Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 38 минути, Ъндъртейкър написа:

Добре и това ще пробвам. На колко да вдигна волтажа?

Сега си приема профила и е на 1.35

Тези съвети, които ти дават са меко казано смеешни. Аз мисля и преди ти писах за захранване(не помня точно), но явно си го пропуснал. Инак при желание от твоя страна можеш да откачиш кабелчетата от дъното, които са свързани към предния панел на кутията и известно време да стартираш компютъра като окъсяваш необходимите пинове. Също така можеш да пробваш с друг кабел за захранване, както и да погледнеш куплунга на самото захранване. Там може да има проблем. Ако всичко това не помогне се ориентираш към друг захранващ блок. Не е необходимо да купуваш нов. Потърси от някъде за тест, дори да е с по-кофти характеристики.

Редакция: ако си на ти с електрониката сваляш и отваряш захранването за оглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Jorge написа:

Инак при желание от твоя страна можеш да откачиш кабелчетата от дъното, които са свързани към предния панел на кутията и известно време да стартираш компютъра като окъсяваш необходимите пинове.

Asrock имат опция за стартиране от бутони на дъното. 

преди 4 минути, Jorge написа:

Също така можеш да пробваш с друг кабел за захранване, както и да погледнеш куплунга на самото захранване. Там може да има проблем.

Сменял съм ги.  Освен това, ако е от там, защо ще държи на клок и игри и изобщо на работа системата? Не трябва ли да забива по някое време докато работя с PC?

преди 5 минути, Jorge написа:

Ако всичко това не помогне се ориентираш към друг захранващ блок. Не е необходимо да купуваш нов. Потърси от някъде за тест, дори да е с по-кофти характеристики.

И това мисля да направя. Имам едно захранване, дори две. Едното е много стария ми Чифтек, дето ми даваше черен екран с i5 3570K и GTX460,  другото е още по-старо китайче, водещо се 400 вата, но работещо до последно. Замени едно друго китайче 2005-та, което пък продадох за 15 лева на колега...абе далавери се въртяха тогава.  Но аз ако ще тествам с ново захранване, вероятно наистина ще купя ново, а това ще прехвърля на другата щайга, дето е Чифтека, деградирал с времето, но работещ още с едно Селеронче G1620 ;)  

преди 8 минути, Jorge написа:

Правил съм го, нищо не забелязах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ъндъртейкър написа:

Asrock имат опция за стартиране от бутони на дъното. 

Сменял съм ги.  Освен това, ако е от там, защо ще държи на клок и игри и изобщо на работа системата? Не трябва ли да забива по някое време докато работя с PC?

Те хубаво имат опция с бутони, но ако се окъсяват някъде нещата? ОК, откачи предния панел и стартирай както искаш. Натоварването на основната 12V линия няма нищо общо. Давай, действай каквото ти писах, че имам желания да си заработя тези 2 стека бира. Ама да знаеш, че консумирам само качествена продукция(по възможност чешка и непастьоризирана).:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jorge написа:

Те хубаво имат опция с бутони, но ако се окъсяват някъде нещата? ОК, откачи предния панел и стартирай както искаш. Натоварването на основната 12V линия няма нищо общо. Давай, действай каквото ти писах, че имам желания да си заработя тези 2 стека бира. Ама да знаеш, че консумирам само качествена продукция(по възможност чешка и непастьоризирана).:D

Нямаш проблеми :) С теб май навремето имахме идея да пием по бира, докато не се разсмърдяха нещата, но...няма проблем ;)  И аз обичам непастьоризираната.  Но чешка непстьоризирана не знам откъде ще ти намеря. На Саби аха да му пратя за съвета, но светна синия екран. Аз пак ще ви пратя, стига да имате желание ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, някакъв ми се падна с ДРеван 7 реликви, топ 30 на арената, сложил го отзад в пехотната зона, бих го, бих го, под 30% здравето му не пада. Накрая го нарекох долен ляв пеал на лична. Писна ми вече. И с клонингите да бях, трудна работа. Много ме е яд на такива. Много. Не знам защо ми ги пуска. Ама иначе ербап - слаби отборчета отстрани. и 7 реликви ДРеван със 7 реликви ДБастила + импа лидер. Свалих ги двамаата странични първия път, но след това тоя не пада и не пада. Направо се отказах да играя. Много ме е яд. Наистина много.  Просто не е честно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Jorge написа:

Тези съвети, които ти дават са меко казано смеешни. Аз мисля и преди ти писах за захранване(не помня точно), но явно си го пропуснал. Инак при желание от твоя страна можеш да откачиш кабелчетата от дъното, които са свързани към предния панел на кутията и известно време да стартираш компютъра като окъсяваш необходимите пинове. Също така можеш да пробваш с друг кабел за захранване, както и да погледнеш куплунга на самото захранване. Там може да има проблем. Ако всичко това не помогне се ориентираш към друг захранващ блок. Не е необходимо да купуваш нов. Потърси от някъде за тест, дори да е с по-кофти характеристики.

Тези съвети са ако машината изгасва или няма признак да тръгне. За син екран се правят други неща.

преди 12 минути, Ъндъртейкър написа:

Ники, някакъв ми се падна с ДРеван 7 реликви, топ 30 на арената, сложил го отзад в пехотната зона, бих го, бих го, под 30% здравето му не пада.

Добре си, щом си го смъкнал до там. 😁

Аз не си причинявам такива нерви. Като го видя какво е наредил, пробвам най якия еднократно и ако не стане затварям арената и я отварям за следващия противник.

От един месец играя арената с един акаунт. Не върви играта с другите два акаунта. Стигнах до извода, че имат отбори, но не и модове на героите. Имат реликви а не могат да бият и златни противници. Ползвам ги вече за общо благо на гилдията. Деплой на ТБ и разхвърляне на защита по войните. Май и дейлитата за деня вече не правя. Много модове трябват а никакви не се падат.  5 милионен акаунт а има хубави модове за 2 отбора.

Втория е почти 2 милиона акаунт а имам модове за 1 отбор. Само моя си акаунт е добре. Там модове имам достатъчно и играта ми се движи чудно.

Беше си хубава играта преди да се развия. С времето става много натоварваща и изнервяща. Сега всичко е равностойно, нямаш преимущество, нямаш опция за изненади заради историята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, nikolela написа:

Добре си, щом си го смъкнал до там. 😁

То оставаше и да не ги смъкна с клонираните, само че при 3х3, ползвах Файвз и Еко. Аз и на арената макс до 5 реликви Малак гледам да играя. С какво се сваля тоя при 3х3? Щото е абсурдно противника ми да остави един силен отбор отзад в защита , 3 сносни отпред , два от които пред Малак, останалото леш. Абсурдно е всичко.  Аз ДРеван ли написах? Не, за Малак ставаше въпрос. ДРеван не го броя за идея. Малак 7 реликви, а аз се потя. само дето изхабих два отбора. Можех да му взема още две зони и поне да минимизирам загубите, а накрая можеше и втори да стана. 

Пуснах и Падме срещу него, вместо да сваля Шаак Ти пред флотата му и да взема двете зони. Ама така е, ядосах се много. Тая игра ме изкарва от нерви понякога, скоро не бе чак толкова. Но щом се опитах да го напсувам тоя на лична, значи ме е изкарала доста извън нерви :) За такива думите си назад не връщам, щото се правят на тарикати. дано да не спечели ГА, пожелавам му го. 

Е, пак е по-добре от предната подигравка - 3 победи срещу 3 загуби :)  Добре е.  Ако си направя 55 профила, може да имам и 5 загуби с 50 победи и пак да изляза извън нерви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малак не е страшен ако не го атакуваш. Като остане сам го млатя с двамата кайловци го стънтват а Екзекутора го трепе с няколко удара. Други колеги бият без проблеми сам Малак с мечета.

Трябвамо редовно стънтване или масирана атака от много герои. Геонезийците също правят масирана атака, но не стават. При тях само Спай прави демидж, а това е не достатъчно за повалянето му.

Може да се рискува и с Нихилиус, но Малак често го изсмуква него с приоритет още преди да му дойде хода да блъска. Нихила по има шанс ако са 5 героя. На три срещу три е малко безнадеждно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikolela написа:

Малак не е страшен ако не го атакуваш. Като остане сам го млатя с двамата кайловци го стънтват а Екзекутора го трепе с няколко удара. Други колеги бият без проблеми сам Малак с мечета.

Трябвамо редовно стънтване или масирана атака от много герои. Геонезийците също правят масирана атака, но не стават. При тях само Спай прави демидж, а това е не достатъчно за повалянето му.

Може да се рискува и с Нихилиус, но Малак често го изсмуква него с приоритет още преди да му дойде хода да блъска. Нихила по има шанс ако са 5 героя. На три срещу три е малко безнадеждно.

Аз си го бия с клонингите, но ако е 5х5. При трима липсва много сила.  Нямам мечки, нямам ФО. просто имах Шаак Ти и Падме в атака, но не успях срещу 7 реликви. Ами те правеха по 5-6к удари. Кога ще успя да го сваля според теб? Не съм му гледал модовете на тоя, но напоследък ми се наби в очите, че клонираните нещо издъхват на арената, щото промнениха нещо в играта. Не бият много, Файвз не дава здраве...но в интерес на истината има и според мен бъгове в тъмната бастила, дето ако играеш срещу същшия отбор, нито дава страх, нито нищо. Направо се чудя какво да правя. Някой път дава дебъфове, но обикновено аз не давам нищо, противника дава. Гледам абилититата и не виждам нищо, дет да спира ДБастила. Направо тия се осраа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Ъндъртейкър написа:

има и според мен бъгове в тъмната бастила, дето ако играеш срещу същшия отбор, нито дава страх, нито нищо. Направо се чудя какво да правя. Някой път дава дебъфове, но обикновено аз не давам нищо, противника дава. Гледам абилититата и не виждам нищо, дет да спира ДБастила. Направо тия се осраа. 

Ако противниковата дбастила раздаде първа дебъфите, твоите герои не дебъфят вече и ти остава да играеш с базов удар. За това се гледа ти да изпревариш и да раздадеш дебъфи преди противниковата.

Друг вариант е да имаш по бърз Йода, който да я изпревари. Противниковата и да раздаде никой от твоите не хваща нищо.

Много рядко се случва и двете дбастили да раздадат дебъфи, но не знам втората дбастила кой герой посочва за да хванат дебъфи. Вероятно той не е хванал някой важен дебъф и се получава пробив в сигурността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikolela написа:

Ако противниковата дбастила раздаде първа дебъфите, твоите герои не дебъфят вече и ти остава да играеш с базов удар. За това се гледа ти да изпревариш и да раздадеш дебъфи преди противниковата.

Друг вариант е да имаш по бърз Йода, който да я изпревари. Противниковата и да раздаде никой от твоите не хваща нищо.

Много рядко се случва и двете дбастили да раздадат дебъфи, но не знам втората дбастила кой герой посочва за да хванат дебъфи. Вероятно той не е хванал някой важен дебъф и се получава пробив в сигурността.

Ще трявба да прегледам пак някоя битка, но при мен се получава следното. Аз играя пръв, отсреща Трупъра и Малак.  Или по трупъра или по Малак не мога да бия с Бастила и да раздавам дебъфове. Но да не те излъжа, ще погледна пак. При единия не работеше втория удар, при другия третия, но все забравям,. Или поне аз така съм си мислел. Ама преди месец го нямаше това мисля. Както и други гадории с клонираните. Примерно Файвз каато умре, почти никога не дава здраве на останалите, ако насреща е Малак. Дава само защита.  Но това ме обърква, щото чета способностите на ДРеван отбора и не намирам това, което става, а именно да не мога да нанеса дебъфи. Трябва пак да прегледам способностите подробно, включително на трупъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ъндъртейкър написа:

Ще трявба да прегледам пак някоя битка, но при мен се получава следното. Аз играя пръв, отсреща Трупъра и Малак.  Или по трупъра или по Малак не мога да бия с Бастила и да раздавам дебъфове.

Раздават се и по Малак, но аз винаги по трупъра.  Прочети най от долу тъмната Бастила. По нея и по древан не се раздават дебъфи. Посочвай някой друг. Ако няма друг е прахосан ход на вятъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, nikolela написа:

Раздават се и по Малак, но аз винаги по трупъра.  Прочети най от долу тъмната Бастила. По нея и по древан не се раздават дебъфи. Посочвай някой друг. Ако няма друг е прахосан ход на вятъра.

Ама аз точно това ти казвам, че понякога ДБастила не раздава по трупъра и Малак и не мога да разбера защо. Или е бъг или аз нещо не чета както трявба. Примерно почвам битката, трупъра има таунт, аз се опитвам с ДБастила да му раздам дебъфи и не мога. Това се случва и с Малак понякога и не мога да разбера, кога мога да действам с ДБастила и кога не. Може би ще трябва да си записвам подобни срещи и след това да анализирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някакви мнения за Sea Of Thieves изглежда ми много интересна ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой ли не играл от България тая игра ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, fresh_bones написа:

Никой ли не играл от България тая игра ? 

Явно никой от четящите не.  Изглежда ми да е доста стара игра, погледах малко едно клипче. И какво точно те грабва? Ако те грабва, защо не я играеш или питаш за мнения? 

Да, гледам клипчето е от 2017-та, но не видях нещо да ме грабне, особено графиката. Сигурно си има своите достойнства играта, ако човек поиграе. Затова, дерзай ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, мисля че е време с Ники да смените играта. Препоръчвам ви Raid Shadow Legends. Доста ютюбъри и стриймъри от вашата играя ,вече играят нея. Подобна е на вашата и може да наливаш пари на умиране ама може и без пари с малко акъл и късмет. На мен примерно са ми паднали 2 героя, с които мажа хора ,налели по няколко десетки хиляди долара в арената. Само в най-голямата лига не съм влизал, защото там са истинските китове,които си имат отбори да ги пушват и прочие. Но за без пари играя арена една стъпка от върха. Готино е ,че колкот и да имаш и да наливаш, без късмет просто нямаш идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Кико, мисля че е време с Ники да смените играта. Препоръчвам ви Raid Shadow Legends. Доста ютюбъри и стриймъри от вашата играя ,вече играят нея. Подобна е на вашата и може да наливаш пари на умиране ама може и без пари с малко акъл и късмет. На мен примерно са ми паднали 2 героя, с които мажа хора ,налели по няколко десетки хиляди долара в арената. Само в най-голямата лига не съм влизал, защото там са истинските китове,които си имат отбори да ги пушват и прочие. Но за без пари играя арена една стъпка от върха. Готино е ,че колкот и да имаш и да наливаш, без късмет просто нямаш идея.

Когато ти смениш твоята :)  Ние играем вече 2-3 години, дори някак си попаднахме в една и съща гилдия с един от акаунтите си. Аз имам 4, той 3. Въпросът е,ч е ти игра до 40 левъл някъде, така ми пише при приятелите и се отказа. А реално играта е игра доста след това. Някои казваха навремето, че започва след 85 левел, тоест последния, но от днешна гледна точка мисля, че играта започва доста време след 85 левел.  Явно малко имат търпението да играят месеци, преди да им стане интересно. То в нашата игра интересното е друго - отначало играта изглежда по един начин, след това няма нищо общо с началото.  като цяло Star Wars Galaxy of Heroes   е игра, която се основава най-вече на колективизма.  Като при соца, брат ;)  Без колектив няма нищо, няма развитие, няма интересна игра... И при SWGOH  има много хора, които и стотинка не са наливали, но са в челото. И не е толкова до късмет. Просто трябва да направиш някои неща, които отнемат време и внимание.  Доколкото четох една статистика миналия месец, EA  имат около 2 милиарда печалба от подобни игри. Някой бе споменал преди време, че от SWGOH  печелят по 16 мил долара на месец.  И това е далеч от най-касовите им игри. Но хората са се специализирали в правенето на пари. 

Сега, за предложението ти. Ще го пробвам.  Но при положение, че съм играл две години и половина SWGOH  и вече имам 4 акаунта, дето поддържам почти без прекъсване, малко сложно ще е да сменя темата. Викали са ме и в други игри и то хора, дето играят SWGOH,  но просто игрите не са ми допадали. Аз знаеш, предпочитам игрите от първо лице и тая е едно голямо изключение. Дори бих казал много голямо. 

А има и друго за SWGOH,  защо продължих да играя. Продължих, щото като  разбрах за  Bluestaks и инсталирах играта, тя тръгна на руски, за разлика от телефона ми. Аз преди това четях сайта им с Google Chrome  и ми превеждаше директно на български, ако може да се нарече превод това. Значи играя, чета нещо, влизам в сайта от компютъра, превеждам си, правя планове...абе не ставаше точно така. Но като ми тръгна на руски, даже не си и правя труда да чета английските съобщения на телефона ми, когато съм далеч от PC. Прибера се, прочитам директно на руски за какво иде реч и това е. Сигурно и затова останах. Иначе бе затормозяващо да въвеждам текст от телефона си в преводача. Дори и да схващах на 80% смисъла, не е същото и пак исках да си преведа точно текста. Ей и затова може би останах да играя тая игра - тръгна ми на руски и разбирах всичко ;)

Нали знаеш - единствено рейсърите играя на английски.  Макар че и там е затормозяващо понякога, когато трябва да си правя настройките, а те не са на руски. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Raid я има на руски. Аз ако не се лъжа  разработчиците са украинци. Има гайдове на руски една камара и в арената особенно по-горе срещам доста руски никове. Ако решиш сериозно да отделиш малко време, кажи да те светна за някои неща дето не ги пише. Доста улесняват и старта и по-нататък прогреса без пари. Аз естествено ги разбрах по трудния начин. А и вашта я зарязах ма тая я играя вече от 10-11 месеца редовно и то най вече на компа, защото си има версия за комп'търа с техен си лаунчър, не блустакс. Блустакса ми прецаква на мен клавиатурата, докато върви ми забива на някой бутон и остава положение натиснато.

Колкото до нещата, кой какво прави по принцип. Нали знаеш че времената се менят. Ако на мен ми беше казал някой, че някога ще дам пари да си купя лаптоп,щях да го заплюя. Само че , ето го чакам в понеделник да ми дойде геймърския лаптоп, който ще си взема за лятото на България. Мисля да стоя до септември като си дойда след 2 седмици, а аз без компютър съм жив-умрял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Project CARS 3

Тази игра ми изглежда, че ще бъде с отворен свят, като ще има състезания сред природата. Май повече се наподобява Forza Horizon. Не ми се вярва, че ще избягат от симулацията и ще преминат на аркада. Forza Horizon примерно е повече симулатор, отколкото аркада. В смисъл, доста е далече от NFS-тата като управление. Ще видим новата Project CARS какво ще представлява.

Ще пуснат играта това лято.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой играл ли е rFactor 2? Тая простотия ми мрънка, че нямало инсталирани модове и заради това не ще да тръгне. Няк'ва как да заобиколя тази простотия и да играя без модове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Tommygun написа:

Подобна е на вашата и може да наливаш пари на умиране ама може и без пари с малко акъл и късмет.

Нямам нищо от изброените изисквания. 😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Tommygun написа:

Колкото до нещата, кой какво прави по принцип. Нали знаеш че времената се менят. Ако на мен ми беше казал някой, че някога ще дам пари да си купя лаптоп,щях да го заплюя. Само че , ето го чакам в понеделник да ми дойде геймърския лаптоп, който ще си взема за лятото на България. Мисля да стоя до септември като си дойда след 2 седмици, а аз без компютър съм жив-умрял.

Ам то и аз преди 2-3 години не исках бърсещ се телефон, затова си взех таблет и продължих да не искам телефон, но ето, на 8 март си имам и телефон :P  Лошото е, че зрението ми вече отслабна, а аз минавам от хубав IPS  монитор на PC на таблет, а сега и на хептен невиждаш се телефон. Особено сутрин трудно различавам малките цифрички и често се заблуждавам какво правя. Хм. Хората вървят в обратна посока - първо си купуват малка кола да се научат да карат, после спортна, да се кефят, ван, за да возят семейство и накрая SUV,  за да не се навеждат.  А гледай ме мен - от голямо на все по-малко. Навремето Людмил ме караше да си купя не 23, а 27 инчов монитор и отдавна разбрах, че е бил прав ;) 

преди 18 часа, Валсо написа:

Някой играл ли е rFactor 2? Тая простотия ми мрънка, че нямало инсталирани модове и заради това не ще да тръгне. Няк'ва как да заобиколя тази простотия и да играя без модове?

Аз я играя, но в Steam. Теглят се коли и писти от работилницата. Трябва да се абонираш мисля.  Тя играта2 ГБ,  а ми изтегли скоро може би 50 GB  от работилницата на Steam, което ми отне повече от час.  Не я бях играл отдавна, щото нещо и прецакаха FFB за моя волан G29. Тия дни пак я инсталирах да видя докъде са стигнали и нещо не ми допадна Рено Клио, с което играх, колкото да видя настройките на волана как са. Преди години FFB  бе доста добре, сега не намирам опции да си намаля хлъзгането на предните гуми. И не саамо това. Воланът не само олеква, но и почва да тегли в обратна посока в завой, когато подавам повече газ. Търсих настройка за това, която я има във всички СИМ рейсъри, но не намерих. Накрая се отказах да играя и си продължих с Assetto Corsa Competizione. 

преди 17 часа, nikolela написа:

Нямам нищо от изброените изисквания. 😁

Нямаш акъл и късмет ли :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, саби написа:

Project CARS 3

Тази игра ми изглежда, че ще бъде с отворен свят, като ще има състезания сред природата. Май повече се наподобява Forza Horizon. Не ми се вярва, че ще избягат от симулацията и ще преминат на аркада. Forza Horizon примерно е повече симулатор, отколкото аркада. В смисъл, доста е далече от NFS-тата като управление. Ще видим новата Project CARS какво ще представлява.

Ще пуснат играта това лято.

Изобщо не ми хареса трейлъра. Не искам отворен свят, нито блъсканици. Симулатор си бе добре. Нов NFS  ли ще правят, какво? Та нали дойдоха от там?  PCars  си бе продължение на NFS Shift 1/2. Сега пак към останалите NFS  ли ще се връщат? Изобщо не ми харесва това. Вместо да си подобрят игрите, те предпочетоха почти всяка година да изваждат нова. Стигнаха до едно ниво и нищо не подобряваха. А имаше много за подобряване.   Не знам, ако и дам шанс на тая игра, явно няма да е защото е симулатор. Един симулатор по-малко, което е жалко. А точно сега симулаторите са на мода заради тоя застой в живота ни. Тия вместо да се възпозлват, явно са решили да тръгнат по друг път. Предполагам таргет са децата, щото аз друго не виждам, освен ако не сложат картечници на тия автомбоили :) Тогава и аз ще се включа със сигурност :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Ъндъртейкър написа:

първо си купуват малка кола да се научат да карат, после спортна, да се кефят, ван, за да возят семейство и накрая SUV,  за да не се навеждат

Мале мале , аз почнах от Форд ка, през Хюндай и30, 3 спортни(повече или по-малко) БМВ-та и сега съм на Ван. Значи не ми остава много време. Като купя джипа и трябва да почвам да си търся място къде да ме ровят :). А лаптопа дойде днес ,таман си купих уиндоус и почвам да го пълня ,че няма време. Ще пусна снимки в другата тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
    • от Стоян Янакиев
      Предложете някакъф лаптоп до 1600 лева, ще се използва предимно за игри. 
    • от Jakov Stoyanov
      Играете ли казино? Кое е най-доброто?
      😁😁😁
  • Дарение

• Добави ново...