Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 1 час, Ъндъртейкър написа:

Рестартирах, но не стана. Антивирусна...ами де да знам,

Антивирусната ти програма не позволява инсталацията. По принцип развалят част от инсталацията като я карантинират или я трият и така повреждат бъдеща инсталация. Трябва да изтриеш това, което си свалил и да го свалиш отново. Да спреш антивирусната и чак тогава да опиташ да инсталираш програмата. Работата с нея е лесна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре. 1. На иконата на десктопа се добавя в полето Цел " +com_allowconsole 1 " 2. Вътре в играт се

Публикувани изображения

преди 23 часа, nikolela написа:

Антивирусната ти програма не позволява инсталацията. По принцип развалят част от инсталацията като я карантинират или я трият и така повреждат бъдеща инсталация. Трябва да изтриеш това, което си свалил и да го свалиш отново. Да спреш антивирусната и чак тогава да опиташ да инсталираш програмата. Работата с нея е лесна.

Не знам, никакви съобщения за карантина няма, няма и открити вируси. По-скоро се съмнявам, че инсталацията е свързана с VT-X  и с инсталирания Bluestaks,  който от няколко месеца има проблеми с вървежа и виртуализацията. Но понеже там знанията ми са почти 0, няма как да си губя времето с това. Предпоалгам на друга машина ще се инсталира ОК и с антивирусни. Но моята машина така работи. 

А, да и пак ми крашна при една битка с флотите на ГА :)  Тоя път успях да поиграя около 2 минути и аха да бия, хаха. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ъндъртейкър написа:

Не знам, никакви съобщения за карантина няма, няма и открити вируси. По-скоро се съмнявам, че инсталацията е свързана с VT-X  и с инсталирания Bluestaks,  който от няколко месеца има проблеми с вървежа и виртуализацията. Но понеже там знанията ми са почти 0, няма как да си губя времето с това. Предпоалгам на друга машина ще се инсталира ОК и с антивирусни. Но моята машина така работи. 

А, да и пак ми крашна при една битка с флотите на ГА :)  Тоя път успях да поиграя около 2 минути и аха да бия, хаха. 

Дясно копче на антивирусната, долу в трея дето виждаш какви програми ти работят, - дясно копче и махаш отметката на endble и ще стане на disable. При така спряна антивирусна програма ще се инсталира Nox.

Блустак според мен крашва играта поради недостатъчно рам. Виждам много голяма разлика в употребата на рам на блустак и при нокс.  Опитах да го намаля на 3Gb и играта работи секунди. За това намалих резолюцията на играта и още каквото мога да олекотя. За сега тествам. Не ми е крашвало днес. При мен блустак не издържа Танк рейда до края. След малко го почвам и няма да рестартвам преди боя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.08.2020 г. в 18:14, Ъндъртейкър написа:

VT-X  ми е включена

За емулатор на андроид тази опция е задължително да бъде включена, ако искаш мобилните игри да вървят добре. Нейното изключване не пречи на инсталацията. Преди да изтеглиш инсталационния файл на емулатора, изключи всяка антивирусна на компа си. Опитай с Блустак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Agentpat™ написа:

Опитай с Блустак

С този емулатор е, но затваря играта без видима причина. За това се мъчи да инсталира Nox емулатор. Аз играя и на двата емулатора и нямам проблем със Nox а блустак ми затваря играта като му скимне.

Моя Блустак издържа един Танк рейд.  Опитай кире да намалиш резолюцията на играта,  на 1280 х 720. Нещо такова я сложих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя и с двата и нямам проблеми с крашвания. Но аз играя други игри - не тази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След ъпдейти на играта започна проблема. Преди това имам спомен, че Блустак консумираше около 6.5GB рам. След проблемите консумираше под 4 GB. Това ми се стори странно и си мисля, че може да не достига рам на играта, че стана тежичка. Тази игра я играя и на телефона. Преди не грееше а сега мога да му стопя корпуса. 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази сутрин Блустак отново не работи добре. За сега ми затвори играта само 5 пъти. 😱

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Agentpat™ написа:

Аз играя и с двата и нямам проблеми с крашвания. Но аз играя други игри - не тази.

Тя тази игра се окъка след един голям ъпдейт преди 2-3 месеца. Обяснението бе, че така ще може да се развие играта още в бъдеще. Явно енджина им е нещо различно и това води до несъвместимост с Bluestacks. Проблемът явно е, че bluestaks  няма да тръгнат да оправят вече достатъчно сложната им програма, заради една игра, макар и с милиони потребители.  

Значи, последната битка като ми крашна на флотата, единия кораб остана само с ребра, бял. Тоест, не можа да се изобрази.  Това, което обаче ми прави впечатление отдавна е, че аз му задавам на емулатора 240фпрс, той смята, че максимумът е 60 фпс, но не държи 60, а шари 30-40-50-60. Ако му задам примерно 60 фпс, почва да се влачи с 10-15 фпс. Тоест, с 4-5 пъти по-малко кадри от зададените. Пробвах да изключа RTSS,  да не би той нещо да бърка, но не става. Преинсталирах драайвери, пак същата работа, даже сега не мога да настроя да се показват фпс от NVIDIA  и GFE. Само допреди няма и месец, фпс се виждаха. Подозирам, че ако преинсталирам windows, Bluestaks  ще тръгне добре поне в началото, но няма да го правя. Това пък ме наведи на мисълта, че има проблеми с драйверите на NVIDIA. С по-стари не съм пробвал, но аз си бях със стари като се появи проблема и ъпдейтнах до нови. Значи няма да е и от това. Мистерия. 

А и най-важното. По някое време bluestaks  почва да работи коректно и си изобразява 60 фпс гладко, макар че пак не е коректно, щото му задаваам 240 фпс. Ноп поне картината не е накъсана, а плавна.  И друго забелязах. Когато крашва, обикновено 6 TB  Seagate  се развърта. Преди това явно си почива.  Това съм забелязал и при сините екрани при стартиране - понякогаа акто тръгне да се развърта диска, замръзва картината.  Може да се опитам да го изключа и да видя дали играта пак ще крашва. Но мисля няма нещо конкретно, което да се случва винаги, та точно тогава да крашва. Забелязвам само, че играта почне ли да накъсва повече, може да последва замръзване и невъзможност да се зареди страница от играта.  Напоследък крашва и докато я стартирам. почва да се появява картина и замръзва. След рестарт може да се оправи. Сменя ли акаунта, върви известно време. номерът е да стигна до положение за смяна на акаунта ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ъндъртейкър написа:

Явно енджина им е нещо различно и това води до несъвместимост с Bluestacks.

Половината ми гилдия играе на Блустак и едва 4 или 5 човека сме с проблеми.  Даже и в сайта на играта не се коментират тези крашвания.

Един от гилда ни има три различни PC, таблет и телефон. Играта му крашва на всички устройства и на всеки емулатор. 🙉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, nikolela написа:

Половината ми гилдия играе на Блустак и едва 4 или 5 човека сме с проблеми.  Даже и в сайта на играта не се коментират тези крашвания.

Един от гилда ни има три различни PC, таблет и телефон. Играта му крашва на всички устройства и на всеки емулатор. 🙉

А я питай, колко играят с NVIDIA  последен модел като моя  - RTX  2080 или Процесор след Skylake. Интересно ми е. Ние с теб май сме все още с еднакви процесори, ако си още със i3 6100,  но не знам с каква видеокарта си. Преди бе с GTX970.  Трябва да има нещо общо при конфигурациите. Проучи и колко играят с повече от един Хард диск или SSD + Hard диск. 

Гледам си писал Asrock Z170. Kаква случайност, аз също съм с Extreme :) Паметта ми е пак A-DATA, но на 3000 МHz. 

Между другото, днес пак ми крашна при флотата на единия от акаунтите, на втория мина, с другите не съм играл.  Казах си да играя през телефона, но забравих и краш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.08.2020 г. в 19:02, Ъндъртейкър написа:

А я питай, колко играят с NVIDIA  последен модел като моя  - RTX  2080 или Процесор след Skylake. Интересно ми е. Ние с теб май сме все още с еднакви процесори, ако си още със i3 6100,  но не знам с каква видеокарта си. Преди бе с GTX970.  Трябва да има нещо общо при конфигурациите. Проучи и колко играят с повече от един Хард диск или SSD + Hard диск. 

Гледам си писал Asrock Z170. Kаква случайност, аз също съм с Extreme :) Паметта ми е пак A-DATA, но на 3000 МHz. 

Между другото, днес пак ми крашна при флотата на единия от акаунтите, на втория мина, с другите не съм играл.  Казах си да играя през телефона, но забравих и краш :)

Алоо, Гробаря, как си? Реши ли си хардуерните проблеми? Не съм следил, ако някъде си писал за това, защото темата ти е за игри все пак. Дай линк да видим какъв монитор си си харесал. 

П.П. Според мен 21:9 няма да ти допадне. Но ако все пак решиш за такъв не падай под 34" 3440x1440. В момента за игри мисля е добре да погледнеш продуктите на LG с Nano IPS технология и висока честота на опресняване(144-165Hz). Обаче идват на съответната цена. Но ти не си скръндза. Доколкото знам.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Jorge написа:

Алоо, Гробаря, как си? Реши ли си хардуерните проблеми? Не съм следил, ако някъде си писал за това, защото темата ти е за игри все пак. Дай линк да видим какъв монитор си си харесал. 

П.П. Според мен 21:9 няма да ти допадне. Но ако все пак решиш за такъв не падай под 34" 3440x1440. В момента за игри мисля е добре да погледнеш продуктите на LG с Nano IPS технология и висока честота на опресняване(144-165Hz). Обаче идват на съответната цена. Но ти не си скръндза. Доколкото знам.:)

:) Не съм ги решил, преди месец и половина поръчах захранване от Варио и така не ми го доставиха, дори не ми дадоха информация какво става, след като сам се обадих след месец. Исках да пробвам с ново захранване и вероятно ще пробвам. 

Относно монитора, вчера трябваше да е наличен:

https://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/samsung/odyssey-g7-c32g75t-p567940608/

Даже гледам и за 300 лева по-малко го продават. Имаше и новина в Калдата за тоя монитор.  Но 3440х1440 май няма да издържи видеокартата ми, а знам какво е на телевизор 4К да гледаш 1К :) Затова и исках монитора да е съобразен с възможностите на видеокартата, щото за игри ще  се ползва, не за друго.  Гледам 240 херца е добре, стига да не е някаква заблуда. Може и аз да съм в заблуда, хаха. Но пък си е нов модел, дето го няма в БГ или го нямаше. Не съм гледал наличен ли е вече. Щото уж и захранването бе с 10 дена доставка, но 45 дена никакво го няма :)  

Тия LG дето предлагаш,   не съм ги забелязвал досега, но съм си фен на LG. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Ъндъртейкър написа:

:) Не съм ги решил, преди месец и половина поръчах захранване от Варио и така не ми го доставиха, дори не ми дадоха информация какво става, след като сам се обадих след месец. Исках да пробвам с ново захранване и вероятно ще пробвам. 

Относно монитора, вчера трябваше да е наличен:

https://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/samsung/odyssey-g7-c32g75t-p567940608/

Даже гледам и за 300 лева по-малко го продават. Имаше и новина в Калдата за тоя монитор.  Но 3440х1440 май няма да издържи видеокартата ми, а знам какво е на телевизор 4К да гледаш 1К :) Затова и исках монитора да е съобразен с възможностите на видеокартата, щото за игри ще  се ползва, не за друго.  Гледам 240 херца е добре, стига да не е някаква заблуда. Може и аз да съм в заблуда, хаха. Но пък си е нов модел, дето го няма в БГ или го нямаше. Не съм гледал наличен ли е вече. Щото уж и захранването бе с 10 дена доставка, но 45 дена никакво го няма :)  

Тия LG дето предлагаш,   не съм ги забелязвал досега, но съм си фен на LG. 

Това, което си харесал на картинка...няма да ти хареса.:D Или поне така си мисля. Панелчето е VA. Аз в момента съм с такъв тип панел. 165Hz отново на Самсунг, но под капака на Делл. За игри е ОК, но цветовете са отвратителни и измити. А съм тествал немалко такива панели, но явно с течение на времето и развитието на технологиите стават все по-кофти. Но пък IPS технологията търпи развитие. 

3440x1440 е далеч от 4K, а и ти имаш доста потентна карта. Мисля RTX 2080 или се лъжа? Ако е така ще издържи без проблем, но естествено не навсякъде ще е перфектно представянето. Тоест да запълваш потенциала на монитора на 100%. Но с включен G-Sync няма да ти дреме.

Ето един съвременен Nano IPS монитор от LG: LG 34GN850. Ако бях геймър като теб, а и с афинитет към фотографията(DCI-P3 е на 98%, което е доста добре) това бих избрал. Но дали извивката на екрана и съотношението на страните ще ти допаднат не знам. Според мен - не. Трябва да намериш начин да тестваш нещо подобно. А и за обработка на снимки тази извивка по-скоро пречи. Друг вариант е 27"-то му подобие, но за мен си е малък.

Поздрави и успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Jorge написа:

Това, което си харесал на картинка...няма да ти хареса.:D Или поне така си мисля. Панелчето е VA. Аз в момента съм с такъв тип панел. 165Hz отново на Самсунг, но под капака на Делл. За игри е ОК, но цветовете са отвратителни и измити. А съм тествал немалко такива панели, но явно с течение на времето и развитието на технологиите стават все по-кофти. Но пък IPS технологията търпи развитие. 

3440x1440 е далеч от 4K, а и ти имаш доста потентна карта. Мисля RTX 2080 или се лъжа? Ако е така ще издържи без проблем, но естествено не навсякъде ще е перфектно представянето. Тоест да запълваш потенциала на монитора на 100%. Но с включен G-Sync няма да ти дреме.

Ето един съвременен Nano IPS монитор от LG: LG 34GN850. Ако бях геймър като теб, а и с афинитет към фотографията(DCI-P3 е на 98%, което е доста добре) това бих избрал. Но дали извивката на екрана и съотношението на страните ще ти допаднат не знам. Според мен - не. Трябва да намериш начин да тестваш нещо подобно. А и за обработка на снимки тази извивка по-скоро пречи. Друг вариант е 27"-то му подобие, но за мен си е малък.

Поздрави и успех!

Относно резолюцията...не знам.  Почти няма игри, дето да ми вървят добре дори на 2560х1440. Е, вървят, но примерно Assetto Corsa  competizione, която играя най-често,  ми върви с 60-100 фпес на тая резолюция, а това не е много удовлетворяващо. Ако тръгна да играя на намалена резолюция, няма ли да се размаже картината както при TV? Затова не искам  монитор над 2к, защото видеокартата остарява, игрите се подобряват и в бъдеще май опция ще ми е максимум 2К, а доста често и 1920х1080. Не знам, относно  съотношението на страните...мисля ще ми допадне, защото при един рейсър винаги е по-добре да виждаш повече встрани и по-точно огледалата. Не случайно хората ползват 3 монитора, като на двата странични са огледалата и част от страничните прозорци. Но не знам  на един монитор как ще е...така и не потърсих в интернет да видя някоя игра дето играя, как изглежда. 

Е, сега погледнах как изглежда играта. като че ли само отгоре и отдолу е отрязана картината, огледала не се виждат. Тъпо. 

Не, гледам и сравнения, просто са отрязали картината отгоре, а не са се постарали да я разширят отстрани. мисля 16:9 ми е по-подходящото съотношение, а и човек вижда с очите си точно във формат 16:9. Това сме го учили по Телевизионна техника.  Но пък си мислех, че ако форматът е 21:9, ще се вижда и нещо встрани, което няма да е в полезрението при съсредоточаване, но поне позволява да отместиш малко поглед встрани към огледалата. 

Ето едно клипче от PCars 2. Не ми харесва изобщо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Ъндъртейкър написа:

Относно резолюцията...не знам.  Почти няма игри, дето да ми вървят добре дори на 2560х1440. Е, вървят, но примерно Assetto Corsa  competizione, която играя най-често,  ми върви с 60-100 фпес на тая резолюция, а това не е много удовлетворяващо. Ако тръгна да играя на намалена резолюция, няма ли да се размаже картината както при TV? Затова не искам  монитор над 2к, защото видеокартата остарява, игрите се подобряват и в бъдеще май опция ще ми е максимум 2К, а доста често и 1920х1080. Не знам, относно  съотношението на страните...мисля ще ми допадне, защото при един рейсър винаги е по-добре да виждаш повече встрани и по-точно огледалата. Не случайно хората ползват 3 монитора, като на двата странични са огледалата и част от страничните прозорци. Но не знам  на един монитор как ще е...така и не потърсих в интернет да видя някоя игра дето играя, как изглежда. 

Е, сега погледнах как изглежда играта. като че ли само отгоре и отдолу е отрязана картината, огледала не се виждат. Тъпо. 

Не, гледам и сравнения, просто са отрязали картината отгоре, а не са се постарали да я разширят отстрани. мисля 16:9 ми е по-подходящото съотношение, а и човек вижда с очите си точно във формат 16:9. Това сме го учили по Телевизионна техника.  Но пък си мислех, че ако форматът е 21:9, ще се вижда и нещо встрани, което няма да е в полезрението при съсредоточаване, но поне позволява да отместиш малко поглед встрани към огледалата. 

Аз лично не бих похабил твоята карта за 2560x1440. Това по днешни стандарти си е ниска резолюция. Аз съм с доста по-слаба от твоята карта и на тази резолюция нямам проблеми, но и не търся навсякъде много кадри. Въобще и не е задължително, че да си правиш кефа. Но за теб явно е. Затова ти написах по-горе, че трябва лично да тестваш. Защото 99% от ревютата в мрежата са нонсенс. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

......... малко са хубавите неща в бързите nano ips панели на ЛГ.... 27ГЛ850 имах, 1 бройка върнах заради силен глоу, дойде втори, малко по-добре, замених го за 27ГЛ83А, който е същия с сРГБ присет без ужасните преекспонирани цветове на wide gamut-а... отделно покрититето на монитора изкарва гадни отражения, някои ребрандирани модели с този панел нямат проблем с това  защото са с друг coating.... качеството на изработка и вложената мисъл е - just LG, ниска топка по земя.... стойката е пълен т@шак и недопустима за модел от този клас, те тая умряла стойка на всичко я слагат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Ъндъртейкър написа:

В коментарите пише, че трябва да се промени field of view, за да се компенсира рязането на картината отгоре и отдолу. Тъпото обаче е, че не всяка игра я има тая настройка.

Сега прегледаш видео с Forza Motorsport 7 Demo:

При нея тъпото е, че менютата са 16:9 и с черни ленти отстрани, но поне едното странично огледало се вижда по време на състезание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, саби написа:

В коментарите пише, че трябва да се промени field of view, за да се компенсира рязането на картината отгоре и отдолу. Тъпото обаче е, че не всяка игра я има тая настройка.

Сега прегледаш видео с Forza Motorsport 7 Demo:

При нея тъпото е, че менютата са 16:9 и с черни ленти отстрани, но поне едното странично огледало се вижда по време на състезание.

Aз си промених ъгъла на видимост за проба при ACC, но реално картината толкова се смалява, че дори и с голям диагонал монитор ще е зле.  В най-добрия случай се вижда лявото огледало, за дясното трябва мноооого увеличен ъгъл на видимост. Нещо не ми допада така. Но основното при мен е, че 2560х1440  е що годе резолюцията за RTX2080. Иначе ако взема монитор с по-голяма резолюция, ще трябва да чакам по-следващо поколение видеокарта, а дотогава ще гледам размазана картина, както навремето гледах такава при ACC, играна на 720p  при 1080p.  монитор. Такава бе видеокартата - GTX750ti.  Затова не съм заинтересован от 4K  монитор или с малко по-малка резолюция заради съотношението на страните. 

на 19.08.2020 г. в 23:05, Jorge написа:

Аз лично не бих похабил твоята карта за 2560x1440. Това по днешни стандарти си е ниска резолюция. Аз съм с доста по-слаба от твоята карта и на тази резолюция нямам проблеми, но и не търся навсякъде много кадри. Въобще и не е задължително, че да си правиш кефа. Но за теб явно е. Затова ти написах по-горе, че трябва лично да тестваш. Защото 99% от ревютата в мрежата са нонсенс. 

Не става бе човек, тая карта си е за 1440п   максимум при не толкова нови игри. А при новите по-зле, защото игрите няма да стават по-леки, напротив. Но дори само стари да играя, както казах, Assetto Corsa Competizione, която главно играя последните месеци и години, 1440p.  е максимума с някои условности, че не бягам за време и че тия, срещу които играя, не са екстремни играчи . Просто играя игри, дето искат доста над 100 fps  заради лага при управлението. Не заради гладка картина. Навремето ме дразнеше накъсаната картина, но от няколко години не, щото зрението отслабва и дребните недостатъци изчезват. Но пък когато завъртя волана и след 1-2 десети се получи реакцията, ако се движа с висока скорост, нито мога да нацеля правилно завоите, нито да спра в точната точка.  Това им е проблемът на тия игри. и ако за някое дете е все едно, за мен не е, щото играя за постижения. Но дори и за кеф да играя, кефа трае 1-2 минути и после пак на макс. Много пъти съм си казвал - ей сега ще карам за кеф, няма да спирам рисковано, няма да ползвам изцяло бордюрите...но правя една обиколка и пак същото - газ до дупка. и когато имам лаг, ме прецаква винаги. Колкото и да съм му свикнал, пак ме прецаква. 

Само да кажа, че съм си включвал 32 инчов телевизор за монитор на 50 сантиметра от очите ми и бе доста добре. Добре, щото така някак си успявах да карам по-точно DIRT Rally, вероятно защото и пътя изглежда по-голям, а от там и карам доста по-точно. Много странна ситуация, но тогава разбрах, че ми трявба голям монитор. а тия 21:9 , едната страна е 1440 точки, това означава, че картината ще е със същата големина като 2560х1440. Тоест, аз губя от видимостта, а това не ми харесва.  Вярно, сега съм с 23 инчов монитор и разлика ще има.  

преди 14 часа, arestant написа:

......... малко са хубавите неща в бързите nano ips панели на ЛГ.... 27ГЛ850 имах, 1 бройка върнах заради силен глоу, дойде втори, малко по-добре, замених го за 27ГЛ83А, който е същия с сРГБ присет без ужасните преекспонирани цветове на wide gamut-а... отделно покрититето на монитора изкарва гадни отражения, някои ребрандирани модели с този панел нямат проблем с това  защото са с друг coating.... качеството на изработка и вложената мисъл е - just LG, ниска топка по земя.... стойката е пълен т@шак и недопустима за модел от този клас, те тая умряла стойка на всичко я слагат

А не си ли калибровал монитора?  То всеки монитор изглежда доста зле със запаметените режими. Аз сега съм с iPS  Philips, но Филипс вероятно позлват матрица на LG. Поне при OLED  телевизорът ми е така, дори в гаранция ми смениха екрана с такъв от LG.  Другия ми телевизор също е LG, 32 инча, IPS. Много добра картина за времето си. Но и телевизорът и мониторът ми, са калибровани. Мониторът софтуерно  със софтуер на Филипс, а  за телевизорът питах в телевизионен форум и там ми дадоха линк към настройки за телевизора. правя тия неща и повече не се занимавам с калпавата картина. Щото тоя Филипс има доста калпава картина, ако не е калиброван. И телевизорът и мониторът. затова аз не се притеснявам от качеството на картината, щото всичко може да се оправи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, гледай какво става на флотата ;)

viu1598288525a.jpg

Предната tw  пак подобна работа, но само Таркин атакуваха 3 пъти. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Ъндъртейкър написа:

Ники, гледай какво става на флотата

Радват такива победи, но това е един малък плюс да си в слаба гилдия. При победа наградите са по смотани от колкото загуба в голямата ми гилдия.  При нас Кеноби флот над 500к.гп си падат от веднъж.

Всички отбори са вече малка преграда, освен галактичните Рей и Кайло. Това вече е отбор мечта и се концентрирам върху такъв отбор. В единия профил вече фармя Рей и и събрах 40 шарда. 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, nikolela написа:

Радват такива победи, но това е един малък плюс да си в слаба гилдия. При победа наградите са по смотани от колкото загуба в голямата ми гилдия.  При нас Кеноби флот над 500к.гп си падат от веднъж.

Да, така е, но не забравяй, че и аз бях в такава гилдия или поне бяха минали 200 млн.  Викаш наградите по-големи...да, така е. Обаче какво да правя с тия награди, след като във войната участват 5-6 отбора макс? В по-малка гилдия поне има смисъл да развиваш нещо за да напредваш. В голяма какъв смисъл има? Никакъв. А Кенобита и аз си бия с Таркин.  Въпросът тук е не кой може да ме бие и кой аз мога, а как да се разпределят нещата така, че противника да няма голям шанс.  Щото мога да си запазя тия отбори за атака, но какво ще бия с тях, след като противника няма толкова напредничава отбори в защита?  Между другото, Таркин го сложих с 2 резерви в защита. Това подлъгва някой, натрупва му търн метър и край със следващите.  А 2 резерви нарочно, та да съм сигурен, че ще извади бомбера като първо подкрепление. Отзад има и една совалка на Палпатин, която така и не се появи. Когато почнат да го свалят, ще е време да го пазя за атака, че там е доста ефективен. 

И тоя Bluestaks продължава да ми крашва баш когато не трябва - на TW. 

А, да. След скрийншота, отбора направи и седма защита. И те имаха един Акбар със Соло, Бигс и Бокс в защита, та накрая се чудех с какво да го бия. Лидера му направи 2 атаки,  нищо не стана, после аз свалих два кораба, след мен още двама се пробвали и накрая извадих Таркин с бомбера отзад. Доста слаб отбор, май бе около 180к, но като вкарах бомбера, направо ги разката тия.  Общо взето това бе голямата ни пречка и недостатъка да оставям силните флоти в защита е, че ако има нещо за сваляне, няма кой друг да се наеме :) там малко и мисленето още е като мисленето на Дарк - да се барикадираме и...сещаш ли се как навремето Дарк водеше една война, наблъска всичко силно отпред и не  ни взеха и една зона. И ние май не можахме, но бихме. И от тогава голямо биене в гърдите.  Някак си страх лозе пази в тия гилдии :)  то си има отбори за защита, има си за атака, но тия неща още са зелени в главите на някои :)  Но пък е интересно.  А, да, направихме още една гилдия, хаха Нещо като група джуниър на нашата ;) Имам предвид моята, не оная, в която съм вкарал 2 акаунта. Гилдии да искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ъндъртейкър написа:

Обаче какво да правя с тия награди, след като във войната участват 5-6 отбора макс? В по-малка гилдия поне има смисъл да развиваш нещо за да напредваш. В голяма какъв смисъл има?

На война, някои хора достигат до 800 точки. Прави си сметка дали са 5, 6 отбора.

Да развиваш нещо за да напреднеш е измамно и самоподвеждащо се.  Сам знаеш, че колкото и да напредваш те пуска срещу пак толкова напреднали.  И аз така напредвах, до момента в който срещу мен излезе първия с галактичен отбор.  Ей тогава ми стана ясно, че не съм напреднал а изостанал.  Номера е да пуснеш котва до де не извадиш първия галактичен герой. След това си на пред от всякъде.  Както си в слаба гилдия го слагаш от пред и от зад мижава защита и ставаш герой в гилдията пазейки половината карта. На пред си на арената и непобедим на гранд арената. Пуснал си котва, нямаш развитие, но и пак играеш срещу равностойни противници. след половин година нещата се обръщат в твоя полза. Без галактичен герой, нещата се свеждат до - Имаш 6 милионен акаунт а нямаш с какво да атакуваш. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nikolela написа:

На война, някои хора достигат до 800 точки. Прави си сметка дали са 5, 6 отбора.

Къде пък ги видя 800 точки? Да, достигат с отборите в защита. Това не се брои, защото там точките се дават по различен начин. Гледай какво правят в атака.  И пак ти казвам, ти ако си отгоре, ще ги правиш. Защо недоволстваш, че съм в по-слабичка гилдия, а в същото време ми казваш, как хора постигали 800 точки? Ами ето ти пример как се постигат - на гърба на другите ;) Щото аз сега съм в челото на рейдовете и наградите са по-добри. Преди ди съдирах задника да не изпусна някой сит и танк и пак половината ги изпусках, щото някои ииот свършва рейда за 10 минути. и ти ми говориш за същия тоя, дето печели на твоя гръб. Айде стига. Аз затова отидох в по-слаба гилдия, да печеля на гърба на други ;) от 1000 години ти говоря, че така се играе, а не да се вреш в гилдия, дето е с два пъти повече GP  от необходимото ти за успехи. 

преди 4 часа, nikolela написа:

Да развиваш нещо за да напреднеш е измамно и самоподвеждащо се.  Сам знаеш, че колкото и да напредваш те пуска срещу пак толкова напреднали.  И аз така напредвах, до момента в който срещу мен излезе първия с галактичен отбор.  Ей тогава ми стана ясно, че не съм напреднал а изостанал.  Номера е да пуснеш котва до де не извадиш първия галактичен герой. След това си на пред от всякъде.  Както си в слаба гилдия го слагаш от пред и от зад мижава защита и ставаш герой в гилдията пазейки половината карта. На пред си на арената и непобедим на гранд арената. Пуснал си котва, нямаш развитие, но и пак играеш срещу равностойни противници. след половин година нещата се обръщат в твоя полза. Без галактичен герой, нещата се свеждат до - Имаш 6 милионен акаунт а нямаш с какво да атакуваш. ;)

В моя случай Кеноби играе ролята на галактически герой ;)  Аз за какво се махнах от оная гилдия? Щото ме караха да развивам тъпи буболечки без смисъл. Вместо да си извадя най-напред ген. Скайуокър. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Ъндъртейкър написа:

В моя случай Кеноби играе ролята на галактически герой ;)  Аз за какво се махнах от оная гилдия? Щото ме караха да развивам тъпи буболечки без смисъл. Вместо да си извадя най-напред ген. Скайуокър. 

Във всяка гилдия пишат какво е желателно да се развива за общото благо, но не е задължително.

На този генерал, не се надявай много, защото дори и над 500к гп. флот си пада от 5 звезден около 380к флот на Гривас.

За това са нужни двете флоти. 380к. Кеноби си бие с лекота над 500к Гривас и обратното.

Опа, ще вадят още легенди от ранга на галактичните Рей и Кайло. А ти се чудиш за какво са ти наградите вземани от голямата гилдия.

https://forums.galaxy-of-heroes.starwars.ea.com/discussion/235010/galactic-legends-jedi-master-luke-skywalker-and-sith-eternal-emperor

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване