Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 9 минути, rado84 написа:

Ако си беше напрайл труда да гледаш клипчето и да видиш описанието му, щеше да видиш, че съм написал, че съм изключил само и единствено "motion blur" (което се намира в допълнителните опции. Мразя "motion blur" и го изключвам във всички игри, дори и в най-леката и най-стара игра.

Съжалявам, в 5 часа сутринта бързах за работа и написах набързо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Остава и HBAO+  да включиш, че то товари доста. Бях забравил за слънчевите лъчи, но гледам си ги поставил на ултра:

Е, това съм го пропуснал. Нищо, де. Така или иначе ще правя ново видео, че с тоя странен звук се излагам, та ще го направя с HBAO Ultra.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, rado84 написа:

Е, това съм го пропуснал. Нищо, де. Така или иначе ще правя ново видео, че с тоя странен звук се излагам, та ще го направя с HBAO Ultra.

Ето едно клипче, дето съм правил преди с GTX750Ti, а процесора I7 6700K съм го дал на 2 ядра +HT  и съм го пуснал на 3.7 GHz ( това имитира i3 6100 без клок).  Видеокартата не е ограничена, защото така и така кадрите са малко, та да има някакво ограничение.  Но си прав, че i3-ката става за по-бавни видеокарти, когато вадиш и по-малко кадри, та процесора няма как да я ограничи.

Но в случая процесорът ми е достатъчно натоварен, за да може да извади 60  fps  без проблем. По-скоро би трябвало да стигне до 50 с по-бърза видеокарта като GTX970. Не се сещам дали правих такъв тест, но имам няколко подобни теста в канала си.  Всъщност като изгледах пак видеоклипа си виждам, че процесора на места направо хвръква и едва ли ще извади с GTX970  повече от 35 fps при някои натоварени сцени. А за бой изобщо не знам как ще реагира.

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, nikolela написа:

Томито, може и да е прав, че този Vulkan го има във всеки драйвер, защото на моя пише - Дата на създаване на файла 20.07. 2017г.

Има го във всеки от лятото на 2016, да. Може да го няма ако избира ръчно инсталиране и маха отметката да обнови Вулкана или да го сложи ако го няма все още.

преди 26 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Остава и HBAO+  да включиш, че то товари доста. Бях забравил за слънчевите лъчи, но гледам си ги поставил на ултра:

Фалаута има проблеми с физиката ако върви с над 60 кадъра по принцип, та какво тествате не знам. Дали държи 60 стабилно или как ?

Отделно де на клипа му пушката му гърми нереално бързо без патроните да намалят ;).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Julius Decimus написа:

Фалаута има проблеми с физиката ако върви с над 60 кадъра по принцип, та какво тествате не знам. Дали държи 60 стабилно или как ?

Отделно де на клипа му пушката му гърми нереално бързо без патроните да намалят ;).

Такива игри ги играя винаги с трейнър, затова патроните не свършват.
Тестваме игра, чиито минимални изисквания за процесор не покривам. И понеже преди време някой каза, че i3-ката не можела да подкара тежки игри на ултра настройки, сега показвам точно обратното. И Dying Light (първата част) я подкарах на максимум, но не ми се получиха нещата със записването на клип, защото като пусна шадоуплея, играта крашваше с критична грешка, така че си намерих друга игра, чиито минимални не покривам, поне що се отнася до процесор. Сега пускам видеото на Фолаут да се конвертира (станало е 15 гигабайта) и по-късно ще го постна тук, та който каза, че i3-ката не можела това и онова, да преосмисли казаното.

Те го те - с HBAO на Ултра, с правилно записан звук.
П.С. Само не разбрах защо тъпата Туба го конвертира в 360p, а не го остави с оригиналния размер...

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rado84 написа:

Е добре, както кажеш.

Тестваме игра, чиито минимални изисквания за процесор не покривам.

Добре, ама то това не може да се играе нормално с над 60 по принцип. Променя гравитацията, движението и всичко. Тествай ако искаш и ще видиш.

П.С. Само не разбрах защо тъпата Туба го конвертира в 360p, а не го остави с оригиналния размер...

Трябва се изчака 2-5 минути докато се появи опция за по-високо качество. Иначе нищо му няма, при мене си има 1080p на твоя клип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Julius Decimus написа:

Добре, ама то това не може да се играе нормално с над 60 по принцип. Променя гравитацията, движението и всичко. Тествай ако искаш и ще видиш.

Ще му спра верт. синхронизация (ВС) само за теста, макар че не виждам смисъл. На кого са му притрябвали над 60 кадъра? А и без ВС картината се накъсва, когато въртиш камерата. Едно време, а предполагам, че и сега, ВС беше доста товарещ фактор и затова, когато тествам игра, задължително пускам ВС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, rado84 написа:

Ще му спра верт. синхронизация (ВС) само за теста, макар че не виждам смисъл.

И да я махнеш пак ще върви с 60.

Ето къде се пипа за да се махне ограничението. Ако се махне при спиране на синхронизацията добре. Но май не става. 

Идеята е да пробваш как се променя физиката, пробвай после да Lockpick-неш някоя врата и гледай колко бързо се върти това, неможе го нацелиш. Или пък предметите като падат няма звук. Ей такива аномалии.

Spoiler

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Julius Decimus написа:

Ето къде се пипа за да се махне ограничението. Ако се махне при спиране на синхронизацията добре. Но май не става. 

Идеята е да пробваш как се променя физиката, пробвай после да Lockpick-неш някоя врата и гледай колко бързо се върти това, неможе го нацелиш. Или пък предметите като падат няма звук. Ей такива аномалии.

При мен всичко си е нормално след изключването на ограничението - и звук, и гравитация, и физика. Или са оправили проблема с някой ъпдейт, или проблемът е в твоя телевизор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Julius Decimus написа:

Има го във всеки от лятото на 2016, да. Може да го няма ако избира ръчно инсталиране и маха отметката да обнови Вулкана или да го сложи ако го няма все още.

Ами човека твърдеше, че i3 4170  бил супер. Също така твърди, че Fallout-а му вървял супер. Аз се опитах да обясня, че все пак i3 4170  ограничава може би на 30-35  fps. Не винаги, но го има момента. Показах му тестове с моя процесор, дето се опитвах да имитирам неклокнат i3 6100, Който е доста над неговия i3 4170. Аз нищо не тествал, тествал съм когато е трябвало, сега човека има мерак за тестове. Та затова. Казва, вървяла му на ултра с доста кадри. Аз пък му казах, че не е баш ултра, макар и да сгреших малко, щото сутринта просто бързах за работа. Все пак обясненията ми са правилни, че много от игрите нямат точно ultra,  а нещо като ultra минус. Като се разровиш из настройките се оказва, че всъщност има и ultra +,  а в случая дори с два плюса, щото има и текстурен пакет от 52 GB.  

Не, нищо не се опитваме да тестваме, аз съм тествал както казах, когато трябва. Сега просто обяснявам на човека и му помагам сам да стигне до истините. Нищо повече. Дори нямам и никакви цели с писането си. 

преди 37 минути, Julius Decimus написа:

Хм. При мен винаги е вървяла с +60  fps. Не знам, дали защото съм си я купил и се е ъпдейтвала, но нямам проблеми с никакви ограничения. Навремето с първите пиратски версии имаше, да. Но след това няма. ПОне не и оригиналните версии, а и предполагам пиратските са се коригирали. 

Ей сега пуснах минутка стрийм:

Ама така е с пиратките, дето не са ъпдейтнати. 

Леле, 93 левел съм и заебах целта си да стигна 100. Е, някога ще подновя играта, че преди 10 минути за втори път превъртях DOOM  на третата трудност. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от пиратките, просто енжина е така без да го пипаш. Остави какво ти показва ,ако не си го махнал на ръка той върви с 60 кадъра, иначе наистина прецаква механиката на играта.

А господина с тестовете се напомпи заради една моя реплика че с неговата конфигурация не може да подкара на максимални настройки DL с 60 кадъра. Около 2 страници по-назад е коментара ми. Само че ,не само не пусна клипче на DL ами се вижда че и Fallout 4 му смазва машинката на под 40 кадъра. Естествено че като пипне 2-3 неща и ще дигне кадрите ,но разговора беше за максимални настройки. Не ултра мултра и прочие , а максимални...Само че явно не е прочел точно какво съм му написал и се засегна, въпреки че му написах, че не се опитвам да му обиждам компютъра. Да не говорим ,че Fallout в основата си е същия енджин като на Skyrim, който пък е преработен Oblivion и отидохме 7-8-10 години назад...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, rado84 написа:

Тестваме игра, чиито минимални изисквания за процесор не покривам. И понеже преди време някой каза, че i3-ката не можела да подкара тежки игри на ултра настройки, сега показвам точно обратното. И Dying Light (първата част) я подкарах на максимум, но не ми се получиха нещата със записването на клип, защото като пусна шадоуплея, играта крашваше с критична грешка, така че си намерих друга игра, чиито минимални не покривам, поне що се отнася до процесор. Сега пускам видеото на Фолаут да се конвертира (станало е 15 гигабайта) и по-късно ще го постна тук, та който каза, че i3-ката не можела това и онова, да преосмисли казаното.

Те го те - с HBAO на Ултра, с правилно записан звук.

Ами то изискванията за за това, играта да хване + 35 fps. Вече препоръчителлните изисквания зса за +40-45  fps, а геймърските иззисквания са за +60  fps,  а доста често и за +200  fps. Изисквания всякакви и от всекиго. Лично моите са за +65 fps,  а те доста се различават от препоръчителните, които се дават. В смисъл, че са доста по-високи. 

Тубата и трябва време за конвертиране в по-високи резолюции. Иначе може да пробваш стрийм като мен и всичко става на момента.

преди 27 минути, Tommygun написа:

Не е от пиратките, просто енжина е така без да го пипаш. Остави какво ти показва ,ако не си го махнал на ръка той върви с 60 кадъра, иначе наистина прецаква механиката на играта

Доколкото се сещам, когато излезе играта, бе ограничена на 60  fps. Разбра се защо - механиката. Но след това аз си я купих и нямаше ограничение. Дори и сега показах, че няма такова. От друга страна, за да има гладка картина, трябват доста над 60  fps. Лично аз открай време играя с ограничение на 62  fps от RTSS и включена адаптивна ВС.  Идеята ми е да имам гладка ВС, а не някаква насечена заради самата природа на вертикалната синхронизация, когато кадрите гравитират около 60. 

Относно механиката или физиката не знам. Стори ми се, че твърде бавно удрям мутантите, но отдавна не съм играл и може да е от самото оръжие. 

И един може би рекорд от моя страна, не съм сигурен:

2017-10-21-17-32-15.jpg

DOOM  70 часа игра за две седмици, макар още да не са изтекли ;)

Сега се чудех, дали да я почна за трети път на кошмар или да се прехвърля на Shadow Warrior 2.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Tommygun написа:

Не е от пиратките, просто енжина е така без да го пипаш. Остави какво ти показва ,ако не си го махнал на ръка той върви с 60 кадъра, иначе наистина прецаква механиката на играта.

А господина с тестовете се напомпи заради една моя реплика че с неговата конфигурация не може да подкара на максимални настройки DL с 60 кадъра. Около 2 страници по-назад е коментара ми. Само че ,не само не пусна клипче на DL ами се вижда че и Fallout 4 му смазва машинката на под 40 кадъра. Естествено че като пипне 2-3 неща и ще дигне кадрите ,но разговора беше за максимални настройки. Не ултра мултра и прочие , а максимални...Само че явно не е прочел точно какво съм му написал и се засегна, въпреки че му написах, че не се опитвам да му обиждам компютъра. Да не говорим ,че Fallout в основата си е същия енджин като на Skyrim, който пък е преработен Oblivion и отидохме 7-8-10 години назад...

Клипче не пуснах, защото като написах няколко коментара по-назад, играта крашваше при пускането на записване от шадоуплея. В момента, в който натисна комбинацията запис излизаше "Dying Light stopped working" и дотам. Затова се наложи да намеря игра, която не крашва от шадоуплея.
И какво като пада под 40 кадъра Фолаут? Пада за малко и после пак се качва на 60. Щом не пада под 30, значи е ОК. А "максимални" и "ултра" е едно също, просто зависи от това как ги е кръстил разработчикът. В WOT и Armored Warfare няма понятие "ултра", има "максимум".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Доколкото се сещам, когато излезе играта, бе ограничена на 60  fps. Разбра се защо - механиката. Но след това аз си я купих и нямаше ограничение. Дори и сега показах, че няма такова. От друга страна, за да има гладка картина, трябват доста над 60  fps. Лично аз открай време играя с ограничение на 62  fps от RTSS и включена адаптивна ВС.  Идеята ми е да имам гладка ВС, а не някаква насечена заради самата природа на вертикалната синхронизация, когато кадрите гравитират около 60. 

Виж тоя.

Това е нещо дето и ти може пробваш, пробвай колко бързо ти пада бутилката с 60 кадъра и с повече:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, rado84 написа:

А "максимални" и "ултра" е едно също, просто зависи от това как ги е кръстил разработчикът. В WOT и Armored Warfare няма понятие "ултра", има "максимум".

Не си прав. Поне половината от новите игри имат  допълнителни опции и като натиснеш "ultra",  не ти се включват всички опции на максимум, а трябва да търсиш коя опция е изключена или едно ниво надолу. Вярно, има и игри, дето като си включиш "ultra" си е максимум, но повечето игри не са така!

преди 9 минути, Julius Decimus написа:

Виж тоя.

Това е нещо дето и ти може пробваш, пробвай колко бързо ти пада бутилката с 60 кадъра и с повече:

Аз за това не споря. Просто коментирах, че ограничението може да се махне и без чалъми. 

Давайте предложения какво да играя - DOOM  на кошмар  или Shadow Warrior 2  на кошмар, че не се знае кога пак ще се хвана да играя шутър при толкова много добри рейсъри. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Не си прав. Поне половината от новите игри имат  допълнителни опции и като натиснеш "ultra",  не ти се включват всички опции на максимум, а трябва да търсиш коя опция е изключена или едно ниво надолу.

Да, но последното видео, което постнах, е с всичко на "ултра", вкл. и Ambient Occlusion, който бях пропуснал при предишното клипче. А щом с процесор извън минималните изисквания върви с над 30 кадъра и до 60, значи е наред. Така или иначе човешкото око не може да засече разликата от 30 нагоре.

Томигън, май намерих версия на DL, която няма да крашва и ще се опитам пак да направя видео. Ако някой има сейв на DL с прогрес извън туториала, няма да му откажа, ако го сподели, защото нямам нерви пак да минавам скапания туториал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Давайте предложения какво да играя - DOOM  на кошмар  или Shadow Warrior 2  на кошмар, че не се знае кога пак ще се хвана да играя шутър при толкова много добри рейсъри. 

Вместо да се занимаваш с тия, си купи това и няма да излезеш до Коледа: http://store.steampowered.com/app/594570/Total_War_WARHAMMER_II/

Има 10 начина различни за преиграване, огромна карта и прочие.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Вместо да се занимаваш с тия, си купи това и няма да излезеш до Коледа: http://store.steampowered.com/app/594570/Total_War_WARHAMMER_II/

Има 10 начина различни за преиграване, огромна карта и прочие.

Стига се бъзика...по-скоро няма да я пусна до Коледа.  Минавам си пак на рейсърите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зная какво удоволствие намирате в новия DOOM, но аз днес цял следобед не мога да се откача от новия RE7. Много добра игра! Точно от тези, дето ги най-обичам. Има един единствен минус (за мен) и това е името - просто нищо общо с историята на RE. Трябвало е да ѝ сложат друго име, но както и да е. Това не е важно, а е важно това, че днес прекарах едни приятни 5 часа, изпълнени със страх, напрежение, пъзели и екшън, пред компютъра. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Стига се бъзика...по-скоро няма да я пусна до Коледа.  Минавам си пак на рейсърите.

Какво то...?

Някой ден ще се убедиш в правотата ми, ама някой ден. ;)

Играта е много по-мащабна от всяка от тия със сингъл плейр кампания по 8-9 часа, а често и по-малко.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Не зная какво удоволствие намирате в новия DOOM, но аз днес цял следобед не мога да се откача от новия RE7. Много добра игра! Точно от тези, дето ги най-обичам. Има един единствен минус (за мен) и това е името - просто нищо общо с историята на RE. Трябвало е да ѝ сложат друго име, но както и да е. Това не е важно, а е важно това, че днес прекарах едни приятни 5 часа, изпълнени със страх, напрежение, пъзели и екшън, пред компютъра. 

Тя играта не е баш нова. Превъртях я през Януари месец. Като я свършиш можеш да започнеш с The Evil Within 2. Днес посред бял ден изтръпвах от страх а и към края на играта имаш доста загадки.

За DOOM, кико две страници я плю а сега се чуди дали да я превърти за трети път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, nikolela написа:

Тя играта не е баш нова. Превъртях я през Януари месец. Като я свършиш можеш да започнеш с The Evil Within 2. Днес посред бял ден изтръпвах от страх а и към края на играта имаш доста загадки.

За DOOM, кико две страници я плю а сега се чуди дали да я превърти за трети път.

Исках да кажа, че е най-новия RE, иначе знам (естествено), че излезе в края януари месец, тази година. The Evil Within 2 съм я започнал и нея, но се чудя дали да я продължа или да изчакам да си я купя и чак тогава. Или първо да превъртя първата част, че нея я имам купена с всички DLC-та, и чак тогава. Въобще, големи геймърски дилеми. :D

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Agentpat™ написа:

Исках да кажа, че е най-новия RE, иначе знам (естествено), че излезе в края януари месец, тази година. The Evil Within 2 съя я започнал и нея, но се чудя дали да я продължа или да изчакам да си я купя и чак тогава. Или първо да превъртя първата част, че нея я имам купена с всички DLC-та, и чак тогава.

Не разбирам, защо му е на някой да я купи след като я има безплатна? Разбирам да има някакъв мултиплеър за да имаш достъп до него с купената игра.

Първата част и тя ли е като двойката?

АХА, като свърша тази минавам на първата част.:wink12:

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, nikolela написа:

Не разбирам, защо му е на някой да я купи след като я има безплатна? Разбирам да има някакъв мултиплеър за да имаш достъп до него с купената игра.

Първата част и тя ли е като двойката?

АХА, като свърша тази минавам на първата част.:wink12:

Подобна е. Ами, просто така процедирам от няколко години насам. Пък и когато е в Стийм, дадена игра, тя има разни глезотийки от които можеш да изкараш парички, с които да купиш или да ти "намалее" друга игра. Не с всички игри е възможно това, разбира се, но с по-новите може.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Tommygun, най-накрая успях да запиша Dying Light. В тая игра няма "ниско" и "високо", има само "включено" и "изключено". С изключение на "филмовите зърна" и "размазването при движение", всичко останало е "включено", а дистанцията за видимост е на максимум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване