Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 19 минути, Agentpat™ написа:

За тази ли говориш?:

Превъртал съм я. Не лош шутър. Но не очаквай чудеса.

Ми сигурно. Никога не съм гледал клипчета за нея, та не знам дали е същата. В Замунда я има, 2012-та е излязла.

Edit: тоя скапан DOOM как се подкарва, да го е*а? Цъкам на иконата, врътва кръгчето за половин секунда и дотам - играта не тръгва. Свалях ъпдейти, свалях фикснати кракове и пак не ще. С друга игра имах същия проблем и се оказа, че играта не била правена за Windows 7. Ама тоя DOOM от 2016-та да не е проектиран за 7-ца много ме съмнява...

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 8 минути, rado84 написа:

Ми сигурно. Никога не съм гледал клипчета за нея, та не знам дали е същата. В Замунда я има, 2012-та е излязла.

Някъде там. Спомням си, че тъкмо излезе и веднага я дръпнах. Тогава нямах нито една купена игра. Сега имам вече около 400 закупени игри.

Та тогава бях с GTX 570 и i7 950, 6 gb. RAM и май я врътнах на почти максимални детайли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

За тази ли говориш?:

Превъртал съм я. Не лош шутър. Но не очаквай чудеса.

Да, май това е според описанията, но и аз се обърках. Вярно, че е на EA. Аз си я купих отдавна, но нещо бъгове имаше и се отказах.  Пък предния път говориха за AC... 

Аз тръгнах да я играя, но ми се появяваха разни странни надписи като описания.

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BG-Team-DRIFT написа:

От тук няма минаване, защото пътя е блокиран.

И други места има от които не можеш да се върнеш на зад, защото падаш от много високо. Иначе последните нива са най трудни и изискват концентрация и пестене на всеки патрон.

Това ниво съм го мъчил няколко дни за да го мина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, nikolela написа:

И други места има от които не можеш да се върнеш на зад, защото падаш от много високо. Иначе последните нива са най трудни и изискват концентрация и пестене на всеки патрон.

Това ниво съм го мъчил няколко дни за да го мина.

И това на каква трудност го мъчи няколко дни? Щото аз една трудност над твоята в клипа, си го минах сравнително бързо. В смисъл, в рамките на един ден, не на няколко, но пък си играя повечко часове. Сега на третата поред трудност ( тая под кошмар), нещата са по-трудни и преигравам доста по-често битките, но пак си върви играта. Между другото, тая игра може да се играе и без пестене на патрони и каквото да било. Вземаш резачката, разрязваш някой и пълниш пълнителите като останеш без патрони. А и тая резачка работи безотказно спрямо големи твари, стига да има гориво. А като се и развият разни способности, смисъл от пестене на патрони и здраве дори, няма. Навъртях и 50 часа за 9 дена и по принцип е интересно в битките на по-висока трудност. Обаче трябва доста голямо съсредоточаване, не е като да се разкарваш по картата, да се криеш като не ти е на кеф и да стреляш от засада. Тук си само на фронта и никъде другаде. 90% от случаите нямаш никаква възможност за отстъпване поне зад някоя врата, а обикновено разни скрити ниши се оказват и гробът ти. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на каква трудност съм я играл. Би трябвало да е на висока трудност, че играта не е от най трудните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно, егати малоумната игра е това. Язък ѝ за визията и техническото изпълнение. А какъв гейм-шедьовър е можело да стане, ако бяха сменили концепцията на играта и от тип "Serious Sam", го бяха направили тип сървайвъл-хорър, със загадки, главоблъсканици и тук-таме някое босче, за разнообразие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Не знам на каква трудност съм я играл. Би трябвало да е на висока трудност, че играта не е от най трудните.

Щото на клипа си с "Рано ми е да мра още". Затова попитах каква е трудността и защо си се мъчил. Може би лабиринтите и загадките? И аз не едно ниво се въртях сумати време, дето се качваш на една кула и трябва накрая да стреляш по един асансьор. Е там наистина за малко да се откажа от играта, дори се бях отказал, но после реших да погледна в тубата как се минава и видях, че се стреля по четирите краища на асансьора, дето са в червено. Ама как ли не се мъчих...

преди 3 часа, Agentpat™ написа:

Честно, егати малоумната игра е това. Язък ѝ за визията и техническото изпълнение. А какъв гейм-шедьовър е можело да стане, ако бяха сменили концепцията на играта и от тип "Serious Sam", го бяха направили тип сървайвъл-хорър, със загадки, главоблъсканици и тук-таме някое босче, за разнообразие.

За мен е малоумна по други причини - гореописаните от мен. Няма я тая гъвкавост на играта, както и информация какво точно правиш и трябва да направиш. Изведнъж стигаш до изхода на играта без изобщо да си разбрал и връщане назад няма. Горе на снимките показах. Единствения ход е към следващото ниво. И ако не внимаваш какво правиш и ако преди всеки чекпойнт не пообиколиш още веднъж картата, може да пропуснеш някои неща. Но това обикновено е загуба на време. Много пъти съм се хващал да търся разни тайни ходове, щото виждам, че там има нещо, но в един момент се отказвам и се оказва, че трябва да мина още малко напред в играта. Обаче ако не се сетя за тия неща и стигна до последния чекпойнт, връщане назад няма. ей това ме дразни. Отделно тия безумни босове, дето утрепвам единия, после на два пъти изскачат още по двама,ама обикновено вече съм без патрони и здраве, хаха. 

Иначе си прав. Играта можеше да стане убиец, ако бе замислена не като SS. Примерно нещо от рода на Far Cry или дори Shadow Warrior 2, макар на теб да не ти харесват тоя тип игри. При Shadow Warrior 2  винаги имаш едно централно място, където може да отидеш във всеки момент, дори малко преди да те убият. Просто се телепортираш. На една карта може да се въртиш часове и винаги ще се появи някоя нова гадинка. Освен това може да се връщаш пак на местата, където си бил, за да трупаш опит. И в DOOM има нещо подобно, но не баш. Там просто преиграваш картите по същия начин. При Shadow Warrior 2  не е точно така. Освен това при SW2  има замесени и малко магии, тоест, сам си "готвиш" способностите в един казан, дето се намира на централното място, на което се връщаш всеки път и където дори има търговци. DOOM  са заобиколили тия благинки и си е баш тъп SS шутър за CS  момченца. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте се разглезили с тези новите шутъри тип ролева игра. Никой никога не е твърдял че doom е нещо различно от проста брутална пуцалка с перфектно изпипана техника. Както AotS е демо за DX12, така doom е демо за вулкан. Сами с тази разлика , че енджина на doom се ползва и от други игри. Като искате ролеви хорър шутър, пробвайте The evil whithin 2. Аз поне ще го направя при първа възможност...

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Tommygun написа:

The evil whithin 2

Това го опитах, но нещо не ме грабва. Все още се чудя да я мъча ли или да я пращам в коша, ама пък нямам какво друго да играя да му се не види. Освен това е игра от трето лице. :(

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nikolela написа:

Това го опитах, но нещо не ме грабва. Все още се чудя да я мъча ли или да я пращам в коша, ама пък нямам какво друго да играя да му се не види. Освен това е игра от трето лице. :(

Опитай я! Играта е много добра! Има крафтинг система, патроните са кът. Изобщо е направена, както старите олдскул хоръри. Вярно, че е от трето лице и тук определено са сбъркали, защото от 1-во лице страхът е още по-голям и озъртането е доста по често. Но пък тя първата част беше в 3-то лице и явно просто са искали да направят продължението така, че основната разлика, между двете, да бъде само историята и графиката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Tommygun написа:

Много сте се разглезили с тези новите шутъри тип ролева игра. Никой никога не е твърдял че doom е нещо различно от проста брутална пуцалка с перфектно изпипана техника. Както AotS е демо за DX12, така doom е демо за вулкан. Сами с тази разлика , че енджина на doom се ползва и от други игри. Като искате ролеви хорър шутър, пробвайте The evil whithin 2. Аз поне ще го направя при първа възможност...

Перфектно изпипана техника...не съм съгласен. Перфектно е изпипана в Shadow Warrior 2, но не и в DOOM. Днес и навъртях още 4-5 часа след работа и мнението ми все повече се затвърждава. Направих доста записи да видите, какви глупости има в тая игра и колко време се играят, но не ми се качват. Просто ми писна от тъпата игра, макар че съм инат и ще я изиграя докрай на третата трудност. По едно време преди малко вместо да се ядосвам, че един час се мъчех да мина едно изиптание и след това още един  час се мъчих да утрепя на 50 квадратни метра поне 5-6 тарана и то без патрони, почнах да се усмихвам и кефя. Ами така просто си заработвах изпитанията и оръжията ми се ъпгрейдваха ли ъпгрейдваха. Това нещо аха като някои модове на СТАЛКЕР да стане, дето трябва да се въртиш безцелно 2-3 седмици, за да напреднеш с оръжията и снаражението ( да минеш на следваща локация). Ъпгрейднах си и двуцевката и картечницата за нула време...пардон за час игра. Сега ако се заинатя със зверските убийства, за още 2-3 часа ще имам и трите си подобрения на способностите, които съм заложил. Изобщо...прогресът е в смъртта и това някак си вече не ме кара да се чувствам глупак. Напротив, чувствам се победител, че ме убиват, а аз повтарям ли повтарям, за да стана по-силен ;)

Иначе тоя шутър ако трябва да го сравня с рейсър, е като PCars. Там от около 200 часа игра, имам 150 часа настройки. И тук от 60 часа игра, 50 часа преигравам, хаха. 

преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Опитай я! Играта е много добра! Има крафтинг система, патроните са кът. Изобщо е направена, както старите олдскул хоръри. Вярно, че е от трето лице и тук определено са сбъркали, защото от 1-во лице страхът е още по-голям и озъртането е доста по често. Но пък тя първата част беше в 3-то лице и явно просто са искали да направят продължението така, че основната разлика, между двете, да бъде само историята и графиката.

3-то лице...айде стига бе! Тоя свят се изпедерасти! За мен третото лице е все едно да си гей! Трябва да забранят вече на тия гейчета да играят от трето лице.

Малко крайно изказване от моя страна, но това е все едно през 2017-та да се налагат електромобилите. Е това няма как да стане поне до 2050-та, когато циганите ще са разбрали, че е по-добре да не крадат, а да работят и учат. 

Ей сега ви пускам един стрийм, да видите кви кански мъки са с тоя DOOM. Толкова кански, че по едно време след час повторения вместо да натисна рестарт, натиснах преиграване на нивото. Е, преигравам го:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, скивайте, как се минава за под час и 42 мин. новия DOOM на ниво "кошмар":

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, стрийма ти сече...
Да бе пуснал поне мониторинга да видим как се справя картата ти. Колкото до SW2 , сравняваш ябълки с круши...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Кико, стрийма ти сече...
Да бе пуснал поне мониторинга да видим как се справя картата ти. Колкото до SW2 , сравняваш ябълки с круши...

Ами аз така и не дадох точния линк за стрийма, щото стрийма прекъсва като реша да дам линк :) За първи път ми се случва това. А що се отнася до сеченето, то и кабелната ми телевизия от 4-5 дена сече и си мисля, че някой се е навързал. То кабелната ми е свързана с нета, а и нета ми го няма нещо откак кабелната почна да накъсва.  Нета ми последните дни си е зле, но чакам нещата да се "стабилизират", та да се оплача. 

Иначе не мисля, че сравнявам ябълки с круши. По-скоро @Agentpat™ се опитва да те убеди, че е по-добре да имаме круши вместо ябълки. SW2  си е баш конкурента на DOOM. Няма друга ира толкова близо и до геймплей и до всичко. 

преди 1 час, Agentpat™ написа:

Айде, скивайте, как се минава за под час и 42 мин. новия DOOM на ниво "кошмар":

Те Fаllout  4  го минаха не за час и нещо, а за минути. Има си специалисти за всичко, мен не ме интересуват. Все пак аз играя и се мъча да се кефя. И аз мога да карам с почти 200 при ограничение 50. но не го правя. Те тия точно това правят. 

Иначе онова от стрийма ми писна накрая. Абсолютна идиотщина. Гледам картата и се въртя 15 минути, нищо няма!!! Това в края на стрийма. Извинявайте, ама това е анти игра, не игра, дето ще изкефи някой! И имайте предвид, че вече превъртях играта една трудност надолу. Просто исках да открия скритите неща, но не става! Само преди едно ниво същата работа, рекох да продължавам и да търся тайни проходи, но нивото свърши! Превъртам я тая игра и изобщо няма да се занимавам с тъпотии! Няма проблем да я превъртя, но тия тайни глупости ме изнервят! 

Навремето имах двама съквартиранти с компютри, дето си бяха свързали машините в мрежа и играехме понякога. Тогава никой и не бе чувал за интернет. Тъкмо се бяха появили Пентиумите и бяха голяма работа спрямо разните му 386 и 486.  DOOM 2 си играехме, но имаше една игричка Hеretic,  която си купих преди година. Беше като DOOM 2,  но с магии и бе доста по-добра. DOOM 2  си имаше 7 нива ако не греша, но мъка голяма, като тая DOOM. Heretic си е баш игра за мрежа и бях открил таен проход. Съквартиранта ми го трепех ли трепех, въпреки че бе доста добър при тая игра. Това бе мисля 1995-6-та година. Все ме питаше как го убивам, а аз не му казвах. Вика ми - ти си намерил нещо, ама аз не признавам.  Хубаво е, когато човек открие начин, но пък не си заслужава при наличието на +100 игри да се мъчи с една. Навремето имахме само DOOM 2  и Heretic,  та винаги можехме да се мъчим. Днес не виждам смисъл. Може би смисълът е, че щом съм си казал нещо, ще го направя. 

@Tommygun извинявай, но като си гледам записания стрийм, никакво насичане няма.  И не това бе целта на стрийма - да ми кажеш дали има насичане или не, а съвсем друга - да покажа, че играта е изнервяща.  Шутъри много играя, макар че изглежда, сякаш само рейсъри пускам. Реално в моята статистика шутърите  като часове са равни на рейсърите. А то моите часове много повече от тия, дето се перчат  че играят добре CS  и други простотии. Аз все пак играя игри от да кажем 35 години, хаха. 

ПП: Ти направи ли ги?

А и още нещо. Аз твоите часове игра на DOOM  ги имам за 3 дена. Само днес навъртях 6-7 часа, тоест повече от половината твои изиграни часове в STEAM. Вече ако си играл и пиратска играта е друга работа. Това е изнервяща игра, повярвай ми, иначе изобщо нямаше да ти отговарям!

Виж, избягвам да играя шутъри онлайн но някога ще го направя. Така както се включих на няколко писти с колеги от тоя форум. Нещо много ме подценявате ми се струва и то заради годиниките. Що ли си мислите, че като сте на по 20-30-40 сте хванали дявола за рогата?

ПП2 : И като споменах писти, има ли някой тук да ми се похвали, че ме е бил онлайн? 

Хах, дори последния път се пуснах с един онлайн в Корсата на Спа, дето я мразя по принцип и пак го бих като време, а след това изчезна. Пък аз горкия за сефте карах онлайн на Спа с GT3  автомобил, пък тая писта се оказа любима на човека,  та и затова се съгласих на нея. Нищо, че това е отврат за мен. Май преди година бях писал или в тая тема или на друго място, че давам парички на тоя, де ме изпревари. Е, малко некоректно бе, щото за да ме изпревари трябваше и той парички да даде за игра, но това е положението. Първо даваш, после вземаш. Годинките учат на това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи за игрите става а когато си говорехме за здравната ми осигуровка не си съгласен, че като плащам тройно и имам право да изисквам повече...

Иначе не те знам колко часа имаш, но аз имам сигурно за последната седмица поне толкова работа по бюрото си и не съм отварял игра. Чак снощи го запалих вече с всичко накачено и сега се оказа , че не ми работи осветлението на дъното и лентите. Но днес няма да имам време да го чопля.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.10.2017 г. в 20:14, BG-Team-DRIFT написа:

...........

Леле, толкова бързо отново свикнах да карам с вътрешна камера, че сега като си пусна външната камера във WRC 2, почвам да се блъскам по стените. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Tommygun написа:

Значи за игрите става а когато си говорехме за здравната ми осигуровка не си съфласен, че като плащам тройно и имам право да изисквам повече...

Иначе не те знам колко часа имаш, но аз имам сигурно за последната седмица поне толкова работа по бюрото си и не съм отварял игра. Чак снощи го запалих вече с всичко накачено и сега се оказа , че не ми работи осветлението на дъното и лентите. Но днес няма да имам време да го чопля.

Всеки с проблемите си. Аз достатъчно се тровя и унищожавам по 8 часа на работа всеки ден, за да върша и друга работа след това. Да, върша, но максимум по час, два, но обикновено почивам, сядайки пред компютъра или гледайки телевизия. Просто моята работа е уморителна, шумна и отровна. Това оказва влияние на работоспособнмостта ми след работа. Затова и навремето ходех във фитнес залата ( а и съвсем доскоро ходех), за да мога физически да посрещам деня ;) Някои хора не разбират, как така цял ден на робата и после на фитнес или обратното - час и половина фитнес, а после 8 часа работа. Ами фитнеса или по-скоро не фитнеса, а по-силовите упражнения, подготвят мускулите за много, ама много по-големи натоварвания, особено ако работата ти е физическа и свързана с навеждане постоянно.  Та такива ми ти работи за моя живот и моите игри ;)

преди 1 час, rado84 написа:

Леле, толкова бързо отново свикнах да карам с вътрешна камера, че сега като си пусна външната камера във WRC 2, почвам да се блъскам по стените. :D

Пък аз почнах скоро WRC 7  с камера на капака и после не мога да се върна в кабината при тая игра ;)  Но проблемът на тая игра е в калпавия кокпит, дето се губи смисъла му, щото първо калпав, второ често не се виждат дори индикаторите за предавките и трето, няма и грам регулировка на мястото на седене. А аз така не мога, още повече, че при всеки автомобил е различна позицията на седене и не е удобно само с едно положение на камерата. Всъщност, има лошо, по-лошо и най-лошо положение на камерата. По принцип обичам да играя от кокпита, за да усетя истинската атмосфера, а не заради някакво криво разбрано предимство или мания, че видиш ли, щом е кола, трябва да се кара отвътре. Трябва, ама като играта не позволява, а има красива природа, по-добре камера на капака за кеф, че да гледам природата, слънцето и небето. Аз затова и обичам откритите автомобили - има добра гледка към залеза ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Но проблемът на тая игра е в калпавия кокпит, дето се губи смисъла му, щото първо калпав, второ често не се виждат дори индикаторите за предавките и трето, няма и грам регулировка на мястото на седене. А аз така не мога, още повече, че при всеки автомобил е различна позицията на седене и не е удобно само с едно положение на камерата. Всъщност, има лошо, по-лошо и най-лошо положение на камерата. По принцип обичам да играя от кокпита, за да усетя истинската атмосфера, а не заради някакво криво разбрано предимство или мания, че видиш ли, щом е кола, трябва да се кара отвътре. Трябва, ама като играта не позволява, а има красива природа, по-добре камера на капака за кеф, че да гледам природата, слънцето и небето. Аз затова и обичам откритите автомобили - има добра гледка към залеза ;)

То и във WRC 2 има някои коли, при които е ужас да се кара отвътре. Примерно Grande Punto S2000. Таблото е сложено толкова високо, че през повечето време изобщо не виждаш пътя, а на всичкото отгоре няма и опция да си нагласяш височината на седалката. Изкарах едно трасе с тоя италиански кенеф и повече няма да го погледна. От всичките коли, които съм отворил досега, най ме кефи Сузуки Суифт. Пътят се вижда идеално с вътрешната камера на тази маневрена въшка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.10.2017 г. в 21:27, Agentpat™ написа:

Играта е много зле оптимизирана, но май взе да ми харесва. Отдавна не съм играл игра в която да ме трепят толкова много. За сега издържам жив по 10  до 15 минутки игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, nikolela написа:

Играта е много зле оптимизирана, но май взе да ми харесва. Отдавна не съм играл игра в която да ме трепят толкова много. За сега издържам жив по 10  до 15 минутки игра.

Освен тая игра да иска поне 6 нишки, иначе не виждам причина да е толкова зле натоварването на GTX970. Дори видеопаметта не е пълна. Нека някой да каже как е натоварването с 8 нишков процесор или повече. Наистина странен вървеж. Добре, процесорът ти на моменти е на 70-80% и може да се приеме, че е на максимума, но понякога е на 50-60% на ядро и пак е зле натоварването на видеокартата, а 60-те  fps  са далече. Ако бе доста над 60 фпс да се прежали, ама така...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Освен тая игра да иска поне 6 нишки, иначе не виждам причина да е толкова зле натоварването на GTX970.

Не я знам колко нишки иска играта. Виждам 970-ката да се товари така с всички процесори и все толкова fps вади.

Това е най фрапиращият случай на който попаднах  да се товари процесор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2017 г. в 15:04, rado84 написа:

То и във WRC 2 има някои коли, при които е ужас да се кара отвътре. Примерно Grande Punto S2000. Таблото е сложено толкова високо, че през повечето време изобщо не виждаш пътя, а на всичкото отгоре няма и опция да си нагласяш височината на седалката. Изкарах едно трасе с тоя италиански кенеф и повече няма да го погледна. От всичките коли, които съм отворил досега, най ме кефи Сузуки Суифт. Пътят се вижда идеално с вътрешната камера на тази маневрена въшка.

Тия WRC  не ми ги хвали. Лично на мен старите ми харесваха повече от новите. Поне като управление с клавиатура. Не знам защо WRC  промотърите или както се казва, са избрали тия да им правят игра. Има поне 3-4 компании, ако не и повече, дето биха им направили много по-добре рали играта и хората биха били доволни. Направо е ужасно, че уважаван от мен шампионат, има толкова калпаво направени игри. 

Засега бих казал, че доста добри игри са Assetto Corsa, RRRE, PCars 2, Automobilista, DIRT 4, DIRT Rally, Sebastien Loeb Rally Evo ( ако изключа факта, че не мога да си настроя ръчната спирачка и изобщо нищо не мога да настроя с моя кирилизиран Windows), може би rFactor 2, ако изключим доста малкото и в повечето случаи калпаво направени като графика автомобили и писти, Wreckfest, F1_2017, Gas Guzlers/ektreme ( макар да не е симулатор, а игра за забавление като Wreckfest). Ами това са игрите, които според мен си заслужават. Има и по-стари, ама те си имат наследници и затова не ги споменавам. 

преди 18 минути, nikolela написа:

Не я знам колко нишки иска играта. Виждам 970-ката да се товари така с всички процесори и все толкова fps вади.

Това е най фрапиращият случай на който попаднах  да се товари процесор.

На тоя RAM  е на 2133 MHz,  което може би обяснява нещата, ако се върнем към PCars 1, където RAM  се оакза доста важна за пълното натоварване на GTX970. Но е странно, че DDR4  на 3 GHz  недостига. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тази игра няма да видиш видео карта да се товари над 80% при 1080р.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikolela написа:

На тази игра няма да видиш видео карта да се товари над 80%.

Е може би точно RAM  е причината. Може да се изпробва как е на по-ниска честота на RAM  ако ти се занимава, че аз не съм фен на тия игри от трето лице. Иначе е лесно да се каже - не е оптимизирана. Може и така да е и сигурно е така, но за всичко си има причина и в случая ми се струва, че точно RAM  паметта спъва по някаква причина. Може и да греша, но друго обяснение нямам, освен някакво подливане вода на NVIDIA,  но ме съмнява. Казваш, всички видеокарти на 80%, което може би говори, че точно RAM  спъва, защото повечето имаме RAM  около и под 3 GHz. А и е добре да се види как ще е RAM  в 4 канален режим, щото ми се струва, че нещата няма да са точно като на клиповете, които показа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване