Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 1 час, Tommygun написа:

Затоа и Wow специално от 12 години я играят милиони хора всеки ден и никой не се оплаква ,че много бързо му е омръзнала.

То точно това се опитва да ми втълпи @nikolela - как трябвало да ми омръзне да карам на еднакви писти. В интерес на истината, на доста писти и от RRRE и от PCars и от Assetto Corsa дори, не съм и стъпвал. Стига човек да иска различина игра, има я. Само че не това е идеята на симулатора. Поне на пистовия симулатор. Само един пример. Формула 1 ( състезанието) е реално най-гледаното състезание в света. Само че и там пилотите се въртят 300 километра на 20 писти всяка година, като тук таме се появява някоя нова писта, като например тая в Азербайджан. Идеята тук не е да гледаш природата, а да правиш нещо час и половин до два, което да те доведе до мястото, което си планувал. Това са два часа съсредоточаване. Не е като за 30 секунди да те утрепят и разсредоточат. Много по-трудно е да завъртиш 60 обиколки без грешка, отколкото да те убият 120 пъти за два часа игра на COD. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 3 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Само един пример. Формула 1 ( състезанието) е реално най-гледаното състезание в света. Само че и там пилотите се въртят 300 километра на 20 писти всяка година, като тук таме се появява някоя нова писта, като например тая в Азербайджан. Идеята тук не е да гледаш природата, а да правиш нещо час и половин до два, което да те доведе до мястото, което си планувал.

И все пак при тези 300 километра по една писта на един дъх си е монотонно, все едно да преигравам едно и също място в сингъл кампания, където всичко се повтаря. Нормално е след 20-30 пъти да минеш мястото с по добро време и по прецизна игра.  Примерно в GOD няма как да се повтори един етап, заради различните позиции на хората. Ето и един пример за майсторска игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

И все пак при тези 300 километра по една писта на един дъх си е монотонно, все едно да преигравам едно и също място в сингъл кампания, където всичко се повтаря. Нормално е след 20-30 пъти да минеш мястото с по добро време и по прецизна игра.  Примерно в GOD няма как да се повтори един етап, заради различните позиции на хората. Ето и един пример за майсторска игра.

Извинявай, ама това не е игра - да бягаш и стреляш на посоки.  Май не разбираш де е проблема. Тия игри те учат само на едно - пораженско мислене. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адашче, хубаво си писал, ама нямах възможност.Па и на 4 рам сигурно ще лагва на поразия.Аз като цяло CoD не съм играл, не им следя поредиците.А от това, което виждам на клипчето, нищо не ми грабва вниманието.Все същото.Ама те западняците са CoD фенчета.Е сега на 27 ще излезе новия Wolfenstein.Виж, той повече ми допада от CoD.Освен това и новия AC, който също ще е интересен.Ама стига човек пари и време да има.Аз в последно време нищо не играя.Лятото стигнах до средата на AC:4BF и спрях за 1 ден, от тогава не съм и я пускал.Ама и с тия цени къде им слагат.120 лева за 10 часа геймплей.Това си е самоубийство.Толкова пари само за 2-ри The Last of Us.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък с нетърпение очаквам 'The Sims 4: Cats & Dogs' :D . Не знам защо, но в сайта не видях да пишат нищо за DLCто, а то беше обявено на GamesCom 2017 . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам аз снощи в Замундата WRC 7. Свалих го да го пробвам и останах разочарован. Добре върви като пърформанс с графика до дупка, обаче така и не успях да го накарам да тръгне във фулскрийн режим. Стигнахме само до максимизиран прозорец и толкоз - режимът за цял екран в тая игра е просто химера. А разочарованието дойде от "реализма" в тоз боклук WRC 7. Ако смятат, че е много "реалистично" да не можеш да накараш кола, движеща се с 80 км/ч, да върви в права линия, значи трябва да се откажат от писането на рейсинг игри изобщо! Да не споменаваме и че най-лекото докосване на бутона за спирачка (не ръчната) пращаше колата в неконтролируем дрифт, който няколко пъти завърши в пропастта покрай пътя още на туториала. Като че ли тая игра е писана от човек, който никога не се е качвал на кола, пък било то и само, за да се вози.
Пак са си оставили ръцете. От WRC 3 насам само оси*ат работата и нищо свястно не пуснаха.

на 1.10.2017 г. в 9:42, Tommygun написа:

Wow специално от 12 години я играят милиони хора всеки ден

И аз не спирам да им се чудя на акъла на тия милиони хора. Дават щури пари на месец за игра с графика като на Кармагедон 2, а за капак тоя боклук с 300 зора го подкарваш на 1920х1080 и повече от 20 кадъра не ще да изкара на конфигурацията в подписа ми, на която GTA 5, Лудият Макс и Dying Light вървят прекрасно с 60 кадъра с всичко на най-високата настройка. И сякаш това не е достатъчно, ами още на 5-ти левел те пращат да биеш чудовища 30-ти левел, които те убиват само като те погледнат лошо. Няма autorun, няма autorun to target, няма куест тракер и още куп екстри, които дори и най-тъпото MMORPG в наши дни има.
С филма по WoW от Близард са се справили отлично, но играта беше, е и ще си остане боклук, дори и след още 36 години!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледам аз снощи в Замундата WRC 7. Свалих го да го пробвам и останах разочарован. Добре върви като пърформанс с графика до дупка, обаче така и не успях да го накарам да тръгне във фулскрийн режим. Стигнахме само до максимизиран прозорец и толкоз - режимът за цял екран в тая игра е просто химера. А разочарованието дойде от "реализма" в тоз боклук WRC 7. Ако смятат, че е много "реалистично" да не можеш да накараш кола, движеща се с 80 км/ч, да върви в права линия, значи трябва да се откажат от писането на рейсинг игри изобщо! Да не споменаваме и че най-лекото докосване на бутона за спирачка (не ръчната) пращаше колата в неконтролируем дрифт, който няколко пъти завърши в пропастта покрай пътя още на туториала. Като че ли тая игра е писана от човек, който никога не се е качвал на кола, пък било то и само, за да се вози.
Пак са си оставили ръцете. От WRC 3 насам само оси*ат работата и нищо свястно не пуснаха.
И аз не спирам да им се чудя на акъла на тия милиони хора. Дават щури пари на месец за игра с графика като на Кармагедон 2, а за капак тоя боклук с 300 зора го подкарваш на 1920х1080 и повече от 20 кадъра не ще да изкара на конфигурацията в подписа ми, на която GTA 5, Лудият Макс и Dying Light вървят прекрасно с 60 кадъра с всичко на най-високата настройка. И сякаш това не е достатъчно, ами още на 5-ти левел те пращат да биеш чудовища 30-ти левел, които те убиват само като те погледнат лошо. Няма autorun, няма autorun to target, няма куест тракер и още куп екстри, които дори и най-тъпото MMORPG в наши дни има.
С филма по WoW от Близард са се справили отлично, но играта беше, е и ще си остане боклук, дори и след още 36 години!
Изказваш се крайно неподготвен , явно си играл само някаква пиратка...
Само за графиката мога да се съглася, но тази игра не живее от графика а от интеракцията с другите хора.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Tommygun написа:

Изказваш се крайно неподготвен , явно си играл само някаква пиратка...
Само за графиката мога да се съглася, но тази игра не живее от графика а от интеракцията с другите хора.

Не. Преди време бяха пуснали free trial на официалния сървър за цял месец и играх (по-точно се мъчих) на официалния сървър с чудовищата 30-ти левел. А с новата конфигурация и проблемите с кадрите бяха на private сървър с последния пач, който го има и на официалния сървър, само че рейтовете за опит и дроп бяха по-различни от тези на официалния. Ама нали си наясно, че хората с частния сървър просто пускат каквото Близард пусне? Тоест, каквато простотия Близард са насътворили, такава хората просто я качват на частния си сървър, а за крайния потребител остават мъките с това на модерна конфигурация да накъсва и да не може да стигне 21 кадъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rado84 написа:

Според мен са се осрали пак с лага, не толкова с другите неща. Освен това и волана трудно да се настрои с добро FFB  и вибрация. Същата работа от WRC 5  насам, защото от тогава тая компания прави игрите. Преди бяха другите, дето пък грам бъг не оправят, а напротив, създават нови и ги оставят. Що се отнася до вкарването в пътя на колата...ами тя си върви в пътя, явно нещо не си настроил както трябва. На макадам подскача малко повече, но като цяло подскача по-малко от DIRT Rally. Може би проблемът при теб идва от много големия лаг, който знам че има и с клавиатура и с волан като моя Logitech G29. От там и трудно се вкарва в пътя колата като подскача. Затова отсечките там се карат след заучаване, така предварително си завил, за да избягваш лага. Но почне ли да подскача малко повече, трудна работа с тоя лаг. Аз затова и имам изиграни само 13 часа с нея, а я купих още първия ден. Освен това от кабина да караш много шибана работа, затова се прехвърлих на капака. Горе пуснах някое клипче и мисля е добре на асфалт, дори много добре.  Обаче както казах, нещо FFB, вибрацията и лага не са наред или поне аз не мога да подбера подходящите настройки, макар че сами по себе си настройките се броят на пръстите на едната ръка. 

Пак ще акжа - тия де правиха WRC 4  са напред с материала, ама мързеливи и гледат само да произвеждат игрите на конвейр по няколко на година, да си вземат паричките и до там с всякакви поддръжки. Говоря за последната им рали игра - Sebastien Loeb Rally EVO, която според мен е много добра за каране, но след последния ъпдейт ( втори за цяла година и два месеца), вече нямам ръчна спирачка и се отказах да играя. Освен пак да се пусна, но да настроя крачната със спирачно усилие назад и да я ползвам като ръчна...но това не е игра. Другия вариант мека предница и твърда задница, та да не ползвам ръчна. Няма ли ръчна, за мен се губи половината смисъл от подобни игри.  Най-малкото може да се импровизира някакъв дрифт за кеф, не толкова за каране. Примерно при PCars 2  пуснаха сняг и с малко импровизации си правя дрифт състезания, макар такива да няма в играта. 

преди 56 минути, rado84 написа:

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти виждам конфигурацията от телефона но ако си със заключена и3/5 на ниска честота, може и да имаш проблем. Играта товари на максимално 1-2 ядра. Също ако си дръпнал слайдера за графиката на 10 и си пуснал SSAA няма как да стане. Аз я играя на 7 с CMAA и си върви с 60-90 кадъра.
А това за частния сървър не е така - те виждат какво са направили Близард, започват да си мислят как са го направили и се опитват да го повторят.
За другите неща като се прибера ще ти направя клипче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Според мен са се осрали пак с лага, не толкова с другите неща. Освен това и волана трудно да се настрои с добро FFB  и вибрация. Същата работа от WRC 5  насам, защото от тогава тая компания прави игрите. Преди бяха другите, дето пък грам бъг не оправят, а напротив, създават нови и ги оставят. Що се отнася до вкарването в пътя на колата...ами тя си върви в пътя, явно нещо не си настроил както трябва. На макадам подскача малко повече, но като цяло подскача по-малко от DIRT Rally. Може би проблемът при теб идва от много големия лаг, който знам че има и с клавиатура

Клавиатурата ми е геймърска с 1 мс време за реакция, така че лаг няма никакъв в никоя игра. Обаче тъпата кола просто не ще да влезе в правя линия и това е. На WRC 2 нямам нито един от изброените проблеми, а и спирачките там са настроени да са 50% на предните и 50% на задните по подразбиране, така че да няма непредвиден дрифт. А и бъгове няма във WRC 2 или поне аз не съм открил такива.

Tommygun,

каквито ще настройки да направиш, няма как да ме убедиш, че игра с енджин от около 2000-та година и графика от преди това може да товари двуядрен процесор, като по онова време дори не е съществувала идеята за такива процесори и даже би трябвало да върви само на едното ядро точно заради това. А конфигурацията е това:
Core i3-4170, Corsair 16 GB DDR3 1600 MHz, Palit GTX 1050 Ti 4GB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, rado84 написа:

Клавиатурата ми е геймърска с 1 мс време за реакция, така че лаг няма никакъв в никоя игра. Обаче тъпата кола просто не ще да влезе в правя линия и това е. На WRC 2 нямам нито един от изброените проблеми, а и спирачките там са настроени да са 50% на предните и 50% на задните по подразбиране, така че да няма непредвиден дрифт. А и бъгове няма във WRC 2 или поне аз не съм открил такива.

Няма значение каква ти е клавиатурата, моята също е за 230 лева, но лаг си има при тия игри и не могат да се карат като хората. Проблемът е точно големият лаг. Не знам как караш, но ако караш от кабината ще забележиш огромния лаг. ОПт капака трудно да се забележи, но го има и точно за това се луташ в права линия. Все пак играта си има и настройки за управлението. Прегледай ги. Аз при  WRC 5  когато играех с клавиатура, си настройвах нещата добре, особено газта. Даваш и по-бавно да реагира и нямаш проблеми на излизане от завоите. Естествено, при тая игра е задължително да се изключи тракшън контрола, че с него е абсолютна тъпня и точно за това  може да не ти държи правата линия! Ако се заинатиш, ще му хванеш цаката на тоя тракшън и ще правиш рекорди, ама тая аркада не е за мен. Изключи тракшъна и давай. Абсолютно различна игра е. WRC  автомобилите никога не са имали тракшън контрол, но не знам за какъв чеп са го сложили в тая игра. ABS  същата работа. WRC  автомобила няма АБС.  Сега поиграх пак WRC 7  заради теб и не забелязах в права линия да прави проблеми. Спирачките си зацепват отлично на асфалт, а и не само. Няма голямо поднасяне на задницата. Дори изобщо не го усетих на асфалт в Каталуня. Проблемът е единствено проклетото FFB, Което направо си липсва. Няма обратна връзка и това е. Имам чувството, че аха волана да се върне в централно положение, но нещо го спира и почва да стърже, като едва едва се завърта към средно положение. Пробвах от драйверите да му дам от 10 до 30% да се връща, но така се губи като цяло усещането, особено при 30%. Има си две настройки за волана и това е  - сила на FFB  и сила на вибрацията. Егати тъпотията. В завои имам чувство, че е включен някакъв автопилот, каквото чувство имах и при предните WRC 5 и 6. Пълна тъпотия. Жалко, че и SLRE  не върви без ръчна. Точно SLRE  си бе играта за рали заедно с тия на Codemasters, ама на Codemasters  са си леко специализирани игри и нямат нищо общо с WRC. Дано догодина ги разкарат тия и дадат правата поне на Codemasters, макар че предпочитам да ги дадат на тия, дето правят Project Cars  или Assetto Corsa. На Codemasters игрите винаги имат лаг в управлението. Може би само DIRT 4  е по-нормална, но там е и малко по-аркадно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BG-Team-DRIFT написа:

предпочитам да ги дадат на тия, дето правят Project Cars  или Assetto Corsa. На Codemasters игрите винаги имат лаг в управлението. Може би само DIRT 4  е по-нормална, но там е и малко по-аркадно. 

По-добре да не ги дават на тия, дето правят Асето Корса, че съвсем ще съсипят поредицата. Асето Корса е направо трагедия, не знам как някой може да я нарече "симулатор" с чиста съвест.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, rado84 написа:

По-добре да не ги дават на тия, дето правят Асето Корса, че съвсем ще съсипят поредицата. Асето Корса е направо трагедия, не знам как някой може да я нарече "симулатор" с чиста съвест.

При Корсата много добре са се справили и с дрифта. При управление на колата няма лаг, което е много важно за един WRC автомобил, като тръгнеш да караш по чакъл. При PCars 2  също отлично са се справили с раликроса, което си е като каране по рали етап, но на писта. Само тия дето им дадоха да правят WRC  преди 3 години, са некадърници. Все обещават да оправят нещата постепенно, ама почти нищо не направиха, освен всяка година да променят интерфейса на играта и съвсем леко да подобряват графиката, макар че и там е трудно да се видят разликите от веднъж.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, rado84 написа:

Tommygun,

каквито ще настройки да направиш, няма как да ме убедиш, че игра с енджин от около 2000-та година и графика от преди това може да товари двуядрен процесор, като по онова време дори не е съществувала идеята за такива процесори и даже би трябвало да върви само на едното ядро точно заради това.

Отново леко ще те коригирам. Играта е от 2005 година и от тогава енжина е преработван поне 3 пъти на ниво почти пълна подмяна, Последно беше преди 2 години и вече си има DX11,HBAO+,SSAA,Godrays и още доста неща които присъстват във всяка една модерна игра. GTV IV е пълен смях като възможности на енджина сравнена с WoW. И най-важното - не бъркай дизайна на графиката с качеството на графиката!!! Набичена докрай ще смаже и 1080Тi но пък няма да видиш една змазана текстура или потрепващ ръб. Това че не ти харесва стила ,не прави графиката лоша. А компютъра ти е нелош базов до среден клас,но чак пък модерна конфигурация с DDR3 и i3 4ххх e малко пресилено. Не се опитвам да те засегна,просто да бъдем обективни. Моя също е вече средна ръка и това въпреки че е с DDR4 и Ryzen 1600,както и R9 290X, която е има няма 2 пъри по-бърза от твоята...

преди 18 часа, rado84 написа:

Няма autorun, няма autorun to target, няма куест тракер и още куп екстри, които дори и най-тъпото MMORPG в наши дни има.

A не искаш ли да имаш ауто-иди-ми-изпълни-куеста-и-се-върни-да-го-предадеш...? Има ги тея работи но се наричат ботове и получаваш бан за тях. Иначе си има и autorun и почти перфектен куест тракер. Да не говорим че вече като влезеш в зоната и само цъкаш едно копче и ти намира група на същия куест за да го изпълниш по-бързо. Също така силно се съмнявам ,че има сървъри ,които да имат последния пач на Легион с всичко работещо на него. Повечето още не  са стигнали Пандария,камо ли по новите адони. А другите MMORPG къде са ,дето всяка година излизаха с идеята да са "убиеца" на WoW. Или се оказват боклук в end game или се оказват pay to win и хората се връщат пак при WoW. Aз самия съм почвал поне 10 други с хора от WoW и като прескочим вдигането на левъл и искаме вече сериозните битки и се оказва, че са пълен смях и нямат нищо общо.

Не трябва да забравяш и нещо друго - free trial версията е (или поне беше) ограничена до 20 левъл и нямаш право да пускаш поща,търгуваш,влизаш в гилдии и доста други неща. Тя е направена да те зариби за да почнеш да играеш. И аз така почнах едно време - имаше по 2 евро тестови дискове в един магазин. Взех го, станах за 2 дена 20 левъл,без да съм виждал подобна игра, и на третия ден вече имах пълния акаунт. Тогава бяхме около 1000 човека на сървъра и се познавахме почти всички. Последно преди да ги съберат заедно бяха към 50000 само на моя сървър. Значи е малко трудно да убедиш някой че тези всичките хора а и милионите други са маса и тъпи и не могат да стигнат до твоето прозрение ,колко е тъпа играта. Да кажеш,че на теб не ти харесва, защото не я разбираш ,ок, но да твърдиш ей така за нещо ,че е боклук...Същото и за Asseto Corsa - целия свят я има за една от игрите с най-добрата физика на автомобилите и най-добрата симулация като цяло, ти и нея я обяви за боклук.

Та като цяло не че ми пречи някой да има мнение, но тези крайните и категорични изказвания леко дразнят. Иначе всеки може да си вярва на каквото поиска, аз просто давам друга гледна точка за страничния читател.

Много е зор да правиш куестове,да. Даже после видях че графиката ми не е на 7 а на 8. И пак не върви зле. Ако клокна процесора ще е още по-добре,защото в момента картата ми не се товари на макс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хора подценяват 4170, а единствената игра, която не можа да подкара като хората беше Мафия 3. Всички останали летяха, вкл. и такива, за които пише, че искат минимум и5 и максимум и7, като например Dying Light.
Искам да има "като отворя картата, да ми показва къде имам куестове за вземане/предаване и чудовища за биене", а не да обикалям всякакви уикипедии и да търся като идиот и в крайна сметка да не открия нищо. В това отношение (а и в други, де) Кабал 1 беше несравнима. Отваряш, гледаш къде ти е куестът и отиваш там. Нямаше autorun to target, но поне имаше ориентир къде по картата е безопасно за твоето ниво и какво трябва да пребиеш там.

Edit: от клипа става ясно само, че пингът към сървъра си е ивал майката и това е само още една от причините* да не искам да плащам за месечен абонамент. Толкова пари изкараха от тая игра, можеха да пуснат един европейски сървър, където европейците да играят.

* другите са:
• цената на долара в момента с фашистки президент на САЩ
• като всяка друга игра е пей-ту-уин и трябва да плащаш и за други неща, сякаш абонаментът не е достатъчен, като например по-бързи животни, по-добри оръжия и т.н.
• при пускането на всеки експанжън трябва да си купуваш и него. На това му се вика наглост и безмерна алчност. Сякаш 15 долара на месец са малко, та искат и още, и още, а за капак накрая получиш един среден пръст с пинг 300 мс.

Последният WoW убиец верно е такъв - Neverwinter D&D от Perfect World Entertaintment. Не плащаш за абонамент и за 30-40 лв. можеш така да си назобаш героя с екипировка, че после само да вървиш и да вършееш чудовища. Плащаш един път и стига толкова, няма абонаменти, пачовете и експанжъните са безплатни, а по-бързите животни са някъде към 20-25 лв., ако чак толкова стандартните са ти бавни (на мен не са ми). Лошото е, че също като WoW пускат експанжъни един път на високосна и докато излезе новият експанжън, ти си пробвал всички класове и раси и играта ти е писнала.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

При Корсата много добре са се справили и с дрифта.

Хаахахахахахахахахахахахахахаха, точно дрифтът в тая игра е причината да кажа, че е трагедия. От всичките налични със задно, само една успях да я накарам да задрифти с редовните дрифт практики да накараш една кола да поднесе, вкл. и с ръчна спирачка. Всичко останало със задно предаване минава през завоя като по релси. Ето да видиш единствената кола, способна на дрифт и при това много далече от реалността. В момента най-близко до реализма е CarX Drift Racing Online в Steam. Плюс това тия звуци на пилещите по асфалта гуми са много далеч от реалното - такива бяха звуците на пилещи по асфалта гуми в NFS 3 и 4. То и в CarX не са нещо особено, но поне са по-близо до реалния звук и не са толкова дразнещи.

Ето ти един истински дрифт, да видиш, че озвучаването на Корсата е пълна трагедия, наред с всичко останало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде по ред на номерата:

Всички останали летяха, вкл. и такива, за които пише, че искат минимум и5 и максимум и7, като например Dying Light.

Ще подкараш Dying Light на максимални настройки с 60 кадъра(това го беше писал по-горе) ама когато пръдне гущер с твоята конфигурация.

Искам да има "като отворя картата, да ми показва къде имам куестове за вземане/предаване и чудовища за биене", а не да обикалям всякакви уикипедии и да търся като идиот и в крайна сметка да не открия нищо. В това отношение (а и в други, де) Кабал 1 беше несравнима. Отваряш, гледаш къде ти е куестът и отиваш там. Нямаше autorun to target, но поне имаше ориентир къде по картата е безопасно за твоето ниво и какво трябва да пребиеш там.

В Wow имаш свързани куестове така че ако ги правиш както трябв,а никога няма да останеш и да се чудиш къде да ходиш. А ако се чудиш, като минеш отнякъде където не си ги изпълнил и ти светва на картата (малката). На голямата карта пише на всяка една зона за кой левъл е, че да не се набиеш на 5 лв в зона за 30.

Edit: от клипа става ясно само, че пингът към сървъра си е ивал майката и това е само още една от причините* да не искам да плащам за месечен абонамент. Толкова пари изкараха от тая игра, можеха да пуснат един европейски сървър, където европейците да играят.

Къде видя 300мс като пинга ми не мърда от 18/19 мс. Това до него е колко рам памет ми заемат аддоните. Заради единия от тях има и леко насичане като сменям зоната защото търси какво още не съм събрал като животни ,скинове на дрехи и прочие.

• като всяка друга игра е пей-ту-уин и трябва да плащаш и за други неща, сякаш абонаментът не е достатъчен, като например по-бързи животни, по-добри оръжия и т.н.

Това пък беше най-голямата глупост от вчера насам. Няма по-бързи животни, има скинове на животни,които не са задължителни. Още по-малко има по-добри оръжия с пари.

• при пускането на всеки експанжън трябва да си купуваш и него. На това му се вика наглост и безмерна алчност. Сякаш 15 долара на месец са малко, та искат и още, и още, а за капак накрая получиш един среден пръст с пинг 300 мс.

Да, и като пуснат експанжън,основната игра + всички експанджъни до момента става 15 долара.Значи ако почнеш сега за 15 долара получаваш 6-7 експанжъна и плащаш само последния на пълна цена. Ако пък си малко от малко в час с икономиката в играта няма нужда и да даваш 15 долара на месец а си плащаш абонамента с голд.

Последният WoW убиец верно е такъв - Neverwinter D&D от Perfect World Entertaintment. Не плащаш за абонамент и за 30-40 лв. можеш така да си назобаш героя с екипировка, че после само да вървиш и да вършееш чудовища. Плащаш един път и стига толкова, няма абонаменти, пачовете и експанжъните са безплатни, а по-бързите животни са някъде към 20-25 лв., ако чак толкова стандартните са ти бавни (на мен не са ми). Лошото е, че също като WoW пускат експанжъни един път на високосна и докато излезе новият експанжън, ти си пробвал всички класове и раси и играта ти е писнала.

Тук вече ме загуби. Neverwinter я играхме няколко човека,няколко месеца и тя е точно най-добрия пример и за pay to win и за насран end game. Бил ли си рейд бос в Neverwinter? Никакви механики,не иска никакво движение и мислене, седиш и мааш като идиот докато падне или танка се осере и вие паднете. Мерси за такъв убиец. А това с 30-40 лева може да важи за това да си щъкаш по картата,но не и за нещо сериозно. И колкото по нагоре отиваш толкова по крупни стават сумите и по-малък шанса да се ъпнеш с тея суми. В една от другите игри на същите Star Trek Online поне имаш шанс да събираш платената валута и без пари а NW в един момент е финиш с това.

Явно наистина нямаш понятие от WoW, така че май е по-добре да спрем с дискусията. Да дискутираш с мен на тема WoW е все едно да биеш ботове на easy в CS и да дискутираш с някой от горните лиги,колко е тъпа играта...Както казах,всеки има право на мнение, но като виждаш ,че не си в час с нещо, поне върни леко назад и си признай, че си се изцепил без нужните знания.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся ще ме караш да свалям Dying Light и да ти записвам клипче да видиш как върви на максимум именно с пръднята на гущер. Така ще разбереш колко сериозно си се минал с тази i5-ца, както го разбра и един приятел. Неговата конфигурация доскоро беше същата като моята, само дето има i5-4460P, а аз i3-4170. Вече не е същата, защото аз вече имам 16 Г РАМ, а той си остана с 8. Но и преди да си взема допълнителната РАМ, една и съща игра с едни и същи настройки, с една и съща ОС, която аз съм му инсталирал, с едни и същи модове, но при мен зарежда 2 пъти по-бързо (World of Tanks). Всичко ни е едно и също, защото аз му инсталирах и ОС, и играта и съответно сложих файла с моите настройки за играта, в т.ч. и моите модове, а от тогава до сега той не е барал да сменя нищо (само захранванията ни са различни). Като цъкна на "Battle", аз влизам още преди да почне обратното броене, а той влиза в битката чак, когато броенето стигне до 14-15 оставащи секунди. И той така като тебе викаше "i3-ката не струва, ще дам 500 лв. за i5-ца", а после к'во стана? "Ама как така при теб зарежда по-бързо, т'ва не е реално... Колко струваше i3-ката ти?".
И понеже сигурно ще се изцепиш, че и Танковете не мога да подкарам на максимум, но ако държиш и за тях ще ти запиша клипче как вървят с тази конфигурация. DL се сваля в момента, когато го инсталирам, ще ти запиша клипче да видиш настройките и броя на кадрите, ама после да не почнеш да пърдиш като гущер...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя малоумен Фрапс как ми лази по нервите... Като пусна да записва играта, пада на 30 кадъра. Имаше една програма, която записваше с колкото върви играта, но не помня как се казваше. Докато я намеря, ето ти да видиш настройки и как върви на открито (извън блока от туториала).

https://postimg.org/gallery/jlk1aaii/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя малоумен Фрапс как ми лази по нервите... Като пусна да записва играта, пада на 30 кадъра. Имаше една програма, която записваше с колкото върви играта, но не помня как се казваше. Докато я намеря, ето ти да видиш настройки и как върви на открито (извън блока от туториала).
https://postimg.org/gallery/jlk1aaii/
Shadowplay от драйвера на графичната ти карта ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, rado84 написа:

DL се сваля в момента, когато го инсталирам, ще ти запиша клипче да видиш настройките и броя на кадрите, ама после да не почнеш да пърдиш като гущер...

Чакам ... дори ти казах с какво да записваш за да не се оправдаваш с Фрапс...И тази картинка която си пуснал не знам от кое време на деня е или от коя версия на играта ,но при мен дори да намаля всичко на минимум пак се вижда доста по-надалече и по-ясно.

1yNO5jsbW5oxVTxFCtc7D2PTkdZWmfAofI3IBhj1

nPq5Xwow8LLRRFFEiVgmW6EJ8XPG7YJowJFlNof9

Ето за клипче какво може да направиш. Виж при мен как падат кадрите под 40 зад сградата. Това е на абсолютния максимум на настройките. И въпреки че съм с карта на АМД ,а играта върви много зле с ефектите на Нвидиа и карта на АМД, се съмнявам че ти с тези настройки ще имаш над 60 кадъра. Ако греша ще ти извиня публично

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се вижда, защото това е буря. Иначе по време на туториала времето си беше ясно и се виждаше целия град.

И ако говориш за нещото, вградено в GeForce XP, GFXP я деинсталирах, защото не спираше да "говори" с интернет и ми пречеше на геймплея в танковете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На старата ми i3 4170 в зависимост от мястото беше добре, но имаше и места с 40fps на максимални настройки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, rado84 написа:

Хаахахахахахахахахахахахахахаха, точно дрифтът в тая игра е причината да кажа, че е трагедия. От всичките налични със задно, само една успях да я накарам да задрифти с редовните дрифт практики да накараш една кола да поднесе, вкл. и с ръчна спирачка. Всичко останало със задно предаване минава през завоя като по релси.

Абсурдни неща пишеш, но ние с теб говорихме за тия неща преди година може би. Има си специални коли за дрифт. Не всички стават.  Дори си има групичка "drift", кяото може да избереш и да видиш кои автомобили са за дрифт. Макар че и други автомбили стават. Абсурдно е да твърдиш, че колите като по релси вървят. няма такова нещо за определени коли. Дори напротив - трябва да си назначиш поне 15-20% ESP,  та да не се завърти колата като подадеш повечко газ. Освен това е важно и с какъв ъгъл на волана караш. Аз преди карах някъде с 420 градуса, но след това като пробвах на 900 градуса се оказа, че не само дрифти яко, ами и те изпотява от кеф. С клавиатура също преди година ти показах, че се дрифти перфектно, но с включено ESP  между 15 и 30% в зависимост от колата. Естествено, тракшън контрола винаги е отключен. За добър дрифт гумите са с настройки да са студени при старта, а пистата да е прашна. Така плъзга много. Много варианти има при тоя дрифт и е абсурд да твърдиш, че колите не мърдат от пътя. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване