Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

Пеераската игра продължава да ресартира или замръзва, главно на флотата, когато почвам да побеждавам някъде около топ 20 на флийт арената. Почвам да ги свалям като мухи и играта рестартира! Почвам да си мисля, че всичко е нарочно, не е до бъгове.  Нарочно ми пуска и супер силни противници за FMC..., но последния път ги излъгах и спечелих първо място на ГА.  И това само при FMC...или поне главно там, щото с тоя акаунт бях почнал почти всяка ГА да ги докладвам за чийт. 

Но не са си направили сметката добре. Аз никога не се преедавам. Забавям, но не забравям :) Дори и в този форум. Записите са ми в главата и няма как някой да ме изгони или там нещо друго. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре. 1. На иконата на десктопа се добавя в полето Цел " +com_allowconsole 1 " 2. Вътре в играт се

Публикувани изображения

на 23.09.2020 г. в 11:35, Ъндъртейкър написа:

Мисля че засега върви, но аз постъпих по друг начин. Прехвърлих данните само на папката client  от Program Data, всичко друго си е на мястото - и в Program Files  и в Program Data.  Иначе не ставаше, като копирах всичко. 

:) Докато напиша че върви, пак заби :)

Какво по точно не става? Разликата в клипа е, че се преместват файловете от дял С в дял Д и в дял С се трие всичко което се вижда. Рестартирай компютъра първо, че ако има работещо приложение няма да се изтрие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Какво по точно не става? Разликата в клипа е, че се преместват файловете от дял С в дял Д и в дял С се трие всичко което се вижда. Рестартирай компютъра първо, че ако има работещо приложение няма да се изтрие.

Като се освободя малко, ще пробвам наново. Проблемът при мен е и друг. Имам сини екрани от време навреме. От там почва Windows  да си връща някакви стари файлове, други се губят. Може и това да е причината да не става при мен. През нощтта вървя, пробвах много пъти да сменям акаунтите и винаги се свързвах. На другия ден компа не можа да стартира като хората, тръгна да се лекува, ала бала и там по принцип нищо не прави и след това същата работа. Аз се хванах за главата преди време, щото бях инсталирал AVG  антивирусната, но я разкарах. Дори поолзвах техен софтуер за триене на всичко. Е, почне Wina да се реперва и AVG  си връща част от файловете. Пак трия всчико, пак същата работа след време. Отказах се да трия каквото и да е от тъпия Windows. Ъпдейтвам го, след време се оказва, че ъпдейтите ги няма вече, хаха. Това бърка всичко. Може и това да е причината, не знам. Но ще пробвам пак, както го каза. само се притеснявам, че Windows си знае неговото и ще ми върне старото положение :) Дори си мисля, дали това не е вирус, който не иска да се разделя с мен и все се връща и връща със старите версии на windows. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.09.2020 г. в 23:46, Ъндъртейкър написа:

През нощтта вървя, пробвах много пъти да сменям акаунтите и винаги се свързвах. На другия ден компа не можа да стартира като хората, тръгна да се лекува, ала бала и там по принцип нищо не прави и след това същата работа.

И при мен така стана след смяната на акаунта.  отново реших проблема с преинсталация на Блустак и играта, но вече влизам само с един акаунт.  Днес ми потрепна пръста да вляза с акаунта на телефона, но се отказах.  Оставяш един акаунт на Блустак и този акаунт да не се ползва другаде, нито на Блустак да ползваш друг акаунт.  Не съм пробвал МултиБлустака. Там се пускат и пет Блустака един до друг, като на всеки да се запамети определен акаунт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2020 г. в 21:58, nikolela написа:

И при мен така стана след смяната на акаунта.  отново реших проблема с преинсталация на Блустак и играта, но вече влизам само с един акаунт.  Днес ми потрепна пръста да вляза с акаунта на телефона, но се отказах.  Оставяш един акаунт на Блустак и този акаунт да не се ползва другаде, нито на Блустак да ползваш друг акаунт.  Не съм пробвал МултиБлустака. Там се пускат и пет Блустака един до друг, като на всеки да се запамети определен акаунт.

Аз като влзизам само с един акаунт, зарежда веднага. Но не знам относно замръзванията как ще е. Мен друго повече ме притеснява - така и не може да работи нормално играта, дори с включени 240 fps. Един път я докарах да работи добре, но след рестарт всичко пак се разваля.  И забелязах, че ми замръзва най-вече, когато кадрите почнат да падат много. Нарочно си инсталирах AVG,  защото на сайта на Bluestaks  чета, че при AVG  трябвало да се махне виртуализацията с хардуерното ускорение ако има лаг. Понеже досега ползвах Уиндоуската антивирусна, си рекох, да не се занимавам с нея, да си инсталирам AVG  и да пробвам да махна чавката на хардуерното ускорение. Ама същата работа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване