Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Tommygun написа:

Мале мале , аз почнах от Форд ка, през Хюндай и30, 3 спортни(повече или по-малко) БМВ-та и сега съм на Ван. Значи не ми остава много време. Като купя джипа и трябва да почвам да си търся място къде да ме ровят :). А лаптопа дойде днес ,таман си купих уиндоус и почвам да го пълня ,че няма време. Ще пусна снимки в другата тема.

Значи долу горе съм познал :) Аз ако си купя следваща кола, ще пропусна вана и директно минавам на Форд Пума, че нямам време за ванове ;)  Иначе да, бях си запланирал преди години един ван. Ако обаче нямам пари за Форд Пума или нещо подобно, което ще е най-вероятно да се случи, си бях запланувал един Мерцедес :P Нали били пенсионерски коли, какво като се сгъвам на две докато вляза. 

Относно твоята игра, инсталирах я, видях за какво долу горе иде реч.  Не се задълбочих. Да, има доста общи неща с SWGOH, дори имам чувството, че някой се е опитал да копира много неща. Но ми идват доста игрите.  Предполагам трябва да се поиграе доста повече, за да може човек като мен да се зариби. Аз все пак почнах SWGOH  не случайно. Сетих се, че навремето съм инсталирал Star Wars  на PC,  а и си бях купил една. Освен това Star Wars свързвам с детството, затова я и инсталирах в началото, макар да не играех подобни игри. В последствие гледам всякакви истории от Star Wars,  дори и сега. Даже много от тях повтарям, включително анимациите. Връзката е доста по-голяма, отколкото връзката с игра, колкото и добра да е тя. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре. 1. На иконата на десктопа се добавя в полето Цел " +com_allowconsole 1 " 2. Вътре в играт се

Публикувани изображения

преди 4 часа, Ъндъртейкър написа:

Изобщо не ми хареса трейлъра. Не искам отворен свят, нито блъсканици. Симулатор си бе добре. Нов NFS  ли ще правят, какво? Та нали дойдоха от там?  PCars  си бе продължение на NFS Shift 1/2. Сега пак към останалите NFS  ли ще се връщат? Изобщо не ми харесва това. Вместо да си подобрят игрите, те предпочетоха почти всяка година да изваждат нова. Стигнаха до едно ниво и нищо не подобряваха. А имаше много за подобряване.   Не знам, ако и дам шанс на тая игра, явно няма да е защото е симулатор. Един симулатор по-малко, което е жалко. А точно сега симулаторите са на мода заради тоя застой в живота ни. Тия вместо да се възпозлват, явно са решили да тръгнат по друг път. Предполагам таргет са децата, щото аз друго не виждам, освен ако не сложат картечници на тия автомбоили :) Тогава и аз ще се включа със сигурност :P

Няма лошо да пуснат и нещо различно за разнообразие, но ако прекалено много се различава от предишните две игри и най-вече от симулаторите, то ще бъде по-добре да ѝ измислят някакво друго име, че може да си загубят феновете и в крайна сметка продажбите да са по-малко.

Когато са били започнали играта не са знаели, че ще настане тая простотия със застоя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, саби написа:

Няма лошо да пуснат и нещо различно за разнообразие, но ако прекалено много се различава от предишните две игри и най-вече от симулаторите, то ще бъде по-добре да ѝ измислят някакво друго име, че може да си загубят феновете и в крайна сметка продажбите да са по-малко.

Когато са били започнали играта не са знаели, че ще настане тая простотия със застоя.

Да, ако е с отворен свят и аркадна, нека и променят името на PCars Street  или знам ли. Aма PCars 3...все едно сега да пуснат Need For Sped Shift 3 с елемeнтите на останалите NFS,  дето нямат нищо общо с Shift.  Между другото какво стана с NFS? Отдавна не следя поредицата...може би от 5 години. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Ъндъртейкър написа:

Да, ако е с отворен свят и аркадна, нека и променят името на PCars Street  или знам ли. Aма PCars 3...все едно сега да пуснат Need For Sped Shift 3 с елемeнтите на останалите NFS,  дето нямат нищо общо с Shift.  Между другото какво стана с NFS? Отдавна не следя поредицата...може би от 5 години. 

Предпоследното NFS пуснаха през 2017 и се казваше Payback. Най-голямата простотия беше, че подобренията за колите представляваха карти, които се падат на произволен принцип след състезанията. Също така има и магазин, в който се продават по 6 карти, като през 10 мин. се сменят на произволен принцип, при което трябва едва ли не след всяко състезание да проверяваш магазина за нещо полезно. Картите бяха различни разновидности и като събереш определен комплект се получават определени бонуси. Вече не помня подробности, ама си беше голяма простотия. За капак, като си купиш нова кола не можеш да използваш напредъка, които си постигнал, т.е. не можеш да използваш спечелени карти от старата кола и да ги сложиш на новата. Докато новата кола е бавна трябва наново да повтаряш стари състезания, където ботовете са с по-бавни коли. Другата глупост, която поне на мен не ми хареса е, че твоят герой и разните други герои в играта постоянно говориха по време на състезанията и ме разсейваха, а като не успееш да завършиш състезанията първи трябва да ги рестартират и почват отначало да повтарят. Подлудяваше ме това. Малко след това пробвах Forza Horizon 3, която доста ми хареса и осъзнах какъв боклук е Payback, след което му бих шута.

Последното NFS е Heat и го пуснаха миналата година. Тия простотии с картите за подобряването на колите ги разкараха и го направиха стандартното - вдигаш левъл и отключваш подобренията, след което ги купуваш с парите, спечелени от състезанията. Има два режима за игра, денем и нощем. От състезанията през деня се печелят пари за подобренията и за закупуване на различни части като бронии, преден капак, фарове, стопове, ауспух и т.н. Стандартните неща за тунинговане на коли. От състезанията през нощта се печелят точки за вдигане на левъл. През нощта също така са и гонките с полицаите, с които също се печелят точки за левъли. Доста по-приятна игра е от Payback.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, саби написа:

Последното NFS е Heat

Изгледът само от трето лице ли е или има поне от капака? Аз спрях да ги играя и заради това. По едно време можеше да се кара само от трето лице или ниско до асфалта. Вече забравих за кое NFS  ставаше въпрос, но от тогава ги зарязах. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Ъндъртейкър написа:

Изгледът само от трето лице ли е или има поне от капака? Аз спрях да ги играя и заради това. По едно време можеше да се кара само от трето лице или ниско до асфалта. Вече забравих за кое NFS  ставаше въпрос, но от тогава ги зарязах. 

Има 3 камери от трето лице, една забита в асфалта и една от предния капак. Както обикновено, пак няма камера от купето. Ей това се вижда от Mazda RX-7:

y4m5BcoakkpqGKAt3ys-1gIBs-ZmcX2ar80Gl5pd

Като цяло графиката е грозновата или поне на мен не ми харесва особено. Аркада си е като повечето NFS-та и е далече от Shift поредицата като управление.

Редакция: За съжаление като сложа оригиналния скрийншот, форумът силно я компресира. Сложил съм от OneDrive.

Редактирано от саби (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.06.2020 г. в 8:37, саби написа:

Има 3 камери от трето лице, една забита в асфалта и една от предния капак. Както обикновено, пак няма камера от купето. Ей това се вижда от Mazda RX-7:

y4m5BcoakkpqGKAt3ys-1gIBs-ZmcX2ar80Gl5pd

Като цяло графиката е грозновата или поне на мен не ми харесва особено. Аркада си е като повечето NFS-та и е далече от Shift поредицата като управление.

Редакция: За съжаление като сложа оригиналния скрийншот, форумът силно я компресира. Сложил съм от OneDrive.

По принцип и това ме устройва, така играх GRID 2. Беше ме яд в началото.  Но една NFS имаше камера само до асфалта и я пуснах колкото да я коментирам в тоя форум. От тогава не следя поредицата NFS, щото вместо да се измести малко към порасналите момчета и момичета, тя се измести към децата, на които име все едно как играят или по-точно играят това, което им предложат. Мисля там някъде се скъса нишката с поколенията. Щото като си играл една игра от малък, търсиш някакво продължение. Вместо това те се опитват да привличат категория, която в момента се влече повече от смартфон игрите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимото ми NFS си остана Underground 1. Това е и играта, в която най-много песни от музиката ми харесват. Нитрото е нормално. Пълнят се бутилките при започване на състезание и като свършат не се пълнят отново се едно си возиш генератор на нитро в колата. Трябва скоро пак да го врътна.

В Shift 1 и 2 много ме дразнеха различните задачи, които трябваше да се изпълняват, за да се печелят разни звезди. Имаше някакви да се кара перфектно по състезателната линия. Друга глупост беше да се правят чисти състезания. Една от недомислиците беше да направиш чисто състезание на Нюрбургринг. Тя нали тясна писта с много завои, трудно е изпреварването на ботовете и ако тръгна да правя чисто състезание не мога да победя. Shift 2 не помня успях ли да я превъртя или се изнервих и ѝ бих шута преди това. Не харесвам състезателни игри, които ме разсейват с разни подобни глупости и ми пречат да се концентрирам върху състезанието. Затова и не ги харесвам тия двете игри, иначе за каране не бяха лоши и са едни от малкото NFS-та с камера от купето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, да увековечим резила ;)

opt1591803553t.jpg

Най ме е яд за флотите, че днес е сряда, вчера вторник, легнах си сравнително рано, станах към 7 и половина и гледам, флотите ги няма :)  По принцип се въздържах от игра вчера, щото ми се сториха доста слаби отборите им в защита. Ама ей на, гледай  ;) 

на 9.06.2020 г. в 11:05, саби написа:

Любимото ми NFS си остана Underground 1. Това е и играта, в която най-много песни от музиката ми харесват. Нитрото е нормално.

Като си взех първия личен компютър, от фирмата, дето ми го сглоби  ми инсталираха и тая игра. Е, стигах до едно място и крашваше. Играх главно на повторения, кариерата така и не можах не само да завърша, но и да я почна що годе нормално. Иначе Underground 2  вече ме запали, дори за работа закъснявах. Имаше там едни гонки, дето караш половин час с някакъв и трябва да му избягаш напред. Обикалях, обикалях...абе половин час съм обикалял маршрут в опит да му избягам. Но пък ме зариби. От там нататък ме зарибиха още с NFS Carbon, макар че преди това доста играх NFSMW. Но при карбона бяха пуснали 20 дена безплатен онлайн и там станаха много интересни гонки. За жалост имаше само една подобна игра с безплатен онлайн - GRID  и то GRID  без пач 1.3, дето вече не можеше да се играе безплатно. Но пък на кой му пука, след като 2 години минаха, преди да се сетят  да затворят сървърите, хаха.  Аз след GRID  1  не съм срещал друга онлайн игра, която да си заслужава.  Да, имаше още една, но със самолети - H.A.W.X. Много добра. И нея играх една година онлайн, макар на някакви неофициални сървъри.  Това са за мен онлайн игрите.  Но ако продължа за NFS...то там историята бе, че така и не направиха играта да се играе лесно с клавиатура. Други игри се играеха лесно, но не и NFS.  Особено тия, дето се доближаваща уж до симулацията - Pro Streat  и Shift.  С волан нещата се подобриха малко, но кой имаше навремето волан? Малко лапета, дето мама или тате им купили. Това като навремето компютрите. Само богаташчетата в края на 80-те и началото на деветдесетте имаха лични компютри.  Та и така с воланите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Underground 1 има един досаден проблем - не работи с кирилица. Ако годината в дата на Windows-а е зададена да се изписва с "г" на кирилица, играта не успява да си запази напредъка правилно и някой път сейвът се поврежда. Най-вероятно това е причината, поради която не си могъл да играеш нормално играта. Ей за това "г" на картинката имам предвид, за да се избегне проблема, то трябва да се изтрие, като е достатъчно да бъде премахнато в "Кратка дата" (не е необходимо и в дългата дата):

y4mFbhYCc6cj0shK3ZpWEEgfyho_qrDKPP8rGCX-

На времето в компютърните клубове играехме Porsche-то в мрежа. Не е лоша игра. Има камера от купето, може да се подобряват колите. Най-бавните коли доста забавно се наклоняваха в завоите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.06.2020 г. в 18:50, fresh_bones написа:

Няма ли CS нещо сно NFS . 

Да, вярно, тогава ми бяха инсталирали CS  и NFSU,  играх втората, първата само пуснах ;)  Малко след това си намерих Far Cry 1  и никакъв CS  не ме е вълнувал никога. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблем с пазаруването в Steam? Като кликна върху бутона да ми се изпрати 3D-парола на телефона, още преди да е пристигнала и съответно, преди да съм успял да я въведа се показва грешка: "Покупката Ви не беше завършена. Информацията за кредитната карта е отхвърлена от банката Ви.". От Банката пък казват, че проблемът е в това, че не съм бил въвел тая парола, а аз реално нямам време да я въведа. Много е странно. А пък скоро купих някоя и друга игра без проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм толкова луд да дам 120 лв. за орязана игра. Купувам, когато има по 75 % намаление и крайната цена е около 5-10 евро, т.е. стари игри, които отдавна са ми хванали окото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, саби написа:

Не съм толкова луд да дам 120 лв. за орязана игра. Купувам, когато има по 75 % намаление и крайната цена е около 5-10 евро, т.е. стари игри, които отдавна са ми хванали окото.

Аз за година да съм купил 5-6 игри, но за едната дадох 80 лева мисля, че ми домъчня заради тая история с к19.  Преди година струваше 30 лева ако не греша, дори мисля в тая тема питах дали си заслужава играта, но сега я взех за 80 лева, хаха. Не парите са проблем, а това, дали правилно бях упътен да не я купувам. Мисля не бях правилно упътен и сега дадох два пъти повече пари. Играта може да не е най-най, но пък си е Fallout 76 и според мен е крачка напред спрямо предната и крачка назад, пак спрямо предната. Тоест, 30-40 лева си бяха доста на далавера. Аз сега с намаление не съм я вземал,защото просто ми хрумна да си купя игра. Всъщност, потърсих я в Замунда, но понеже е онлайн базирана, не намерих.  Малко се и заблуфих, е има сингъл плеър, но на практика се оказа, че за сингъла се плаща 40 лева на месец, хаха. За първи път видях игра, дето ми иска за сингъл абонамент, а за онлайн те пуска почти без пари.  И да, не може да си купиш почти сингъла ( до 8 приятели може да пуснеш на картата), а плащаш абонамент всеки месец. Какво ли не измислят за пари.  Видяха, че хората просто си джиткат подобни игри и решиха да им вземат паричките. Иначе те принуждават да играеш с разни онлайн, картата почти заета цялата, някой все те атакува...

Относно въпроса ти за невъзможна покупка, свърза ли се с поддръжката на Стийм?

Как купуваш играта? Чрез Стийм клиента или чрез браузер? Пробвай различни варианти.  Пробвай с изтриване на кеша на Steam.  Предполагам знаеш как, но да напомня - Изключваш Steam изцяло  и триеш папката appcache.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Ъндъртейкър написа:

Аз за година да съм купил 5-6 игри, но за едната дадох 80 лева мисля, че ми домъчня заради тая история с к19.  Преди година струваше 30 лева ако не греша, дори мисля в тая тема питах дали си заслужава играта, но сега я взех за 80 лева, хаха. Не парите са проблем, а това, дали правилно бях упътен да не я купувам. Мисля не бях правилно упътен и сега дадох два пъти повече пари. Играта може да не е най-най, но пък си е Fallout 76 и според мен е крачка напред спрямо предната и крачка назад, пак спрямо предната. Тоест, 30-40 лева си бяха доста на далавера. Аз сега с намаление не съм я вземал,защото просто ми хрумна да си купя игра. Всъщност, потърсих я в Замунда, но понеже е онлайн базирана, не намерих.  Малко се и заблуфих, е има сингъл плеър, но на практика се оказа, че за сингъла се плаща 40 лева на месец, хаха. За първи път видях игра, дето ми иска за сингъл абонамент, а за онлайн те пуска почти без пари.  И да, не може да си купиш почти сингъла ( до 8 приятели може да пуснеш на картата), а плащаш абонамент всеки месец. Какво ли не измислят за пари.  Видяха, че хората просто си джиткат подобни игри и решиха да им вземат паричките. Иначе те принуждават да играеш с разни онлайн, картата почти заета цялата, някой все те атакува...

То ако е така, по-добре Unreal Tournament.

Иначе Fallout 3 не ме грабна и останалите игри от поредицата директно ги игнорирах.

преди 7 часа, Ъндъртейкър написа:

Относно въпроса ти за невъзможна покупка, свърза ли се с поддръжката на Стийм?

Как купуваш играта? Чрез Стийм клиента или чрез браузер? Пробвай различни варианти.  Пробвай с изтриване на кеша на Steam.  Предполагам знаеш как, но да напомня - Изключваш Steam изцяло  и триеш папката appcache.

Нищо съществено не казаха от Steam. Писаха, че поради грешка по време на закупуването, транзакцията е била неуспешна или отказана, и да пробвам и през браузъра.

Купувам през Steam, но през браузъра (Firefox) е същата работа - пак нямам време да въведа 3D-паролата.

Не се бях сетил, че и на програмата трябва да се трие кеша, но и това не помогна.

Ще взема пак да им пиша на Steam, да не е някакъв нов бъг при тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fallout 4 е доста по-добре а онлайна е беоклук. И като графика и като геймплей. Да бяха направили един качествен мултиплейър на четворката и готово. Ама наистина за пари какво ли не се прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@саби Какво точно имаш предвид с това 3D-парола ?

Ако говориш за Steam Authenticator-a, там трябва да си по-бързичък, изчакваш да изтече кодът и веднага щом започне обратното броене за следващият го въвеждаш него.
Ако е парола, пратена от банката чрез изпращане на SMS, поне в моят случай тя изтича след 1 час.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Excelsior написа:

@саби Какво точно имаш предвид с това 3D-парола ?

Ако говориш за Steam Authenticator-a, там трябва да си по-бързичък, изчакваш да изтече кодът и веднага щом започне обратното броене за следващият го въвеждаш него.
Ако е парола, пратена от банката чрез изпращане на SMS, поне в моят случай тя изтича след 1 час.

Второто. Аз, ако имах час, нямаше да има никакъв проблем. :D

След като натисна бутона за закупуване на кошницата, отваря се прозорец с бутона за изпращане на тая парола от банката на телефона ми, която трябва да я въведа обратно в прозореца. Проблемът е, че няколко секунди след отварянето на тоя прозорец Steam изпраща информацията за закупуването на банката. Кодът не може толкова бързо да стигне до телефона ми (закъснява с 2-3 сек.), при което не ми остава никакво време да го въведа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Tommygun написа:

Fallout 4 е доста по-добре а онлайна е беоклук. И като графика и като геймплей. Да бяха направили един качествен мултиплейър на четворката и готово. Ама наистина за пари какво ли не се прави.

Не съм много съгласен, макар на първата да имам 800 часа игра някъде, на втората 30 :)  Аз я приемам като някакъв мод. Такива, каквито има СТАЛКЕР. Fallout 4 да, доста е голяма и занимателна на оцеляване. Аз никога и не съм я превъртал докрай. Не мисля и да я превъртам, но не защото я сматам за кофти игра, а защото просто има много мисии, които още не съм минал. При втората ми голяма игра от около 300-400 часа, стигнмах до едни дилеми коя страна да вземам от 4-5 възможни. Това някак си ме обърка и постепенно тръгнах да иргая големия мод. Ама и там пак страни трявба да вземам и накрая се отказах, щото почнах да се въртя на едно място от страх да не объркам нещо и това след 800 часа игра ;)  дали не бяха и повече, трявба да погледна. 

Оффф, какви ги говоря и пиша. 951 часа игра имам. Бях стигнал ниво 100 предния път, сега съм подобрил отдавна това постижение, макар да почнах играта от самото начало на оцеляване. Май някъде 120-130 левел бях. Обаче както казах, въртя се и постоянно дилема коя страна да взема. 

Тая Fallout 76  по принцип ми харесва.  Малко по-хард е на моменти и още не съм я разучил добре. Подозирам, че съм много далеч от разучаването, макар да има хелп, който почнах да чета, но се отказах още в началото. При Fallout 4  съм чел хелпа многократно, за да си изясня нещата докрай. При 76  подозирам че има неща, които плюещите я не разбират и изобщо не са стигали до тях. То така бе и с Fallout 4. Май никой така и не игра играта на оцеляване, за да разбере, че всъщност почва съвсем различна игра. 76 е близо до оцеляването на 4,  но и далеч в някои отношения. Примерно направили са я малко като ARK:Survival  и като ме убият, тръгвам да гоня чантата си с припаси.  Няма сън. Ако спиш, спиш по свое желание. Записът се извършва автоматично и те пуска на майната си ако напуснеш играта. Но като нещо ново, на мен ми хареса. Не съм играл 4-5 дена вече, щото бях на работа, а и стигнах някаква местност, дето все ме трепят някакви същества. Ако ще продължавам, ще трявбаа да я карам постепенно, както всъщност се акра и Fallout 4  на оцеляване. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, саби написа:

Иначе Fallout 3 не ме грабна и останалите игри от поредицата директно ги игнорирах.

Аз пък не съм я играл. ПОчнах директно от Fallout 4. Отначало от Замунда малко поиграх, после си я купих. Не ми бе много ясна играта, но като почнах да я иргая на оцеляване, ми стана интересна. Затова и е най-играния шутър от мен. Единствено Raceroom  съм я играл повече - 1400 часа. Но това си е рейсър. Втория шутър като време игра е Dying Light,  накоято съвсем скоро и навъртях набързо още 200-300 часа, почвайки я отначало.  Та общо взето това са игрите, заедно със СТАЛКЕР, които никога не ми омръзват да играя, стига разбира се да съм на кеф за точно тоя жанр.

Пак нещо ми е спрян големия пост, но няма да се питам защо. 

преди 13 часа, саби написа:

То ако е така, по-добре Unreal Tournament.

Нищо съществено не казаха от Steam. Писаха, че поради грешка по време на закупуването, транзакцията е била неуспешна или отказана, и да пробвам и през браузъра.

Купувам през Steam, но през браузъра (Firefox) е същата работа - пак нямам време да въведа 3D-паролата.

Не се бях сетил, че и на програмата трябва да се трие кеша, но и това не помогна.

Ще взема пак да им пиша на Steam, да не е някакъв нов бъг при тях.

Пробва ли през мобилно устройство?  Виж дали с телефона няма да стане. 

ПП:, А, сега видях, че купуваш през телефона. Аз пазарувам с   идентификация, но не знам дали е същото. Просто ми излиза прозорец и аз си въвеждам паролата, която не се праща от банката, а си я знам. По принцип никога не я помня, щото паролите ми навсякъде са различни, но се справям ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Ъндъртейкър написа:

Пробва ли през мобилно устройство?  Виж дали с телефона няма да стане. 

ПП:, А, сега видях, че купуваш през телефона. Аз пазарувам с 3D  идентификация, но не знам дали е същото. Просто ми излиза прозорец и аз си въвеждам паролата, която не се праща от банката, а си я знам. По принцип никога не я помня, щото паролите ми навсякъде са различни, но се справям ;)

Не знаех, че има Steam за телефона. Купувам от компютъра, като се праща код на телефона, който трябва да въведа на компютъра.

Ето какво пише в сайта на банката за тая 3D-парола:

"Защитете Вашата карта при пазаруване онлайн.
Регистрирайте мобилния си номер или тоукън устройство, на което да получавате 3-D парола с цел избягване на неправомерна употреба на картата онлайн.
Всеки път при пазаруване в интернет страници на търговци, които са внедрили програмите Verified by Visa и MasterCard SecureCode, Банка ДСК ще изисква да въвеждате получената от Вас еднократна парола, за да удостоверите, че Вие извършвате покупката."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно. И аз съм ползвател на услугите на ДСК, та мисля, че вече се досещам точно за какво говорите.
Това, което аз направих беше да си изтегля приложението DSK mToken и да кандидатствам за удостоверяване на мобилното ми устройства да изпълнява функции на тоукън устройство. Процесът е малко тромав, защото изисква кореспонденция с тях по телефон и имейл, като следвате инструкциите от тях. Ако не желаете този избор, защо не си направите PayPal акаунт - обвързвате картата и банковата сметка с него и всичко става доста по-лесно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване