове, но се надявам, нещо да се вижда. 

bwy1583948531d.jpg

94 милиона. Почнах на 20% втора фаза, минах цялата трета и една част от четвърта. Четирима са с 5 реликви, само ARC  с 4. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
    • от Стоян Янакиев
      Предложете някакъф лаптоп до 1600 лева, ще се използва предимно за игри. 
    • от Jakov Stoyanov
      Играете ли казино? Кое е най-доброто?
      😁😁😁
  • Дарение

• Добави ново...