Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 13 минути, саби написа:

Публиката прилича на оригами. :D

:D Може би, защото тези трасета са правени допълнително, като модове. В интерес на истината не съм забелязал на оригиналните писти как е публиката. Ама то като хвърчиш с бясна скорост, най-малко обръщам внимание на публиката. Просто във всеки завой като влизаш с вратите и публиката остава на заден план. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 1 час, Julius Decimus написа:

А така, натисни гоо...

Ей, страшна обиколка:

284 км/ч ..... после как да не си купиш Алфа :D Иначе пича кара простоо.... Евала!

Редактирано от Атанас Славов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/27/2017 в 9:54, The Negative One написа:

Нещо тая тема се поизпразни, или така ми се струва?

Кажи му празници и не го мисли ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.12.2017 г. в 9:54, The Negative One написа:

Нещо тая тема се поизпразни, или така ми се струва?

Ами той главния геймър (Кико) спря да пише в тези теми и те замряха. Но и това за празниците го има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния му пост е от края на миналия месец.Аз уж го имах за доста сериозен играч, де редовно драскаше тука.Предполагам се е сдърпал с някой?

Че са празници, вярно, ама уж и почивни дни се водят.По моята логика бяш сега трябва да са най-активни.В спамерските теми активност до тавана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The Negative One написа:

Предполагам се е сдърпал с някой?

Ако може да се нарече така адаш. Реално не е, но той си го води за такова сигурно.

С мене и БМВ Маниак долу в темичката за формула едно.

Послепис: Но не е баннат, докладван или каквото де, сам не влиза.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми и аз съм останал с някакво такова впечатление, че е обидчив и с едно леко изкривено виждане за всичко, но както и да е.Не вярвам тоталка да е отпрашил.Не, че ме интересува много, но имаше и по нещо интересно де можеше да се прочете тука.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Заради тоя геймплей ме обвиниха, че съм чийтър, щот' съм бил знаел къде е вражеската гаубица без да е светната и без да е стреляла. А то преценката къде им е гаубицата се опира на нещо много по-прозаично. След битката и Скорпионът ме обвини, че чийтвам, а аз дори не ползвах артилерийския прицел. :D :D :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,приятел има GTA V която ми дава да цъкам но не мога да пусна.Дал ми е Rockstar профила но аз не виждам място на което да я изтегля и дава само да се закупи отново играта?!?!?Някой да има идея как да стане?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле мале, откак спрях да пиша, форума за игри умрял :)  Ама чувам и форума за хардуер умрял. Все повече и често се убеждавам, че простотията ходи по хората...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е добра нова игра, при интерес да я пробвате: https://www.kingdomcomerpg.com/en/game-features/gameplay

За почитатели на Скайрим, Dark messiah of might and magic от 2006 и подобни, ще допадне.

Но е доста по-трудна, да няма изненади.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Това е добра нова игра, при интерес да я пробвате: https://www.kingdomcomerpg.com/en/game-features/gameplay

За почитатели на Скайрим, Dark messiah of might and magic от 2006 и подобни, ще допадне.

Но е доста по-трудна, да няма изненади.

Чак доста по-трудна - не бих казал. Но, че е зверски неоптимизирана, за това спор няма! Иначе играта никак не е лоша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Agentpat™ написа:

Чак доста по-трудна - не бих казал.

Мммм, няма друга такава бойна система в нови игри. Тази е единствена по рода си. Особено с лъка пробва ли да стреляш ? :emoji_smiley-06: Или на лов за съкровище из тия гори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Julius Decimus написа:

Мммм, няма друга такава бойна система в нови игри. Тази е единствена по рода си. Особено с лъка пробва ли да стреляш ? :emoji_smiley-06: Или на лов за съкровище из тия гори.

Не съм. Съвсем в началото съм. Инсталирах я просто за тест и проба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/16/2018 в 21:02, Agentpat™ написа:

Не съм. Съвсем в началото съм. Инсталирах я просто за тест и проба.

Ей това е кефа, добре го натупа :):

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Бляк.Четох, че заради тоя Creators Update мишката прави така.Не знам дали ще го видите на клипчето, ама едвам се играе.И понеже съм с кракната версия нямам и m_rawinput като опцийка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново free игра този път е Spec Ops The Line https://www.humblebundle.com/store/spec-ops-the-line?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1

Заповядайте. Приятно цъкане!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
на 3/25/2018 в 10:52, The Negative One написа:

Бляк.Четох, че заради тоя Creators Update мишката прави така.

Какво прави? Аз нищо не видях на клипчето, нормално си върви, а го гледах почти до края (6:04).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста зле направена игра, но поне е интересна. Постоянно има ето такива работи. Управлението е доста зле, направо не знам. Тия двамата трябва да са седнали на файтон. Къде е файтона, къде са конете?

https://store.playstation.com/de-de/home/games#!/de-de/tid=CUSA02376_00

5c8k3js7.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, acnekt написа:

Доста зле направена игра, но поне е интересна. Постоянно има ето такива работи. Управлението е доста зле, направо не знам. Тия двамата трябва да са седнали на файтон. Къде е файтона, къде са конете?

https://store.playstation.com/de-de/home/games#!/de-de/tid=CUSA02376_00

5c8k3js7.jpg

Ако това е зле направена игра, това какво е ;) :

Много се смях на тая 10 минутна компилация. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване