Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 12 часа, nikolela написа:

Във всяка гилдия пишат какво е желателно да се развива за общото благо, но не е задължително.

На този генерал, не се надявай много, защото дори и над 500к гп. флот си пада от 5 звезден около 380к флот на Гривас.

За това са нужни двете флоти. 380к. Кеноби си бие с лекота над 500к Гривас и обратното.

Опа, ще вадят още легенди от ранга на галактичните Рей и Кайло. А ти се чудиш за какво са ти наградите вземани от голямата гилдия.

https://forums.galaxy-of-heroes.starwars.ea.com/discussion/235010/galactic-legends-jedi-master-luke-skywalker-and-sith-eternal-emperor

Специално в нашия случай, това изглеждаше като заповед - за другия път с Г12 буболечки :) 

Аз не говорих за Кеноби, а за Скайуокър с клонингите. Както ти казах, аз Кеноби го бия и с Таркин. А като каза флотата на Гривас...за последно точно това ми препоръчаха в предната гилдия - да бия Гривас. 

За легендите разбрах, аз днес се амбицирах и изгледах отново епизод девет от Междузвездни войни, точно заради легендарните. Видях още два потенциални легендарни герои, но двамата са от светлата страна, затова се чудя, кой ще е от тъмната.  Може да извадят някой стар или някой от анимациите, макар там вече да са ги пуснали.  Другите два легендарни, които мисля ще пуснат по някое време или поне единия, са Лея и Кайло на светлата страна. Лея със сигурност ще я пуснат след време, защото тя изигра най-важната роля - Кайло рен да стане Бен  и да мине на светлата страна. Но понеже ситуацията е малко оплетена, защото Лея влезе в главата на Кайло, умря и чак след като Кайло умря, тя се изпари заедно с него. Затова си мисля, че ще я пуснат и нея като легендарен. Кофтито е, че няма кой друг легендарен от тъмната страна да пуснат.  Очаквам и нов главен кораб - на генерал/адмирал Прайд ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре. 1. На иконата на десктопа се добавя в полето Цел " +com_allowconsole 1 " 2. Вътре в играт се

Публикувани изображения

Ники, кои отбори точно се ползваха за различните фази на сит хероика?  От по-старите, не от новите. За първа се сещам Рей. Аз ползвам двата Ревана. Някой друг прави ли добър демидж? БХ за трета фаза ли се ползваха и кой е лидер? Малко тъпи въпроси задавам, ама то така, като прескачам развитието и скачам директно в гилдии, дето само гледаш да се вместиш във времето и нямаш време да пробваш това и онова. Сега се навиват да пробват хероика, но аз съм скептичен. Все пак искам да съм наясно как точно да се подходи.  Хубавото в цялата работа е, че може да се преиграва за най-голям демидж и няма да гоня време. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ъндъртейкър написа:

Ники, кои отбори точно се ползваха за различните фази на сит хероика?  От по-старите, не от новите. За първа се сещам Рей. Аз ползвам двата Ревана. Някой друг прави ли добър демидж? БХ за трета фаза ли се ползваха и кой е лидер? Малко тъпи въпроси задавам, ама то така, като прескачам развитието и скачам директно в гилдии, дето само гледаш да се вместиш във времето и нямаш време да пробваш това и онова. Сега се навиват да пробват хероика, но аз съм скептичен. Все пак искам да съм наясно как точно да се подходи.  Хубавото в цялата работа е, че може да се преиграва за най-голям демидж и няма да гоня време. 

Отдавна не играя рейдовете.. При нас се влиза и се пуска ауто и до където стигнеш. Пускаш втори отбор и рейда го няма.

Най добре виж в тубата за старите отбори, че ще те излъжа. Първа фаза вървят Рей и шак + клонираните. Сестрите вървяха на фаза 3 и 4. Хънтъри също се представяха добре, както и светъл реван, но последните два не помня на кои фази.

Тези рейдове са с много неясно протичане като бият повече от един човек. Много е активен противника, а да се влиза един по един не става, че много време отнема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Отдавна не играя рейдовете.. При нас се влиза и се пуска ауто и до където стигнеш. Пускаш втори отбор и рейда го няма.

Най добре виж в тубата за старите отбори, че ще те излъжа. Първа фаза вървят Рей и шак + клонираните. Сестрите вървяха на фаза 3 и 4. Хънтъри също се представяха добре, както и светъл реван, но последните два не помня на кои фази.

Тези рейдове са с много неясно протичане като бият повече от един човек. Много е активен противника, а да се влиза един по един не става, че много време отнема.

Благодаря. Аз погледнах стари отбори, но много от тях са смесени. Клонираните за жалост стават за първите 3 фази, та е трудно да се разпределят. Аз скоро успях да направя над 40 млн с клонираните, като почнах от трета фаза и оставих накрая ДТ на 50%. Ама имах малко късмет с ударите, та по едно време си мислех, че ще мина рейда и няма да оставя за другите :) Но това T6. На хероика няма да е така на четвърта фаза. Там гледам Асаж лидер с останалите сестри, а на трета Талзин лидер със сестрите. Сещам се, че коментирахме преди време тия неща със сестрите. Аз с клонираните примерно мога да мина 10-15% от края на втора фаза и при добро стечение на обстоятелствата още 50% от трета. Имам и още едни клонирани, но те едва ли ще минат повече от 10-15%. Като цяло не одобрявам идеята да се пускаме на хероика, но поне другите могат да видят къде са с отборите си :)  Иначе си е загуба на токени, а аз там печеля и първите две места, та има и малко гиър. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой играе ли още с волан на Logitech? И ако играе, какви драйвери ползва? Аз напоследък не мога да се оправя с драйверите. Отивам на сайта им, дават ми да инсталирам само някакъв общ софтуер - G-HUB  ако не греша, инсталирам го и никакви опции не мога да намеря за волана. Преди година може би, бях намерил някакви опции, сега не мога. Изключвам и включвам волана, софтуера не реагира. Опитах се да го деинсталирам сега, щото отдавна постоянно ми върти, че се ъпдейтва и нищо не става. Както и да е, по някое време спря да се върти, че се ъпдейтва и реших да го деинсталирам. Не реагира. Уж първо Win 10 ме пита, дали да разреша на софтуера да прави промени, разрешавам и дотам. Реших ръчно да го изтрия, някои файлове не искаха. Влязох в safemode,  изтрих уж всичко, включително от папките Local,  почистих регистри със CCleaner,  тръгвам да инсталирам стара версия 8, дето знам, че ми разпознава волана, не иска. Казва ми, че вече е инсталирана нова версия на софтуера. Пак търся на C, намерих няколко файла още, изтрих ги, но пак не става. Ходих на сайта на Logitech,  където преди теглех драйвери, намирам волана G29,  цъкам дето трябва да ми покаже софтуера за теглене, не реагира. Абе тия да не са зарязали воланите си? Някой има ли тия проблеми и как си настройва волана? Аз скоро инсталирах DIRT Rally 2  отново и реших да поиграя. Но там при различните автомобили се налагаше да се промени ъгъла на въртене, за да е точно всичко и това го правих точно от софтуера на Logitech. Сега просто никакви опции не намирам. Аз ли някъде бъркам?

ПП: Ха, сега инсталирах някаква версия, дето съм теглил миналата година и стана. Странна работа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааааа...има някакъв друг проблем със софтуера и волана, щото отначало го разпозна, тръгнах да играя и никакво FFB  в игрите. После даже не иска и да разпознае, че включвам волана. Воланът стои под напрежение постоянно. Ще се наложи най-накрая да преинсталирам Windows,  че така мога да си играя с дни и нищо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че това обща тема за това искам дапитам  защо от скоро играя CASUAL  днеска дато играх  CS:GO  и нали трябва да направя 10 победи за да ми даде някакъв ранк е имам 3 и направих 4 и тази 4ртата сякаш не ми я зачете и сега ми изписва че имам 3 ? Нз защо така стана!  Някой може ли да обясни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.08.2020 г. в 22:55, fresh_bones написа:

Знам че това обща тема за това искам дапитам  защо от скоро играя CASUAL  днеска дато играх  CS:GO  и нали трябва да направя 10 победи за да ми даде някакъв ранк е имам 3 и направих 4 и тази 4ртата сякаш не ми я зачете и сега ми изписва че имам 3 ? Нз защо така стана!  Някой може ли да обясни.

Не знам къде ти е проблема, не играя играта, но сигурен ли си, че имаш интернет, когато си победил? Предполагам е малко вероятно това, но лично аз имам подобни проблеми с други игри при лоша интернет връзка. Може и да не се дължи на мен, а на сървъра.  За по-сигурно направи още една победа :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много работи не се отчитат, важно е приходите да са им верни. Сървъри и поддръжка са силно занемарени.  Ти биеш, то не отчита демидж, направил си ъпглейд с нулев резултат. 

Кире, днес ъпгрейднах един мод със 11 спийд. Написа ми + 5 и мода стана на + 15 спийд. 😂

Какво да се учудваме, като на магазина купуваш сирене а ти поднасят някакво подобие на такова. 🙉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

Кире, днес ъпгрейднах един мод със 11 спийд. Написа ми + 5 и мода стана на + 15 спийд. 😂

Нали се сещаш, как не ни даде 3 шарда за КАМ, единия от които мой и много му се радвах ;) 

Утре ми идва новия монитор и нямам търпение да го изпробвам при игри. 32 инчов Самсунг. Дано да ми допадне и да не е крачка назад. Уж QLED  се води, гледал съм подобни телевизори и са малко по-зле от OLED,  но не знам как ще е при монитора. 240Hz  му дават и много добра реакция...да видим какво ще излезе. Малко насляпо го взимам, но аз така си купувам всичко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ъндъртейкър написа:

Утре ми идва новия монитор и нямам търпение да го изпробвам при игри. 32 инчов Самсунг. Дано да ми допадне и да не е крачка назад. Уж QLED  се води, гледал съм подобни телевизори и са малко по-зле от OLED,  но не знам как ще е при монитора. 240Hz  му дават и много добра реакция...да видим какво ще излезе. Малко насляпо го взимам, но аз така си купувам всичко. 

Няма как да е крачка назад(все пак твоето мониторче е антика), но ако цветовете имат значение - не би трябвало да ти допадне. Така поне си мисля аз. 

П.П. От вчера съм отново с IPS панелче пред мен и съм много удовлетворен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Jorge написа:

Няма как да е крачка назад(все пак твоето мониторче е антика), но ако цветовете имат значение - не би трябвало да ти допадне. Така поне си мисля аз. 

П.П. От вчера съм отново с IPS панелче пред мен и съм много удовлетворен. 

Е, ще видим. Надявам се да мога да го калибровам, както правя със всеки монитор и телевизор. То е ясно, че цветовете са калпави с фабричните настройки, но аз никога не съм ползвал монитор или телевизор с фабрични настройки. То и моя Филипс сега, дето е IPS,  имаше доста гадни цветове. Обаче Филипс имат софтуер за калибриране, ползвах и някои готови данни, та се получи отлична картина и като цветове и като всичко. Там проблемите бяха други - товари се едно ядро на процесора в даден момент, когато монитора се позлва за игри. Затова и отдавна съм затрил тоя софтуер, но съм си направил настройките, които ползвам.  При OLED  телевизора ми същата работа беше - гадни настройки на цветовете. Затова от един ТВ форум директно копирах настройките от човек, дето е калибровал хардуерно телевизора и се получи отлична работа.  Та сега се надявам да имам възможността да калибровам цветовете.  Въпросът при мен не са толкова цветовете, щото почнах и да недовиждам, а това, че понеже недовиждам, ми трябва по-голям монитор ;)  даже не ми правят впечатление разни трептения, тиъринзи и тем подобни.  Единственото, което искам, е добра реакция като завъртя волана и големи цифрички, та да ги виждам. Друго мисля не ми трябва.  Е, да, любопитен съм какво ще е с HDR, защото телевизора с HDR  е нещо страхотно. 

Навремето пробвах 32 инчовия телевизор за монитор на 50 сантиметра пред очите ми и се оказа, че поради голямата картина, карам по-точно DIRT Rally.  Аз и затова искам по-голям монитор. Там пътя изглежда по-реален и завъртането на волана е по-точно. Не е като при малък монитор, дето не мога да преценя точно пътя. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, не мога да му се нарадвам на това мониторче в игрите. Както и очаквах, при рейсърите лага намаля значително, дори да играя с по-малко кадри.  Чак под 50 фпс се забелязва раздробяване на кадрите, но на 1440п това рядко се случва с моята RTX2080.  Кофти работа, че HDR  е несъвместим с много настройки, които се нулират, после наново...ще трябва да му хвана цаката.  По-лош е от IPS-a  да, ако го ползвам за някаква работа, но при игри просто тия 240 херца максимални, както и G-Sync  ако играя с нея, нямат равни.  На практика тая G-Sync  ми се струва леко ненужна при положение, че мониторът работи на 240 херца. Няма нищо общо с ония 60 херца на IPS  монитора ми с 8 мс лаг по книга, които са доста повече в реалността. Размазване почти не може да се види на тоя Самсунг G7,  освен ако кадрите са достатъно малко, но то там вече е от ниското fps.  Сещам се навремето като почнах да играя F1 на още по-стария си CRT  монитор, как без ВС имаше такъв тиъринг, че нарпаво спирах да играя и как като включа ВС играта бе толкова мазна, че ми действаше много зле на възприятието и ми се повдигаше чак в завоите, където надписите на рекламите се размазваха :)  За 1140 лева мисля си заслужава подобен монитор, стига да не се ползва за работа и стига тоя, дето го ползва, да издържи на кривината му. Която между другото не се забелязва при бързи игри като рейсъри и шутъри.  За тия пари се взема монитор с G-Sync,  които преди години струваха доста над 2000 лева. Разбира се и Free Sync.  Днес се върнах на старата DIRT Rally 2.0  и почнах да подобрявам рекордите си. И за мой ужас какво да видя - навсякъде около трасето реклами на PCars 3 :P Викам да си я купя, ама като видях 120 лева, се отказах. Аз се отказах и от F1_2020. Тия ненормалници подлудяха. Кой ще им купи игра за 120 лева?  Айде, миналата година се прежалвах за 80 лева, ама 120... Няма да играя докато не ги намалят поне 5 пъти. Има достатъчно стари вървежни игри. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Ъндъртейкър написа:

Ей, не мога да му се нарадвам на това мониторче в игрите.

Честито и много рекорди да биеш!

преди 9 часа, Ъндъртейкър написа:

Днес се върнах на старата DIRT Rally 2.0  и почнах да подобрявам рекордите си. И за мой ужас какво да видя - навсякъде около трасето реклами на PCars 3 :P Викам да си я купя, ама като видях 120 лева, се отказах.

Аз я пробвах, но не ми допадна особено. Управлението определено е по-лесно от това в 2-ката. Може и да бъркам, ама сякаш колите в 3-ката без traction control и stability control се държат като поведение близо до това в 2-ката, но с включени. Може и да преувеличавам де. Не знам защо, ама 2-ката ми е по-приятна за каране с контролера, когато двете помощни системи са включени. Когато са изключени, като стъпя с гумата върху бордюра обикновено колите се завъртат. С воланите си нямам на идея какво е положението в 3-ката.

Друго, което не ми допадна са задачите в кариерата. Не е важно да биеш ботовете, важно е да изпълниш задачите. Те са по три на състезание. Е, някои от тях са и да биеш ботовете, ама има едно състезание, дето трябва да стоиш в първите 10 позициите до края на състезанието, втората задача е да направиш две чисти изпреварвания и третата не я помня. И това беше цялото състезание. Скучно ми е така.

Обикновено те пуска срещу 25 бота и те намества на 14-та позиция и ходи карай. А пък тия ботове, не знам как го правят, ама карат в голяма част от времето в две колони, при което изпреварването им е доста трудно. Такива екстри като квалификация, дето да направиш бърза обиколка и в зависимост от времето, което дадеш да те подреди спрямо останалите ботове, няма.

Колите може да се подобряват, така че да стават по-бързи, но като се пуснеш в състезание колите на ботовете също са подобрени и са на нивото на твоята. Има точкова система. По този начин подобряването се обезсмисля, а и парите за тези подобрения е по-добре да се пазят за купуване на коли, тъй като различните състезания имат различни изисквания за коли и ако нямаш достатъчно пари, трябва да повтаряш стари състезания.

Аз бързо изтрих тая игра. Предпочитам 2-ката.

Естествено най-добре е първо да я пробваш преди да даваш пари за нея, тъй като на мен Shift 1 и 2 също не ми допаднаха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.08.2020 г. в 15:57, Ъндъртейкър написа:

Не знам къде ти е проблема, не играя играта, но сигурен ли си, че имаш интернет, когато си победил? Предполагам е малко вероятно това, но лично аз имам подобни проблеми с други игри при лоша интернет връзка. Може и да не се дължи на мен, а на сървъра.  За по-сигурно направи още една победа :) 

ДА възможно и да е прекъснал за бъзо през това време ама баси вече два три пъти така. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, саби написа:

Може и да бъркам, ама сякаш колите в 3-ката без traction control и stability control се държат като поведение близо до това в 2-ката, но с включени.

Не знам дали си играл Assetto Corsa Competizione,  но и там почти без TC  се движиш добре, макар TC  да има при някои автомобили до 8-9 степени.  Разликата идва на мокро и там ако максимумът на TC  е да кажем 9, максимум със 6-7 може да играеш комфортно, но пак не е сигурно. Относно двойката...там е пресилено със студени гуми да се клатиш като матрьошка.  За мен PCars 2  не е пример за подражание.  При двойката след първата или втората обиколка, колата става стабилна, стига да загрееш достатъчно гумите. 

Не знам кога ще я пробвам тая PCars 3, но не ми се пробва версия от маймунда, че ми се струва доста несигурна - то изключване на интернет, забрана на интернет и какво ли не. Просто искам да си купя играта за 50-60 лева максимум и това е. Ама 120 няма да дам посмъртно...поне не и тая година. Тия се оляха с цените. Вдигнаха ги двойно за има няма 3 години. Предната PCars 2  струваше като нова 60-70 лева, както и F1  игрите. Сега им искат два пъти повече почти и то без да се включват разните допълнения, които ще вдигнат цената двойно и тройно.  Засега ще си играя старите игри...те така и така са предназначени за моето PC,  не за някакво бъдещо след 5 години. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Ъндъртейкър написа:

Не знам дали си играл Assetto Corsa Competizione,  но и там почти без TC  се движиш добре, макар TC  да има при някои автомобили до 8-9 степени.  Разликата идва на мокро и там ако максимумът на TC  е да кажем 9, максимум със 6-7 може да играеш комфортно, но пак не е сигурно. Относно двойката...там е пресилено със студени гуми да се клатиш като матрьошка.  За мен PCars 2  не е пример за подражание.  При двойката след първата или втората обиколка, колата става стабилна, стига да загрееш достатъчно гумите.

Не помня Competizione да съм я играл, но в първата Assetto Corsa помня, че все ми се струваше спирачния път за прекалено дълъг спрямо други игри като поредиците PCars, GRID и т.н., и това не ми харесва в нея, но като спомена за гумите, може проблемът да е в това, че са студени. Не знам, не съм достатъчно навътре в нещата и не мога да преценя правилно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, саби написа:

Не помня Competizione да съм я играл, но в първата Assetto Corsa помня, че все ми се струваше спирачния път за прекалено дълъг спрямо други игри като поредиците PCars, GRID и т.н., и това не ми харесва в нея, но като спомена за гумите, може проблемът да е в това, че са студени. Не знам, не съм достатъчно навътре в нещата и не мога да преценя правилно.

GT3  автомобилите спират доста по-бързо от нормалните, което е и нормално.  Няма разлики спрямо PCars  2 в обиколките на една и съща писта с едни и същи автомобили. Competizione  има само GT3  автомобили, а с DLS  и GT4,  които според мен са малко направени набързо, що се отнася до графиката.  

Искам да попитам нещо за Crysis 3...как се сменяше езика? Не намирам опция, не се и сещам навремето как го правех. Играта е оригинална за Origin,  уж копирах папката за езика, но нещо не тръгва на руски или там какъвто друг искам. Да не би проблемът да е в това, че играта е локализирана само с английски? Просто не се сещам, дали успявах преди с Origin  да я подкарам на руски. Но иначе съм я играл на руски. 

ПП: Оправих се с Crysis3,  просто промених конфиигурационния файл и добавих на две места russian. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, Pcars 3  била аркада, не симулатор. Гледах клипче и я направиха на компот. Графиката шит, управлението повече като грид или нещо още по-аркадно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Tommygun написа:

Кико, Pcars 3  била аркада, не симулатор. Гледах клипче и я направиха на компот. Графиката шит, управлението повече като грид или нещо още по-аркадно...

Докато не пробвам, не мога да изказвам мнения. Доста често първоначалните мнения нямат нищо общо с действителноста. Само един пример - Raceroom Racing Experience. Отначало много отрицателни оценки от хора, които или искат нещо аркадно или не знаят какво изобщо правят с настройките на тая игра. А като се настрои, няма по-добра от нея с клавиатура. Само че когато някой си няма понятие за какво изобщо иде реч, играе 1-2 часа и дава отрицателно мнение. Засега съм пас за тая игра, както и за F1_2020. За първи път от години аз да не купя игра още преди да е излязла, но тия се о*раха с цените. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хе, преди година и нещо си купих WRC 8  за  Steam, излъгаха ме и ми я дадоха за друга платформа, писах в тая тема. Сега гледам ми я предлагат за 60 лева в STEAM.  Тогава ми откраднаха друга игра заедно с тая -  GRID  и след дълги разправии с англоговорящите в Kinguin, им теглих една майна, понеже ме обвиниха, че аз съм си регистрирал ключа и после съм искал друг. А те просто ми го откраднаха и го продадоха на друг.  Така и не си взех ключове нито за GRID,  която мисля струваше около 70 лева, нито за WRC8, която пак струваше долу горе толкова. Сега наглеците пуснали играта в STEAM  за 60 лева, да им плащам пак. Но по-лошото е друго. Logitech G29  имаше опозитна обратна връзка и примерно като подам газ, вместо колелата да приплъзнат, те зацепваха яко, воланът дърпаше встрани. Сравнявах със WRC 7  и предни игри, но грешката бе в тях, не в мен, макар че и ония игри бяха пародия на игра с волан Logitech.  Не мога да повярвам, че я пуснаха за Стийм след година и ние, които си бяхме платили много преди това, останахме със... Аз така и не играх тая игра, за която платих около 70 лева. Мошеници. Дано да не прокопсат. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.09.2020 г. в 20:01, Ъндъртейкър написа:

Хе, преди година и нещо си купих WRC 8  за  Steam, излъгаха ме и ми я дадоха за друга платформа, писах в тая тема.

Кире, оправих си Блустака. Проблема излезе, че е на SSD. Преместих емулатора на HDD и проблеми с емулатора нямам. 

То си няма опция де да го инсталирваш. По подразбиране се инстайлва в дял С.

Дясно копче на иконката на Блустак и цъкаш да се отвори местоположението на файла.  Копирваш всичко което виждаш от новоотворения прозорец и го поставяш в нова папка на HDD. Триеш иконката на Блустак от работен плот и създаваш нов пряк път от новото местоположение на Блустак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Кире, оправих си Блустака. Проблема излезе, че е на SSD. Преместих емулатора на HDD и проблеми с емулатора нямам. 

Дясно копче на иконката на Блустак и цъкаш да се отвори местоположението на файла.  Копирваш всичко което виждаш от новоотворения прозорец и го поставяш в нова папка на HDD. Триеш иконката на Блустак от работен плот и създаваш нов пряк път от новото местоположение на Блустак.

Ще пробвам, дано да проработи. 

преди 8 часа, nikolela написа:

Я дай по-подробно инфо, какво точно стартираш. Щото аз стартирам играта директно от иконката на десктопа, а не Bluestacks. Преместих Bluestacks файловете на HDD,  стартирам Bluestacks  от изпълнимия файл и не става. Пак няма връзка с мрежата понякога. Не знам дали говорим за един и същи проблем.  Какво точно правиш стъпка по стъпка? Защото файловете на Bluestacks  се намират в папката Program Data  на "C". Аз ги копирам на D, стартирам и пак същата работа. Какво точно копираш - файловете на Bluestacks  или тия на играта? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ъндъртейкър написа:

Ще пробвам, дано да проработи. 

Я дай по-подробно инфо, какво точно стартираш. Щото аз стартирам играта директно от иконката на десктопа, а не Bluestacks. Преместих Bluestacks файловете на HDD,  стартирам Bluestacks  от изпълнимия файл и не става. Пак няма връзка с мрежата понякога. Не знам дали говорим за един и същи проблем.  Какво точно правиш стъпка по стъпка? Защото файловете на Bluestacks  се намират в папката Program Data  на "C". Аз ги копирам на D, стартирам и пак същата работа. Какво точно копираш - файловете на Bluestacks  или тия на играта? 

Аз премахнах Блустак с надеждата да го инсталирам на HDD. Оказа се, че нямам право на избор и го сложих пак на дял С.  Отворих местоположението на Блустак и завлачих всичко в дял С в нова папка с име Блустак.  От дял С изстрих копираното.  От новата папка си създадох нов пряк път на Блустак и го завлачих на работен плот. Стария пряк път на Блустак от работен плот го махнах.  Пускам Блустак от иконката и вече от Блустак си пускам играта.  До преди, всеки ден при първо пускане за деня на компютъра играта замръзва или се затваря по 5 до 10 пъти. Трети ден върви отлично без никакви проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Аз премахнах Блустак с надеждата да го инсталирам на HDD. Оказа се, че нямам право на избор и го сложих пак на дял С.  Отворих местоположението на Блустак и завлачих всичко в дял С в нова папка с име Блустак.  От дял С изтрих копираното.  От новата папка си създадох нов пряк път на Блустак и го завлачих на работен плот. Стария пряк път на Блустак от работен плот го махнах.  Пускам Блустак от иконката и вече от Блустак си пускам играта.  До преди, всеки ден при първо пускане за деня на компютъра играта замръзва или се затваря по 5 до 10 пъти. Трети ден върви отлично без никакви проблеми.

Мисля че засега върви, но аз постъпих по друг начин. Прехвърлих данните само на папката client  от Program Data, всичко друго си е на мястото - и в Program Files  и в Program Data.  Иначе не ставаше, като копирах всичко. 

:) Докато напиша че върви, пак заби :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване