Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

Намали трудността на минимум и така го мини това. Ако е възможно да се намали, разбира се. Като гледам как те килват от раз, явно си на макс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 9 часа, nikolela написа:

Напротив, драйвер за тази игра има и той вече е стар драйвер.

Разбира се от този драйвер, няма да литне играта на карта с 2гб видеорам.

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/126179/en-us

Как съм пропуснал инфото, не знам. А и не ми се е занимавало с такива неща, че последните 5-6 седмици играя средно по 7 часа на ден, та не ми остава време да следя такива неща ;) Направо от вратата на играта и после в кревата :P 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ми се хилите и отваряте устата? Лъжа ли? Ето ви статистиката:

2017-11-18-01-21-14.jpg

Ако някой ме бие на игри, да сФирка.  Вярно, заебах игрите последната седмица, ама съм втора смяна, прибирам се в 23, играя до 4-5, ставам в 11-12 и на работа. В събота и неделя ще подобря малко сататистиакта, ама от втора смяна в петък на първа в понеделник, няма да е много подобрението. Иначе хубаво винце си направих. Макар отдавна да си правя винце, това бие всичко, де съм правил. А и ракийцата стана перфе!  Сега една джиброва готвя, да видя кво ще стане. Ако не стане, ще ви кажа едно. Егати лайната, дето ни продават в хипермаркетие. Асбсолщтни лайна! Не вярвайте на глупости, как домашното било много зле, било отровно и едва ли не утре ще ме пее попа! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Agentpat™ написа:

Намали трудността на минимум и така го мини това. Ако е възможно да се намали, разбира се. Като гледам как те килват от раз, явно си на макс.

Добра идея, с намаляне на трудността минах на пред. Игрите ги играя на висока трудност, че играта не се приема вече за пуцалка а във оцеляване а и се играе по дълго време.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да сейфаш и ръчно.Не знам точно къде си, но в мисията на New Orleans, след като ги изтребиш и излезнеш на една тераса, върнеш ли се обратно, вратата се затваря и не можеш да продължиш.Та аз съответно по закона на Мърфи го направих и едно, че 30 мин изгубих търсейки как да стигна до банката, а пък накрая се наложи да ресна цялата мисия.Иначе играта на минималните трудности не е шуутър, а филм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, nikolela написа:

Добра идея, с намаляне на трудността минах на пред. Игрите ги играя на висока трудност, че играта не се приема вече за пуцалка а във оцеляване а и се играе по дълго време.:)

На последна трудност играя само модовете на Сталкер, защото познавам и "кътните им зъби". Другите игри ги почвам винаги на "нормал", защото не искам да си опъвам нервите с някой невъзможен бос или с някое подобно място, където някой програмист си е излял комплексите.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещах ви клипче.Това е "Venus".Сиреч 8мата мисия.Или по-точно казано около 95% от нея.Има няколко кадъра дроп заради записа, но що-годе се играе на FullHD и ниски настройки.Трудността също е намалена, поради броя на енемитата.(заради които естествено има дроп в кадрите, който не е малък)

Абе все тая, ей го клипа.

Ако някой мазохист реши да го изгледа целия, предварително се извинявам, че съм пълен компас и през 5 сек помпам J да гледам на минимапа чекпойнтите.С най-голямо удоволствие бих им направил главите меки на най-високата трудност, ама...ама.

Редактирано от The Negative One (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Това явно е към мене.

Дето не виждам защо се сопваш, като за игралното време, както и за всичко друго впрочем, не е като да съм казал нещо въобще, най-малкото пък че лъжеш ;).

А пък и ти писах в другата темичка да си пуснеш съобщенията, а пък ти даже без да си разбрал за какво ще те търся ми тегли една, все едно съм банка :emoji_smiley-03:. Айде наздраве за рекорда тогава.

ПП: И да напомня пак, че "отварянето", и това ти се брои за плюсче като ти сложа. ;)

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кое да лъжеш?Няма как да те бие някой, при положение, че всеки има различно свободно време, различни задължения и прочие и прочие.Мисля, че средната възраст на хората пишещи и четящи е доста над тая, за която пишкомерството е нещо нормално.

Един играе за рекорди, друг за релакс, трети да убие малко време.

Ако някой ме бие на игри, да сФирка.

Състезаваш се сам.Всеки може да зареже компютъра включен и да те бие.Сега кой е най-големия геймър, мисля, че е излишно да се коментира.Всеки играе, колкото му е приятно.А и всеки играе различни заглавия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Ако някой ме бие на игри, да сФирка.

На кои игри? Ако е за рейсърите дето вътриш по 6000 обиколки сам за да подобриш рекорд ,ок. Но има и други игри на тоя свят. Я се пусни в някой онлайн шампионат(със сериозни хора естествено не с нубове), спечели си квалификацията с рекордна обиколка и бий после хората в самото състезание...Мисля че ще ти бъде доста интересно. Или ела ме бий на D3 или WoW, както и някой от CS маниаците na CS. Всеки си има сфера на интерес. В игрите ,които играеш, както ги играеш ,може да си добър ,но да кажеш ей така бийте ме на игри е малко пресилено.

Spoiler

Между другото след няколко седмици ,когато Аутобилд копират статията за теста на работилниците на Форд, трябва да си много силен за любимата си марка;). Най-лошия резултат в историята на тестовете на работилници с изцепки, достойни за някой гаражен сервиз в малък град в България или пък крайпътен сервиз в Сърбия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа, по-полека. Имах предвид игрово време. Вярно, всеки може да си остави игра пусната, но няма да изтрае месеци наред да е пусната във фонов режим ;)    Много ме хваща яд, когато някой нямал време за това или онова, ама дава акъл, сякаш единствено неговото мнение е меродавно. Не става въпрос само за игри. Примерно за автомобили.  99% не са си купили през живота и две списания да прочетат нещо за автомобилите, ама иначе големите разбирачи кое как. И после като тръгнат да те изкарват глупак, как видиш ли, ти си най-глупавия, задето караш Форд...кво да кажа. Става ми смешно след подразването.  

Тъй, аз горе в темата пуснах една информация за една надпревара онлайн. Никой не захапа.  Аз също играя от дъжд на вятър, тоест доста по-малко от ония 6000 обиколки, за които се твърди. То като не караш те изкарват нуб, като караш пък те изкарват глупак. Айде да се уточним нуб ли съм или глупак. Съжалявам, че педалите ми се движат по килима, а самият килим вече е изпокъсан и протрит, та не мога да направя 2-3 последователни добри обиколки. Понякога дори по 5 пъти рестартирам заради проклетите педали. Това ми върти обиколки, да. Само че опит не. Ама аз се питам друго. Що някои уж състезатели си купиха добри симулатори, а едно клипче не пуснаха с тяхна обиколка. Отговор не искам де, то работата е ясна. 

преди 6 часа, Julius Decimus написа:

ПП: И да напомня пак, че "отварянето", и това ти се брои за плюсче като ти сложа. ;)

Нещо не си разбрал правилно. Аз още първия ден като се появиха тия скапани фейс икони казах, че някои иконки реално са минусче, понеже няма такова сред тях. Аз така го възприемам. Както и иконката, де някой се хили, макар че там нещата са двузначни. Хилиш се или щото ти е направило кеф и си се разсмял съвсем добронамерено или се хилиш на написаното. и ако се погледне какво е писано, то второто доста често се оказва по-вероятното, освен в ония теми от празните приказки.  

И пак да поясня, щото отдавна разбрах, че ти не разбираш това, което казвам. Аз не се боря за 8 или 18000 лайка. Просто си пиша и гледам кой как реагира и ми отговаря. Това няма нищо общо с общите количества лайкове. Ако търсех такова количество, щях да пиша само в празни приказки и забава. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

И пак да поясня, щото отдавна разбрах, че ти не разбираш това, което казвам. Аз не се боря за 8 или 18000 лайка. Просто си пиша и гледам кой как реагира и ми отговаря. Това няма нищо общо с общите количества лайкове. Ако търсех такова количество, щях да пиша само в празни приказки и забава. 

Но учудването що го приемаш за негативно. Слагам примерно за това, че си играл 100 часа Шадол Уориър. Защо да е обидно.

А за смях съм ти слагал 1-2 пъти ако си отговорил шеговито на Маниака, което пак, няма причина да се приема за подигравка.

Но добре, разбрах. Само ръчичката или нищо.

преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

То като не караш те изкарват нуб, като караш пък те изкарват глупак. Айде да се уточним нуб ли съм или глупак.

Нуб не е обида по принцип, нарицателно е :rolleyes:.

Казах на адаша да остави нубарските игри Волфенщайн, Call of Juarez е със сигурност по-доброто. 100ГБ игра, затворени нива в 2017, ей.....

А на тебе ти писах за стратегията, дето естествено е много по-мащабно от това да ги биеш на Уориъраб, това си е така, едно е да мислиш за 30 града, 5 армии и 3 врага откъде ще ти изкочат, вместо да цъкаш на това.

Но пак да поясня, ще го пробвам и тогава ще видя какво е. Да няма пак - ти каза че съм глупак.

За колата, даже я похвалих в темата за формулата, кога чичо Симтек почна да те дразни. Тъй че от мен нищо негативно за колата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Julius Decimus написа:

Нуб не е обида по принцип, нарицателно е

Ако трябва да сме точни, точно така е.Ама се досещаш, че повечето го разбират като "слаб", отколкото като "новак".

Не знам какво не ти харесва във Wolfenstein-a.Е, верно, че е малко скука да ходиш и да ги ръмбиш наред.За 2 години можеха да се постараят повече.10 мисийки, около 10-12 часа геймплей.Аз на тая игра много й се кефя.Гледал съм "The New Order" и "The Old Blood", сега ми дадоха рам да мога тая да я изиграя.Врътнах я за отрицателно време.Само нещо не виждам следващата врата в историята.Дъртия бабишкер първия път му закърпиха муцуната, сега обаще ще трябва да й сглобяват главата и да й наливат мозъка обратно, ако искат да я има и в следващата игра.На фона на боклуците, които излизат под името на CoD, Wolfenstein-а си е класа над тях.Въпреки, че тоя WW2, що-годе го бива.Само къде главния герой ми прилича на метросексуален 25 годишен наркоман.Аз като цяло не харесвам много сингълплейър игрите.Дори не помня докъде ги бях докарал Assassin's Creed-овете.Syndicate-а още ми седи на харда с идеята да я изиграя някой ден.Много и се бях нахъсал преди няколко месеца, сега нещо ме мързи.

Относно фейсбукподобните иконки за лайкване и другите простотии, според мен предишната система беше по-добра.Или има, или няма.Сега усмивки, сълзички...Пълни глупости.Дори нямам идея в празните приказки дали отчита репутация.Те тея с най-много репутация именно от там са я натрупали.А тя е уж се слага на хора, помогнали някъде с нещо, написали нещо умно.То какъв е смисъла да си чатиш с 20 човека и да ти лепят плюсчета на пост.Целия смисъл от това отива на майната си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опа, по-полека. Имах предвид игрово време. Вярно, всеки може да си остави игра пусната, но няма да изтрае месеци наред да е пусната във фонов режим     Много ме хваща яд, когато някой нямал време за това или онова, ама дава акъл, сякаш единствено неговото мнение е меродавно. Не става въпрос само за игри. Примерно за автомобили.  99% не са си купили през живота и две списания да прочетат нещо за автомобилите, ама иначе големите разбирачи кое как. И после като тръгнат да те изкарват глупак, как видиш ли, ти си най-глупавия, задето караш Форд...кво да кажа. Става ми смешно след подразването.  

Тъй, аз горе в темата пуснах една информация за една надпревара онлайн. Никой не захапа.  Аз също играя от дъжд на вятър, тоест доста по-малко от ония 6000 обиколки, за които се твърди. То като не караш те изкарват нуб, като караш пък те изкарват глупак. Айде да се уточним нуб ли съм или глупак. Съжалявам, че педалите ми се движат по килима, а самият килим вече е изпокъсан и протрит, та не мога да направя 2-3 последователни добри обиколки. Понякога дори по 5 пъти рестартирам заради проклетите педали. Това ми върти обиколки, да. Само че опит не. Ама аз се питам друго. Що някои уж състезатели си купиха добри симулатори, а едно клипче не пуснаха с тяхна обиколка. Отговор не искам де, то работата е ясна. 

Нещо не си разбрал правилно. Аз още първия ден като се появиха тия скапани фейс икони казах, че някои иконки реално са минусче, понеже няма такова сред тях. Аз така го възприемам. Както и иконката, де някой се хили, макар че там нещата са двузначни. Хилиш се или щото ти е направило кеф и си се разсмял съвсем добронамерено или се хилиш на написаното. и ако се погледне какво е писано, то второто доста често се оказва по-вероятното, освен в ония теми от празните приказки.  

Ааа , моите игри като не си там 5 мин и те изкарва.

Не знам за колите кого визираш, но аз лично съм изчел стотици килограми списания първо за оръжия като ученик а откакто напреднах с немския в езиковата и за коли. Вече 20 години чета, само че за последните 5-6 години се абонирам само за компютърни списания и за коли купувам само като ми хване окото корицата или като съм на доктор в чакалнята (за съжаление там чета доста). Ей оня ден видях думите Форд и катастрофално представяне и викам - ще прежаля 2 Евро за бат Кико, да мога да го дразня ;). Та с мен може да си говориш и за спирачни пътища и радиуси на завиване и за каквото ти дойде. Да не говорим, че и доста покарвам най-различни МПС-та.

ПП. Да се похваля, миналата седмица банката ми прати документите на Хюндая и си е лично мой/наш вече. За 80000 км не е мръднал и вътре е като нов. Нито скърца някъде, нито материалите са поддали. А технически така или иначе е държач и в момента е на 5.5 среден разход. Ако някой ми го беше казал докато в училище сме стигали и до бой БМВ или Мерцедес, нямаше да повярвам , че така ще говоря за кореец. Само че човек като го има и може да прецени доста по-добре отколкото само от четене.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, The Negative One написа:

Ако трябва да сме точни, точно така е.Ама се досещаш, че повечето го разбират като "слаб", отколкото като "новак".

Буквално "noob" си е точно "слабак" и се смята за обида за всеки правоверен геймър.

преди 11 часа, Tommygun написа:

ПП. Да се похваля, миналата седмица банката ми прати документите на Хюндая и си е лично мой/наш вече. За 80000 км не е мръднал и вътре е като нов. Нито скърца някъде, нито материалите са поддали. А технически така или иначе е държач и в момента е на 5.5 среден разход. Ако някой ми го беше казал докато в училище сме стигали и до бой БМВ или Мерцедес, нямаше да повярвам , че така ще говоря за кореец. Само че човек като го има и може да прецени доста по-добре отколкото само от четене.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Имам Форд-Фокус, дизел (купен на старо, разбира се), който е вече на около 20 години и на към 200 000 км. Нямаме никакви оплаквания, като смятай, че го ползваме понякога и буквално за камион, понеже е комби. Машина един път!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нормално е като си изциклил една игра и ти кажат, че си нууб, да се обидиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The Negative One написа:

Еми нормално е като си изциклил една игра и ти кажат, че си нууб, да се обидиш.

Не знам как възприемате нещата, но аз 2007-ма играх GRID 1  и знам на кого се викаше и виках noob. Това са хора, дето не само са слаби, ами и изобщо си нямат понятие от играта. . Хора, дето примерно те блъскат нарочно или без да искат. При тая игра никой не се блъскаше за да спечели нещо! Ето това са нубовете - не знаят да играят или нарочно не играят по правила!

А какво е нубарска игра...може би това понятие се разбира различно. За мен нубарски са игрите от трето лице, дори да има шампионати с награди хиляди.  Да...ще се съглася с @Julius Decimus,  че нубарска е и праволинейната игра като CoD и BF. Офлайн разбира се, защото онлайн не е така! 

Що не обичам да играя рейсъри онлайн вече? Щото нубове много! Прееди 1-2 месеца реших да поиграя онлайн RRRE. Дърпах им 2 секунди на обиколка. Настигнах ги с обиколка малко преди края и нуба ме засече! Ето това е идиот или нуб! От тогава онлайн не съм играл, освен Assetto Corsa  веднъж, но отдавна ме е страх да играя онлайн поради причините, които споменах! Сещам се примерно за една игра онлайн, дето дебнех първите двама на секунда зад тях. Беше PCars 2  с GT3  автомобили, аз с Ферари GT3. Дебнех ги, дебнех ги и видях как нуба на първо място засече втория, дето явно си бе поо-добър :)  Възползвах се естествено :) 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко след дъжд качулка, ама пак файда. Изненадващо голяма разлика между два последователно излезли драйвери, като този който уж оптимизира wolfenstein 2 дава по слабия резултат.

Това е най тежкото ниво за момента.

Това е последния излязъл драйвер.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, nikolela написа:

Малко след дъжд качулка, ама пак файда. Изненадващо голяма разлика между два последователно излезли драйвери, като този който уж оптимизира wolfenstein 2 дава по слабия резултат.

Това е най тежкото ниво за момента.

Това е последния излязъл драйвер.

Аз да ти кажа, писна ми от драйвертите на NVIDIA  и ъпдейтите на Windows10! След всеки нов драйвер, особено съчетан с ъпдейт на Win, неминуемо следват рестарти !!!! До вчера не можех да се отърва от тях, днес мисля само един бе. Няма празно. Ъпдейтва се драйвер и особено в съчетание с ъпдейт на Win 10,  следват рестарти и то доста начесто!!!! Какви ли не чалъми правя, за да се успокоят нещата след няколко дени. Е, вече се успокоиха почти, но ме дразни нещо. Пускам PCars 2 след ъпдейтс на WIN 10  и какво става...ами волана ми не реагира на пистата!!! Преди това си работят всички копчалъци. Наложи се днес наново да задавам контролите. По едно време дори се оказа, че завива само наляво, а надясно не иска :) Боже, Боже. Аз съм човек, де от 32 години се занимавам с компютри, ама какво прави пишлемето, дето от 2-3 години са му купили PC  и иска да играe???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам такива проблеми след ъпдейти. Дори от два дни само това правя. Клок на картата и смяна на драйвери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, nikolela написа:

Нямам такива проблеми след ъпдейти. Дори от два дни само това правя. Клок на картата и смяна на драйвери.

Аз имам, щото и ползвам няколко програми за мониторинг и клок. Оказа се последно, че RTSS  ми прави проблеми. Когато бе пусната, PCars  2 се минимизира постоянно и не иска след това да се максимизира. Налага се да спирам играта по другия начин. До последния ъпдейт на Win 10  не бе така, както и до последния ъпдейт на драйверите. Не знам коя точно е причината, щото пуснах PCars 2  след двата ъпдейта. Сега просто не тръгва, ако RTSS  е пуснат. По-точно тръгва, зарежда, минимизира се и не иска да се максимизира. RRRE подобна работа, само че там след минимизиране на 2-3 пъти, се максимизира. Тоест, пускам да зарежда нещо ирата, а тя се минимизира. Трябва да максимизирам отново. Ще пробвам различни настройки за RTSS,  но ми писна от тия глупости. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

А какво е нубарска игра...може би това понятие се разбира различно. За мен нубарски са игрите от трето лице, дори да има шампионати с награди хиляди.  Да...ще се съглася с @Julius Decimus,  че нубарска е и праволинейната игра като CoD и BF. Офлайн разбира се, защото онлайн не е така! 

Виж сега, на Волфенщайна и другите ей такива им се ядосвам, че са 8-12 часа и се минават. И онова Deus Ex ли какво, и Тумб Рейдъра тоже. Нивата са затворени, може да е голям екшън, но ги запукваш набързо и това е.

Всички нови игри няма преувеличим ако кажем, че почват от 80 лева нагоре. Е добре, аз за себе си преценям, че една игра като тия, бърза за 8-12 часа не си струва толкова. Не е направено достатъчно. И се чудя съответно как ги купувате нали..... Аз такава мога да я сложа от торенция да ги запукам набързо, ама да купувам.....цук.

Вярно, и Call of Juarez дето препоръчвам на адаша @The Negative One е такава, ама..... тя е поне под 10 лева за който реши да се хвърля, а пък си струва абсолютно, поне първите 2 игри.;)

За мене трябва да е голяма и отворена за да си струва. А и ти дето каза, малко са случайте голяма и отворена игра да е лоша нали ? - Фалаут, Вещер, Уархамър.

Не бройм симулаторите, те са друго, както и твърдо мултиплеър базирани тип CS GO и WOW.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам, щото и ползвам няколко програми за мониторинг и клок. Оказа се последно, че RTSS  ми прави проблеми. Когато бе пусната, PCars  2 се минимизира постоянно и не иска след това да се максимизира. Налага се да спирам играта по другия начин. До последния ъпдейт на Win 10  не бе така, както и до последния ъпдейт на драйверите. Не знам коя точно е причината, щото пуснах PCars 2  след двата ъпдейта. Сега просто не тръгва, ако RTSS  е пуснат. По-точно тръгва, зарежда, минимизира се и не иска да се максимизира. RRRE подобна работа, само че там след минимизиране на 2-3 пъти, се максимизира. Тоест, пускам да зарежда нещо ирата, а тя се минимизира. Трябва да максимизирам отново. Ще пробвам различни настройки за RTSS,  но ми писна от тия глупости. 

Инсталирал ли си финалната версия MSI Afterburner 4.4? Да не би да си с някоя от бета версиите или старата 4.3?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Julius Decimus написа:

Виж сега, на Волфенщайна и другите ей такива им се ядосвам, че са 8-12 часа и се минават. И онова Deus Ex ли какво, и Тумб Рейдъра тоже. Нивата са затворени, може да е голям екшън, но ги запукваш набързо и това е.

Аз затова си ги купувам чак като преценя, че цената е ниска. Купувам естествено от други магазини, не от STEAM. Ползам и друго. Когато съм купувал новите игри като Far Cry 4, Dying Light, Shadow Warrior 2 и Fallot 4, съм ги купувал на половин цена за руския пазар. Аз и без това ползвам руски език, гледам и като купя игра, да не е някоя версия на английски или още по-зле - френски, италиански, азиатски и т.н. Тия игри де съм купил за VPN  след 6 месеца средно вече се играят без VPN. SW2  отначало я играх с VPN  и може би заради това играх по-малко. Fallout 4  пък като бе с VPN, не я изключвах почти цял ден и играех, щото VPN -а ми имаше 3 безплатни стартирания за 24 часа. Затова и и  навъртях повече игрови часове. Не съм я държал минимизирана, освен ако реша да хапна за малко или да отида до кенефа примерно. Та DL  си я взех мисля за 27 лева още първата седмица като се появи, не за 80 или 100, каквато цена може би е имала в началото, макар че тогава цените и почваха от по-ниски нива. Assetto Corsa  си я купих като алфа за 27 лева пак. Общо взето за игрите, дето се играят с VPN,  съм давал винаги под 30 лева. Така и Shadow Warrior 2. Симулаторите купувам като Pre-Order  винаги, но се стремя да наближи време да се появят или ако преценя, че цената няма да падне, вземам и месеци напред. Ама после излизат, вдигат се цените, падат след 4-5 месеца...ми то играта вече не е на мода, примерно PCars 2. Вярно, кракнаха я на момента за разлика от други игри, но кракната не е като купена, щото мисля няма онлайн и онлайн класации, каквито са ми и интересни. А и за мен това си е по-скоро навик - да купувам всеки нов рейсър - симулатор, отколкото преценка, дали да дам 50-60-70 лева или не. За мен си струват парите с малки изключения. Примерно съжалявам за покупката на WRC 7, но пък не се стърпях да пробвам новите WRC  автомобили колкото да видя, че нищо не са направили и отново има огромен, ама огромен лаг! Другата година просто ще изчакам WRC 8,  ако има такава и ще я взема на по-ниска цена или първо ще пробвам кракната. Просто някои компании се подиграват и не си заслужава постоянно да се лъже човек. Жалко и за SLRE, дето жабарите зарязаха добрата игра и съсипаха при мен управлението с G29  и кирилизирания ми Windows 10, който е и главна причина за невъзмопжността да се назначат контроли. Може пак да си поиграя и да сложа италиански, да си назнача контролите и да пробвам дали ще захапи на български, но не ми се занимава.  Изобщо, когато човек купува, не винаги може да прецени заслужава ли си или не. Вярно, SLRE  си заслужаваше, вървя отлично първата година и след това с втория ъпдейт като цяло за играта, прецакаха всчико. Тоест, там 50 лева хвръкнаха малко на вятъра, щото не можах да и навъртя и 100 часа, а понякога ми се играе точно тая игра, щото е и най-добрия рали симулатор, включително по-добър от DIRT. 

преди 20 часа, Julius Decimus написа:

За мене трябва да е голяма и отворена за да си струва. А и ти дето каза, малко са случайте голяма и отворена игра да е лоша нали ? - Фалаут, Вещер, Уархамър.

Не бройм симулаторите, те са друго, както и твърдо мултиплеър базирани тип CS GO и WOW.

Да, съгласен съм. Не си заслужава за 10 или дори 20 часа игра да се дават 80-100 лева. А тия игри дори нямат онлайн или поне така си мисля. Аз затова и не си купих DOOM  за баснословни пари, а изчаках цената да падне до 18 лева. 

преди 5 часа, саби написа:

Инсталирал ли си финалната версия MSI Afterburner 4.4? Да не би да си с някоя от бета версиите или старата 4.3?

С финалната 4.4 съм. Просто нещата се прецакаха след като win 10  се ъпдейтна миналата седмица. Ъпдейта направо си бе преинсталация на Win 10, щото продължи може би 20-25 минути и всичко наново се инстралира. Предполагам знаеш това. После не играх PCars 2 известно време, но като я пуснах, нищо не работеше след като се пусна с колата от бокса. Не съм преинсталирал драйверите за волана, може и от там да изскочи нещо. Инсталирах последни драйвери на NVIDIA, може и от там да е. Не знам. Но RRRE  почна да се минимизира често, когато се зарежда някаква писта или да кажем като преминавам към браузера. Обаче там просто максимизирам с мишката, докато PCars 2  не реагира. Когато натисна изход, за момент се максимизира и след това изключва :) Както и да е, все някога ще открия де е проблема. 

ПП: Малко ъпдейт на информацията. Причината явно не е MSI  или RTSS,  а самото минимизиране на играта. Ако реша да го направя с alt+tab, повече не мога да я върна, макар временно да се вижда картина в прозореца в трея или в прозореца като натисна alt+tab. Изключих и записа ми с Shadow play, но пак не иска. Изключих FRAPS, отново. Иначе вчера верифицирах файловете на играта, но нямаше проблеми. Иначе ето какво се вижда в трея:

2017-11-20-15-24-26.jpg

Това като сложа мишката на иконката. Остава да пробвам с преинсталация на GFE  или направо ще го изтрия временно. Ако не е от него, не се сещам де да търся или дали някоя опция във Windows 10  не е включена, та да не позволява играта да се максимизира. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Ако не е от него, не се сещам де да търся или дали някоя опция във Windows 10  не е включена, та да не позволява играта да се максимизира. 

А защо не преинсталираш самата игра?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване