Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 21 минути, XECUTIONER написа:

Поздрав за Билдера с този клип:

Надявам се да е като първата, макар че не ми се вярва.

Благодаря! Аз вече си цъкам андроид игричката 7 месеца. Свърших Сталкер SGM 2.2 вчера и вече е вакум какво допълнително да играя. 

Сънувам Вейдър, Люк, Хера...силата определено вече е с мен , хаха ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

Хаха.Аз си стрелям в 1.6 и си трайкам.Като видя колко часа съм навъртял последните 2 седмици и ми иде да се застрелям.За щастие още не сънувам терористи и ченгета.Ма като не ми върже и --> :guitar10: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, The Negative One написа:

Хаха.Аз си стрелям в 1.6 и си трайкам.Като видя колко часа съм навъртял последните 2 седмици и ми иде да се застрелям.За щастие още не сънувам терористи и ченгета.Ма като не ми върже и --> :guitar10: 

Аз сънувам, щото у нас играя Star Wars нон стоп и на работа играя нон стоп.  Преди като нямах таблет, поне на работа си почивах от игри. Сега няма почивка. Нон стоп в матрицата, хаха. Нищо, че това не си личи в тоя форум. Просто остаря форума. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всяка игра й минава времето.Аз вече нямам интерес за абсолютно нищо.Само 1.6 пукам, при това само като има нормални в сървъра, щото иначе откачам.Админчетата са някви недорасляци, пък и е пълно с водомери дето не знаят къде се намират.Поне като има някой свестен и става лаф.Колко да загуби човек 1-2 часа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, The Negative One написа:

На всяка игра й минава времето.Аз вече нямам интерес за абсолютно нищо.Само 1.6 пукам, при това само като има нормални в сървъра, щото иначе откачам.Админчетата са някви недорасляци, пък и е пълно с водомери дето не знаят къде се намират.Поне като има някой свестен и става лаф.Колко да загуби човек 1-2 часа.

Тя тая от 2015-та. Не виждам времето да и минава. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли фенове на Soulcalibur? Играта представлява тупаници един срещу друг от типа на Tekken и Dead or Alive, само че с оръжия. Ще пуснат 6-цата и на PC, а не само на конзоли като старите версии. Все още не е завършена, но вече се чапочна с турнирите. Ето първите 8 от Evo 2018 (изрязани са само мачовете):

А това е рекламата на Гералт, който ще бъде гост:

Играта ще излезе на 19 октомври.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, The Negative One написа:

Имах в предвид, че на човек му омръзва.

Може да омръзва, но човек често се връща на старите игри. Ако не бе така, нямаше половин година да играя СТАЛКЕР мод от 2011-та. Щях да играя още, но в края има някакъв бъг и като ме пита дали да се кача на вертолета или да остана, избирайки да остана, ме оставя с най-обикновен костюм. Не мога да мръдна и веднага ме убиват, хаха. Мога да се върна назад с някой сейф, но вече си реших да пробвам нещо друго. Все още не съм решил коя игра ще почна. Имам много закупени игри и то касови за времето си, които съм играл не повече от час. тая година закупих няколко по-нови, но даже не се сещам кои бяха, щото в СТЕАМ за месец съм влизал не повече от 5-6 пъти. Още по-малко пък съм си преглеждал голямата библиотека със скъпи игри. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Ако не бе така, нямаше половин година да играя СТАЛКЕР мод от 2011-та

Аз сега играя мода "Вариант Омега 2 Холодное лето 2014-го". Интересен мод, въпреки, че е малко линеен, но тук това си има и своето очарование. Историята е интересна и има и криминален елемент.  Препоръчвам ти го. Стабилен е и засега няма нито един "въйлет", а съм доста напред. Трябва обаче да четеш внимателно когато ти дават поредната задача, защото единствените подсказки са в самия диалог. Също трябва да познаваш и Зоната като "петте си пръста", защото проходите между локациите не са обозначени, няма и мини карта, патроните трябва да ги закачаш на пояса на ГГ, за да ги използваш, а не както при повечето модове - директно от раницата. Обаче можеш да слагаш отметки на картата, на места, които са ти важни. Доброто оръжие е кът, а добрите патрони за него са скъпи, продават се само при един търговец и не се намират в труповете, поне до Припят.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Аз сега играя мода "Вариант Омега 2 Холодное лето 2014-го". Интересен мод, въпреки, че е малко линеен, но тук това си има и своето очарование. Историята е интересна и има и криминален елемент.  Препоръчвам ти го. Стабилен е и засега няма нито един "въйлет", а съм доста напред. Трябва обаче да четеш внимателно когато ти дават поредната задача, защото единствените подсказки са в самия диалог. Също трябва да познаваш и Зоната като "петте си пръста", защото проходите между локациите не са обозначени, няма и мини карта, патроните трябва да ги закачаш на пояса на ГГ, за да ги използваш, а не както при повечето модове - директно от раницата. Обаче можеш да слагаш отметки на картата, на места, които са ти важни. Доброто оръжие е кът, а добрите патрони за него са скъпи, продават се само при един търговец и не се намират в труповете, поне до Припят.

Заинтригува ме, приятелю :) Ще го видя тоя мод. Засега друга игра не съм почвал. А проходите между локациите като на стандартните игри ли са или са измислили нови места? Това с патроните ми харесва...явно ще трябва да се играе на минимална или средна трудност.  Аз тукмо съм зомбиран от зоната и мисля я познавам, ако това имаш предвид. 

Обаче преди час пробвах да играя Shadow Warrior 2, дето за последно съм я пускал на 9 февруари тая година. Като пуснах играта, бях забравил клавишите. Щото при тая игра се позлват доста клавиши и клавишни комбинации. Но, о, чудо. Това било като шофирането. някак си отвътрее ми дойдоха клавишните комбинации и почнах да ги трепя. Макар че докато играх първите 10-15 минути, постоянно натисках "x"  да бягам, в аналогия със STALKER.  После му свикнах. Честно казано, амакр отначало да бях забравил какви клавиши се натискат, се надявах рефлексите за 6 месеца да са се запазили. Така се и оказа. Затварям си просто очите и играя ;)  

Невероятно. Това може би е и като да се клатиш върху жена или да седнеш зад волана след десетина години. Нищо не се забравя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BG-Team-DRIFT написа:

А проходите между локациите като на стандартните игри ли са или са измислили нови места?

Да, като на стандартните са, що се отнася до стандартните локации. Но има "моднати", които са долепени до стандартните и там вече е малко по-трудно, но ще се справиш, не е проблем. Аз го играя на максимална трудност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Agentpat™ написа:

Да, като на стандартните са, що се отнася до стандартните локации. Но има "моднати", които са долепени до стандартните и там вече е малко по-трудно, но ще се справиш, не е проблем. Аз го играя на максимална трудност.

Вчера мислех да те питам за някой нов мод, ама ти сам го каза. Иначе щях да стрелям на сляпо. 

Обаче много ме е яд при SGM 2.2,  че взех всички костюми, всички оръжия, всички артефекти и почти всички мисии без може би 2-3 накрая, че прибързах с края на играта, а спрях да играя. Техниците ми ремонтираха оръжията почти без пари, ъпгрейдваха ги без пари, в джобовете ми милион и нагоре рубли, а играта свърши :(  Не мина и без справка с Ютуб, особено когато взе да ме изхвърля на една от последните мисии, ето се оказа, че трябва да изключа DX11  и да карам с DX9.  Дори Оазис открих къде е с Ютуб, а толкова години го търсех... Понякога човек се чувства глупак като разбере, че 7 години е търсил вечната младост, а тя се е намирала в Ютуб ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Дори Оазис открих къде е с Ютуб, а толкова години го търсех

Не си единствен, който е ползвал услугите на Тубата за Оазис-а - аз също там го намерих.;) Ако искаш наистина класен и много интересен мод, започвай Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф. от авторите на Тайните тропи 2. За мен той е мод №1 въобще.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Agentpat™ написа:

Не си единствен, който е ползвал услугите на Тубата за Оазис-а - аз също там го намерих.;) Ако искаш наистина класен и много интересен мод, започвай Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф. от авторите на Тайните тропи 2. За мен той е мод №1 въобще.

Ще видим тая работа.

Аз вече не се притеснявам да използвам услугите на тубата. Чудя се само едно. Как руснаците успяват от първия път да намерят изход, а аз се мотам с часове в X18  примерно. Е, тоя дето го гледах и той се отказа, прекъсна клипа, направи справка с тубата и...продължи, хаха. Ама поне има малка информацийка, дето помага. Явно и човека си знае, че 3 документа трявба да намери, а не един. Обаче тая X18 ме изтормкози при второто задание да открия новото оръжие. Отначало добре, но след един рестарт ми се появява някакъв гад още докато заредя X18. Нямам време да извадя пушката и да стрелям. Веднага ме прилапва. Опитвам да намаля трудността, ама не става и все ме пуска на най-висока трудност, на каквато изиграх SGM 2.2. Ниските трудности не ме кефят. Викам си, ОК, ще се върна, ще изпълня някакво друго задание и пак в X18. Същата работа. После си викам - ще се пусна на други локации и пак ще се върна по някое време. Връщам се и пак ме унищожава за секунди, още преди да съм извадил пушките. ОПитвам се да бягам напред, но отпред други гадове, а аз още не съм извадил пушаката и първия гад ме вдигнал във въздуха. Викам си, ще пробвам с окото на псевдогиганта, дето да ми възстановява бързо здравето. Пак не става. На втория или третия път съм мъртъв. Добре, пак отивам на други локации и се връщам. Същата работа. Викам си, ще трябва да направя нещо. Бягам не по стълбите надолу, а в същата стая. По някое време играта приема, че искам да се върна на предната локация и се връщам. Така 5-6 пъти. Ама нали ме знаеш, че съм толкова упорит, че чак се връщам в тоя форум. Накрая успях да се скрия в един ъгъл и видях, че гада не успява да ме види в тоя ъгъл. Записах се и бой по кратуната докато падне :)))))) Взех си го това оръжие с плазма, дето си го имах отдавна, но оня от нощните сталкери си го искаше. Невероятно, как изтърпях всичко. Това дни наред продължи, хаха. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Чудя се само едно. Как руснаците успяват от първия път да намерят изход

Допитват се във форумите преди прохождението и заради това от "раз" успяват да намерят нещо, което може да ти отнеме и дни в лутане, докато го намериш. Не че са някакви невероятни геймъри. Пък и руския им е роден език, а това също много помага. Но наистина има и такива, които играят даден мод, сякаш те са го правили. Просто с такава лекота преодоляват разни препятствия, че съм се шашвал понякога.

преди 5 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Накрая успях да се скрия в един ъгъл и видях, че гада не успява да ме види в тоя ъгъл

Кръвососите се бият най-добре, когато застанеш в ъгъла на някое помещение и клекнеш, тогава не могат да те докопат и само се суетят около теб и сумтят.

Минаването на по-ниска или по-висока трудност става така - докато си в игра даваш на пауза с "ескейпа" и от менюто, в опциите, сменяш трудността, потвърждаваш, после се сейваш и веднага зареждаш току-що направения сейв и готово - вече си с променена трудност.

А каква беше тая гад, която така те измъчи? Бюрер ли беше?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Agentpat™ написа:

Допитват се във форумите преди прохождението и заради това от "раз" успяват да намерят нещо, което може да ти отнеме и дни в лутане, докато го намериш. Не че са някакви невероятни геймъри. Пък и руския им е роден език, а това също много помага. Но наистина има и такива, които играят даден мод, сякаш те са го правили. Просто с такава лекота преодоляват разни препятствия, че съм се шашвал понякога.

Кръвососите се бият най-добре, когато застанеш в ъгъла на някое помещение и клекнеш, тогава не могат да те докопат и само се суетят около теб и сумтят.

Минаването на по-ниска или по-висока трудност става така - докато си в игра даваш на пауза с "ескейпа" и от менюто, в опциите, сменяш трудността, потвърждаваш, после се сейваш и веднага зареждаш току-що направения сейв и готово - вече си с променена трудност.

А каква беше тая гад, която така те измъчи? Бюрер ли беше?

Това бе някакво изчадие, дето руснака го трепеше с картечница и дум-дум на най-ниска трудност. Представи си аз как трябваше да го трепя на най-висока. От един пълнител на картечница не умира, както и от пълнител на Spas 12, дото взех на Скадовск като уникално оръжие. Извинявай, забравих името, но трепе всичко наред и отдалече. дали не беше "Хищник", че вече се омотах с имената. Или пък бе "Зверобой". Едното знам не позлвах и не вървеше, ама това аналогия на SPAS 12 или...майната му,  не ми се мисли в момента. Това животно го няма никъде, освен в двете лаборатории на мода SGM 2.2. Нещо, дето не прилича на нищо, ама те утрепва за нула време и се появява след няколко сейфа там, дето не трябва. Гледал съм клипове в тубата на руснаците, ама те играят на мин. трудност и се появява някъде по стълбите на X18. И при мен така в началото, ама докато разгледам клипове в тубата, почна да ми се вясва още при зареждане на нивотол. Наложи се сам да намеря решенмие или да се откажа от мисята. Само че мисията е жълта, тоест е по главната линия и ми откриваше Военните складове мисля. Да не те излъжа. Викам си, край на играта, ама като знам, че 7 години я играя, не се отказах, хаха. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Това животно го няма никъде, освен в двете лаборатории на мода SGM 2.2

Я дай клипче да го видя, ако не ти представлява трудност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Agentpat™ написа:

Я дай клипче да го видя, ако не ти представлява трудност?

Ще потърся.

Ей от тук нататък гледай, как ме мота. Човека намери и трите, но моите документи не бяха на тия места. По някое време ги намерих след амнайсет рестарта и аз не се сещам къде. Изгледах де що има клип за x18 и местоположението на документите. Намерих мисля още две емста и в един моент след рестарти, се появиха.

Гледай 2-3 минути да видиш за какво иде реч. То това добре, ама при другото задание, дето трябва да се върна в X18, това изчадия дето се носи над земята, ме пресреща още преди да съм вдигнал пушката ;) 

Хаха, аз не съм гледал някои неща и се мъчих час сигурно да намеря проход за Затон. Не можах, ама виж как руснака го намери.:

Аз обиколих по два пъти от двете страни на оградата и като не го намерих, реших че е бъг. После по заобиколен път стигнах до Затон. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На коя минута, в клипчето, се появява гада? Не ми се гледа всичкото. Документите, а и всяка джаджа, която трябва да се търси, тайник и прочее, се спаунват поне на 3 различни места. Има и фиксирани "щуки", но са малко. Спаунването на документите и т.н. става след приемането на дадената задача.

Между другото - този Shkrek & Klick е институция в прохожденията, заедно с Антишнапс и Синеман. Тези тримата са "Светата троица" във видеогайдовете за Сталкер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да не е огнен полтъргайст? Носи се във въздуха и пуска огньове от стените на различни места, където минаваш. Той е гаден, но най-често се среща в пещерите и по-рядко в лабораториите. Най-кофтито случката, в някой мод е, да те срещне, в някоя лаборатория, електро-химера. Е, това е наистина гад неземна, която те килва даже от разстояние с ток. Можеш да я убиеш бързо, но ти трябва гранатомет или картечница. Добре, че са изключително рядко явление. Другата злобна гад е Библиотекаря. Той е голям и сравнително тромав, но дори и един негов удар е фатален. Кофти противник е, защото се бие трудно с оръжие различно от картечница и гранатомет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът не е да го убия, а в явно някакъв бъг в мода, дето след 1-2 рестарта ти го праща насреща, още прееди да можеш да вдигнеш оръжие или да се лекуваш. нали се сещаш, че трябва време след като заредиш играта, за да се появи оръжието. За това време оня ме убива, а няма де да бягам реално в стая 4 на 4 метра със стълбище, дето докато стигна до него, ме е вдигнал във въздуха и 80% от здравето ми липсва, дори с най-добрите костюми и артефекти. и като ме вдигне, пушката ми хвърля и така нататък. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, whitepixel написа:

Нова ера в гейминга на War Thunder с добавянето на хеликоптери:
https://warthunder.com/en/news/5707-gamescom-combat-helicopters-in-war-thunder-en

Тия ме отказаха преди години когато разбрах, че играта е P2W. После разбрах и друго - не помага, щото има и други като теб. Пари на вятъра реално. Играта, дето играя сега, доста по-различна от War Thunder, но като идеи донякъде подобна, има P2W, но там примерно почвате няколко хиляди човека в една група и рядко ще срещнеш приятел в товоята група. Щото там и ботове много де. Всичко е разделено. Не е като War Thunder,  дето като напреднеш с кански мъки, те пуска срещу по-силни от твоя ранг. Така напредъка и играта се обезсмисля. Затова и се отказах, разочарован от това, че с толкова много усилия успях да ъпгрейдна самолети и екипажи, а в един момент почна да ме пуска с асове. Така не се прави. Като съм тръгнал да играя с калпазани, ще играя с калпазани! Не след като си платя, да  ме праща при други, дето за секунди ме убиват, щото са малко по-напреднали от мен. По едно време се изхитрих да се пускам със слаби самолети. така много новобранци и трепех наред. Само че нямаше тръпка да лъжа, че съм новобранец. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.08.2018 г. в 23:02, BG-Team-DRIFT написа:

Аз сънувам, щото у нас играя Star Wars нон стоп и на работа играя нон стоп.

Зарибяваща игричка. Първи ден до обяд достигнах 22 левел и ми свърши енергията, която се обновява след часове.

Привечер ми даде енергията, която ми стигна за час игра, като достигнах до левел 30.

Ден втори. Отново имам енергия, която ми стигна за час да поцъкам. Сега съм пак без енергия и съм левел 33. 

Какво бъркам с тази енергия за да цъкам по- дълго време?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolela написа:

Зарибяваща игричка. Първи ден до обяд достигнах 22 левел и ми свърши енергията, която се обновява след часове.

Привечер ми даде енергията, която ми стигна за час игра, като достигнах до левел 30.

Ден втори. Отново имам енергия, която ми стигна за час да поцъкам. Сега съм пак без енергия и съм левел 33. 

Какво бъркам с тази енергия за да цъкам по- дълго време?

Човек, това е мнооооого голяма игра. Забрави за първите 2-3 седмици игра. Там просто е да се запознаеш с основите на игра. След това почват да се отварят други събития. Влизаш и в някоя гилдия, където отборно се печелят разни неща. 85 level  е последния, но реално от там почва игата. Стига се за 4-5 месеца постоянна игра. Като стигнеш 60 левел, ще ти се появи и флота. 

Реално обаче играта се основава и на тотото, щото винаги ти дава от-до части, шардове, кристали, пари и така нататък.  Съвсем малки изключения има в Стора, където има и твърд брой на покупките. 

Аз отначало като теб се ядосвах, че няма енергия. Затова и след месец си направих втори профил. След време обаче ми идва на нагорнище. Обикновена енергия може да се купи за 50 кристала, вероятно си забелязал това. А кристали на твоето ниво мисля може да получиш при изпълнение на различни задачи. Има бутон долу вдясно, където ти показва какво трябва да направиш, за да спечелиш нещо. Всеки ден има едни и същи дневни събития и ако ги изпълняваш, ти дава награди, включително кристали, с които може да си купиш и енергия за да играеш, ако това е целта ти. Всеки ден по едно и също време ти дава различен вид енергия. Часовете са 13, 19, 20 часа и имаш два часа да я вземеш. Иначе отпада. 

Мога да ти обяснявам много, ако се интересуваш да играеш. Мога да ти кажа и кой отбор е добре да се развие в началото, за да напреднеш бързо. Но това ако решиш да играеш дълго време.  Все пак...за начинаещия е добре най-напред да си събере отбор от Феникси - Хера  Синдула, Чопър, Зеб, Канан и Езра. Това е класически отбор от анимационния филм Star Wars: Rebels и се фарми лесно. Чакай да намеря някое клипче в интернет, да разбереш за кои герои ти говоря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.08.2018 г. в 9:49, whitepixel написа:

E, онези дето са Асове имат само 3% предимство в статусите си, ако другите 97% не ти стигат да компенсираш, значи си слаб играч. Най-доброто на тази игра  е, че можеш да играеш абсолютно всички нива без плащания, за разлика от подобната й WоT/WoWS/WoWP, където за  10 ниво , па и за повечето на 9-то ниво, требе да се бръкнеш у джоба. Единственият минус на War Thunder e руското пристрастие на разработчиците  към техните танкове да са най-неразрушимите/убийствените/бързите/евтините/неоткриваемите и т.н.

Като казах асове, имах предвид че в един момент попадаш на хора, които са играли много повече от теб. И това като тръгнеш да ъпгрейдваш самолетите. Не знам сега как е, ама ако се пусна със слаби самолети, ме пуска дори с новобранци. Ей това искам да ти обясня. Не че самолета му бил убийствен, а че има много повече опит и знае много повече тайни, което не е малко. Аз като се пусна с новобранци, бия наред. Това и е лошото на тая игра, затова се отказах. Не знам дали сега са направили нещо по въпроса, ама преди 3-4 години бе така. Вече не си спомням кога я играх, може и да са минали 4 години. Значи аз тогава бях още със старата си видеокарта GTX460,  та ще да е било мнооого отдавна ;)   Относно руските танкове...ами те спечелиха истинската битка край Курск. явно има нещо, щом са спечелили срещу немските и обърнали войната.  И аз се дразня при Star Wars: Galaxy of Heroes, дето тъмната страна я бяха направили толкова силна, че чак да те хване яд, дето играеш игра по тая чудесна филмова поредица. Миналия месец бутнаха леко джедаите  в посока повече защита и някои други неща и хоп, почнаха да бият имперски отбори, както си е и редно. Обаче постоянно лансират някакви разбойници, мошеници и не знам си какви, дето имат много малка роля във филмите, но много голяма сила в играта :) И това ме дразни. Просто хората искат да дадеш пари за нови герои.  Там тактиката е такава. Пускат нов герой, една седмица може да го спечелиш съвсем лесно на 3 звезди ( 7 са общо при развитието), можеш да направиш и една покупка за 22 лева, дето да го вдигнеш на 4 звезди. После един месец може да купиш с кристали ( печелят се в играта или се купуват с пари, но дооооста скъпо) на тото шардове от 5 до 300, което ще рече, че ако си късметлията, дето цели шестица от тотото, ще вземеш 300 шарда и ще развиеш докрай героя. Средно обаче се дават 10 шарда на покупка или това е долу горе за 3-4 дена игра. И ти месец събираш за пета звезда. После пускат героя почти два пъти по-евтино и почваш да го фармиш по-нормално, но пак с кристали, тоест доста неефективно, щото тия кристали могат да се ползват за куп други неща и така забавяш развитието на профила си като цяло.  И така някъде по Коледа, ако са го пуснали юли, ще може да го фармиш нормално и да напредваш по-бързо.  Някой скоро бе писал, че EA  само за миналия месец имали 15 милиона печалба от тая игра!!!И как няма да има, като винаги има идиоти, дето хвърлят десетки хиляди. Това са разни синчета на милионери, дето нямат друга работа и си цъкат цял ден на телефона. Обаче ЕА обират парсата, пък ти чакаш месеци да се случи нещо по-така с героите ти ;)

И още малко за War Thunder. Мисля го писах горе, но аз се отказах да играя, щото реших да платя  и да развия малко самлетите. Купих си там нещо, дето вече не си спомням как се казваше, развих самолети и тогава веднага почна да ме пуска с така наречени Асове или както искаш го разбирай. Но това бяха хора, играли много повече от мен, може би без пари.Значи имат голям опит в развоитието и битките. Аз нямам много опит, плащам си и направо обезличава покупките ми! Това и е лошото на тая игра. Обикновено, когато човек си плати, става малко по-силен и бързо се развива, а противниците дето не плащат, по-слаби. При War Th.  не бе така и затова спрях да играя. Мисля нямах нерви за подобни идиотщини от страна на разработчиците.  

Друго, което ме спря да играя бе това, че аз обичах да играя от кабината. Там видимостта е доста по-лоша. Другите обаче играят от трето лице и имат много добра видимост. Освен това е без значение каво управление си избрал на самолета - аркадно или симулация. Пуска те с една камара хора, дето играят по различен начин. Това не е равностойна битка. Няма разделение според това, кой как е избрал да управлява самолета си. Има го и при други игри и това много ме дразни. И това бе една от причините да спра да играя, щото от трето лице никога не съм играл симулатор или полусимулатор. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване