Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Все пак...за начинаещия е добре най-напред да си събере отбор от Феникси - Хера  Синдула, Чопър, Зеб, Канан и Езра.

Тези не съм ги срещал. Явно ще развивам друг отбор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво гледате на тези върхови телевизори? Кабелната телевизия пуска стари филми снимани с двупотопна техника. Освен това повтаря филмите от времето когато бях малък. Търся филми от торент са

Темата я създавам, понеже доста често в други теми главно за хардуер ( примерно тук), се разискват неща, нямащи нищо общо с хардуера или като цяло с темата, където се публикуват. Понеже забелязах, че

Не е много по темата,но ето за хората които са изключили подписите и не виждат линка в моя.   Оня ден си поиграх. Само жалко ,че първо направих 20 клипчета на 1080 с моите си настр

Публикувани изображения

преди 1 час, nikolela написа:

Тези не съм ги срещал. Явно ще развивам друг отбор.

Ще ги срещнеш като поиграеш малко. Не се сещам в началото как бе играта, но бързо ще стигнеш до повече опции. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих ги, но са заключени. За да отключа един играч трябва да победя от 25 до 50 битки по 12 точки енергия за битка и то става доста дълго време. Дано има и друг вариант за отключване на играчи от дългият списък.

Поне си активирах флота. Дано там да е пак интересно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, nikolela написа:

Намерих ги, но са заключени. За да отключа един играч трябва да победя от 25 до 50 битки по 12 точки енергия за битка и то става доста дълго време. Дано има и друг вариант за отключване на играчи от дългият списък.

Поне си активирах флота. Дано там да е пак интересно.

Всичко е много бавно в тая игра. Аз ти давам насоките, ако случайно продължиш да играеш. Да, бавно става но Фениксите отначало се развиват бързо. Ще ти дадат добра възможност да напреднеш на Squad Arena като се появи като опция (отключи се). Мисля стваше след 50-ти левел, но може и да е след 40-ти, не се сещам. След това същите тия Феникси ще ти дадат възможност да отключиш бързо други герои, които пък са важни за други неща. Когато ти се отключи Squad Arena,  ти с тия Феникси ще може да си пробиеш път много напред и да печелиш повече. След 50-ти левел на героя ще ти се появи възможност и за модове. Има 8 полета, дето може да запълниш с модове. Всеки мод подобрява определени качества на героя. Първо, комбинирайки еднакви модове по 2 или 4 в зависимост от свойствата им, получаваш някакво увеличение на определени свойства. Примерно защита, скорост, здраве, критичен удар и така нататък. Второто и не маловажно,  са първичните свойства на мода, които се увеличават най-много след ъпдейт. Има и 4 вторични свойства на модовете, които се увеличават по-малко, да кажем 5-10 пъти, но има едно важно свойство - Speed. Може да го няма като вторично свойство, което е и най-често срещаното, но може да го имаш от 3 до 29 максимум. Това ще рече, че ако имаш по-голяма скорост на героя си, той ще играе преди противников герой с по-ниска скорост. Това е може би най-важното свойство, според което се ъпгрейдват модове и изобщо се поставят на даден герой. Значи, най-просто казано, героя ти трябва да е бърз, за да нанася повече удари от протиевника. Бързината не зависи само от модовете и от основните качества на героя, а и от това, кое предоставят другите герои от отбора, както и лидера на отбора. Всеки отбор си има лидер и когато го поставиш в първото квадратче, действат неговите лидерски способности. Акоп не е в първото квадратче, лидерските способности не работят. Та лидера, може да дава всякакви качества на отбора. може да им дава скорост( turn meter), защита, стън( или замръзване на противника за един ход) и куп други неща, които е добре да се прочетат  в графата lider на героя.   Ако искаш да се зяпознаеш с героите и свойствата им, добре е да посетиш тоя сайт :  https://swgoh.gg/ Там може да разгледаш кой герой какви качества има и всичко, свързано с играта. Може и да си регистрираш профила, за да ти се води и статистика. 

Между другото, ако си нервен, тая игра не е за теб. С времето обаче нервите изчезват и просто се примиряваш, че трябва да чакаш. Но да чакаш означава, да чакаш за определено събитие. Примнерно да ъпгрейднеш герой по определен начин. Обаче всеки ден има какво да се прави и като напреднеш, достатъчно неща има да се правят. Това, което правиш отначало, никой не прави след 3-4 седмици игра. Просто след като победиш без и един герой да бъде убит, получаваш 3 звезди и може да ползваш SIM  или симулация на тая битка. Тогава имаш възможност да печелиш определени награди с определена вероятност. Това му викат фармене или според мен се превежда добив, без да съм много сигурен. отначало ще ти иска и тикети, които може да печелиш или купиш, за да повториш битката. След определено време обаче, като минеш 60-ти левел и ти се появи флота, не трябва да мислиш повече за SIM тикети. Разбира се, за да повториш битките, ти трябва и определена енергия - обикновена или кантина. Освен това за хард битките имаш и ограничение до 5 броя на ден, което си представяш какво може да означава, ако фармиш нещо. И като ти пусне точно 0 части или шарда за даден герой...може да си счупиш зъбите от яд ;)  

Мога дълго да обяснявам кое как, но вече и мисълта си загубих. Толкова е всеобхватна тая игра. Ако нещо те интересува в частност, питай, та да не пиша ей така каквото се сетя, че има още много да се сещам. 

ПП: И между другото, тая игра може да я играеш и на PC  чрез ползване на емулатор като BlueStacks. Трябва обаче от BIOS  да включиш опцията VT-X,  за да ти върви гладко играта. Нали беше с Интел i3 6100 или вече си го сменил?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си отрових нервите с ЦСГО днеска.Уж бях Supreme, не играх няколко месеца(6 някъде), днеска от 3 игри - 2 загуби.Въпреки, че не ми дремеше изобщо, факт беше, че ме пусна с абсолютни кретени.Не че аз играх като хората де, ама 3тата игра горе-долу ги трепех.Та ме пусна DMG.Отврат.Пък и играта е с нов интерфейс.Още по-голям отврат.Мразя игрите да се променят.Поне успях от 3тия път да взема ранг, че иначе мъка голяма.Един от малкото пъти в които играя сам.Не бих повторил :D То пък ако си без ранг(като не играеш 1 месец и ти го сваля) не можеш да играеш с приятел.Трябва да сте или 5ма или сам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, хора!

Супер съм "накефен", че се сетих за една игра, която доста пъти съм виждал и най-накрая реших да я играя.

Просто това е най-добрата игра ( ПО МОЕ МНЕНИЕ ) не само за жанра си и като цяло, а именно - Metro поредицата както и книгите.

Такава история и атмосфера никъде не съм срещал, особено за феновете на S.T.A.L.K.E.R.

Исках да я споделя с вас и, ако имате времето и желанието да и отделите малко време, играта просто ви грабва още в първия половин час.

Не е задължително да сте чели книгите, за да вникнете в дигиталния свят на тази прекрасна игра, те същност са повече като попълване на дупките

и научаване на още полезна информация от играта.

Лека вечер :) .

П.С. не спирам да чета темите в [email protected] за играта и много хора казват, че най-голям кеф от играта е, когато играете с Руски говор и Английски субтитри, за да вникнете най-много в атмосферата.

Редактирано от Denkicha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Denkicha написа:

Добър вечер, хора!

Супер съм "накефен", че се сетих за една игра, която доста пъти съм виждал и най-накрая реших да я играя.

Просто това е най-добрата игра ( ПО МОЕ МНЕНИЕ ) не само за жанра си и като цяло, а именно - Metro поредицата както и книгите.

Такава история и атмосфера никъде не съм срещал, особено за феновете на S.T.A.L.K.E.R.

Исках да я споделя с вас и, ако имате времето и желанието да и отделите малко време, играта просто ви грабва още в първия половин час.

Не е задължително да сте чели книгите, за да вникнете в дигиталния свят на тази прекрасна игра, те същност са повече като попълване на дупките

П.С. не спирам да чета темите в [email protected] за играта и много хора казват, че най-голям кеф от играта е, когато играете с Руски говор и Английски субтитри, за да вникнете най-много в атмосферата.

Чак сега си се сетил да изиграеш? :eek: Та има ли в света правоверен геймър, който да не ги е изиграл отдавна?

Иначе "Метро"-то са добри игри, но всичко е адски линейно и мърдане настрани - няма. За мен по-добро (като атмосфера, геймплей и история) от S.T.A.L.K.E.R. - няма! Но аз съм отдавна облъчен от Зоната и мнението ми е крайно субективно. :P

преди 12 часа, Denkicha написа:

че най-голям кеф от играта е, когато играете с Руски говор и Английски субтитри, за да вникнете най-много в атмосферата.

В игра, която се развива на руска територия, най-добрата атмосфера се получава когато всичко е на руски език - ако го разбираш, разбира се.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато пишех точно за теб се сетих понеже знам, че си наистина голям фен на S.T.A.L.K.E.R.

Запалих се изключително много по този жанр и несъмнено следващата игра, която ще играя, ще е S.T.A.L.K.E.R.

С коя версия първо да започна и има ли някакви тънкости в началото с нивата на трудност ? (някъде бях чел, че макар и NPC-тата да са по-"глупави" колкото по малка е трудността толкова по трудно е да уцелиш някого )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Denkicha написа:

Докато пишех точно за теб се сетих понеже знам, че си наистина голям фен на S.T.A.L.K.E.R.

Запалих се изключително много по този жанр и несъмнено следващата игра, която ще играя, ще е S.T.A.L.K.E.R.

С коя версия първо да започна и има ли някакви тънкости в началото с нивата на трудност ? (някъде бях чел, че макар и NPC-тата да са по-"глупави" колкото по малка е трудността толкова по трудно е да уцелиш някого )

Започни от първата - Shadow of Chernobyl - макар че събитията в Clear Sky (втората), са отпреди случващото се в SoC. После продължи със SoC и накрая завърши с Call of Pripyat.

Тънкости има много - имай предвид, че в играта всичко се случва в реално време и си на пауза или когато натиснеш (Esc) или самата (Pause) на клавиатурата. Когато си в менюто на ГГ не си на пауза и тогава много лесно можеш да загинеш от някой противник. За това по-добре влизай в менюто на ГГ на сигурни места в локациите. Режимите на трудност влияят единствено на демиджа, който неговите противници или аномалиите могат да нанесат на ГГ, но не и на точността на НПС-тата. В смисъл - и на "Новак" и на "Мастер", те са си еднакво точни. Тук говоря за официалните игри. При модовете режимите на трудност понякога влияят на доста повече неща, включително и на точността на НПС-тата. Събирай артефакти и после ги продавай или на търговците или на другите сталкери, а с парите си купувай необходимите за ГГ неща. Същото прави с ненужните оръжия и амуниции, които намираш. Основно правило в тази игра е: не стреляй никога пръв по НПС-та, освен, ако това не е специално упоменато в някое задание! Това го спазвай, за да не "прецакаш" някой куест и да се наложи да преиграеш час-два или повече. Чети внимателно какво ти говорят НПС-тата, така хем ще узнаеш някои тънкости около някой куест (задание), хем и ще се потопиш по-навътре в историята на играта.

Това е единствената игра, в която има от всички гейм жанрове по нещо. Аз и до сега не съм настръхвал от страх никога така на игра, както когато попаднах за пръв път в подземията на Агропром-а. 

Ако имаш още въпроси, не се стеснявай да питаш. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Denkicha написа:

И трите части имат GOG версии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Denkicha написа:

Добър вечер, хора!

А който не разбира английски какво прави ;)  Ние си я играем на руски, щото ни е втори роден. СТАЛКЕР също. На  английски звучи супер зле. 

Иначе...има доста игри МЕТРО. За коя точно говориш? Щото при тая игра има един момент, когато се кефиш на графиката.  И да, играта има доста варианти на трудност, та може да се пробваш пак и пак.  Сещам се, когато пшреди години я играх на някакво високо ниво на трудност, се въртях с дни на един чек пойнт, докато го мина.  По някое време почва да изнервя. 

преди 4 часа, Denkicha написа:

С коя версия първо да започна и има ли някакви тънкости в началото с нивата на трудност ?

Както казаха, почваш отначало. Това е като шофьорски курс. После ако си зарибен, купуваш си кола, демек модове ;)   И не се стряскай от качеството на графиката. Все пак играта е от 2007-ма някъде. Аз преди да почна да я играя през 2011-та, я имах на CD 4 години. После от немай къде почнах да преглеждам какви игри имам и попаднах на СТАЛЕКР Сянката на Чернобил.  И както си ги мразех тия усложнени игри, така и си ги заобичах. Сега да ме караш да играя COD  или BF...забрави. Мина това време. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, благодаря за всичките мнения помагате ми много.

Огромни благодарности и към  @Agentpat™ за нещата, които ми обясни беше ми изключително интересно да прочета коментара ти.

Сдобих се с GOG версия на Сянката на Чернобил, ще я пробвам надявам се днес по-късно или утре и, ще си напиша мнението за играта.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основните Stalker имат едни модове се казват complete mod. Горещо ти ги препоръчвам, за да не си оплюеш брадата и да трябва да почнеш отначало заради някой бъг. А в непипаните игри такива дал господ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Tommygun написа:

Основните Stalker имат едни модове се казват complete mod. Горещо ти ги препоръчвам, за да не си оплюеш брадата и да трябва да почнеш отначало заради някой бъг. А в непипаните игри такива дал господ... 

В крайните варианти на официалните игри на Сталкер няма фатални бъгове, заради които да ти се наложи да преиграеш даден пасаж от играта. Complete mod-овете на Сталкер си заслужават да бъдат изиграни, не толкова заради поправените козметични бъгове (баланс и т.н.) а заради това, че имат по-наточена графика и автоматите са дясно зарядни, както си е в действителност. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм с 5 еврака горница.Случайно докато си вися в цс ми даде сувенир кейс от фейсит мейджъра. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, дай тага да те добавя. @nikolela, може и ти да ви разгледам. 

Edit: Много тъпо така, почна да ме пуска само срещу много по-яки от мен. На мен примерно групата ми е с 8000 и нещо сила и ме пуска само срещу някакви по 10-11 000. Докога ще ми дава само по-силни, докато почна да падам ли? Аз си правя до момента всеки ден арената и нямам загуба и вече ме пуска срещу герои дето имам по 1-2 фрагмента само. 

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Tommygun написа:

Кико, дай тага да те добавя. @nikolela, може и ти да ви разгледам. 

Edit: Много тъпо така, почна да ме пуска само срещу много по-яки от мен. На мен примерно групата ми е с 8000 и нещо сила и ме пуска само срещу някакви по 10-11 000. Докога ще ми дава само по-силни, докато почна да падам ли? Аз си правя до момента всеки ден арената и нямам загуба и вече ме пуска срещу герои дето имам по 1-2 фрагмента само. 

Имаш предвид как се пиша там ли? BGRS (762-454-684)  и FMCBTBG (685-289-752) са двата ми профила с които играя.   Ако искаш и ти позволява левела, ела в POISONBG. Там изисквания никакви няма, хората също са 25, та за запознаване с нещата става.  За жалост не могат да стартират TW,  за която пиша долу. 

Първия ми е около 920 000, втория мисля 725 000.  Това за седем месеца и половина развитие на единия и около 6 месеца на другия. 

Не мога да разбера за какво точно питаш. На Арената ( squad, щото има и fleet  на по-късен етап), играят такива като теб, дето са почнали долу горе с теб да играят +- един месец може би.  

Офлайн си играеш всеки ден galactic war  всеки ден, където ти пуска някакви случайни отбори на други играчи, но обикновено доста зле направени. Отначало е трудно, но след време почваш да ги минаваш без проблем, дори на автоматично.  Останалите битки са си като кариера, вземаш ги и след това повтаряйки ги чрез игра или купони без да играеш, ти дава някакви случайни награди, които са строго определени за всяка битка с определен шанс да ти се паднат. Колкото по-ценен материала, толкова по-рядко може да ти се падне. То след време се разширява доста играта и повечето ценни неща могат да ти се паднат само при завършване на разни събития, когато влезеш в гилдия. Значи, там има Териториална война например, дето участват минимум 25 човека от една гилдия. Поставят се отбори в защита, оставят се и за нападение. Нещо такова представлява:

2018-09-09-001-23-46.jpg

В момента таман стартира нова война и се води записване за участия. 24 часа. Не се ли съберат 25 човека, войната отпада за гилдията. Като се съберат утре в 21 часа, почваме да поставяме отбори в защита. Естествено, кой колкото има, щото всички са с различно ниво на развитие, а минимумът за участие на един герой е 6000. Във всяка зона могат да се сложат от 13 до 16-17 мисля отбора, в зависимост от това, колко човека участват, каква е силата на гилдията и знам ли още как се определя. Примерно се слагат 13 отбора в една от зоните и след още 24 часа почва атаката. Като падне зоната се дават 600 точки за първите и малко по-различно за следващите зони. Има и две зони за флоти горе най в края и за да се стигне до първата от тях, трябва да се пробият предните две зони. Та вариантите са да се пробие или отдолу, където няма флоти или отгоре, за да се стигне до флотите. За централната зона се дават най-много точки. За поставяне на отбор в защита също се дават точки - 30, а за атака около 20 в зависимост от това, дали всичките ти герои са живи :)  Особеното е, че един герой може да  участва само в една битка и повече не може да го позлваш. 

Другата война се казва Territory battle и там се биеш или на светлата или на тъмната страна. Сега таман свършва една такава TB. Срещу компютъра де, не срещу други. Вземат се звезди и в зависимост от взетите звезди, след една седмица се дават наградите на гилдията

2018-09-09-001-23-57.jpg

Има и разни рейдове, които се играят по-често и общо взето повечето запалени играчи играят, за да напредват в тия рейдове. Отначало ти се струва тъпо да се играе за тях и цялата тактика с развитието на героите да е свързана именно с рейдовете, но в последствие ти се изяснява защо така.  В момента и аз съм се захванал да развивам определени герои, които ще ми позволят да спечеля други герои, които пък да ползвам в рейдовете и така...

Иначе ето един линк към единия ми профил в SWGOH. Може да разгледаш кво имам и колко време съм загубил .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Tommygun написа:

Кико, дай тага да те добавя. @nikolela, може и ти да ви разгледам 

Къде се регистрирате, че и да се разглеждате? Аз нямам регистрация никъде. Сега разгледах менюто и виждам, че мога да влизам през фейсбук, че и по 200 кристала награда дава, но аз често имам проблеми с влизането във фейса. Или може би ми го крадат и съм се отказал от него. Играта я делнах още на трети левел и след това я инсталирах на ново и всех че продължих от трети левел със същия си профил. Дори и профила си не знам за вход. Директо ми се пусна играта с с гугълплей игри. И в гугъл плей не знам с какъв профил съм влязъл, но като пусна играта пише - Добре дашъл Nikolela.

Накархте ме да се замисля какво ще стане ако си изгубя телефона или го сменя. Това ще е края на тази игра.

Някаква насока за решаване на този проблем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Къде се регистрирате, че и да се разглеждате? Аз нямам регистрация никъде. Сега разгледах менюто и виждам, че мога да влизам през фейсбук, че и по 200 кристала награда дава, но аз често имам проблеми с влизането във фейса. Или може би ми го крадат и съм се отказал от него. Играта я делнах още на трети левел и след това я инсталирах на ново и всех че продължих от трети левел със същия си профил. Дори и профила си не знам за вход. Директо ми се пусна играта с с гугълплей игри. И в гугъл плей не знам с какъв профил съм влязъл, но като пусна играта пише - Добре дашъл Nikolela.

Накархте ме да се замисля какво ще стане ако си изгубя телефона или го сменя. Това ще е края на тази игра.

Някаква насока за решаване на този проблем?

По въпроса за регистрацията...аз влизам с Google  пощата и профил. Дори си направих втори с друга поща и играя с два профила. Нищо не се губи, информацията си се пази онлайн и може да влезеш от всякакво устройство с Google  профила си, дори от PC  като мен. За PC  ползвам емулатора за андроид приложения Bluestacks. Просто го инсталираш ако го нямаш, теглиш играта и влизаш с Google  профила си примерно.  Дори по време на игра може от настройките да излизаш  от профила си и да влизаш с друг. Аз така ги редувам на PC,  но на таблета тегаво и по-бързо става с нов акаунт на таблета. На PC  работи много бързо, но само ако си включил VT-X  от BIOS. Иначе бави и сече като за световно играта. Поне при мен. 

Иначе като пуснеш играта и натиснеш Allies, ти излиза и кода отгоре:

2018-09-10-001-16-11.jpg

После търсиш. Аз си мислех в началото, че може по ник да се търси, но явно не може. Иначе ако си регистриран  на SWGOH.com, може да се намери и по име, стига да не е сменено.  Когато ти стана приятел, ти може да играеш с мой герой, дето ползвам като лидер. Тоест, ще ти е доста лесно да минаваш всички битки от светлата страна или cantina  в случая, ако ти предложи да ползваш и мой герой. 

ПП: Относно това, с какъв профил си влязал, то като влизаш в играта си има запазен имейл адреса. Ако не се сещаш за паролата, вече не знам дали няма опции за възстановяване на паролата.   Поне при мен си помни паролата и влиза автоматично като цъкна на имейл адреса, дето ми предлага.  Иначе азз ползвам за всичките си пароли цели два Password мениджъри - един стандартен и един тефтер с химикалка ;)  Най-сигурен е.  А ако искаш пробвай да излезеш от профила си и след това да видиш с какъв имейл адрес си влязал. Обаче не съм сигурен, дали ти е запомнило паролата като при мен. Би трябвало, но... все пак ползва профила ти от  Google  и вероятно по него се ориентира кой си. Освен ако не си влязал по друг начин, не с Google профил. И тук трябва да призная невежеството си относно Гугъл и телефоните ;)

Всъщност, направих една бегла проверка и ето как се възстановява профил:

2018-09-10-001-16-28.jpg

Телефонен номер. Значи и да искаш да изгубиш профила си, ще трябва да си забравил и номера на телефона си, както и всички твои познати да са изтрили номера на телефона ти от указателите си. Доста трудно и с вероятност едно към...

Това да избягаш от чичко Гугъл доста трудно. Малко са успявали, но май само те си мислят, че са успели. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кире, виждам, че си изгубил известно време с мен - за което благодаря.

Нещата при мен стоят по следния начин.

Във телефона ми има един профил за всичко и е регистриран в Gmail.

Същият профил се използва и за Google Play Game с който играя играта.

На този профил му открих данните и ги въведох в BlueStacks. Играта тръгна от първи левел а менюто на настройка в играта е изрязано и липсва опция за вход или изход, като и още една камара опции ми липсват.

9400956r.png

За да ме разгледаш, номера ми е 573-691-638

49-ти левел

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikolela написа:

Кире, виждам, че си изгубил известно време с мен - за което благодаря.

Нещата при мен стоят по следния начин.

Във телефона ми има един профил за всичко и е регистриран в Gmail.

Същият профил се използва и за Google Play Game с който играя играта.

На този профил му открих данните и ги въведох в BlueStacks. Играта тръгна от първи левел а менюто на настройка в играта е изрязано и липсва опция за вход или изход, като и още една камара опции ми липсват.

9400956r.png

За да ме разгледаш, номера ми е 573-691-638

49-ти левел

Значи отначало те пуска като гост. Поне при мен бе така. След това може да избереш профил, но не знам какъв е точно случая при теб.  След като влезеш като гост и поиграеш в началото докъдето иска, пробвай да отидеш в опциите и да видиш, дали няма вариант за изход от гост акаунта.  Поне при мен стана така, аз попитах тоя, дето ми каза за bluestacks  и той ми каза, че съм влязал с акаунт за гост. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Значи отначало те пуска като гост. Поне при мен бе така. След това може да избереш профил, но не знам какъв е точно случая при теб.  След като влезеш като гост и поиграеш в началото докъдето иска, пробвай да отидеш в опциите и да видиш, дали няма вариант за изход от гост акаунта.  Поне при мен стана така, аз попитах тоя, дето ми каза за bluestacks  и той ми каза, че съм влязал с акаунт за гост. 

Мерси. След като поиграх ми позволи да вляза с друг профил. Играта обаче ще продължа да си я играя само на телефона, че на компютъра върви от 24 до 30fps. Даже и звука влачи а битките са ужас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, nikolela написа:

Мерси. След като поиграх ми позволи да вляза с друг профил. Играта обаче ще продължа да си я играя само на телефона, че на компютъра върви от 24 до 30fps. Даже и звука влачи а битките са ужас.

Това се оправя с VT-X  както писах, стига да имаш такава опция на твоето дъно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Това се оправя с VT-X  както писах, стига да имаш такава опция на твоето дъно. 

Разгледах какво е това VT-X Оказва се разрешаване и забраняване на виртуализация и се използва в случай, че блустака не тръгва и се разрешава в биоса. Моята е разрешена - (endble)

Да драснеш две три думи за модовете, че ги отключих? Виждам, че ще ми струва пари за да ги преправям, което ще рече, че не е хубаво да ги обърквам. Имат и ъпгрейд, който струва също доста скъпо. Аз по две награди поставих и имам опция да ъпгрейдна с няколко левела и ще ми струва 13К. Скъпо ми се вижда а и не разбирам какво точно ще ъпгрейдна с тези две наградки?

Оле, то самата награда се ъпгрейдва до 15-ти левел.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Разгледах какво е това VT-X Оказва се разрешаване и забраняване на виртуализация и се използва в случай, че блустака не тръгва и се разрешава в биоса. Моята е разрешена - (endble)

Да драснеш две три думи за модовете, че ги отключих? Виждам, че ще ми струва пари за да ги преправям, което ще рече, че не е хубаво да ги обърквам. Имат и ъпгрейд, който струва също доста скъпо. Аз по две награди поставих и имам опция да ъпгрейдна с няколко левела и ще ми струва 13К. Скъпо ми се вижда а и не разбирам какво точно ще ъпгрейдна с тези две наградки?

Оле, то самата награда се ъпгрейдва до 15-ти левел.

За модовете да изясня нещата, щото са много важни, може би най-важните. Само хора с добри модове напредват на Арената. Затова ще разкажа по-подробно. Преди 2-3 седмици ги ъпгрейднаха и сега са доста по-различни от преди, но това теб не те засяга. 

Всеки мод има няколко стата( характеристики) - първичен, вторичен и главен, дето не се сещам точното име, но това са иконките на самият мод. Има 8 главни типа мода - защита, скорост, здраве, ефективност, шанс за критичен удар, критичен удар, отбрана и якост ( не знам точно как се превежда, но на английски е tenacity). 

Скорост - НАЙ_ВАЖНАТА ХАРАКТЕРИСТИКА на мода. Всеки гледа да събере колкото се може повече скорост, защото това ти дава предимство при ходовете. Като основна характеристика я има само със символа стрелка горе вдясно. Стига до 30 максимум. Или като мод, означението е едно човече, дето бяга. 

Здраве - ясно е какво е. Онова зеленото над героя. Някои герои, като лечителите главно, използват здравето си за да определят колко да дадат на излекуваните. Трябва да се четат характеристиките на героите, така се вижда кой какво иска в повече и какво изобщо не му трябва.

Ефективност - На английски Potency. Това е доста важен мод и характеристика на мод. Означава, доколко ще преодолееш съпротивата на противника, за да му наложиш  някакви отрицателни ефекти или на английски debuf. Особена важна характеристика за Имперски отбори  и други, дето налат дебъфи на противника. Това са ония червените иконки над героите или вредните ефекти. Ако съпротивата на противника е голяма, а твоята ефективност( potency) недостатъчна, може и да не можеш да наложиш вреден ефект на противника или това да е само частично, ако се налагат повече. Обратната характеристика на Potency  е Tenacity( да кажем, че го превеждам якост, съпротивление...)  и действа точно противоположно - предпазва те от вредни ефекти.

Tenacity - обратното на Potency. Предпазва те от вредни ефекти на противника, особено ако той стартира пръв и се опита да ти сложи дебъф (вреден ефект). Опитвам се да пиша и в скоби какво означава, че не знам дали си наясно как се превежда. 

Шанс за критичен удар- ясно е какво е. Това е шанса ти в проценти, да използваш критичен удар. Критичния удар стандартно е 150% от обикновения удар, но може да бъде и повече, ако се развие с мод или героя има някакви характеристики, дето увеличават критичния удар. Това също може да се даде и от лидера на отбора, ако притежава такива свойства. 

Критично нараняване( или демидж) - 150% стандартно, с първичните характеристики на мод стига до 186%, но може още да се подобри още и още. Но да кажем, това е важна характеристика, за да нанасяш много демидж! Понякога има герои, които като ги биеш, възстановяват здравето си или защитата. Ако нямаш достатъчно силен удар може да се окаже, че ти ги биеш, а те увеличават здравето си. Например Кайло Рен съвсем лесно може да стигне до над 2000 възстановено здраве при удар и ако ти нанасяш удар с под 2000 демидж, той просто си увеличава здравето чрез получилата се разлика :) . Затова е добре и да се нанасят силни удари, та да се преодоляват такива способности. 

Атака или Offence - Увеличава демиджа, който нанасяш. 

Отбрана или Defence на английски - Това е характеристика, която елиминира част от силата на удара дето получаваш. Тоест, като те бият, противника нанася по-малко демидж от това, ако нямаш изобщо defence. Участва и за други неща...където намалява способностите на противника да налага демидж, бил той фичически или чрез дебъфове.  След последния ъпдейт на модовете, засилиха доста тая характеристика и като си направиш модовете златни, не е за пренебрегване, щото все едно противника ти удря на камък с оръжието си ;)

Това са основните 8 характеристики на модовете, дето са изобразени като иконки. Ето и снимките:

2018-09-11-001-21-12.jpg

След това имаш първична характеристика на мода, която се развива най-много. Ето какво представлява:

2018-09-11-001-21-13.jpg

Тук допълнително има защита, точност и избягване на критичен удар.

Защита - дава ти ония бели линийки над героя и над здравето. Защитата е различна от здравето и когато тя се изразходи, почваш да губиш здраве. Не е задължително обаче, щото има герои, дето директно ти смъкват от здравето, елиминирайки защитата. 

Точност - Определя доколко ще може да избегнеш обратната характеристика , когато противника ти може да избегне удара.Тоест, намалявас способностите му да избягва от ударите ти. 

Избягване на критичен удар -  Ами то си казва - способността ти да избягваш критичнбите удари на противника, които пък се определят от неговата способност да налага критичен удар. 

При вторичните характеристики имаме същите неща, но процентно са доста по-ниски от първичната характеристика на мода. 

И точно тук е тънкостта за развитието на модове. Първото правило е, мода ти задължително да има вторична скоростна характеристика. Как става това? Имаме 5 цвята модове + златен накрая. Сивия е най-слаб, разбирай с най-ниски вторични характеристики. След това зелен, син, виолетов, жълт, златен. Първичната характеристика на мода обае зависи от звездичките над него. Тоест, 5 звезди е най-добре, защото първичната характеристика се развива най-много. Примерно за мода, дето е като стрелка, скоростта за една звезда е  21 максимум, а за 5 звезди 30 максимум. Тук събираш само модове с 5 звезди. След това мода може да се ъпгрейдне и до 6 звезден или става златен.  Сивите модове могат да станат дори златни, но трябва да се ъпгрейдват, като играеш битките за модове и печелиш части. Това става с енергията за модове, която се ползва само там. И тук ще разкажа по-подробно, кои цветове модове е добре да събираш и кои да продаваш

Значи, има 4 нива на мода, при които ъпдейтваш случайно една от вторичните характеристики. Това са 3-то, 6-то, 9-то и 12-то.  Сивия мод няма  вторична характеристика в началото. След това като стане 3-ти левел, получава първа вторична характеристика. Така до 12-ти левел, когато получава 4-тата си характеристика. Жълтия мод е на другата крайност и още в началото има 4 вторични характеристики, които на случаен принцип се ъпгрейдват пак на 3, 6, 9 и 12 ниво. Тоест, там имаш възможност една характеристика да ъпдейтнеш 4 пъти. И ако това е скорост, може да стигнеш до 29 максимум мисля, но това доста трудна и невероятна работа.  Другите цветове са по средата. Зеления мод има една вторична характеристика в началото. Така до 9-ти левел се получава и четвъртата вторична характеристика на случаен принцип. На 12-ти левел вече имаш възможност за ъпдейт на една от воричните характеристики. При синия мод имаш две вторични характеристики в началото и до 6-то ниво събираш всички 4 характеристики. След това имаш две възможности за ъпдейт на 9-ти  и 12-ти левел. Виолетовия мод получава четвъртата си вторична характеристика на 3-ти левел и след това има 3 възможности за ъпдейт на вторичните характеристики. 

Та това раззпределение определя някои неща за развитие на модовете. Най-ефективен разбира се е жълт мод, но с една от вторичните характеристики скорост. Без нея няма смисъл да се пробва развитие. Виолетовия също е добър мод, защото дори да няма скорост, на 3-ти левел от развитието му разбираш, дали ще имаш скоростна характеристика или не. Мисля струваше 6500 кредита, което е нищо. Ако няма скоростна характеристика, продаваш мода. Синия обаче като че ли е най-използвания, щото се пада по-лесно, има го и като награди при някои ивенти. До 6-ти левел развитието му струва около 18 000 кредита и си заслужава да се пробва, дали ще се появи скоростна характеристика. Зеления мод е без смисъл, защото дори на 9-ти левел да ти се появи скоростна характеристика, то ще трябва да се дадат повече кредити, а ще имаш възможност само на един ъпдейт на вторична характеристика, стигайки до 12 левел. Така. Синия мод имаш две възможности за ъпдейт на вторична характеристика или примерно ако си получил 5 speed  на 6-ти левел, то може да получиш още до 12 спийд на 12-ти левел, ако спечелиш максимума от по 6 спийд на ъпдейт ( което също е доста рядко, да не кажа невъзможно). Или мода може да стане максимум със 17 спийд, което е отлично постижение.  Виолетовия мод е най-добър за ъпгрейд след жълтия. На 3-ти левел както казах, може да получиш до 5 спийд като вторична характеристика. От там нататък имаш 3 възможности за ъпгрейд и ако получиш още 18 спийд, стигаш до 23 спийд. Имам един такъв мод за единия си профил. 

Сега. Цветовете на модовете се променят след ъпдейт, ползвайки части, спечелени от битки с енергия за модове. Един мод за да стане златен, първо трябва да стигне до жълт цвят. Ако това е син мод, ще трябва да се мине през виолетов, за да се стигне до жълт и след това да се направи златен със 6 звезди, където всички характеристики се повишават по определен ред. Ето една схема, която изяснява цялата галимация при ъпдейтите на модове:

2018-09-11-001-21-56.jpg

Както се вижда,  при златен мод примерно имаме повишение на Defence  от 11.75% на 20% като първична характеристика  и за всяка вторична в долната табличка имаме да кажем 202% увеличение на Offence, 134% увеличение на Defense и така нататък. Или една примерна снимка на златен мод:

2018-09-11-001-22-00.jpg

Това е моя първи златен мод. Вижда се пред вторичните характеристики в скобичките, колко пъти са ъпдейтвани преди да стане златен мод или докато е бил жълт. След това всички характеристики са се вдигнали според горните таблички, които показах. В случая аз се прецаках със защитата като основна характеристика, щото скочи само с половин процент. Вижда се от горната табличка, че скокът и е от 23.5% на 24%, което е пренебрежимо малко. 

Още нещо остана да кажа за модовете, което пропуснах в началото. Събират се определени количества  с еднакви качества модове, за да се увеличат допълнително най-основната им характеристика, зададена чрез иконката. Ето какво се получава, ако събереш няколко еднакви мода и ги ъпдейтнеш до 15 левел:

2018-09-11-001-22-04.jpg

Вижда се, че има модове, които трябва да се съберат по два и други, които по 4. Така се увеличават общите им характеристики. Примерно за здравен мод се вижда, че ако си сложил два мода на героя, печели +5% здраве. Ако ги ъпдейтнеш до 15 левел, шечалбата ти става +10% здраве.  Вижда се, че примерно за мод със способност "критичен демидж" ти трябват 4 такива мода, за да увеличиш критичния демидж  с 15% или с 30% когато ги ъпдейтнеш до 15-ти левел всичките. 

Това е общо взето за модовете. Събирай само модове със скоростна вторична характеристика. Другите ги продавай. Значи аз правя така. Имах мноооого сини модове, затова всички ги ъпдейтнах до 6-ти левел за 18 000 кредита за мод. Ако има скоростна характеристика, вдигам мода до 12 левел, а ако е с много добра скорост, директно до 15-ти, стига да имам кредити. Ето примерно какво съм събрал:

2018-09-11-001-22-09.jpg

Тия сините модове, дето са ми 12-C  левел, са със вторична скоростна характеристика. Отначало съм ги вдигал до 6-ти левел и ако няма скорост, оставям ги за продажба. Виолетовите модове са рядкост, затова се занимавам само със сини, макар виолетовите да са по-добри за ъпдейт. И между другото, всеки мод както казах вдига цвета си, но трябва да се инвестира в него и не е гаранция, че след толкова инвестиции, ще се пови допълнителна скоростна характеристика. Затова мода се подобрява само, когато има скорост и си заслужава. 

Надявам се да съм помогнал малко с разясненията за модовете. Запомни едно - много скорост=почти сигурна победа. 

ПП: Между другото, точно за начинаещите въведоха опцията за автоматичен подбор на модове така, че се възползвай. Но имай предвид и казаното от мен. 

ПП2: @nikolela,  разгледах отбора ти за арената. На първо място слагай герой, който има лидерски способности. В твоя случай Jedi Consular  няма лидертски способности и не може да помогне на останалите. Постави Hera Sindula  за лидер. Тя се води Феникс, заедно с Канан, Чопър и Езра. Добре си почнал, но си намери и Зеб, който да поставиш на мястото на Jedi Consular. С тоя отбор ще може да биеш лесно в началото. Освен това с тоя отбор ще може да спечелиш още 2-3 герои от ивенти, които няма как да намериш на друго място.  Между другото, гледам името на гилдията ти и не ми се струва българска. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от martin0566
      Вие използвате ли  Nvidia Geforce Now Cloud Gaming? Аз лично го ползвам откакто е излезнал извън бета версията и съм горе-долу доволен. Понякога е пикселизирано, понякога не,защото сървърите понякога са натоварени, но по-често върви без проблем. Кажете какво е вашето мнение на Geforce Now.
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Царина
      Здравейте !Искам да помоля за помощ .След 5 дни ставам на 17 .Покрай остановката с карантината няма да мога да го направя в заведение и да покана познати .За това ще го направя у дома с най добрата ми приятелки .Имате ли някакви идеи за забавления .Ако имате ще са ми от полза .Благодаря ви !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване