Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

Да, вижда се. 93. 324 милиона. Готино отборче е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikolela написа:

Да, вижда се. 93. 324 милиона. Готино отборче е станало.

Да, днес изиграх 4 битки накрая и стигнах 120 място на арената. Опитите свършиха. Макар тия отбори пред мен да са преодолими.  Отборът е хубав, но само ако играя срещу недоразвит Малак. Но винаги се намират такива  и мога да прескачам. Падметата ги бия с Реван, но се отказах от тая тактика, щото играя с няколко профила и забравям да махна Реван. После ме смъкнали назад и пак всичко отначало. С клонингите поне ме смъкват съвсем малко, ако не играя по-дълго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:

Да, днес изиграх 4 битки накрая и стигнах 120 място на арената. Опитите свършиха. Макар тия отбори пред мен да са преодолими.  Отборът е хубав, но само ако играя срещу недоразвит Малак. Но винаги се намират такива  и мога да прескачам. Падметата ги бия с Реван, но се отказах от тая тактика, щото играя с няколко профила и забравям да махна Реван. После ме смъкнали назад и пак всичко отначало. С клонингите поне ме смъкват съвсем малко, ако не играя по-дълго. 

Не е нормално да ти свалят ревана повече от клонираните. Изоставил си го явно, то като е развит и бърз стои доста на пред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Не е нормално да ти свалят ревана повече от клонираните. Изоставил си го явно, то като е развит и бърз стои доста на пред.

Ами погледни го колко е развит. По-малко от клонираните вече ( 134к срещу 128к).  А и клонираните ми са наблъскани със спийд. Почти всички са с над 110-120. Само ARC  е +92. Скоро не е имало отбор, дето да стартира преди мен. Шаак Ти дава +35 спийд на всички и дефакто Рекс стартира с 331 спийд.  Лошото в случая е, че бота не играе, както трявба да се играе. Но явно и хората около мен имат малко опит с клонингите. Реваните си ги знаят наизуст. Аз дори играя без танк, но за атаката ми това е много по-добре, щото Шаак Ти върши много повече работа вместо някой танк. Предполагам как обърква противника, но всичко си има граници и когато не развивам тоя отбор, другите ме минават по развитие. Няма как да развивам два отбора едновременно с реликви. да не говорим, че взех и част от скоростните модове на джедаите и ги сложих на клонингите.  Сега подхванах Галактическата република, за да направя още по-добра флота. С тая се задържам в топ 50, но нагоре е трудно. Просто ми липсват поне два кораба, към които съм се насочил - тоя на Рекс и на Пло Кун. отделно, че наливам в момента в Анакин и кораба му. Вече е Г12, кораба 6 звезди. Ще трябва и Асока да я направя с реликви, та работа доста по тоя отбор. Аз нещата ги виждам някъде юли-август :) Да не говорим, че ще трябва да се насочвам и към ген. Скайуокър. Там работата е по-дебела. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли сървър на WOW където се играят повече Бг играчи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.03.2020 г. в 17:24, Кико написа:

Сега подхванах Галактическата република, за да направя още по-добра флота. С тая се задържам в топ 50, но нагоре е трудно. Просто ми липсват поне два кораба, към които съм се насочил - тоя на Рекс и на Пло Кун. отделно, че наливам в момента в Анакин и кораба му. Вече е Г12, кораба 6 звезди. Ще трябва и Асока да я направя с реликви, та работа доста по тоя отбор. Аз нещата ги виждам някъде юли-август :) Да не говорим, че ще трябва да се насочвам и към ген. Скайуокър. Там работата е по-дебела.

Пак си се насочил към нещо недостъпно. Рекс ми е златен и гледам да не го ползвам във флотата, че е много кекав. Пло Кун му е работата да влезе излекува някого и да пусне таунт на някой и след това да умре. Пло е полезен, но не и Рекс. Ама им трябва главен кораб на ген. Кеноби а ти него хич няма как да вземеш.

хората се мъчиха да играят с главен кораб на Мейс и се отказаха. Сега са се наредили само ген. кенобита и гриваси. По изостаналите са все още под Акбар.

На ген. скайуокър му вземаха бонусите и отбора не е това което беше. Вече не ми е пречка и го бия с лекота и то целия отбор на реликва 7.

Най доброто си остават пак във древан отбор с Малак на реликви 7 и много скорости.

Трябва да гониш новото. Било новата рей или новия Кайло, но за сега поне флотата на Кайло показва добри резултати, както и ФО отбор на реликви се оказва изненадващо труден.

На мен и двата нови героя са ми твърде далечна цел и не я следвам. Развивам си наличното старо, което всъщност се оказва все гадни отборчета и много ме радват на войната и на гранд арената.

Мъча се с два отбора сепаратисти. Буболечките и тези под Нют Ганроу. Тези ми стоят на първа линия. Също така развивам флотата на ген. кеноби. Той ми е златен и ми трябват около 50 шарда за да ми стане главния кораб на 7 звезди. Пилотите на ген. Кеноби са двоен удар, защото се оказва, че развивам и Падме отбора си. Това вече е с един удар два заека.

20200314_222809058.jpeg?width=400&height

За флота е номер едно ген. Кеноби и Акбар, но за Акбар е нужен фалкона на Хан соло.

20200314_222817197.jpeg?width=400&height

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolela написа:

Пак си се насочил към нещо недостъпно.

Ами вече се отказах да играя. Почти 24 часа не съм влизал в тая игра, мисля и да не влизам скоро. 

Сега съм се насочил към Монца и Assetto Corsa Competizione,  както и към Fallout 4  заради коронавируса :P Обаче играя Фаллоут 4 от октомври някъде, дали не бе и септември миналата година, вече напреднах доста, левел 110 стигнах, края някак си се разми. Чудя се в каква посока да тръгна, щото има 3-4 фракции, дето искат да играя на тяхна страна, а аз не знам кой път да поема.  Ще тръгна по янкакъв път, а ако ми омръзне, щото вече и навъртях към 500 часа от края на миналата година, ще почна пак някой СТАЛКЕР или игра, дето не съм довършвал, а е интересна. Но определено постапокалиптичния свят взе да ме влече много, една от причините е и днешната ситуация с вируси ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в тези смутни времена сме решили да се стреляме по класически начин - CS. Някой може ли да препоръча вариант, в който 6-10 човека да си направим сървър и да играем? Преди много години съм го правил с Хамачи...иначе в самата игра (визирам 1.6) до този момент съм намерил един сървър с 3-4 човека от 32. Всичко друго е с модове, по 20-30 човека и тнт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

ще почна пак някой СТАЛКЕР или игра, дето не съм довършвал, а е интересна. Но определено постапокалиптичния свят взе да ме влече много, една от причините е и днешната ситуация с вируси

Не се ебавай с психиката си. Все едно тираджия да се прибере за два дена в къщи и да седне да играе евро трък симолатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, nikolela написа:

Не се ебавай с психиката си. Все едно тираджия да се прибере за два дена в къщи и да седне да играе евро трък симолатора.

Не те разбрах, но спрях да играя. Днес още не съм влизал в играта и все ми е тая. Мисля е време да я зарежа изцяло.  Аз пиша тук, ни ти, ни някой друг иска да влезе и да помогне. Еал съм ви... 

Виж, ти ако си направиш гилдия, аз бих дошъл там да помогна. Разбираш ли за какво ти говоря?  Уж сте хора, дето от години се знаем, пишем, ама не ви пука за нищо.  Просто я зарязвам тая игра.  Има си и логика. по 5 реликви направих на клонингите, мога да атакувам топ 100, но след 1-2 седмици другите ще са с 6 и 7 реликви, аз няма как да се задържа. Това не ми е приятно, не обичам да иргая игри, дето винаги да губя, само защото не съм си платил или не съм играл по гайдата на други, както ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Аз пиша тук, ни ти, ни някой друг иска да влезе и да помогне. Еал съм ви... 

С какво трябва да се помогне? Просто е такъв тип игра, че ти трябва много бързо темпо на развитие за да не изостанеш.

Без инвестиране на пари се догонва трудно и за това се търси яка и активна гилдия. Аз съм обикалял доста за да си намеря такава.

Всички сме си българчета и всички са активни.

Ако не бях намерил някакво приемливо темпо на развитие на героите, отдавна щях да я изтрия.

Забравих да ти кажа, че са качили новия епизод 9 на междузвездни войни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, nikolela написа:

С какво трябва да се помогне? Просто е такъв тип игра, че ти трябва много бързо темпо на развитие за да не изостанеш.

Без инвестиране на пари се догонва трудно и за това се търси яка и активна гилдия. Аз съм обикалял доста за да си намеря такава.

Всички сме си българчета и всички са активни.

Ако не бях намерил някакво приемливо темпо на развитие на героите, отдавна щях да я изтрия.

Забравих да ти кажа, че са качили новия епизод 9 на междузвездни войни.

Аз тоя 9-ти епизод го гледах  преди 2-3 седмици ;) Не писах ли тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 15 часа, Кико написа:

Ами вече се отказах да играя. Почти 24 часа не съм влизал в тая игра, мисля и да не влизам скоро. 

Сега съм се насочил към Монца и Assetto Corsa Competizione,  както и към Fallout 4  заради коронавируса :P Обаче играя Фаллоут 4 от октомври някъде, дали не бе и септември миналата година, вече напреднах доста, левел 110 стигнах, края някак си се разми. Чудя се в каква посока да тръгна, щото има 3-4 фракции, дето искат да играя на тяхна страна, а аз не знам кой път да поема.  Ще тръгна по янкакъв път, а ако ми омръзне, щото вече и навъртях към 500 часа от края на миналата година, ще почна пак някой СТАЛКЕР или игра, дето не съм довършвал, а е интересна. Но определено постапокалиптичния свят взе да ме влече много, една от причините е и днешната ситуация с вируси ;) 

Добре правиш, като я зарязваш.

Обикновено мобилните игри са интересни в началото, докато се развиваш, но като се зацикли на мен ми омръзват. Инстината си е в компютърните игри. Гледаш ги на големия екран и натискаш физическите бутони на клавиатура, мишка, контролер или пък въртиш геврек. Докато тия телефони с малките си екрани, които закриваш с пръстите си, опитвайки се да нацелиш виртуалните бутони не си е работа. Най-хубавото на компютърните и конзолните игри е, че можеж да играеш, когато и колкото ти е кеф, а не да се съобразяваш кога на тях им е кеф.

Иначе времето с телефона го убивам с играта Diggy's Adventure. Разнообразна е, има различни мисии и е преведена на български. За съжаление и тя е с енергия и като свърши трябва да се чака, но поне рекламите не са досадни и може въобще да не се гледат. С тях може да се удвои наградата от изпълнението на мисиите.

Аз се наситих с игрите за развиване на един или група от герои. Прекалено много се цикли там.

Редактирано от саби (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, саби написа:

Добре правиш, като я зарязваш.

Лошото в случая е, че направих гилдия, в която влязоха хора. Колкото и да е, малко е кофти да ги зарежа. Ако нямаше никой, досега или да съм я зарязал изцяло или да сотавя само един акаунт, да си почина малко и да намеря нова гилдия. Ето, някакъв  оня ден ми пратил покана от някаква гилдия, явно е видял, че се ядосах и напуснах собствената си голдия :)  Не е първия, но вероятността да отида чрез покана някъде или при познати, като гилдиите на Ники и Горилата, клони към 0%. В случая ако оставя едния акаунт, ще намеря някоя 60-70-80 млн GP  гилдия, дето да си развявам байрака ;)   

Обикновено мобилните игри са интересни в началото, докато се развиваш, но като се зацикли на мен ми омръзват.

По принцип тая игра не е интересна в началото. Става интересна после, когато ако я изтърпиш 2-3 месеца, попаднеш в развиваща се гилдия с хора, които имат желание да играят и са активни. Щото тук активността в началото е най-важна, без значение колко добре играе всеки. правят се до 600 тикета на ден от играч, иаме 50 членове в гилдия, значи максимума е 30 000 тикета. Това значи, че през 2-3-4 дена може да има един от 3-те налични рейда, които дават още бонуси за играчите, за да напредват бързо. Та цялата работа е в активността в началото. След това е друга работата, но за начинаещите това е важно. и под "начинаещи" аз дефакто разбирам хора с опит до една година. Ако за това време са попаднали в добра гилдия, дето да не са аутсайдери, има вероятност да станат много добри играчи. Лично аз играя вече две години и 3 месеца с първия си акаунт, но имам 4. Последния ми акаунт е от септември или октомври миналата година, значи  на около 6 месеца. И още е доста зелен за каквото и да било. Човек трябва да има огромно търпение и постоянство, за да нарпави нещо в тая игра. Щото ето сега влизам в играта, два дена някъде не съм влизал и какво да видя - вече съм на 461-во място на Арената с един доста сносен отбор, с който бях на 117-то преди да зарежа за два дни играта. и тръгвам да играя пак, бия наред тия пред мен, чудя се как са ме смъкнали назад с тия слаби отборчета. Но явно може. Целта при тая игра е ако не играеш и един ден, даа те свалят много назад. Тоест, ако искаш да си добър, трявба да си си разпределил времето за игра по минути и да не пропускаш ни едно събитие. Енергия се дава в 12 часа, в 6 часа, в 7 часа...значи ти трябва да си влязал, за да я вземеш. Наградите се оформят в 18 и 19 часа, значи малко преди това трябва да нарпавиш 10-те си битки или колкото е необходимо, за да се изкачиш в класацията и да вземеш награди.  Отделно, че трябва да правиш и по 600 тикета за гилдията, а те не стават 600, дори да си вземеш всичката енергия. Но енергията е ограничена на 144, значи ако не влизаш и стигнеш 144 за всеки вид енергия, които са 4, губиш от полагащата ти се енергия. Но ако решиш да харчиш тая енерги, заради скапания дроп, няма как да изхарчиш примерно 30 енергия, щото нищо няма да ти пусне. Трябва да чакаш да се събере, за да имаш по-голям шанс. А да чакаш денонощно 4 вида енергия да се доближи до 144 с 4 профила, е ужасно.  Но и с един акаунт да си, пак си задължение да влизаш кажи реши през два аса в играта.  Просто играта е от ония, дето те зомбират. Затова е полезно малко почивка. Гледам някои хора почиват по седмица две, други по повече, някои дори и година. Но адски изтощаващо постоянно да играеш, защото и 6 часа да не играеш, има вероятност да загубиш много. 

Инстината си е в компютърните игри. Гледаш ги на големия екран и натискаш физическите бутони на клавиатура, мишка, контролер или пък въртиш геврек. Докато тия телефони с малките си екрани, които закриваш с пръстите си, опитвайки се да нацелиш виртуалните бутони не си е работа. Най-хубавото на компютърните и конзолните игри е, че можеж да играеш, когато и колкото ти е кеф, а не да се съобразяваш кога на тях им е кеф.

Така е. Макар че аз играя и на по-голям таблет, а отскоро и на телефона, дето нищо не виждам. Там по усет играя, а с дебелите си кебапчета и бутоните бъркам.  На таблета се вижда доста добре, 8 инча е. Телефона се води 6.3 инча, но дефакто това е диагонала и мисля съотношението е 21-22:9, а не нормалното 16:9 или 10. Тоест, тия 6.3 инча на телефона ми са много назад спрямо осемте на таблета ми. Отделна, че таблета има чист IPS  екран и нито те уморява, нито те дразни с нещо. При Нокиа 7.2, уж гледам хвалят екрана по разни ревюта, но истината е, че е доста по-зле от таблета ми Lenovo.  Дори малко да сменя ъгъла на телефона и потъмнява. При таблетаима по-меки цветове и нищо не те дразни. Не знам, но това е голяма набутвация да си купиш телефон под високия клас. Тоя мисле се води среден клас, поне за мен си е среден. Единствено камерата му става и прави доста по-добри снимки от други подобни телефони. А да и процесора е добър за тия засукани игри, даже PC-то ми леко изостава с емулацията BlueStacks. Само че кел файда от това, като не виждам почти дребните цифрички и буквички :) Направо по усет работя с телефона и предполагам какво ми пише.  Та който иска да играе такива игри, май най-добре е да си носи един таблет. За жалсот моят таблет е със слаб процесор и само 2 ГБ РАМ, та много се бави при тая игра. Истинско мъчение е да сменям акаунтите, а и дори да върша някакви действия, свързани с играта. Засича доста често като се натовари и така. Телефона добре, но малък...Шибана история. Сега си нося таблета, правя една точка за достъп и си пускам интернета на телефона. Общо взето дотам я докарах с многото мобилни оператори. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доста време играех MARVEL Future Fight. Игра с развиване на герои от вселената на Марвел. Успях да развия един от най-силните и бавно-развиващи се герои Танос до Tier-3, което е най-високия ранг. Не засякох колко време я играех, има ли 2 години, няма ли, но след това изведнъж ми омръзна и я деинсталирах. В играта има доста герои, може би около 150. Като отворя профила на шефа на гилдията, в която бях, видя как е развил почти всички герои и се сетя, че аз съм развил само някакви си мижави 5-6 и то не макс, става едно такова депресиращо. Ама не знам колко пари е налял, докато аз играх без пари.

Голямото количество герои са необходими в битките между гилдиите. Аз се включвах на няколко пъти, но не съм сигурен дали не влушавах нещата.

Тъпото на играта беше, че добавят нови неща, които подобряват героиите и без пари не може да се смогне.

Всеки отключен герой носи 1 % бонус атака, защита или кръв към всички герои. Лошото е че има такива, които могат да се купят само с реални пари, а те не са малко, някъде 20-30. Не помня точно. Дори и да изключим голямата разлика в скоростта на развиване на героите, тоя бонус допълнително помага на ръсилите пари, та може спокойно да се нарече играта pay2win.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, саби написа:

Всеки отключен герой носи 1 % бонус атака, защита или кръв към всички герои. Лошото е че има такива, които могат да се купят само с реални пари, а те не са малко, някъде 20-30. Не помня точно.

При SWGOH   за да развиеш едион герой на макс, не знам колко пари трябват, но предпоалгам над 10 000 долара.  То може и да се изчисли, ако се знае дропа, но те дропа постоянно го менят и човек не може да очаква, че като даде 1000 лева, ще вземе еди колко си части. Навремето бе така - долу горе всчико се осредняваше, но от няколко месеца забеялзах, че колкото повече кристали харчиш, независимо дали си ги спечелил с пари или не, толкова повече ти намалява дропа и дефакто те отказва. Примерно ти остават 1-2 частици от 50 необходими, дропа се забавя и вместо да вземеш 10 части за дадените кристали, колкото си вземал преди това, може да не ти даде нито една или максимум една, та да те накара да си платиш.  Аз съм плащал за какво ли не, но не съм наливал много. може би между 100 и 200 лева за една година. После обаче се осъзнах, а те вдигнаха и цените. Премерно преди герой на 3 звезди от 7 възможни, струваше 22 лева. Сега му искат 42 лева. Само че ти получаваш около 30 шарда за героя 3 звезди да го направиш на 4, но за да стигнеш до 330 шарда, колкото трявбат за 7, ти трявбат понякога и години или всичко да наливаш там. Днес се замислих, откога развивам един герой в първия си профил. Някъде лятото на 2018-та го даваха ебзплатно на 3 звезди. Сега след година и 9 месеца, ми трябват още 30 шарда за да го направя 7 звезди. При положение, че ми дава по 0 до 1 шарда на ден последните седмици, в най-добрия случай ще трябва да търпя още две седмици.   Но звездите не са всичко за развитието, макар че ги направиха доста кофти за правене последната година може би.  Абе...просто е дразнещо на ден от 5 опита да ти дават 0 шарда. Поне опитите да бяха повече и да те залъжат с нещо, но не, направиха го така, че много рядко дава нещо. дава понякога накуп, но това е рядкост и няма никаква логика в това. Тото е, ама не е като тотото всички числа дас е падат за определено време. По-скоро тук имаме манипулирано тото, за да те накарат или да платиш или да креташ, за да може другите, дето плащат, да те бият.  Ей това е цялата работа при тия уж безплатни игри без реклами. То добре, че няма реклами, иначе щял да съм я зарязал още първия ден.

Ники, днес късмета ме споходи. Късмета на пораженеца :) Викам да си вдигна сините модове, дето са се натрупали и последния от многото се вдигна до 23 спийд :) Първо до 15 левел стана мисля 13 или 14, след това стигна след слайс 23. като златен, ще стане 24. Веднага го шибнах на Рекс, дето мода му бе +19 спийд.  Вече е на 300 спийд, ще стане 301. Шаак Ти взе по-слабия м,од и е на 308.  Добра работа стана, сякаш играта видя, че се отказах от нея и реши да ме подмами пак :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Кико написа:

Ники, днес късмета ме споходи. Късмета на пораженеца :) Викам да си вдигна сините модове, дето са се натрупали и последния от многото се вдигна до 23 спийд :) Първо до 15 левел стана мисля 13 или 14, след това стигна след слайс 23. като златен, ще стане 24. Веднага го шибнах на Рекс, дето мода му бе +19 спийд.  Вече е на 300 спийд, ще стане 301. Шаак Ти взе по-слабия м,од и е на 308.  Добра работа стана, сякаш играта видя, че се отказах от нея и реши да ме подмами пак

Честито, това е малко като подарък за рожден ден. Другата година пак. 😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolela написа:

Честито, това е малко като подарък за рожден ден. Другата година пак. 😂

Ами при мен през месец до два почнаха да се падат модове над +20 спийд. Имах и един за тъмната Бастила, дето пак стигна 24.  Но като цяло е трудно да намериш точния мод за точното място. Много триъгълници ми трябват, но няма. А и не ги виждам много много в шопа.  Или ако има, не са с точните характеристики.  Но дори да намеря случайно мод с точните характеристики, нали се сещаш, че след това не се вдига :) Мисля имах само 1-2 такива случаи, дето мод от магазина директно вдигна скоростта си 5 пъти.  Само че това е примерно квадрата, дето сложих на Бастила. Обикновено тия се вдигат, триъгълниците не само че ги няма дори като сиви, но и не се вдигат. Абе...на късмет е всичко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Кико написа:

Ами при мен през месец до два почнаха да се падат модове над +20 спийд. Имах и един за тъмната Бастила, дето пак стигна 24.  Но като цяло е трудно да намериш точния мод за точното място. Много триъгълници ми трябват, но няма. А и не ги виждам много много в шопа.  Или ако има, не са с точните характеристики.  Но дори да намеря случайно мод с точните характеристики, нали се сещаш, че след това не се вдига :) Мисля имах само 1-2 такива случаи, дето мод от магазина директно вдигна скоростта си 5 пъти.  Само че това е примерно квадрата, дето сложих на Бастила. Обикновено тия се вдигат, триъгълниците не само че ги няма дори като сиви, но и не се вдигат. Абе...на късмет е всичко. 

Чак не ми се вярва да ти идват толкова на често. На мен от половин година ми дойде само един със скорост над 20. Всичко друго остава под 15 спийд.

преди 12 минути, Кико написа:

Много триъгълници ми трябват

Кире, разбирам, че ще се местиш в друга гилдия. Да знаеш, че се намира в някаква друга часова зона и всичко започва там с час по рано. Тикетите се нулират в 17.30. ТБ започва в 19.00 часа. Гледай да не закъснееш за да се запишеш.

Да не се шашнеш, аз съм си в голямата си гилдия и не ми се мърда от там.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

Чак не ми се вярва да ти идват толкова на често. На мен от половин година ми дойде само един със скорост над 20. Всичко друго остава под 15 спийд.

Ами май аз и в тая тема се похвалих. Имам все пак 4 акаунта и все за някой ми се пада мод 23-24 ;) 

преди 1 час, nikolela написа:

Кире, разбирам, че ще се местиш в друга гилдия. Да знаеш, че се намира в някаква друга часова зона и всичко започва там с час по рано. Тикетите се нулират в 17.30. ТБ започва в 19.00 часа. Гледай да не закъснееш за да се запишеш.

Да не се шашнеш, аз съм си в голямата си гилдия и не ми се мърда от там.;)

И моята е в 17.30 така, че няма проблем :P Забравил си, ама ти се подвизаваше там малко. 

За модовете...тактиката ми обикновено е разделена да купувам от магазина златни ( понякога и те се вдигат от раз, случвало ми се е), да развивам от сини до виолетови, там също ми се е случвало, както и директно да тръгна от сив. Но си разпределям нещата, не действам само по един начин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста хора, но аз примерно я спрях след над 10 000 часа игра. Социалния аспект не стига вече да ме задържи (с някои хора от гилдията играем от 2007 година). Иначе всичко е все същото с нови имена. Даже и откъм механики на босовете вече се изчерпаха и само смесват познати механики. Иначе ако те пали на историята може би си струва да се влиза за по 2 месеца всеки аддон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли навитаци да поиграем сериозно Assetto Corsa Competizione  и по-специално на Monza?  Може и на други места.  Говоря за онлайн, да им покажем какво могат българите :)   В тия коронни времена, само играта ни остана :) Даже да скочиш върху жена си е пртивопоказно ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма :) Какви мъже сте, като не можете да въртите геврека ;)  Поне сега, докато нямате работа, елате да поиграем. После вече ще е късно за всичко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако монтирам геврека с всичките кабели и педали и просто виждам как малкия шомпол се е обесил на някой кабел. Тъкмо ми е намерила копчето за спиране и пускане на бюрото и главата и стига до ръба на стъклото. Туко ми угасне тока като съм седнал. Иначе и на мен ми се кара, и то по специално рали ама няма как. СЕга е на година и 8 месеца, поне още година и половина ще забравя за волан и VR очила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...