Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

Между другото да я таковам и във формулата, тоя малкия трябва да му забранят да кара. Баси лайното е, вижда че някой ще го изпревари и го блъска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 50 минути, Tommygun написа:

Между другото да я таковам и във формулата, тоя малкия трябва да му забранят да кара. Баси лайното е, вижда че някой ще го изпревари и го блъска.

Според мен виновен нямаше, но всички искат да обвинят я Фетел, я Верстапен. Ето как стана според мен за има няма 2-3 секунди. Фетел тръгва що годе наравно с Верстапен. Той гледа за Фетел, Фетел тръгва да го затваря. Кими се шмугва бързо и Верстапен не го вижда. Верстапен вижда, че Фетел тръгва да затваря траекторията му и свива леко вляво, но там вече е Кими, който вижда късно. Виновен няма. Няма как Верстапен да види Кими навреме. Реалният изход от ситуацията би била, Верстапен да набие спирачки, след като вижда че Фетел затваря траекторията и след като вижда, че Кими се е изравнил и то с по-голяма скорост. Само че Верстапен няма очи на гърба си, гледа в огледалата за части от секундата и няма как да се избегне подобна ситуация, освен ако Верстапен не бе предвидил куршума Кими и освен ако не бе преценил, че трябва да отстъпи на Фетел. Кими нямаше никаква вина, че потегли като куршум. Фетел нямаше вина, че се опитва да смени траекторията, след като е напред. Верстапен няма вина, че няма 8 очи ;)  Ако имаше, със сигурност нямаше да свие леко наляво и да се допре до задната гума на куршума Кими. Ако Кими бе бавен, нямаше да се допрат гумите, ама за проклетия Ферарито ускори ужасно добре. 

Редактирано от Yournightmare (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Julius Decimus написа:

Чакам ДЛС-то. Има цели 3 формули, от 60-те, 2004 и 2017. http://www.racedepartment.com/threads/assetto-corsa-ferrari-celebration-dlc-releases-september-19th.140886/

Купувам всичките им скапани DLC  и всяко едно досега е почти пълно разочарование! И това ще взема, ама се чудя за какво ли...Играта си е доста зле като физика, не ми допада много. 

Каза фена на Ферари и антифена на жабарите :P

В интерес на истината, в действителността не бих си купил нито Ферари, нито Макларън. По-скоро някакво Порше. Обаче съм и антифен на Фолксваген. Голямото ми разочарование - Фолксваген купиха Порше. Още по-голямото - Порше не успяха да купят Фолксваген. 

Редактирано от Yournightmare (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yournightmare написа:

Купувам всичките им скапани DLC  и всяко едно досега е почти пълно разочарование! И това ще взема, ама се чудя за какво ли...Играта си е доста зле като физика, не ми допада много. 

Е добре. То като не можем да влизаме с 200 в завоя, играта скапана или колите трябвало да са много стабилни. 

Карай каквото решиш там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Julius Decimus написа:

Е добре. То като не можем да влизаме с 200 в завоя, играта скапана или колите трябвало да са много стабилни. 

Карай каквото решиш там.

Аз винаги имам предвид управлението. кога я купих тая игра като ранен достъп, половин и повече година преди да излезе, играех с клавиатура. Пълен ташак. Това е най-лошата игра за клавиатура. Наравно с NFS Shift 1/2. Макар че да не обвинявам EA, щото игрите им все пак ставаха за 20% от колите там. AC  не става за ни една кола, ако се играе с клавиатура!  ЗА волан - пълен ташак пак. Има сцепление, няма сцепление. Ей това е то играта. Междинна ситуация липсва. Признавам графиката, това, че има настройки, ама управлението с волан е отврат. Да, мога да се примиря, ама като знам, че има и пшо-добри игри, не става нещо. Може и аз да не мога толкова години да си настроя волана, но при други игри го настройвам, при тая що не мога?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taкааа и Project Cars 2 ще е на промоция като стане 10 евро...

http://www.pcgameshardware.de/Project-Cars-2-Spiel-55773/Specials/Benchmark-Test-Grafikkarten-1238952/#a2

Е това е пътя по който е замислено да се играе. 1060 на нивото на Vega 64.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никак не се и учудвам, като се има предвид, че 1-цата със 750 Ti вървеше по-добре, отколкото с RX 470. Като сложих втората видеокарта се наложи да намаля някоя и друга графична настройка, че процесорът я спъна стабилно.

С по-слаби процесори ще бъде интересно да видим какво е положението. В тестовете са използвали i7-6900K.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудех се къде да пиша, ама май тук ще бъде подходящо. Ще има безплатен уикенд за Overwatch от 22 до 25 септември. Ако някой иска да пробва играта, тогава може да го направи.

There Is An Overwatch Free Weekend On All Platforms Later This Month

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Tommygun написа:

Taкааа и Project Cars 2 ще е на промоция като стане 10 евро...

http://www.pcgameshardware.de/Project-Cars-2-Spiel-55773/Specials/Benchmark-Test-Grafikkarten-1238952/#a2

Е това е пътя по който е замислено да се играе. 1060 на нивото на Vega 64.

Според теста не е зле за GTX970  на 1316 MHz. След 3 дена я имам. Гледам цената последните седмици скочила доста там, дето си я купих. Добре, че я купих по-рано. 

Така като гледам 1080Ti и 1080, май ограничението пак е от процесора главно. Не съм чел цялата статия де...по-скоро не съм си я превел, че "четене" е твърде оптимистично от моя страна.  Но какво да се очаква от игра, наследник на Shift и особено на Shift 2  с PhisX? 

преди 7 часа, саби написа:

С по-слаби процесори ще бъде интересно да видим какво е положението. В тестовете са използвали i7-6900K.

То е ясно какво е положенбието, като видиш минималните кадри на GTX1080  и GTX1080Ti, чиято разлика е 2 fps. Просто това са възможностите на тоя процесор с тия настройки с 15 автомобила ( мисля така пише). Хубавото на тая игра е, ча намалявайки детайлите, процесора също се разтоварва и кадрите скачат още. Лошото е, че тя се влияе много от двуканалния режим на паметта, както и от честотата на паметта, макар и в по-малка степен. Но един 8 нишков интелски процесор не би трябвало да има проблем с 80-90  минимални fps. При АМД явно ще важи правилото - колкото повече нишки и памет, толкова по-добре. 

И още нещо интересно. Версията на PCars 2, която купих и която е с доста езици включително руски, пише, че не може да се активира в Германия. А тия вече са пуснали играта. Защо?

ПП: Сега забелязах графиките за процесорите. Е, там процесорите са с 4 канална памет. Ще е интересно как ще е с двуканална. Но както и да е, клокнат i7 6700K с малко клокната памет би трябвало да си закове поне 65  fps. Което е предостатъчно от моя гледна точка. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форума тоя дето е писал теста е добавил,че има брутален лимит и фактори,които влияят на процесора са рефлекциите,сенките и времето. Щял да го дотества като си свърши работата по списанието,че следващия брой трябва да се предаде тея дни.

Иначе на друго място четох за Physix, че е за процесора, но с Нвидиа смята с всички ядра с АМД само с 1. Това е дефакто прецакването,защото официално не е GW игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо за WRC 7. За първи път попадам на етап 18.7 km:

2017-09-19-17-30-51.jpg

16 минути каране в Монако на сняг, заледено и мокро. И графиката доста добра се е получила. За разлика от DIRT 4, тук няма повтарарящи се завои и обратните не са едно към едно. За разлика от DIRT Rally, тук имаме почти два пъти по-дълъг етап, който може да те изпоти. За научаване не знам колко пъти трябва да се кара.  Добре. Жалко, че има само по 4 етапа от рали, но пък ралитата са всички от календара за 2017-та и етапите доколкото чета, са едно към едно с истинските. 

преди 22 минути, Tommygun написа:

Във форума тоя дето е писал теста е добавил,че има брутален лимит и фактори,които влияят на процесора са рефлекциите,сенките и времето. Щял да го дотества като си свърши работата по списанието,че следващия брой трябва да се предаде тея дни.

Иначе на друго място четох за Physix, че е за процесора, но с Нвидиа смята с всички ядра с АМД само с 1. Това е дефакто прецакването,защото официално не е GW игра.

Едва ли е само това за процесора. При PCars 1  подобно както знаеш, но там почти всяка настройка влияе и на процесора, макар и с малко, ако изключим такива настройки като AF  и AA. 

Това за смятането от едно ядро само ми се струва кьорфишек. То тогава тая игра изобщо не трябва да върви с АМД процесор и не би се влияла от повечето нишки. А това не е така. Явно АМД се справя по-зле с PhisX,  но ме съмнява това да е заради едното ядро. Погледни графиките, там 16 нишки са си добре, две не са. Може да има и друго - PhisX  да влияе малко на играта, но пък ако е така, AMD  не би трябвало да имат проблеми. Поне така си мисля. Просто разликата би трябвало да е много малка, ако и PhisX  участваше много малко.  

След 3 дена ще я видя тая игра. Гледам има 120 автомобила и сигурно още 30-40 ще пуснат като DLC,  та да си вземат още парички. Разочарова ме липсата на Focus RS  с 5 цилиндровия мотор. Оставили са Megane RS  и някои друго, но Focus RS  гледам го има само във вариант за рали-крос. Рали кроса също постен - липсват френски автомобили, а те са много важна част. Дано поне като DLC  ги добавят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах новото DLC  в Корсата и честно казано, Ферарито (F1) от 2016-та е много добре направено. Обаче другите Ферарита, различно от F1,  са много зле. Аз на тая игра им признавам само GT3  автомобилите и напоследък автомобилите от F1. Останалото спокойно може да се пропусне, с малки изключения, ако някой играе и дрифт. Там има и авотмобили, дето привидно не могат да се движат по пистата за hot lap,  но на дрифта са върха. И да, Корсата е единствения мохикан с дрифт. Останалите дори не се опитват. И ако има за какво да играя Корсата, то е единствено дрифта и сега автомобилите от F1. Дори си мисля, че ако вземат правата за F1  от Codemasters,  ще стане много добре за играта и за F1. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И една бърза обиколка от PCars 2:

Никой не казва как му се струва играта. Аз и навъртях вече 20 часа за два дена и тая сутрин. Мисля е голяма крачка напред, но си има и някои стари недостатъци. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Никой не казва как му се струва играта. Аз и навъртях вече 20 часа за два дена и тая сутрин. Мисля е голяма крачка напред, но си има и някои стари недостатъци. 

Аз писах в темата ѝ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, саби написа:

Аз писах в темата ѝ.

Добре че каза. Уж пускам тема, а не ме абонира автоматично. Преди да ъпдейтнат форума не бе така. Затова и не видях, че си писал. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батюхи, който го интересува, адаш @Pamlea, Николай @nikolela новия COD може пробвате до 2-ри Октомври: http://store.steampowered.com/app/696790/Call_of_Duty_WWII__PC_Open_Beta/

Свестен COD не е имало от 2005, тъй че давай. :emoji_smiley-02:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Julius Decimus написа:

Свестен COD не е имало от 2005, тъй че давай.

Пробвах го вече. Добра графика, но на абсолютен макс! Геймплей - нищо особено, в смисъл - приятен. За бета версия, и то в мулти, е оптимизирана добре - никъде не падна и фрейм по-долу от 60 и то на абсолютния макс. Със сигурност сингъл кампанията ще я бива. Само дано не е прекалено кратка, че ме изнервят игри с под 10 часа геймплей.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Agentpat™ написа:

Пробвах го вече. Добра графика, но на абсолютен макс! Геймплей - нищо особено, в смисъл - приятен. За бета версия, и то в мулти, е оптимизирана добре - никъде не падна и фрейм по-долу от 60 и то на абсолютния макс. Със сигурност сингъл кампанията ще я бива. Само дано не е прекалено кратка, че ме изнервят игри с под 10 часа геймплей.

Опитай като мен. Сингъл винаги го играя на максималната трудност. Така, дори и 7 часа да е играта се изиграва за седмица време. Стига да не прибягаш  картата а да я разглеждаш.

Ето как върви играта при мен. Не ми прави голям кеф. Звуците леко куцат и оръжията нямат откат. Не е хубаво да свиквам с тях, че после ще ми е трудно да играя в Battlefield 4. Което ме навежда на мисълта, че оръжията не са пипнати както трябва.

Виждам клипове GTX1060 изостава спрямо GTX 970.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, nikolela написа:

Опитай като мен. Сингъл винаги го играя на максималната трудност. Така, дори и 7 часа да е играта се изиграва за седмица време. Стига да не прибягаш  картата а да я разглеждаш.

Ето как върви играта при мен. Не ми прави голям кеф. Звуците леко куцат и оръжията нямат откат. Не е хубаво да свиквам с тях, че после ще ми е трудно да играя в Battlefield 4. Което ме навежда на мисълта, че оръжията не са пипнати както трябва.

Виждам клипове GTX1060 изостава спрямо GTX 970.

При мен процесора гледам минаваше 70% средно натоварване, което е много. Но пък кадрите над 100 и видеото винаги на стотина процента. За вървежа никаква забележка. Забележката ми обаче е към цената. Реално от 10 години ни предлагат едни и същи игри онлайн, ако не и от повече години. За това трябва да плащаме +100 лева всяка година. За мен това няма смисъл. Така и не мога да разбера смисъла на подобни игри. Айде, офлайн кариерата може да е нещо различно, но за нея не трябва да се плаща повече от 20-30 лева при тия игри и то още в началото. Просто не струват като геймплей. Както казах, онлайна също еднакъв. Дали ще играя BF, COD  от коя да е година, е все едно. Но щом има хора да плащат...явно разработчиците имат сметка.  Като пуснах играта днес си мисля - ето затова не се развива нито геймплея, нито хардуера, нито графиката. Щото тия игри се играят от деца, дето в най-добрия случай имат GTX1050  на лаптопа си. Пускам играта, графиката и вървежа еднакъв с кое да е COD  преди 5-6 години. Никакъв напредък.  Може и да греша, но изтраях играта онлайн само 6-7 м,инути, макар че още на 10-тата секунда утрепах някакъв. Смисъл от това не виждам - 30 секунди игра и после пак.  Дори една писта да обиколиш ти трябва над минута в повечето случаи. Тук при тия шутъри не е така. Колкото и да се мъча да разбера играчите, играещи подобни игри, не мога!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Пускам играта, графиката и вървежа еднакъв с кое да е COD  преди 5-6 години. Никакъв напредък. 

Геймплеа е еднакъв, спор няма, но от към графика са напреднали с много малко. За това и не играя тази игра. Само модерна война играх известно време, че бяха кракнали мултито. Виж в Battlefield, графиката и гиймплеа е различен с всяка нова игра. За това и са ми фаворити и с удоволствие бих си купил всяка тяхна нова игра. За това и зарязвам всяка тяхна стара игра, защото е различна както от към графика, така и от към геймплей, така и от оръжия. 

Между другото и аз съм се чудил, защо и ти си купуваш нови игри като все на еднакви писти караш? Примерно проект кар и проект карс 2. Не е ли все едно ъпдейт да си си купил?

Виж клипчета на battlefield bad kompany 2, Battlefield 3 и 4 id mf'jr eokdulr, Battlefield 1 и сам ще видиш, колко различни игри са и колко голям прогрес имат.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, nikolela написа:

Геймплеа е еднакъв, спор няма, но от към графика са напреднали с много малко. За това и не играя тази игра. Само модерна война играх известно време, че бяха кракнали мултито. Виж в Battlefield, графиката и гиймплеа е различен с всяка нова игра. За това и са ми фаворити и с удоволствие бих си купил всяка тяхна нова игра. За това и зарязвам всяка тяхна стара игра, защото е различна както от към графика, така и от към геймплей, така и от оръжия. 

Между другото и аз съм се чудил, защо и ти си купуваш нови игри като все на еднакви писти караш? Примерно проект кар и проект карс 2. Не е ли все едно ъпдейт да си си купил?

Виж клипчета на battlefield bad kompany 2, Battlefield 3 и 4 id mf'jr eokdulr, Battlefield 1 и сам ще видиш, колко различни игри са и колко голям прогрес имат.

За мен са си почти еднакви игрите. Излизаш, стреляш 30-60 секунди, може и малко повече. Имаш си някакви нови карти, леко променена графика, вероятно и малко по-различни условия - оръжия и тем подобни...Но това е като цяло. За мен една такава игра трябва да се подменя да кажем през 5-6 години, а не всяка година да ти искат миниимум 120 лева за нищо. Ами да го бяха пуснали като ъпдейт към предната игра, какво ще кажеш? Вярно, въртят игрите - едната за втортата световна, другата за бъдещето, третата за настоящето, четвъртата за Първата световна. Ама това е. Все едно ти пускат някакви DLC  за 120 лева и ти купуваш ли купуваш. При рейсърите не е точно така, щото там всеки се стреми да представи нещата колкото се може по-добре. Разбирай, стреми се да направи физиката и усещанията близки до действителността. И всяка следваща игра ( почти) представя по-добре нещата. Е, има и игри от типа на F1_2017,  където акцента е върху представянето на даден шампионат, а не толкова към някакви подобрения. Въпреки всичко си има подобрения и на графика и като цяло на геймплей. Тия игри си заслужават 50-60-70 лева, щото и ти представят най-новото. Значи ако аз искам да усетя болидите от F1  тая година, купувам си F1_2017.  Що се отнася до PCars 2...аз още преди година казах, че е тъпо толкова бързо да се прави двойка. Това можеше да мине и като ъпдейт на играта, само че трябваше отново и отново да се заличават всички класации, щото и усещанията малко по-различни. Симулаторите още са далече от действителнсотта или по-точно е трудно само с една вибрация и FFB  да покажеш действителността, но при тия игри навлиза и VR  и примерно имитация на АБС с педалите. Всяка година има какво да се добавя и ако това е като ъпдейт, няма да е коректно към старите резултати. При Шутърите онлайн аз обаче не виждам такава зависимост. Какво, ще ти направят пушката по-точна или неточна? Ами то това са го измислили още преди 10 години със S.T.A.L.K.E.R.! От там нататък нищо ново не може да се покаже в тоя жанр! Затова аз винаги бих предпочел да играя един Сталкер и безбройните модове, отколкото бози като  BF  и COD! Разлиакта както казах, може да дойде единствено от сингъл плейъра, щото и там могат да се направят малко по-различни нещата. Само че един сингъл може да струва не повече от 20 лева, колкото струва едно DLC  в Assetto Corsa ( че и по-малко).  Вместо това те ти заграбват паричките всяка година, че и по два пъти в годината понякога. Отделно дето нариваш сумати пари за DLC. 

И още малко за PCars 2. Дал съм 60-70 лева, което е капка в морето в сравнение с парите, които трябва да дам за COD  всяка година.  Реално един рейсър струва 2-3 пъти по-малко от един шутър. 

А за пистите кво да ти кажа. Днес за сефте се пуснах на една писта в PCars  2 и просто не мога да я науча цял ден. А такива писти много.  Примерно в RRRE  има около 60 конфигурации ( дали не бяха и повече) . Дори вчера си купих пистата Сепанг в Малайзия. Колко карти имаш в COD  или BF? Аз никога не мога да завъртя всяка писта с всеки наличен автомобил. Не те разбирам какво недоволстваш. Представи си сега, в RRRE имам 60 писти с 60 автомобила. Това прави 3600 конфигурации. Ако играя по 10 минути, това са 36 000 минути или 600 часа. Ако на ден играя по 4 часа, това са 150 дена игра или половин година. И това само за 10 минути проба. Тук не говорим за състезания или онлайн игра. Ти никога не може да превъртиш комбинациите в тая игра, а и в PCars 2,  срещу която недоволстваш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, BG-Team-DRIFT написа:

При Шутърите онлайн аз обаче не виждам такава зависимост. Какво, ще ти направят пушката по-точна или неточна? Ами то това са го измислили още преди 10 години със S.T.A.L.K.E.R.! От там нататък нищо ново не може да се покаже в тоя жанр!

Погледни го така. Ти си военен и отиваш на мисия в друга страна. И при всяка нова игра си на нова мисия. Можеш да я играеш като оцеляващ, можеш да я играеш и отборно като ловци атакуващи врага. 

Всеки път си на различен терен а при ралитата се копират пистите и някак уж нова игра а ти знаеш какъв завой следва на пистата. А аз не знам от къде ще ми излезе врага и какво има зад ъгъла. Ей това е главната причина да си купиш новата игра  шутър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

Погледни го така. Ти си военен и отиваш на мисия в друга страна. И при всяка нова игра си на нова мисия. Можеш да я играеш като оцеляващ, можеш да я играеш и отборно като ловци атакуващи врага. 

А ти може да го погледнеш така - СТАЛКЕР са всичко на всичко 3 игри, но разликaта е главно графическа, защото по него време се появиха DX10  и DX11 почти по едно и също време, та се появиха и 3 игри - с DX9, DX10  и DX11. Останалите стотици игри STALKER  са модове. Като казах STALKER,  имах предвид тамошната физика на куршумите. Просто няма какво друго да измислиш при тия игри. Вече е измислено. За новите мисии и карти съм съгласен, но аз споменах, че това трябва да струва максимум 20-тина лева и всичко това може да е просто едно DLC. Вземи един Fallout 4. Или дори Dying Light. Ами там срещу минимална сума ти дадоха почти нови игри. Не ти искат всяка година по 120 лева за игра, чиято разлика е главно в картите и съвсем леко променен геймплей, колкото някой да не се заяде, че купува същата игра. 

преди 1 час, nikolela написа:

Всеки път си на различен терен а при ралитата се копират пистите и някак уж нова игра а ти знаеш какъв завой следва на пистата. А аз не знам от къде ще ми излезе врага и какво има зад ъгъла. Ей това е главната причина да си купиш новата игра  шутър.

По принцип, е трудно примерно за 18 километра рали трасе да знаеш какъв завой следва. Примерно при WRC 7  има и 18 километров етап.  Но ти забравяш нещо. Рейсър не се наричат само игрите на писта или ралита, а и игри като NFSMW  примерно или да кажем The Crew  и TDU2. А да те питам кога ще обходиш на 100% двата острова в TDU 2. Ще ти кажа, че ти трябват месеци игра. При един COD  както споменаваш по-горе, може и 7 часа да е геймплея, макар че според мен ще е поне 16.  И пак ти казвам, ти си мислиш за различни мисии в шутърите, аз си мисля за различни коли в рейсърите, които се и карат различно. Пак ще ти умножа 60 по 60 ( грубо казано, защото не е точно така, но няма проблем да преброя писти и автомобили), се получава 6 месеца геймплей по 10 минути на комбинация, ако играеш по 4 часа на ден.  А и тия игри си имат онлайн, където ако се кефиш да играеш с други и да ги биеш, може се пробваш.  Всъщност, ти като играеш шутър онлайн, все едно играеш рейсър, защото и зазубряш нещата - карти, действия и така нататък. При рейсъра може да понаучиш пистите, макар че не е точно така, но там във всеки завой може да попаднеш в ситуация, при която не си попадал. Особено пък ако караш ралита...

Реално ти играейки BF  онлайн, все едно си зазубрил някой рейсър. Лошо няма, то това е целта и на игрите - да научиш как се играят и да постигнеш колкото се може по-добри резултати.  И пак ще кажа нещо, заради и което почнах да пиша на тая тема. Едно е да играеш игри като DL  и Fallout, съвсем друго е еднопосочен шутър от типа на BF  и COD. Аз всъщност съм противник на безсмислените битки онлайн, където те убиват за секунди. Все едно аз да карам някой рейсър и през минута да се блъскам в оградата и да рестартирам. Ами това е дразнещо най-малкото. 

ПП: Ето, преброих набързо писти и трасета при RRRE. Доста повече са, отколкото ти споменах по-горе:

129 автомобила и 84 писти. Или това са 10836 комбинации. Сложи по 10 минути за проба, значи имаш 100 000 минути игра. Или това са 1806 часа игра. Аз за 4 години игра имам 1250 часа игра. Значи ако я бях почнал 2013-та година, още нямаше да съм превъртял различните комбинации автомобил/писта. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравяте игрите от типа на WoW, където влизаш всяка седмица в една и съща инстанция да биеш едни и същи босове с едни и същи механики. И въпреки това не от ден на ден или седмица до седмица няма нищо общо всяка битка ами всеки опит като се гътнете е различен. Защото си с още 20-30 човека и битката се развива според това , как тези хора от другата страна си правят нещата. В един момент някой ефект може да не те засегне и да не мръднеш 10 минути докато боса умре, а в друг може да търчиш като ненормален напред-назад. Също така ти правиш всичко както трябва а може някой малоумник да дойде и да те вдигне във въздуха ,защото не е разбрал нещо. И после айде пак същото....което не е точно същото. Затоа и Wow специално от 12 години я играят милиони хора всеки ден и никой не се оплаква ,че много бързо му е омръзнала. Или такива като мен им омръзва през някоко месеца,но после почват пак на следващия пач,аддон...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване