Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 31 минути, nikolela написа:

На старата ми i3 4170 в зависимост от мястото беше добре, но имаше и места с 40fps на максимални настройки.

Toчно за това говоря. И ти си с най-новата версия на играта а като гледам май ти е и купена. Те имаха още в началото един пач ,който отхвърли доста кадри. Но въпреки тов ане мисля че 1050Тi и i3 4170 могат да държат над 60 кадъра на максимални настройки. И твоята карта е хич да не е 2 пъти по-бърза от 1050Ti...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 8 часа, rado84 написа:

Ето ти един истински дрифт, да видиш, че озвучаването на Корсата е пълна трагедия, наред с всичко останало.

Това са специално подготвени коли, нямащи нищо общо със серийните. В реалността това Ауди е 4х4  в DTM  и всякакъв дрифт е немислим. Ето, днес гледам по Аутомотор едно старо предаване "Бърза обиколка" с Кристиан Менцел, където обикаля с Nissan 370Z Nismo. Не само даде слабо време за обиколка, ами и не може да го отлепи за дрифт, защото задните гуми 285, а мощността не толкова висока. За дрифт хората ползват коли +600 коня, макар че тия де нямат парички, ползват и +300 коня коли, специално подготвени. Обикновено това са Нисан SX200  или някое старичко  BMW със заварен диференциал.

преди 8 часа, rado84 написа:

В момента най-близко до реализма е CarX Drift Racing Online в Steam

Така като гледам третото лице, ми се доповръща. Извратена работа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Така като гледам третото лице, ми се доповръща. Извратена работа. 

Май има и други камери, но на мен ми е по-лесно с външната камера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, rado84 написа:

Май има и други камери, но на мен ми е по-лесно с външната камера.

Аз не видях от клипчетата. Дори когато играех GRID 1, винаги карах от кабината. Интересно. Искаш реализъм, а караш антиреалистично - трето лице с клавиатура :) Трябва го забранят това трето лице. Животът не е 3-то лице ;)

Все едно да гледаш жена си от трето лице как я чуукат, а да не го правиш от първо. Ей това е то трето лице дрифт. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Аз не видях от клипчетата. Дори когато играех GRID 1, винаги карах от кабината. Интересно. Искаш реализъм, а караш антиреалистично - трето лице с клавиатура :) Трябва го забранят това трето лице. Животът не е 3-то лице ;)

Все едно да гледаш жена си от трето лице как я чуукат, а да не го правиш от първо. Ей това е то трето лице дрифт. 

Това си е твое разбиране за камерите. Иначе бях прав, има и други, вкл. и твоята любима - от кабината.

https://postimg.org/gallery/1ec27g0xm/

Не във всяка игра мога да карам с вътрешната камера. В Level R a.k.a Project Torque a.k.a Heat Online играех само и единствено с вътрешната камера, но там ъгълът на виждане отвътре беше по-различен и беше по-лесно да си прецениш габаритите на колата, докато тук се вижда прекалено малко и затова външната камера е по-удобна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, rado84 написа:

Това си е твое разбиране за камерите. Иначе бях прав, има и други, вкл. и твоята любима - от кабината.

https://postimg.org/gallery/1ec27g0xm/

Не във всяка игра мога да карам с вътрешната камера. В Level R a.k.a Project Torque a.k.a Heat Online играех само и единствено с вътрешната камера, но там ъгълът на виждане отвътре беше по-различен и беше по-лесно да си прецениш габаритите на колата, докато тук се вижда прекалено малко и затова външната камера е по-удобна.

Е то и при GRID 1  нищо не се виждаше почти при дрифта, но това не ми пречеше да съм добър без всякакви асистиращи системи. Вярно, има и по-добри, дето карат с тракшън контрол, но това не е за мен, особено ако играя с клавиатура. Всичко е до заучаване на нещата, включително и тракшъна, но аз съм реалист и не мисля, че трябва да се кара така, дори резултатите да са по-добри.  По-добри е относително, щото ако сме на 7 обиколки, аз ще направя 7, а ти 5 и половина с тракшън контрола и ще те бия онлайн, защото и състезанието приключва 30 секунди след като финишира първия ;). Иначе за рекорди и фукане става, но за реална игра онлайн рядко. Макар че там си имахме колегиалността и който е първи, спира преди финалната линия и изчаква другите.  Но пък ако е за спорта, късам ти шортите одма с Понтиака, дето никой не караше, а само аз без тракшън, ESP и ABS. 

Тая игра де си дал не съм пробвал, гледам и искат 9 евро в ранен достъп. Ама трябва да изгледам дали си заслужава, защото ако е някаква калпава графика...забрави. Просто не съм я разглеждал какво представлява. 

Иначе вчера имаше ъпдейт 1.2 на PCars 2 и там са оправили някои неща на пръв поглед - светлините, дето не работеха на някои автомобили с фарове, вече работят. FFB  и вибрация са на някакво ново ниво и засега не забелязах големи проблеми. Казват, че и нещо онлайн оправили, ама до там не съм стигнал още.   Мисля тая игрица ще се играе още дълго...поне докато излезе тройката, ама да не казвам голяма дума, че сега ме зариби Automobilista отново с едно DLC, дето има Костенурки, Uno  и други бразилски автомобили от осемдесетте. Някак си при Automobilista  са направили идеално нещата, макар че това си е енджина на rFactor 2, който за мен си е някакво недоразумение, що се отнася до автомобилите. А и пистите хич ги няма.  Automobilista  в сравнение с Корсата ми се струва по-добра като управление с волан, макар че графиката куца с тоя DX9. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Тая игра де си дал не съм пробвал, гледам и искат 9 евро в ранен достъп. Ама трябва да изгледам дали си заслужава, защото ако е някаква калпава графика...забрави. Просто не съм я разглеждал какво представлява. 

Ако говориш за играта, на която с Чарджъра правя 7000 точки - графиката е яка, физиката също - изобщо не си личи, че е правена на Юнити (повечето Юнити игри са големи боклуци и им личи отдалеч). Аз си я купих (беше 8 евро тогава), за да мога да играя мулти с един приятел, защото и двамата обичаме дрифта и като се ядосаме на World of Retards, поне аз предпочитам да подрифтя, за да ми мине ядът. Дали има тракшън контрол не съм проверявал. Само си смених копчетата, защото интервал за ръчна спирачка е абсурдно, и почнах да играя. Обаче със сигурност при CarX физиката е доста по-реалистична, защото трябва да помпаш газта, за да дрифтиш, а не просто да даваш газ до дупка, както е в Асето Корса. Отделно, че имаш и много повече опции за тунинг и фина настройка от Корсата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, rado84 написа:

Ако говориш за играта, на която с Чарджъра правя 7000 точки - графиката е яка, физиката също - изобщо не си личи, че е правена на Юнити (повечето Юнити игри са големи боклуци и им личи отдалеч). Аз си я купих (беше 8 евро тогава), за да мога да играя мулти с един приятел, защото и двамата обичаме дрифта и като се ядосаме на World of Retards, поне аз предпочитам да подрифтя, за да ми мине ядът. Дали има тракшън контрол не съм проверявал. Само си смених копчетата, защото интервал за ръчна спирачка е абсурдно, и почнах да играя. Обаче със сигурност при CarX физиката е доста по-реалистична, защото трябва да помпаш газта, за да дрифтиш, а не просто да даваш газ до дупка, както е в Асето Корса. Отделно, че имаш и много повече опции за тунинг и фина настройка от Корсата.

Дали ще има офлайн тая игра? 

При Корсата всяка кола е различно. Аз казах, че много зависи от състоянието на пистата, околната температура, температурата на гумите и всичко се променя постоянно, като примерно след 3-4 обиколки гумите почват да не държат. Но това си зависи и как си пуснал настройките за игра - дали си отметнал износване на гумите, дали да са загрети, дали пистата да е прашна, да се подобрява или просто за бърза обиколка с максимално сцепление...То си има информация какво е сцеплението на пистата и ако е прашна да кажем сцеплението е 80% ( не се сещам за точните стойности), а като е идеална за бърза обиколка, сцеплението е 99%. Тогава трудно се дрифти. Аз предпочитам прашна писта със студени гуми. Опции много има, включително гумите ти да са загрети, да не се износват, трасето да не се променя и тем подобни. Ти май си попаднал на някаква комбинация и си правиш заключения за играта. освен тоева за дрифта винаги може да направиш настройки, примерно да променяш налягането в гумите или да се пуснеш при температура на въздуха 10 градуса, а не 30 градуса примерно, за да не ти загряват много гумите или там както прецениш, че ще е добре за дрифта.  

Абе опции много има и играта е чук при дрифта. На писта за обиколки също става, но там леко ме дразни не толкова добре настроеното FFB  на волана или по-точно аз както съм го настроил, щото си има настройки, но не винаги работят толкова коректно. Примерно аз във волана имам доста удари от неравностите да кажем и дори при 100% филтрация на пиковете, не се променят много нещата и дразни. Ама ако се абстрахирам от това, става. 

При Automobilista FFB и вибрация почти перфектно, но там мъртвата зона в средата не мога да премахна. Свиква се обаче, още повече, че останалото кърти. При PCars  2 същата работа - FFB  добре, настройки за вибрация много, всичко се променя в движение с 4 назначени клавиша...абе става. Поне за повечето автомобили, щото има автомобили, дето дразнят с управлението си. 

Аз съм доволен от симулаторите, ама няма ни един, дето всичко да е перфектно и като кажа - ей това искам да настроя, да го настроя! Може би единствено RaceRoom Racing Experience  е добре в тая насока, но там пък други недостатъци с графиката и малкото, на всичко отгоре стандартизирани настройки на автомобилите. Ей това дразни там. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Дали ще има офлайн тая игра?

Има, има. Честно казано това си е офлайн игра с мултиплеър и не знам защо са я кръстили "Онлайн", когато не е точно така. Играеш в сингъл офлайн, за да събираш пари и опит да си отключиш по-добрите коли, а мултито е, ако ти се играе с други хора. Макар че аз лично съм на мнение, че нещата се отключват по-бързо, ако дрифтиш половин час на някоя писта в мултиплеър. Най-добрите (за мен) коли са Мазда МХ5, БМВ М3, Додж Чарджър, Мазда РХ7 и последните два мъсъла от клас 5. Наскоро добавиха и една Лада, която точно като своя събрат в реалния живот е абсолютна кошница.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, rado84 написа:

Има, има. Честно казано това си е офлайн игра с мултиплеър и не знам защо са я кръстили "Онлайн", когато не е точно така. Играеш в сингъл офлайн, за да събираш пари и опит да си отключиш по-добрите коли, а мултито е, ако ти се играе с други хора. Макар че аз лично съм на мнение, че нещата се отключват по-бързо, ако дрифтиш половин час на някоя писта в мултиплеър. Най-добрите (за мен) коли са Мазда МХ5, БМВ М3, Додж Чарджър, Мазда РХ7 и последните два мъсъла от клас 5. Наскоро добавиха и една Лада, която точно като своя събрат в реалния живот е абсолютна кошница.

Значи може да я пробвам.

Обаче аз сега се хванах да играя DOOM  най-сетне, след като си я купих, но си изпочупих ръце и зъби. Егати тъпата игра. 30 часа и навъртях, някъде 10-11 ниво съм, ама просто е много нервна игра, дори да я играя на ниска трудност. По принцип я почнах една трудност нагоре, но като се появиха ония изчадия, дето трябва да ги утрепиш и постоянно те трепят, се изнервих. Подобна глупост дето разваля играта има и в Shadow Warrior 2, сякаш един уй ги е правил и двете игри. Е хубаво, един път да ме изнерви, ама то продължава. Играя час за да утрепя някакво изчадие, успявам най-накрая и веднага след това ми се появяват две като него, още по-силни :) Вече не изтраях и излязох от играта. Абсолютна тъпотия е тая DOOM. Дава ти карта, ама после не може да се върнеш по картата ако си пропуснал нещо. Не знаеш накъде отиваш с телепорта, може направо да свършиш нивото без да разбереш. Но както казах, най ме дразни, че мине не мине време и ме пуска да се бия с някакво изчадие, дето здравето му едва едва пада, дори на ниска трудност и с най-добри оръжия, ъпгрейдвани до дупка.  Тая игра няма и никакво упътване как се играе и за какво да се внимава. Някакви отнесени описания от Илиада и Шекспир. Не ми казва кои са слабите места на чудовищата, иска да утрепя някакви измислени имена, а аз не знам и едно как се казва :) Абсолютно глупост са направили тия. Малко късно почнах да я играя тая игра, ама така, като държи цена. 

Иначе не знам защо АМД феновете се прехласват по вървежа и, след като и с GTX970  ни за момент не падна под 60  fps.  Обаче продължавам да я играя утре. ПОне 3 пъти вече гледах клипчета как се минава нещо си, дето ме е запънало и успях да го мина, но за мен това е доста зле направена игра с много лош геймплей. Shadow Warrior 2  е поне две класи над нея. Дори нямам желание да повторя DOOm  на по-висока трудност, а такова винаги съм имал при подобни игри, дори на същата компания - примерно RAGE, която веднага след като превъртях на по-ниска трудност я превъртях и на максималната, дето бе налична тогава ( после пуснаха и кошмар). Shadow Warrior 2  същата работа. Прави ти кеф да я играеш, щото винаги имаш достъп до всичко, което си минал и реално играта е безкрайна...поне докато искаш да я играеш като DOOM. И нея веднага след като превъртях, почнах на максимална трудност. Ама и там има един епизод по средата, дето трябва да се биеш с едноп изчадие, дето не умира. Обръщам на минимнална трудност да го мина и продължавам на максимална. Иначе просто става като DOOM - изнервя те и ако човек няма нерви и време, зарязва играта. И това на минимална трудност при DOOM. Понякога ми се приисква да скъсам вратовете на някои разработчици вместо на изчадията от ада. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За последния Doom ли говориш? Нещо името същото а пък нещата дето разправяш не са точно така. Нито за трудността,нито за връщането на нивата или вървежа. Да не играеш някоя друга игра. Аз я играя на едно ниво под най-трудното и никъде не съм срещал битка ,която да не може да се мине. Или пък гадина дето да не мре. Вече съм почти накрая и оръжията са ми почти ъпгрейднати,но ги изкъртвам. Просто трябва да си спомниш как се играеха шутърите едно време, само реакция и никакво мислене и крафтинг и вдигане на левъли...

Там където ти върви с 60 кадъра, най-вероятно на тези с АМД им върви със 160 :tongue2:

И можеш да се върнеш от всяка една карта почти до началото на играта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, BG-Team-DRIFT написа:

след като и с GTX970  ни за момент не падна под 60  fps

Ми тя иска GTX 770 за максимални настройки, така че няма нищо учудващо, че върви така с 970.

Аз не се бях сетил да си пробвам конфигурацията с тая игра, ама сега като спомена "Doom", ще взема да я сваля. И въобще няма да си тровя нервите като теб, а ще си смъкна трейнър и ще играя като бял човек. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

За последния Doom ли говориш? Нещо името същото а пък нещата дето разправяш не са точно така. Нито за трудността,нито за връщането на нивата или вървежа. Да не играеш някоя друга игра. Аз я играя на едно ниво под най-трудното и никъде не съм срещал битка ,която да не може да се мине. Или пък гадина дето да не мре. Вече съм почти накрая и оръжията са ми почти ъпгрейднати,но ги изкъртвам. Просто трябва да си спомниш как се играеха шутърите едно време, само реакция и никакво мислене и крафтинг и вдигане на левъли...

Там където ти върви с 60 кадъра, най-вероятно на тези с АМД им върви със 160 :tongue2:

И можеш да се върнеш от всяка една карта почти до началото на играта.

Да, превъртях го преди 2 часа на втората трудност над минималната. Сега го почнах на третата. Обаче тия дето не мрат ги минавам на минимална трудност, а и доста често се съветвах с You Tube.  

А за 60-те кадъра какъв е смисъла да върви със 160 при тая игра? Разбирам да е някой рейсър като RRRE,  че да искам 500  fps, а не 160. Ама това един тъп шутър. Прочетох нещо от сорта - движете се постоянно, иначе сте мъртъв. Нещо това не ми допада, макар че няма проблем, досатъчно съм добър при подобни игри, дето искат постоянно да променяш нещо и да прилагаш трикове. Само че трябва заучаване на геймплея. В смисъл, че всяка гадина се трепи с 1-2 оръжия и трябва да знаеш коя с какво се трепи, за да не останеш без патрони. Освен това си има някакви задачи, дето трябва да се изпълняват, за да напредваш с ъпгрейдите и това трябва да се знае. Прав си, не е толкова трудно. Все пак днес всеки ползва Google  и You Tube. Навремето аз се въртях 2 месеца на едно ниво на Far Cry 1,  дето трябваше да сваля един въртолет още в началото на играта. Сега няма шанс да се въртя 2 месеца на едно ниво и ползвам You Tube  за информация. Още 2 месеца при тоя Far Cry  се опитвах да мина още едно ниво някъде по средата, дето след като го завършиш те хвърлят от въртолета. Ама тогава нямах дори интернет в интерес на истината. Имах само един колега, дето играеше тая игра и се информирах кое как.  Обаче днес да се въртя 2 месеца на един чекпойнт...забрави. По-скоро ще си налея една чашка, някакво мезе и ще изгледам някоя серия от някой сериал. 

DOOM  би била добра игра, ако нямаше Shadow Warrior 2  и куп други шутъри, близки или не толкова близки до нея. Но Shadow Warrior 2  е най-близка като идея, но е направена в пъти по-добре.  Там просто е удоволствие да играеш. DOOM  е някаква мъка да минеш лабиринт с 3D карта. Не ми харесва, макар че и навъртях 40 часа вече и я почнах за втори път на по-висока трудност. Shadow Warrior 2  я превъртях за 26 часа, DOOM  за 36.  Обаче кефа при първата е много по-голям и я ползвам за разтоварване. DOOM  не знам за какво я ползвам - да докажа като при симулаторите, че не съм толкова зле. Ей това е то DOOM - пълна недомислица. Играл съм и играя много игри, но тая е голяма тъпотия, макар че допреди 10 минути я играх. Аз за разлика от други, никога не връщам игрите като съм ги купил и гледам да намеря нещо добро в тях. Щото отдавна ми е ясно, че първите впечатления са грешни по простата причина, че всяка нова игра има и нещо ново, дето не знам и с което не съм свикнал още. Но DOOM  ме дразни с това, че връщане назад няма. Поне при по-късните нива. И тия 3-ма босове ме изнервиха, макар че последния го минах от втория път. Другите пак ги минах, ама като се появят двама наведнъж и...Макар че честно казано, като са двама, нямат защита и по принцип може да е по-лесно. Но DOOM  е на последно място в класацията ми сравнена с подобни и не толкова подобни игри. може би нещо такова е класацията ми за игри с пушкала:

- Fallout 4;

- STALKER  модовете;

- Dying Light;

- Dead Island последните версии;

- Shadow Warrior 2;

- Shadow Warrior 1;

- RAGE;

- Far Cry 3;

- Far Cry 2;

- Metro...

...и така нататък.  Макар че подредбата не е толкова точно, защото и всичко зависи от моментното ми настроение. Но долу горе това са игрите, дето биха ме изкефили. DOOM  е след всички тях. 

преди 30 минути, rado84 написа:

Ми тя иска GTX 770 за максимални настройки, така че няма нищо учудващо, че върви така с 970.

Аз не се бях сетил да си пробвам конфигурацията с тая игра, ама сега като спомена "Doom", ще взема да я сваля. И въобще няма да си тровя нервите като теб, а ще си смъкна трейнър и ще играя като бял човек. ;)

Добре ще направиш. Аз ползвах 3 справки доакто играя, но по принцип не обичам да гледам клипове. Правя го едва след като се въртя 1-2 часа на едно място, ако не се откажа от играта.  Примерно сега като почнах на по-висока трудност DOOM, на 4-то ниво има една заключена зона с преториански костюм. Въртях се преди 3-4 дена там поне 2 чса, но не открих как да вляза зад оградата. Сега пак почнах да се въртя и изневиделица видях проход. Обаче You Tube  не ползвах. Някак си не е интересно така. Ползвах You Tube  единствено да видя как се трепят босовете с много здраве, дето искат поне 100 точни попадения на минимална трудност и дето могат за има няма 10 техни попадения да ти унищожат играта.

Иначе за вървежа винаги съм се чудил - какво толкова се пънем, след като който иска вървеж за рекорди и точна стрелба, търси решение с минимална графика и добър процесор. Останалото е бошлав работа - как вървяло при АМД и НВИДИА.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Да, превъртях го преди 2 часа на втората трудност над минималната. Сега го почнах на третата. Обаче тия дето не мрат ги минавам на минимална трудност, а и доста често се съветвах с You Tube. 

Съвет от тубата търся колкото да придобия представа какво представлява играта. Да видя геймплея и  графиката. След това си казвам - не, тази игра не е за мене или пък ми харесва и я свалям и играя.

Иначе съветването е доказателство, че дори и в най простата пуцалка се изисква мислене и някаква стратегия за минаването на пред по картата или за убиването на някого. Поне си разбрал, че за всяка различна твар си има подходящо оръжие. С грешното оръжие се хабят патроните, макар че пак мрът.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друг недостатък тая игра. Сейфовете са на рядко, а понякога направо може да загубиш цял ден. Ей сега играя на онова ниво с лавата и сейфовете са толкова разредени, здравето малко, почти никакви аптечки и патрони и като те затворят и около теб лава или по невнимание ще ме убият или по невнимание ще падна в лавата. И като ме пусне пак да игря, ме връща в първи клас и отново трябва да трепя всички. Просто трябваше да има един сейф преди да почна да унищожавам гнездата на изчадията. Ама не. Връща ме назад, преигравам, преигравам, преигравам...Май вече един час преигравам след първия сейф. И последните два пъти просто паднах в лавата :) То колкото и нерви да има човек, може само ината да го накара да играе - като мен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е заяждане, ама ако управляваш героя с волана, няма да падаш в лавата. :wink12: Отвикнал си с клавиатурата и най вече от мишката. Аз не можах да играя  WWE 2K17, че трябва да имам ръце на пианист. То с много копчета се играе, добре, че поне мишката не участва, че ще е пълен ужас.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Има и друг недостатък тая игра. Сейфовете са на рядко, а понякога направо може да загубиш цял ден. Ей сега играя на онова ниво с лавата и сейфовете са толкова разредени, здравето малко, почти никакви аптечки и патрони и като те затворят и около теб лава или по невнимание ще ме убият или по невнимание ще падна в лавата. И като ме пусне пак да игря, ме връща в първи клас и отново трябва да трепя всички. Просто трябваше да има един сейф преди да почна да унищожавам гнездата на изчадията. Ама не. Връща ме назад, преигравам, преигравам, преигравам...Май вече един час преигравам след първия сейф. И последните два пъти просто паднах в лавата :) То колкото и нерви да има човек, може само ината да го накара да играе - като мен. 

Ти защо мислиш ѝ падна цената толкова? Защото просто не струва, като игра, с елементарния си геймплей и безкрайно опъване на нерви. А мултиплеъра и е...е просто няма такъв смях. Аз тази игра я заклеймих и оплюх още в бета версията. Вместо да направят един научно-фантастичен интелигентен шутър, те минаха по най-малкото съпротивление, създавайки поредната безразборна пуцалка, направена за пъпчиви фенчета на CS.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, nikolela написа:

Има и по зле направени игри. На пример поредицата на Serious Sam.

Да, тя е еталон на гейм-простотията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Ти защо мислиш ѝ падна цената толкова? Защото просто не струва, като игра, с елементарния си геймплей и безкрайно опъване на нерви. А мултиплеъра и е...е просто няма такъв смях. Аз тази игра я заклеймих и оплюх още в бета версията. Вместо да направят един научно-фантастичен интелигентен шутър, те минаха по най-малкото съпротивление, създавайки поредната безразборна пуцалка, направена за пъпчиви фенчета на CS.

Да, те цените падат или като излезе нова версия или като не върви играта. Обаче тая игра има 90% одобрение, което е много. Аз я купих за 19 лева. Чакам и Primal  да падне догодина, та да играя и нея, но това ще стане акто излезе следващата Far Cry. Far Cry  тръгнаха по друг път  с двойката и отначало пък аз недоволствах, ама то бе до момента, в който намерих руски език. Но пък след това Far Cry 4  вече бе тройка с по-добра картина, но с по-лош геймплей. Че тя играта свърши още докато не бях отворил всички територии, а на 50% от играта вече бях получил всички способности. DOOM  и тя залита нанякъде - преди всичко да се отвори, играта свършила, макар и по трудния начин. Аз затова си уважавам Fallout 4,  че играеш, играеш и все нещо ново. Все пак DOOM  навремето си бе еднопосочен шутър и вероятно доста хора са очаквали точно това. Представям си сега BF и CoD  да ги направят една огромна карта като Fallout  и да се разкарваш по нея. Какво ще кажете?

преди 1 час, Agentpat™ написа:

Там поне разтоварваш като включиш по-ниска трудност. При DOOM  не е така, щото постоянно трябва да внимаваш в 3D  пространството, а това те натоварва много. Отделно всичко лабиринт и трябва да търсиш начин да го минеш. Това пак товари. 

преди 8 часа, nikolela написа:

Не е заяждане, ама ако управляваш героя с волана, няма да падаш в лавата. :wink12: Отвикнал си с клавиатурата и най вече от мишката. Аз не можах да играя  WWE 2K17, че трябва да имам ръце на пианист. То с много копчета се играе, добре, че поне мишката не участва, че ще е пълен ужас.

То аз и с волана отвиквам постоянно, та ми трябват няколко обиколки за загрявка, преди истински да почна да карам.  И с шутърите така. Свикнал съм на игри като Shadow Warrior , но там се заучават няколко клавишни комбинации и се играе без прекъсване, щото отвикваш. И DOOM  така. Като и загрея става, но ей сега да седна да пусна играта...почват рестартите. То не че иначе не ме трепят, но с течение на времето разбирам някои особености на геймплея. Например има едини въртящи се изчадия, дето се местят в пространството. Докато разбера, че с тях идват ордите и докато не утрепя тия въртящите се няма край, мина известно време. Всъщност, чак днес го разбрах на едно ниво, дето сигурно 10 минути трепах ли трепах, а те край нямат. Постоянно изникват, щото не съм утрепал главния. После като го утрепах за минута, нямаше пък по кого да стрелям та да трупам точки ;) Ама ако не знаеш тия неща, повтаряш ли повтаряш...докато ти омръзне. 

Играл ли си Shadow Warrior 1 и 2, дето има доста клавишни комбинации? Мен така по-ме кефи, отколкото да се движа в пространството само и да стрелям. То същата работа и при Bioshock. Ей за това ме кефи и тая поредица. DOOM  пак нещо подобно, ама ги няма клавишните комбинации за разни трикове. Вместо това се дразня, че скрол бутона ми променя оръжията и все се каня да го направя да ми променя гранатите. А, да не забравя и Dying Light. Там също доста клавишни комбинации и това е добре. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Agentpat™ написа:

Последният е такъв. Много мразя невъзможни за минаване мисии, а SS: BFE е пълна с такива. Обаче SS 2 беше добра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rado84 написа:

Последният е такъв. Много мразя невъзможни за минаване мисии, а SS: BFE е пълна с такива. Обаче SS 2 беше добра.

И аз ги мразя подобни мисии, но повече мразя липсата на баланс в една игра, като тая DOOM, дето на 5 пъти трябва да се биеш с босове или както се казват. Абсолютно безсмислени участъци от играта. Това най-много да откаже някой, на който му е станала интересна играта. Поне да бяха сложили едно "прескочи" за тия, дето не им се занимава с простотии. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

И аз ги мразя подобни мисии, но повече мразя липсата на баланс в една игра, като тая DOOM, дето на 5 пъти трябва да се биеш с босове или както се казват. Абсолютно безсмислени участъци от играта. Това най-много да откаже някой, на който му е станала интересна играта. Поне да бяха сложили едно "прескочи" за тия, дето не им се занимава с простотии. 

Е аз зат'ва първо свалям кракната и ако мнооооого ми хареса, чак тогава я купувам. Ако не ми хареса, айде у кофата и не ме е яд за хвърлени на вятъра пари.

А Syndicate na EA някой играл ли го е? Преди много време се опитвах да го играя, но тогава не покривах всичко от минималните изисквания и се отказах, че много накъсваше.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено някой е играл Syndicate, но не и аз, че преди 1-2 месеца точно с тая игра станаха недоразуменията, щото аз си мислех за съвсем друга Syndicate  на Ubisoft. 

Иначе ето нещо за @Tommygun дето твърдеше, че при DOOM  може да се върнеш в началото. Може и да може, но лично аз не знам точно как, защото ми затваря пътищата откъдето съм минал:

2017-10-16-17-59-06.jpg

Аз съм в червеното, но видях, че съм пропуснал онова изпитание, заобградено със зелено. Опитах се да се върна, но ето докъде стигам:

2017-10-16-18-00-13.jpg

От тук няма минаване, защото пътя е блокиран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rado84 написа:

А Syndicate na EA някой играл ли го е? Преди много време се опитвах да го играя, но тогава не покривах всичко от минималните изисквания и се отказах, че много накъсваше.

За тази ли говориш?:

Превъртал съм я. Не лош шутър. Но не очаквай чудеса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване