Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 26 минути, rado84 написа:

@Tommygun, най-накрая успях да запиша Dying Light. В тая игра няма "ниско" и "високо", има само "включено" и "изключено". С изключение на "филмовите зърна" и "размазването при движение", всичко останало е "включено", а дистанцията за видимост е на максимум.

Не виждам в клипа настройките. Но дори и наистина да е така както казваш, не виждам какво толкова ти пречи на моята реплика. Това с пърдежа на гущера беше метафора,но останалото е вярно. И още повече като тестваш на максимални настройки,пускаш всичко, не какво ти харесва на теб и какво не. Може после да пробвам колко кадри струват тея 2 неща ,които си оставил.

Значи разбрахме се за WoW, разбрахме се и за DL ;)

За рейсърите можеш да се разбереш с чичо си Кико, той е специалиста там.

И само едно въпросче - това до температурата на графичната карта  е на колко оборота върти вентилатора а не колко е натоварена, нали? Ако е второто кажи да ти обясня някои неща за процесора ти.:D

Мeжду другото аз не съм с i5 както си написал преди няколко страници а с R5. Това е мнооооого далече от i3 и i5 без K.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре. 1. На иконата на десктопа се добавя в полето Цел " +com_allowconsole 1 " 2. Вътре в играт се

Публикувани изображения

преди 7 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Като се разровиш из настройките се оказва, че всъщност има и ultra +,  а в случая дори с два плюса, щото има и текстурен пакет от 52 GB.  

Това освен да заема повече VRAM прави ли друго ? RAM променя ли се ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Tommygun написа:

И само едно въпросче - това до температурата на графичната карта  е на колко оборота върти вентилатора а не колко е натоварена, нали?

Това би трябвало да е скоростта на вентилатора на процесора. Само че от настройките на афтърбърнъра не става ясно за кой вентилатор се отнася, особено когато имаш 6 вентилатора в компютъра...

Screenshot_001.jpg

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Agentpat™ написа:

Не зная какво удоволствие намирате в новия DOOM, но аз днес цял следобед не мога да се откача от новия RE7. Много добра игра! Точно от тези, дето ги най-обичам. Има един единствен минус (за мен) и това е името - просто нищо общо с историята на RE. Трябвало е да ѝ сложат друго име, но както и да е. Това не е важно, а е важно това, че днес прекарах едни приятни 5 часа, изпълнени със страх, напрежение, пъзели и екшън, пред компютъра. 

Не знам какво е това RE7, Но карай. Иначе общото между симулаторите и DOOM/ShadowWarrior  е това, че и при двата типа игри трябват бързи реакции. Това е общото, друго няма. Вярно, при онлайн шутърите като BF4  също има някаква връзка, но лично за мен DOOM  е по-голямата "симулация", щото има какво да се избира, за да се победи. Както и при симулатора - правиш настройки, после променяш спирачно разпределение и други неща, натискаш по различен начин спирачка и газ...та доста един симулатор се доближава до игра като DOOM. Там пък имаш няколко оръжия с 2 режима, имаш и някои "настройки" на героя преди да се впуснеш в битка, имаш и някаква мисъл, като например кога да позлваш резачката за да си осигуриш патрони, кога да позлваш BFG  за да си осигуриш предимство накрая и тем подобни неща. Все мисъл трябва. Почнах я на кошмар, но там определено трябва не само бърза реакция, но и късмет, защото като те нацелят, веднага 50% от здравето заминава, а ако намериш броня по пътя, ти качва само с 1% бронята. Здравето и то кът, та отначало доста трудно да се напредне. После мисля ще стане малко по-лесно, но в самото начало е трудно. Това като СТАЛКЕР, дето да напреднеш отначало супер трудно, но след това завърташ се малко, ъпгрейдваш това онова и минаваш на следваща локация след 1-2 седмици. 

Лично аз обаче не видях нищо добро в игрите BF  и CoD,  освен да се покефя леко на графиакта. Абсолютна тъпотия са и двете игри. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни чета тука за The Evil Within 2 и реших да взема да я сваля. В изискванията пише, че иска 16 Г РАМ, които ги имам, а тя през цялото време заковала на 4604 МБ и не вдига повече. Същото и с кадрите - точно 30 и не мърда ни нагоре, ни надолу. Кой идиот я е заключил на 30 кадъра... И изискванията са ги сбъркали - тая игра иска повече видеокарта, отколкото процесор: видеото на 66-70 градуса, процесорът не вдигна повече от 40. За капак малоумна игра със стаи без изход, с герой без оръжие и някаква многоглава мацка с фреза, която те преследва - страшен сценарий, просто... Направо е за шифт и делийт тая простотия...

@BG-Team-DRIFT, RE7 е Resident Evil 7. Една простотия, по която е правена цяла поредица филми и които, да не повярва човек, се оказаха 3000 пъти по-добри от игрите.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, rado84 написа:

@BG-Team-DRIFT, RE7 е Resident Evil 7. Една простотия, по която е правена цяла поредица филми и които, да не повярва човек, се оказаха 3000 пъти по-добри от игрите.

Да, като прочетох поста ти, зацепих. Но не обичам такива игри от десето лице. 

преди 1 час, Julius Decimus написа:

Това освен да заема повече VRAM прави ли друго ? RAM променя ли се ?

Ооо, не съм следил. Знам само, че кадрите ми падат дори до 40-45 в гората, а като махна текстурния пак, не сваля под 60 при същите настройки. Но лично за мен графиакта е доста по-постна без текстурния пак, макар че много хора се чудят де е разлиакта. Аз понеже имам играни толкова часове и си играх да трия текстурния пак, веднага след това го изтеглих и досега съм с него. Просто няма такава гадория като тая без пака. Добре. Лично мнение, но обичам и да ми е хубаво, щото тая игра е много бавна и доста често графиакта прави впечатление. Друго е примерно при DOOM, където каквато и графика да и сложиат, няма време да и се наслаждаваш. Та аз дори трудно виждам разните му усилватели дето висят някъде и чак като мина нивото ги виждам. Какво остава да следя и графиакта. Обаче при Fallout 4  не е така и там графиката голямо впечатление прави, защото и битките са разредени.  Това е моето мнение, не ангажирам никой с него. 

преди 4 часа, Julius Decimus написа:

Какво то...?

Някой ден ще се убедиш в правотата ми, ама някой ден. ;)

Играта е много по-мащабна от всяка от тия със сингъл плейр кампания по 8-9 часа, а често и по-малко.

Аз си имам игри дето играя. Трето лице никога няма да играя. Ако е от първо, пробвам всякакви и харесвам всякакви. Не съм претенциозен като много хора, макар че честно казано, никакъв кеф не ми прави да превъртам игри като BF  и COD. Не че не съм превъртал, но и там като при DOOM  има мисии с разни машини, дето много, ама много ме дразнят. Аз съм тръгнал да играя шутър с Калашник и не искам да ме хвърлят стрелец в разни самолети или пилот в хеликоптери.  Но пак казвам, не е проблем да играя и такива игри, стига да са от първо лице. От трето лице играя единствено някои версии на Tom Clancys  и по-точно ония, дето играеш от първо лице, а те пуска в трето само ако си зад стена и то в определени ситуации. Там да, играя ги, но цяла игра да играя от трето лице, дето гледам гърба си и нищо не виждам пред носа си...забрави. Все едно какъв геймплей, какви карти. Вещерата и тя добра като геймплей и графика, ама не играя заради третото лице. Иначе щях да я играя. 

А за да се убедиш в правотата на личното ми мнение си спомни, че аз играя всякакви симулатори - писти, ралита и дори аркадни като Wreckfest, DIRT Showdown и Gas Guzzlers ( което не е симулатор, ама го споменавам, защото е рейсър и се управлява с волан и педали).  Рейсъри от трето лице не играя и дори избягвам тия от капака. Същата работа като при шутърите. Всякакви играя, стига да са по джоба ми. За Маймунда нямам време. Навремето да, когато нямах купени игри. Сега нямам време дори да изиграя купените, какво остава за пиратските. Та мисълта ми е, че рядко подбирам игри. Само жанровете и лицето от което се играят. Друго не ме интересува и доста често моето мнение е на 180 градуса спрямо рецензиите на други, дето за 30 минути игра не им харесало нещо. Една игра играе ли се, винаги човек може да намери нещо хубаво в  нея и най-малкото да и свикне. Ама било безобразна пуцаница или бавна като народна песен...няма значение. Хубави неща има във всяка игра!

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Ето едно клипче, дето съм правил преди с GTX750Ti, а процесора I7 6700K съм го дал на 2 ядра +HT  и съм го пуснал на 3.7 GHz ( това имитира i3 6100 без клок).  Видеокартата не е ограничена, защото така и така кадрите са малко, та да има някакво ограничение.  Но си прав, че i3-ката става за по-бавни видеокарти, когато вадиш и по-малко кадри, та процесора няма как да я ограничи.

Но в случая процесорът ми е достатъчно натоварен, за да може да извади 60  fps  без проблем. По-скоро би трябвало да стигне до 50 с по-бърза видеокарта като GTX970. Не се сещам дали правих такъв тест, но имам няколко подобни теста в канала си.  Всъщност като изгледах пак видеоклипа си виждам, че процесора на места направо хвръква и едва ли ще извади с GTX970  повече от 35 fps при някои натоварени сцени. А за бой изобщо не знам как ще реагира.

След толкова години игра и правене на тестова, така и не разбра кога малкото кадри са от картата и кога от процесора. Отново си в грешка в твърдението ти за процесора. Това видео показва малко кадри заради картата. Всяка карта си има лимит, като на тази карта средните кадри са около 40 - 55 fps и е без значение с какъв процесор е. Тя все ще си стои под 60 стабилни fps.  Ето и един пример със съвсем достатъчен процесор.

Каквато и игра да хванеш, тази карта все ще стои под 60 fps.

Ето и пример от страната на различни процесори, като в игра най често се виждан едни 70fps.

i3 4170

Клокнат i3 6100 с отново преобладаващи 70fps.

Ако направиш видео с твоя процесор, ще видиш почти същите преобладаващи 70 fps, защото това е лимита на GTX970.

Можеш и да не си правиш труда да я пускаш. Има достатъчно видеа с твоя процесор и видео. Същите са си fps-то.

Като заключение ще кажа, че това е лимита на картата е е без значение процесора дали е i7 7700k или i3 4170, защото с GTX1050ti ще играе отново от 40 до 55fps.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай стига толкова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, rado84 написа:

От няколко дни чета тука за The Evil Within 2 и реших да взема да я сваля. В изискванията пише, че иска 16 Г РАМ, които ги имам, а тя през цялото време заковала на 4604 МБ и не вдига повече. Същото и с кадрите - точно 30 и не мърда ни нагоре, ни надолу. Кой идиот я е заключил на 30 кадъра... И изискванията са ги сбъркали - тая игра иска повече видеокарта, отколкото процесор: видеото на 66-70 градуса, процесорът не вдигна повече от 40. За капак малоумна игра със стаи без изход, с герой без оръжие и някаква многоглава мацка с фреза, която те преследва - страшен сценарий, просто... Направо е за шифт и делийт тая простотия...

Поразрови се из настройките - тези 30 фрейма спокойно се отключват на 60. В началото си без оръжие и просто трябва да бягаш. То се иска и мислене, а не само да натискаш спусъка, както при DOOM. Сценарият е много изпипан, историята - също!

А що се отнася до поредицате RE - извинявай, но филмите по RE, пасти да ядат пред игрите! Лично мнение.

Кико, RE7 е от първо лице. Любимото ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Но не обичам такива игри от десето лице.

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре.

1. На иконата на десктопа се добавя в полето Цел " +com_allowconsole 1 "

2. Вътре в играт се натиска Insert и в конзолата се пише " pl_FPS 1 " . Важно е да има интервал след 1 иначе не става.

На мен поне по ми допада така,доста по-добре се преценява движението. Сега ще пробвам и битките как са.

edit: Битките са кофти и по-точно стелт модуса. Както си се движиш в шумата. излизаш и насреща ти се облещи някое зомби.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Tommygun написа:

Специално за теб има опция в The Evil Within 2 да си пуснеш първо лице и функционира доста добре.

Добре, като изиграя Shadow Warrior,  след 2-3 години мога и да провбам, макар че честно да ти кажа, се съмнявам изобщо да пробвам каквото и да е. Та аз все още не съм пускал Far Cry Primal. Имат да почакат скапаните игри. 

преди 7 часа, Agentpat™ написа:

Кико, RE7 е от първо лице. Любимото ти.

Та аз още The Darkness II не съм изиграл и две нива. Ще почака и тая или по-скоро - директно в кошчето. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих частен сървър на WoW Legion! :D:D  Та който каза, че частни сървъри с Легион нямало, много се е объркал! И даже всеки акаунт може индивидуално да си избира рейтовете на опита и на дропа! Аз си избрах 1х на опита и 5х на всичко останало (където може, де) и сега свалям клиента. Така че ще опитам съвременния WoW без да плащам и стотинка на Близард, защото нямам навика да плащам за нещо, което дори не съм не пробвал и не знам дали ще ми хареса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Добре, като изиграя Shadow Warrior,  след 2-3 години мога и да провбам, макар че честно да ти кажа, се съмнявам изобщо да пробвам каквото и да е. Та аз все още не съм пускал Far Cry Primal. Имат да почакат скапаните игри. 

Та аз още The Darkness II не съм изиграл и две нива. Ще почака и тая или по-скоро - директно в кошчето. 

The Evil Within 2 в никакъв случай не може да се причисли към "скапаните игри"! The Darkness II е добра игра, но не може да се мери нито с The Evil Within 2, нито с RE7. Лично на мен The Darkness II ми хареса повече от Shadow Warrior. Ще ми се да врътна и първата част, но за съжаление я има само за PS3 и Xbox 360. 

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

The Evil Within 2 в никакъв случай не може да се причисли към "скапаните игри"!

От 9-то ниво играта става брутална от всякъде с уникална атмосфера и графика.  Поне три пъти си помислих, че тази игра не може да се превърти, но след час, два почивка отново се опитвам и минавам на пред. Сега съм на 12-то ниво и си признавам, че такава хубава игра не съм играл. Добре, че си правя редовни сейфове, че да преиграя играта отново от 9-то ниво, че е уникална. При всяка една игра с времето се ъпгрейдваш и ти става по-лесно, но тук изобщо не е така. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.10.2017 в 10:13, nikolela написа:

Като заключение ще кажа, че това е лимита на картата е е без значение процесора дали е i7 7700k или i3 4170, защото с GTX1050ti ще играе отново от 40 до 55fps.

на 22.10.2017 в 12:33, BG-Team-DRIFT написа:

Ай стига толкова.

Бе не че нещо, ама тестовете не е ли по-добре да поствате в темата на Томигън АМД/Нвидиа ? Така де.

преди 1 час, nikolela написа:

Сега съм на 12-то ниво и си признавам, че такава хубава игра не съм играл.

Такива, дето са на нива и не са отворена карта тип Фалаута няма как да са най-добри. :nono: :cool: Не сме 98-ма все пак.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Julius Decimus написа:

Такива, дето са на нива и не са отворена карта тип Фалаута няма как да са най-добри.

Голямата карта не е критерий за добра игра. RE7 се играе в две мазета и две къщи, но се потапяш в реална и достатъчно страшна атмосфера.

The Evil Within 2 има три паралелни светове, в които прескачаш  като основната карта е 200 на 200 метра а другите две не мога да преценя. Аз го пиша ниво, но се води  chapter. След chapter 9 напуснах трите свята и съм на четвърта карта, която ме вкарва в истински кошмар на места на които не би искал никой дори да разглежда като турист. Чудно, какви неща има в главите на хората а ако са копирали от реални места, то тогава хората са не животни а зверове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

U1qAHsJg4SeSUivPvX7NIqH_yYQOnHhLCW51ox5H

Eй така се правят много кадри. :D

А аз горкия със смотаното АМД се мъча с 45...

60jMvi7X-MMDDzSG-5wrzkvo3PG2Vh9FahD2jrbF

Не ми гледайте натоварването на картата, бях се спрял да чакам да напече и почна да играе пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Tommygun написа:

А аз горкия със смотаното АМД се мъча с 45

За това пък имаш хубава графика. Моят косач на стената много избледнял. :ohmy: И ти като мен си ги нашляпал така че да не се разбира, кое е нишка и кое е ядро.

Защо имаш само 2 ядра натоварени или е едно ядро с една нишка? Трябваше минимум 2 ядра и две нишки да са над 50% другите е нормално да се въртят на около 20 - 30 %.

Тези кадри при всички игри ли са малко? Виждам с твоя процесор,  хората нямат такива проблеми с игрите.

На закрито как си? Гледам  на закрито играта не ще процесор. Моя на моменти и охладителя спира да се върти.

Иначе се изкушавам да си разменим за постоянно дъно рам и процесор. Аз ще играя с тези малко кадри. Картите ще си ги запазим. :)

Освен да имаш някакъв проблем, който да разгадаваме, защото процесора си работи добре с тази игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравяш версията на играта. аз съм с една от първите, където АМД вървят супер насрано. Един два пача по-късно има осезаема разлика в кадрите.

http://www.pcgameshardware.de/Dying-Light-Spiel-22342/Specials/Technik-Test-Benchmarks-1149149/

Моята карта би качила хич да не е 18 кадъра...от 29 на 47 в техния тест.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей набеждава процесора. Виждам и в новата версия и в старата версия картата  R9 290x  да слиза на 40 fps.

Ако играта ти е купена, тя няма да тръгне преди да се ъпдейтне. Така пак минаваш на новата игра с приложени нови пачове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го набеждавам, просто това е игра от 2015 година а тогава Нвидиа още се ебаваше с пълна сила с хората с АМД. Стига да погледнем и Project Cars и всичко е ясно...

@nikolela ,имаш ли идея къде са сейфовете на тая игра, че досега 3 пъти я почвам отначало и нямам желание 4-ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.reddit.com/r/dyinglight/comments/2tzbb0/where_is_save_game_location/

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\somerandombunchofnumbers\239140\remote\out\save

Проверих на две места и все там се указва мястото на сейфовете. Аз нямам папка с този номер.

Даже има и клип, но пак повтарям, аз папка с този номер нямам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Julius Decimus написа:

Бе не че нещо, ама тестовете не е ли по-добре да поствате в темата на Томигън АМД/Нвидиа ? Така де.

Не че нещо, ама аз отворих тая тема точно за да не се спами темата NVIDIA/AMD,  че точно там почнаха спорове за какви ли не игри. Тая тема си е малко спам и кой каквото иска да пише за игри, включително за вървеж. Малко се дублира другата тема, но сметнах, че понякога се отпесквахме доста и почвахме да говорим за самите игри като игри, а не като за някакви тестови участъци. 

И понеже е за игри темата, сега мисля да изкажа мнението си DOOM v.s. Shadow Warrior 2. Втората просто е класа над първата. Доста по-раздвижена, с повече мисъл и доста по-голяма (вече). Преди година като я играх не бе толкова голяма и мисля я превъртях за 26 часа. Само че сега гледам много добавени мисии. И то доста големи. Примерно да убиеш 20 гада, като дори само единия се трепи трудно. Това нещо отнема доста време, но е приятно за игра. Е, аз се опитах да я почна на третата трудност от 4, но се отказах бързо, че отдавна не бях играл и за да и свикна, почнах я пак на втора трудност. Тя пък ми стана много лесна сега, но май няма как да я сменя така, че всичко да е истинско. Тоест, враговете ще са по-трудни, но пък постиженията доколкото чета, се постигат като за най-ниското започнато ниво на трудност. Затова мисля скоро да я почна пак на по-висока трудност. Някак си много голяма разликата между втора и трета трудност или поне така ми се стори. На втората не могат да ме убият, на третата трудно напредвах. Обаче това преди да и свикна на играта и да се сетя за чалъмите. Но определено като сравних геймплея, Shadow Warrior 2  е много по-добра от DOOM. Пак същите пуцаници на посока, но в целия хаос си има подредба и както казах, на трета трудност ми бе малко тежичко, да не говорим за последното ниво на трудност, дето на практика всичко почва отначало като те убият и напредъка е доста труден. Обаче напреднеш ли веднъж със страничните мисии, които са доста или играейки свободно на някоя карта, то нататък става лесно. Заради тия две игри последните 2-3 седмици рейсъри почти не играх, хаха. Shadow Warrior 2  имам чувството, че е нещо като DOTA 2 ама от първо лице. Не точно де, но като битки с мелета е нещо подобно. Лошо няма, DOTA 2  я играят милиони. 

преди 7 часа, Julius Decimus написа:

Такива, дето са на нива и не са отворена карта тип Фалаута няма как да са най-добри. :nono: :cool: Не сме 98-ма все пак.

И аз мисля нещо подобно. Shadow Warrior 2  на практика си е една карта, но се зарежда отделно колкото пъти си искаш. Все едно ползваш някакъв транспорт, което на практика си е и така, щото ползваш телепорта на една щерка на мафиот, дето е в главата ти. Реално карата е разделена на няколко квадранта, но всички мисии се въртят там и страничните могат да се повторят. В смисъл, може да се телепортираш на мястото и да трепиш пак каквото се появи, без да си обвързан с каквато и да е мисия. Просто трупаш опит. Като цяло ъпгрейдите на това и онова са толкова много, че и за 3 превъртания по главната линия и малко странични, няма как да отвориш всичко и да ъпгрейднеш всички оръжия и способности. Ама ако се завъртиш 50-60 часа, може и да имаш шанс с едно минаване да отвориш всичко. Не знам, не съм пробвал, но трябва яко трепане на демони и не само трепане, а и смислено ъпгрейдване на способностите.  Такова нещо в DOOM  няма. В DOOM  имаш възможност да преиграеш отново мисиите, но това не е като при Shadow Warrior 2,  където не преиграваш, а просто се пускаш по картите отново. Лично на мен втория вариант много по ми допада. 

преди 3 часа, Tommygun написа:

Не го набеждавам, просто това е игра от 2015 година а тогава Нвидиа още се ебаваше с пълна сила с хората с АМД. Стига да погледнем и Project Cars и всичко е ясно...

Аз мисля, че май и при двойката е така, макар че е 2017. 

преди 3 часа, Tommygun написа:

...,имаш ли идея къде са сейфовете на тая игра, че досега 3 пъти я почвам отначало и нямам желание 4-ти?

А при мен защо не почва отначало? По принцип се почваше отначало след големи ъпдейти и мисля съвсем скоро имаше доста голям от над GB,  ако не и 2. И понеже няма как да се кара със стари сейфове, то се почва отначало, а старите се доиграваха. Поне така бе преди година. в смисъл, че при новите сейфове не може да почнеш с новите неща, но си караш със старите.  Дори преди 2 или 3 седмици мислих да похваля тия от DL,  че пусакт пак голям ъпдейт  2 години след излизане на играта и пари не искат, ама се отказах. Хванал си лош период от развитието на играта. Сам се сещаш, че малко са игрите, дето ти дават безплатни ъпдейти години след излизането си. 

Всъщност, ето два скрийншота от DL, където ме информира, че ако продължа, ще е по новия формат. Няма как стар сейф да ползваш и всичко ще си тръгне по определен начин. 

2017-10-24-00-08-03.jpg

2017-10-24-00-08-33.jpg

преди 7 часа, nikolela написа:

Голямата карта не е критерий за добра игра.

Аз лоша игра с голяма карта не съм срещал. Обратното обаче е много вярно. 

@Tommygun, извинявай, но не разбрах къде е проблемът ти. Аз съм преинсталирал Win 10  преди 3-4 месеца и сам виждаш последния ми сейф. Сега го подкарах и си продължи от там, докъдето бях стигнал:

2017-10-24-00-15-54.jpg

2017-10-24-00-16-16.jpg

Как така все почваш отначало? Да не би да си забранил сейфовете от STEAM?ю

2017-10-24-00-18-07.jpg

Честно, не разбрах къде е проблема. Не си мисли, че се заяждам.  Но както виждаш, от 1.11.2016  не съм пускал играта.  Леле, доста време е минало...

Хм. Ти верно бе в Германия и там тая игра не се продава. Пиратска играеш. Е, видя какво ми изписва. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolela написа:

Даже има и клип, но пак повтарям, аз папка с този номер нямам.

Какво ли не прави пиратството и чийта, както и ограничението на словото в Германия... Направо вдигам ръце вече от тая Европа и в частност Германия. Те каталунците го разбраха, ама ние кога ли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Tommygun написа:

имаш ли идея къде са сейфовете на тая игра, че досега 3 пъти я почвам отначало и нямам желание 4-ти?

Намерих къде се намират сейфовете и ти направих видео, как се поставят новите сейфове. При пускане на играта ми се показа надписа като на кико, но не започваш нова игра. Просто те уведомява, че ще записва новите сейфове върху старите. Освен това косача ми не е толкова ибледнял и имам доста по-вече fps.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване