Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

Не знам за вас ама аз дърпам Wolfenstein 2, че тая игра я чакам от миналата година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 50 минути, The Negative One написа:

Не знам за вас ама аз дърпам Wolfenstein 2, че тая игра я чакам от миналата година.

А така адаш. Пръсни им мозъците там....тяхното.....

А иначе погледни Call of Juarez също, всички части са добри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ше им пръсна.Стига да я свали до 22.Че за 50 минути само 40тина процента.Идва и въпроса как ще върви, ама като гледам клипчетата с I5 4460/960 4GB им върви с по 70-80 кадъра.При мен само разликата, че съм с 950 и 2Гб.Като понамаля малко графиките се надявам да вържа 50-60.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък чакам да я намалят, за да си я купя. Не че има (вече) къде да я инсталирам, де. На компа ми има над 200 инсталирани игри. Буквално се цепи по шевовете. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За няколко часа игра, трябва да ми я продадът за безценница за да си я купя.Щом я има в маймундалника на аванта, директно я свалям.Иначе в стийм е 120 лева.Баш никога няма да дам тия пари за игра.Да не говориме, че й знам историята до някъде.Иначе я свалих.Сега се инсталира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Аз пък чакам да я намалят, за да си я купя. Не че има (вече) къде да я инсталирам, де. На компа ми има над 200 инсталирани игри. Буквално се цепи по шевовете. :D

То и аз имам долу горе толкова игри на компа, ама се прежалих 500 лева за 6 TB хард ;) Сега място бол не само за игри, а и за дълги видеоклипове от игри. Изобщо не трия. Ще почна да трия като се напълни, ама не знам кога ще е. 

преди 1 час, The Negative One написа:

За няколко часа игра, трябва да ми я продадът за безценница за да си я купя.Щом я има в маймундалника на аванта, директно я свалям.Иначе в стийм е 120 лева.Баш никога няма да дам тия пари за игра.Да не говориме, че й знам историята до някъде.Иначе я свалих.Сега се инсталира.

То тая поредица за няколко месеца пада под 20 лева. Не ми е зор на мен да играя, но бих си я купил за двайстина лева или малко отгоре, в зависимост кога ще реша да направя това. Определено напоследък играя по 1-2 игри няколко седмици, та не виждам как ще отделя точно сега пари за тая игра. По-скоро като ми се доиграе или ако видя наистина добра цена, ще я взема. Сега няма смисъл да се дават пари за игра, която няма да се играе. Аз съм си заплюл Far Cry Primal,  че идва следващата FC  и тая ще я намалят. Не съм я играл, но не ме бърка. Ще я изиграя щом трябва и 2 години след като се е появила. 

преди 3 часа, Julius Decimus написа:

А така адаш. Пръсни им мозъците там....тяхното.....

А иначе погледни Call of Juarez също, всички части са добри.

CoJ  ми хареса Gunslinger. Останалите ги почвах, ама нещо не ме грабнаха или не съм бил на кеф. Сещам се едната я почнах, ама нещо вертикалната синхронизация много гадна, прескачаха кадри, та се отказах да я играя, разочарован от вървежа. Иначе Gunslinger  е таман за мен игра, ама ме заклещиха на едно място и ми омръзна да ме бият, та и нея не играх кой знае колко много. 

ПП: Между другото, черен петък нещо не се ли чува?

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поджитках малко.Голям кеф си е

При тоя задник играта върви доста добре.Аз директно лепнах всичко на медиум и кадрите са около 40-45.Та толкова ли е голяма разликата между GTX950 2GB/GTX960 4GB?Всичко друго е същото.Иначе си е пуцалка.

преди 19 минути, BG-Team-DRIFT написа:

То тая поредица за няколко месеца пада под 20 лева.

Пада, главно защото се изиграва бързо.Кой купил, кой не.Когато новият Assassin's Creed излезна, в туич беше в топа на най-гледаните игри.Сега няма никой.Тия де могат я изиграят, тия де не могат - изгледат първите и играта затихне.Но специално Wolfenstein се появи измежду CoD/BF и почти ги настигна.Специално последните няколко Call Of Duty-та са абсолютен гювеч.На BF4 мулти-то ме радваше поне.Докато при Wolfenstein-а влизаш и директно ги стопяваш.Последните 3 игри от поредицата са уникално добри.

Дали си струва 120те лева за които е в стийм - не.И не, защото не е хубава.Просто не е дълга.Ако беше 120 дена нон-стоп геймплей, бих ги дал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The Negative One написа:

Поджитках малко.Голям кеф си е

При тоя задник играта върви доста добре.Аз директно лепнах всичко на медиум и кадрите са около 40-45.Та толкова ли е голяма разликата между GTX950 2GB/GTX960 4GB?Всичко друго е същото.Иначе си е пуцалка.

Пада, главно защото се изиграва бързо.Кой купил, кой не.Когато новият Assassin's Creed излезна, в туич беше в топа на най-гледаните игри.Сега няма никой.Тия де могат я изиграят, тия де не могат - изгледат първите и играта затихне.Но специално Wolfenstein се появи измежду CoD/BF и почти ги настигна.Специално последните няколко Call Of Duty-та са абсолютен гювеч.На BF4 мулти-то ме радваше поне.Докато при Wolfenstein-а влизаш и директно ги стопяваш.Последните 3 игри от поредицата са уникално добри.

Дали си струва 120те лева за които е в стийм - не.И не, защото не е хубава.Просто не е дълга.Ако беше 120 дена нон-стоп геймплей, бих ги дал.

Тия игрички си заслужават 20 до 30 лева първите дни след излизането.  Иначе аз сега си играя 3 седмици Shadow Warrior 2, дето излезе преди година някъде. Тогава я играх 38 часа ако не греша, сега съм на 190 часа и се увеличават. Дори си мисля след като я изиграя на кошмар сега, да вдигна още малко трудността и да я почна пак на кошмар 2 от 6. Само че ще си почна със същите оръжия, щото няма как да я почна на кошмар 2 от нула, а ми трябва level 31. Играта може да е къса по главната линия, ама с DLC  и като човек си навие на масрафа да я изиграе както трябва, има да играе не 200 часа, а 2000 най-малко. И това за една игра, пшочти линейна като CoD и BF  с разлиакта, че линейна е главната линия, останалото е просто занимавка. И ако човек обича занимавките, разбирай рекордите, тая игра му отнема доста време. Уважавам игри, дето може да се разширят почти до безкрайност. Готов съм да се обзаложа, че тая игра може да се играе и 2 години по 8 часа на ден, без да се стигне края.  Направо не си представям как ще я изиграя на кошмар 6. Няма такъв филм. Вече за двойката може и да помисля, ама за 3 и нагоре...

@Julius Decimus, какво се изненадваш? Приеми, че има различни хора от теб и че живота върви и след 25 ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, BG-Team-DRIFT написа:

@Julius Decimus, какво се изненадваш? Приеми, че има различни хора от теб и че живота върви и след 25 ;)

Е, докато не я пробвам нищо не казвам.

Но, иначе:

Уважавам игри, дето може да се разширят почти до безкрайност.

Точно Вещер и Уархамър.;)

Няма такъв филм. Вече за двойката може и да помисля, ама за 3 и нагоре...

Добре.

Ето нещо, което е може би не за тая тема, ама да видите: https://www.mozilla.org/bg/firefox/#

Новия браузер сложи за тест ако решиш.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Julius Decimus написа:

Е, докато не я пробвам нищо не казвам.

Но, иначе:

Точно Вещер и Уархамър.;)

Признавам за Вещера, но нали знаеш идеята ми да не играя игри от 3-то лице. Признавам, че има стратегии, дето добри и много добри, но аз никога няма да играя, щото нарушават принципите ми да играя игри само  и единствено от първо лице. Е, Тетрис обичам много, но честно казано, поне 5 години не съм играл. Но да ти кажа, Fallout 4  е подобен тип игра. Въпросът тук е, че Shadow Warrior 2  ми допадна. Още единицата ми допадна. Допадна ми, щото това е нещо различно. Хем линейна игра, хем мелета много, хем магии, хем множество клавишни комбинации, хем ъпгрейди до безкрай на оръжията. SW2  е единствената игра, при която има ниво Кошмар със степен от 1 до 6!!! Дай ми пример за друга игра, дето може да увеличаваш трудността почти до безкрай и в толкова степени. Аз поне не знам. Знам за игри, дето имаха кошмар, после им пуснаха нещо отгоре. Знам за Gas Guzzlers,  дето пък е единствената игра с трудност "невъзможна", което си е дефакто ташак с геймъра, щото наистина е невъзможно :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо колкото повече си играя с настройките толкова повече ми писва.Намалям първо, второ, трето - разлика няма.Запсувах я, па набичих на минимални, сега е що-годе 60-70 кадъра.Иначе преди тия тъпите дрончета никъв шанс да ги сваля.Голям кеф да им пръскам манерките.Може и някое клипче да запиша.Иначе съм пълен шит с ориентацията.Уж играя на средна трудност(даже не знам дали е средна, или те бяха четен брой), ма се наложи да пусна минимална, че да мина една част.10 пъти ме убиха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The Negative One написа:

Нещо колкото повече си играя с настройките толкова повече ми писва.Намалям първо, второ, трето - разлика няма.Запсувах я, па набичих на минимални, сега е що-годе 60-70 кадъра.

Не се надявай много на настройките. При мен, колкото пъти рестартирвам играта, все различно fps показва. От 28 та чак до 80 -100 fps. Добре, че поне върви еднакво с 40 и със 100 fps. За мен мониторинга не работи коректно.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен основно ме дразни, че ми дропва до 20-30 кадъра при мелетата.И самото движение на мишката е ужасно.Кадрите ги гледам през GE.Мисля, че играта има вграден, но така и не намерих къде е.Аз като цяло фреймовете не ги гледам много, но самата игра сече.Явно е от видеокартата.Па може и от драйверите да е.Нали уж е направена за карти на Amd.Дори четох, че с последния драйвер на нвидиа имало драстичен дроп в кадрите.Писна ми да я спирам и пускам и направо я сложих на минимум 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нещо се чудя дали някъде нещо не се скатайва.В смисъл, че компютъра не се товари както трябва и ми дава по-малко кадри във Wolfenstein-а.

При подобен хардуер, незнайно защо имам доста по-малко кадри от други хора.Абе гледам ги с I5 4460 + GTX960 4GB + 8GB Ram, играят на високи настойки с около 40-50 кадъра на FullHD, аз къде съм с I5 4460 + GTX950 + 8GB Ram я играя на абсолютния минимум, при резолюция 1366x168 и при най-малките пуцаници почне да дропва кадрите.Имах дори случай когато трябваше да се кача на една платформа и да ме вземат с хеликоптера(тия дето са я играли, вероятно ще се сетят), докато през това време се spawn-ваха роботчета, кадрите просто не мръднаха от 12.

Ясно, че видеото е тотален булшит, ама директно след 1 час игра погледнах температурите - процесора на 37 градуса, картата и тя към 45.Почвам да се съмнявам, дали нещо не е както трябва, че от там да идва тоя дроп.То малко след дъжд качулка, щото почти я превъртях, ама все пак не ми се струва логично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, The Negative One написа:

Абе нещо се чудя дали някъде нещо не се скатайва.В смисъл, че компютъра не се товари както трябва и ми дава по-малко кадри във Wolfenstein-а.

При подобен хардуер, незнайно защо имам доста по-малко кадри от други хора.Абе гледам ги с I5 4460 + GTX960 4GB + 8GB Ram, играят на високи настойки с около 40-50 кадъра на FullHD, аз къде съм с I5 4460 + GTX950 + 8GB Ram я играя на абсолютния минимум, при резолюция 1366x168 и при най-малките пуцаници почне да дропва кадрите.Имах дори случай когато трябваше да се кача на една платформа и да ме вземат с хеликоптера(тия дето са я играли, вероятно ще се сетят), докато през това време се spawn-ваха роботчета, кадрите просто не мръднаха от 12.

Ясно, че видеото е тотален булшит, ама директно след 1 час игра погледнах температурите - процесора на 37 градуса, картата и тя към 45.Почвам да се съмнявам, дали нещо не е както трябва, че от там да идва тоя дроп.То малко след дъжд качулка, щото почти я превъртях, ама все пак не ми се струва логично.

Не съм я играл, не съм и пускал бенчове, ако има такива, но картата ти не е ли с 2 GB памет? Нагоре в темата нямаше ли коментари за използваната видеопамет? Не ми се рови.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През търсачката не ми открива нищо.Ако има изобщо нещо, то не е в тая тема.

Иначе картата е с 2ГБ.Точно от там мисля, че идва проблема.Или не използва целия ресурс или самата карта е прекалено слаба.Но пък заради 2ГБ по-малко, такава голяма разлика?По клипчето тия играят на High, аз я мъча на Low.Тя и иначе върви на медиум, ама е пълен шит като почнат пуцалките.А те са 80% от играта.Целия кеф заминава като с 30 кадъра трябва да изтребя някакви роботи къде ми се телепортират по екрана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The Negative One написа:

Иначе картата е с 2ГБ.Точно от там мисля, че идва проблема.Или не използва целия ресурс или самата карта е прекалено слаба.Но пък заради 2ГБ по-малко, такава голяма разлика?По клипчето тия играят на High, аз я мъча на Low.Тя и иначе върви на медиум, ама е пълен шит като почнат пуцалките.А те са 80% от играта.Целия кеф заминава като с 30 кадъра трябва да изтребя някакви роботи къде ми се телепортират по екрана.

Едно малко странично сравнение, но я се опитай да играеш Far Cry 3  примерно с Pentium G860  и направи същото с да кажем i5 3570 или дори някой по-базов четириядрен. С Пентиума стигаш максимум 30  fps каквито и настройки да правиш на видеокартата, с i5  гониш над 2 пъти повече кадри. Или по-разбираем пример. Пусни си процесора вместо с 4 ядра на Crysis 3,  с 2!  Пак ще видиш същия срив на кадрите и ще е зле не толкова от малкото кадри, а от много неравномерните времена на кадрите, които правят картината още по-гадна.  Не е все едно, дали видеокартата ти е с 2 или 4 GB  памет, защотолипсата на памет води до ползване на RAM. Ако и там липсва памет ( 8GB RAM  в днешно време са прекалено малко), текстури се записват на хард диска. А почне ли от там да се чете, забрави за някакъв добър вървеж изобщо. Такъв пример от миналото е примерно Battlefield 3, която играх с 4 GB RAM и 768 MB  видеокарта GTX460. Паметта се пълни още на high  детайли, а за Very High  се налага да се записва в RAM. Обаче RAM  се запълва до 3.7-3.8 GB  и почва да се записва на харда. Започва една накъсана картина, не е истина. 

Просто системата ти не е в крак с времето. Хванал си игра с vulkan, която няма как да не върви с карти на АМД. Не се занимавай с подобни игри. Иззиграй си ги и толкова. Стига си си задавал въпроси  - ама защо няма натоварване, защо няма кадри. Натоварване няма, щото системата ти куца отвсякъде. Първо, видеокарта с малко видеорам. След това само тия 8 GB, които съм сигурен, че се пълнят по време на игра. След това вероятно хард ( не знам с какъв си), да добавим и драйверите на NVIDIA, при които аз не видях поддръжка на Wolfenshtein. А щом няма поддръжка, какъв вървеж очакваш от карта с малко видеопамет?  На клипчето горе се вижда заета видеопамет 5.5 GB  някъде. При теб има липса на 2 GB  видеопамет, следователно тя трябва да се поеме от RAM. От там 8 GB RAM  при клипчето горе не са като 8 GB  при теб. Отделно, че vulkan  върви много по-добре на AMD, защото и има повече "железария" в картата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, The Negative One написа:

Адаш, остави тия нубарски игри и си пусни ей това, в тоя ред:

1. https://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Juarez:_Bound_in_Blood - има 20 нива горе-долу и е голямо размазване. Само дето има опция аутоайм като на козолите, да я спреш в менюто. И пусни предпоследна трудност поне.

2. https://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Juarez:_Gunslinger - това историята ич я няма сравнено с горната, но и тука е голям екшън.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Не съм я играл, не съм и пускал бенчове, ако има такива, но картата ти не е ли с 2 GB памет? Нагоре в темата нямаше ли коментари за използваната видеопамет? Не ми се рови.

преди 3 часа, The Negative One написа:

Всъщност е в другата тема:

Обърни внимание как RX 580 8 GB дърпа пред RX 570 4 GB. Също така GTX 780 6 GB дърпа с 30-тина процента пред GTX 780 3 GB. При R9 280X, разликата между 6 GB и 3 GB е двойна.

Вярно това е на ултра, ама при ниски настройки би трябвало същото да се получава между 4 GB и 2 GB видеопамет.

Редактирано от саби (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

От паметта е да. А и картата си е слаба.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

В случая отчасти и горе споменах защо. NVIDIA  така и не си направи труда да пусне драйвер за тая игра, а това е достатъчно. А и вероятно не може да пусне с тоя Vulkan. Иначе досега никога не е имало проблеми с видеокарти, притежаващи под средното количество видеопамет, защото просто положението се замазва по някакъв начин.  За мен тая игра си е опит да се накарат играчите пак да си сменят видеокартите, тоя път наблягайки на видеопаметта. Същото като целта на Интел да продаде някой нов чипсет отгоре с новите си 6 ядрени процесори, нищо, че разлики почти няма в сокетите или ако има, те са умишлено направени. Така, че който иска 6 ядра, сменя и дъно, в случая много скъпо.  Тия номерца на производителите са ясни. Майкрософт на практика ни задължиха да минаваме на 10, Интел пък да ползваме Win 10 с DDR4...та така. Искат да продават и ония, де се опъват, идва един момент, когато просто игрите престават да се движат ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, BG-Team-DRIFT написа:

В случая отчасти и горе споменах защо. NVIDIA  така и не си направи труда да пусне драйвер за тая игра, а това е достатъчно.

Напротив, драйвер за тази игра има и той вече е стар драйвер.

Разбира се от този драйвер, няма да литне играта на карта с 2гб видеорам.

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/126179/en-us

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този, новия драйвър, играта няма да качи и фрейм, защото картата му издиша. Рамта му също е малко и трябва да помисли за ъпгрейд, ако иска да играе комфортно новите игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма да разбера как върви играта с този драйвер. Някакъв много гаден сейф ми направи играта. Да се чуди човек, как да продължи на пред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване