Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кико

Игри - общи дискусии, рекорди и настройки

Препоръчан отговор

Кире, толкова развити феникси не бях виждал. Канан доста си пълни живота, но и така отбора е загуба на време и средства.

Сабин и тя като Канан си пълнила живота. 😁

Забравих, че тези и до тях развитите имперци са ги развивали защото са пилоти и вероятно са на пред с флотите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, nikolela написа:

Спомена, че ще развиваш новия Фо трупър.  Този кит наля един чувал пари за да развие двата нови ФО героя и ги тества.  Падна от CLS, падна от Гривас, падна и от сестрите. той има с какво да играе и може да си позволи загубата на време с такива отбори, но не и по слабите като мен и теб. На нас ни трябват яките доказали се отбори.

Това преди реуорка ли е или след :) Щото тия след 3 дена оправиха лидерството  на ген. Хъкс.  А и ще излизат още герои или по-точно по един ФО и съпротива.  А CLS  си е як отбор.   Аз играх преди малко с четвъртия си профил срещу ген Хъкс, не погледнах колко силен е отбора, но с моите феникси го бих без проблем, дори бях на ауто през по-голяма част от веремето. Но пък и точно Хъкс ме спаси на последната битка за днес на GW, щото и фениксите ми паднаха и след това имперците от сити. Вярно доста по-силнички си бяха като за последна битка, но накрая ФО се справиха, макар да са някъде 30 к ;)  То аз и ги смесих де, щото не съм развил цял отбор, а само 3-ма до Г7-8 - Кайло, Хъкс и трупъра. Обаче си взаимодействат при атака и това ми спечели битката. Е, да, бях свали двама вече от ситите, но се получи. За малко да рестартирам GW,  че винаги играя малко преди 24 часа и понякога не ми стигат минути или дори секунди за да завърша GW. По лятно часово време бе доста по-добре, щото битките се подновяваха в 1 часа за три от акаунтите ми, само единия бе в 0 часа. Сега е в 11 часа, а аз по това време се прибирам от работа и ако не съм играл на работа или по-рано през деня, пропускам и дейлита и какво ли не.  Но аз ще заложа на ФО с 4-тия акаунт, щото така и така ще трябва отбор за GA. Колкото и да е, ФО са още един трън и противника трябва да се съобразява. Между другото, с моите сити от 3-тия акаунт играх срещи Кайло с 5 реликви. Свалих всички 2-3 минути преди края, само Кайло остана. Е няма биене и няма. Вейдър прави яки удари, но не знам какъв му бе проблема на тоя Кайло.  Сякаш имаше прекалено много армор и Вейдър успяваше да удари със 70к, колкото да го почеши. Иначе си удря над 200к с подобни дебъфи върху противника. За защита ФО стават точно поради тая причина - двамата Кайло са си доста яки.  Значи, налагам му всякакви дебъфи, дето налагат Таркин, ДБастила, пилота, Палпатин и Вейдър, но тоя не спира да си възстановява защита и здраве. И толкова бавно пада тая защита, че 2 минути карах на ауто  и нищо. Пада, пада, по някое време оня се съвземе и всичко наново почва. 

преди 8 часа, nikolela написа:

Кире, толкова развити феникси не бях виждал. Канан доста си пълни живота, но и така отбора е загуба на време и средства.

Сабин и тя като Канан си пълнила живота. 😁

Забравих, че тези и до тях развитите имперци са ги развивали защото са пилоти и вероятно са на пред с флотите си.

Аз играх срещу същия отбор оня ден с моите имперци и фениксите паднаха за нула време :)  Всичките с реликви.  Но ти какво очакваш от герои, които никога не са реуорквани? Откак почнах да играя, фениксите си стоят все така. А тоя е на 126-то място, което е голям успех.  Сега познай каква флота има  с тия феникси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, nikolela написа:

Спомена, че ще развиваш новия Фо трупър.  Този кит наля един чувал пари за да развие двата нови ФО героя и ги тества.  Падна от CLS

На 30-тата минута от клипа бие CLS. Това за трето място. Нататък не съм гледал.  Така като гледам, клипа е преди реуорка лидерството на Хъкс. 

На 33-та минута  минута би и втория. Ти за кой период от клипа говориш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Кико написа:

Между другото, с моите сити от 3-тия акаунт играх срещи Кайло с 5 реликви. Свалих всички 2-3 минути преди края, само Кайло остана. Е няма биене и няма. Вейдър прави яки удари, но не знам какъв му бе проблема на тоя Кайло.  Сякаш имаше прекалено много армор и Вейдър успяваше да удари със 70к, колкото да го почеши. Иначе си удря над 200к с подобни дебъфи върху противника. За защита ФО стават точно поради тая причина - двамата Кайло са си доста яки.  Значи, налагам му всякакви дебъфи, дето налагат Таркин, ДБастила, пилота, Палпатин и Вейдър, но тоя не спира да си възстановява защита и здраве. И толкова бавно пада тая защита, че 2 минути карах на ауто  и нищо. Пада, пада, по някое време оня се съвземе и всичко наново почва. 

Точно този кайло без маска се ползва за танк при древан срещу древан. Той се храни от дебъфи а срещу древан отбор получава много. Слагат му модове хелт и си пълни живота здраво, дори Малак не го сваля.

На войни те често се проваляме срещу древан отбори и остава жив само Малак. Срещу сам малак се пуска фо отбор, който бие Малак без много проблеми.

Онзи клип е качен на 12. Декември, не знам преди реуорка на лидерското ли е.

преди 4 часа, Кико написа:

На 33-та минута  минута би и втория. Ти за кой период от клипа говориш?

На 33 минута има Биндо, и клониран в отбора при CLS. Това е несериозна битка. Следващите са битки срещу цял отбор със синергия между противниците. Там си пада редовно от всеки. Не гледах целия клип, защото изгубих интерес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, nikolela написа:

На 33 минута има Биндо, и клониран в отбора при CLS. Това е несериозна битка. Следващите са битки срещу цял отбор със синергия между противниците. Там си пада редовно от всеки. Не гледах целия клип, защото изгубих интерес.

Аз гледах доста и имаше успехи. Кажи речи едно към едно. С Шаак Ти игра няколко пъти, де пада, де бие. Всичко е и до NRG. как ще подходи бота.  То си е така и с ДРеван отбор. Ако бота бие по моята Бастила първо, което се случва често, падам. Ако бие по друг, обикновено бия. 

преди 9 часа, nikolela написа:

Точно този кайло без маска се ползва за танк при древан срещу древан.

Мисля на тоя клип бе, Кайло не се държеше така и го трепеха. Затова ти казвам, че се учудвам, как така има забрана за получване на положителни ефекти, има всякакви други забрани и въпреки всичко възстановява здраве и защита.  Според мен си е бъг. Аз срещнах както ти казах и други бъгове на ГА, а вчера и на сита. Тия много голяма направиха играта и се осраха.  На ГА ти казах, как бия по Канан, фрактура му правя и две минути не мога да го убия. Оня си възстановява здравето при фрактура и при други дебъфи, дето споменах и за Кайло. След това го бих от втория път лесно. Това е или бъг или чийт. Но умен чийт, защото на втория път ме пуска да бия. Само че това не е достатъчно, губя точки от това, че играя две битки.  Втрория случай на сита...ами напраавих 14.4 милиона с Реван на първа фаза!!! Досега макс 7-8 милиона съм правил и то ако нацеля добре играта с Биндо. Сега дори се разсеях от голямия резултат и ми свали един джедай, но не преиграх, а продължих. Йода поне 7-8 пъти оставаше с една чертичка здраве и Нихилус не можеше да го свали с основния си удар. Нямаше дори никакви бъфове. Накрая го свали с общия удар, но мина мнооооого време и удвоих резултата си. Та тая игра стана толкова бъгава, че вече е истински късмет да завършиш без проблем ГА. Днес не правя грешка да се регистрирам за ГА рано рано като предния път :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кире, дадоха ми  4.6 милионен акаунт. Сега вече ще поиграя с кеф.  Няма макснат отбор, но това ще го оправя, че всичко нужно го има а от магазина всичко е изкупено като шардове. Сега ще си купувам шардове на воля и ще обменям за гиър. 

Добре ме е запасил с 100 зети.  Али кода е 612-977-345. Сигурно ще падам на ГА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikolela написа:

Кире, дадоха ми  4.6 милионен акаунт. Сега вече ще поиграя с кеф.  Няма макснат отбор, но това ще го оправя, че всичко нужно го има а от магазина всичко е изкупено като шардове. Сега ще си купувам шардове на воля и ще обменям за гиър. 

Добре ме е запасил с 100 зети.  Али кода е 612-977-345. Сигурно ще падам на ГА.

:) да ти е честит, аз не бих си взел акаунт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кико написа:

:) да ти е честит, аз не бих си взел акаунт. 

Трябвами за войните и ТБ. За останалото може и да нямам време. Ще се придържам към моя си акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, дай един жокер за ГА. С какво се бият  ОР и Шаак Ти. Сложих ги заедно в защита, но се чудя какво да сложа пред тях.  При ОР Заалбар ми е Г13, при  501 Шаак Ти. Останалите са Г12. Както се сещаш, при първите лидер Кърт Онаси, трета е Мишен. При втория отбор лидер е Шаак ти с Файвз и Рекс. Промених го в последния момент и махнах Ехо, Защото Рекс трепе с един удар, макар и след 3 тура. Но искам отпред да сложа отбор, който се бие с отбор, дето бие или Шаак Ти или ОР. За жалсот нямам с тоя си профил Брут Алфа. Имам го само в третия си и вече го сложих отзад в защита. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

С какво се бият  ОР и Шаак Ти.

ОР пада лесно от всичко. Шак ти ми би три яки отбора без да сваля никой. След това им влязох с един слаб Гривас, Нют и Дуку. Без проблем ги изнесоха.

Не знам какво да сложиш пред тях, че не знам за кой акаунт ми пишеш. Не знам и какво има противника ти, за да можеш да го спреш с нещо или да го прегазиш с нещо.

Слаба Шак ти пада от всичко. Ама като е развит отбора и с моя древан не можах да я бия на арената.

При ОР отбора е проблем Залбар. Траун с фрактура или някой който да го стънтва редовно и отбора е елементарен за биене.

Залбар се елиминира с много герои. Бъф имунитет, Трея с изолация, Проба дроид с таргет лока и той вече не таунтва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, nikolela написа:

ОР пада лесно от всичко. Шак ти ми би три яки отбора без да сваля никой. След това им влязох с един слаб Гривас, Нют и Дуку. Без проблем ги изнесоха.

Не знам какво да сложиш пред тях, че не знам за кой акаунт ми пишеш. Не знам и какво има противника ти, за да можеш да го спреш с нещо или да го прегазиш с нещо.

Слаба Шак ти пада от всичко. Ама като е развит отбора и с моя древан не можах да я бия на арената.

При ОР отбора е проблем Залбар. Траун с фрактура или някой който да го стънтва редовно и отбора е елементарен за биене.

Залбар се елиминира с много герои. Бъф имунитет, Трея с изолация, Проба дроид с таргет лока и той вече не таунтва.

Мисля че нацелих защитата,  с тоя профил, паднала е от трети път, но не ми е взел задната зона. Не ми е взел и преданта пред корабите, спънал се е в един отбор. Само една зона е взел. Аз още не съм играл, но имам отбори.  Проблем се оказаха другите два профила. При най-силния ми пусна един българин с 400к GP  над моето - и като флота и като пехота е напред с GP. При пехотата е с около 300 к напред. Отказах се да играя, просто няма смисъл.  При другия профил ми се падна някакъв с Кайло 4 реликви, тръгнах да го свалям, щото това бе единствения шанс да победя и не можах да го сваля тоя кайло ни със сити, ни с джедаи. Сам остава и просто нямам сила в ударите. Не знам и какво да правя. Уж не трябва да получава бонуси, а го прави. Нещо сбъркано вече има в тая игра. как може да се бие тоя, че да знам за следващия път? Направо като някакъв идиот изглеждам, дето бия два пъти Кайло и не му свалям нито един друг отбор. Ама исках да пробвам и с Йода дали ще го свали, там дори бе по-зле, щото Вейдър удря много яко, но само защитата сваля и част от здравето. После всичко наново. По едно време викам да бия с първи удар и като че ли е по-добре, но то времето свърши.  Трябва да променят нещо в тая игра. Ако сме равни примерно и аз съм нарпавил 50 удара, да ми се дава победата и обратно - ако не съм направил удари, противника да взема победата. Така не става просто. Егати идиотите, дето измислят тия способности. Все пак я кажи, как го бият тоя Кайло. Ако бях пуснал Траун, макар да не е много развит, дали щях чрез фрактура да му сваля здравето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Кико написа:

Уж не трябва да получава бонуси, а го прави. Нещо сбъркано вече има в тая игра. как може да се бие тоя, че да знам за следващия път?

Фо бия само с джедаи. До сега с лидер Бастила, че нямах светъл реван.

Кайло без маска пълни живот при получаване на удар. Най много живот му пълнят буболечките, Палпатин с втори удар и Дард Вейдар с втория удар. Вейдар му пълни живота на макс. 

Вейдар и Палпатин бият с първи и трети удар. Другите бият с каквото си искат стига да е по силен удара от 8% от хелта на Кайло, че той по толкова живот взима от получен удар.

Като вляза в бой по ФО, бия по Кайло с герои дето правят демидж. Героите, които нямат демидж бият по някой друг. Ама това след като сваля Екзекутора, че лошо бие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nikolela написа:

Фо бия само с джедаи. До сега с лидер Бастила, че нямах светъл реван.

Кайло без маска пълни живот при получаване на удар. Най много живот му пълнят буболечките, Палпатин с втори удар и Дард Вейдар с втория удар. Вейдар му пълни живота на макс. 

Вейдар и Палпатин бият с първи и трети удар. Другите бият с каквото си искат стига да е по силен удара от 8% от хелта на Кайло, че той по толкова живот взима от получен удар.

Като вляза в бой по ФО, бия по Кайло с герои дето правят демидж. Героите, които нямат демидж бият по някой друг. Ама това след като сваля Екзекутора, че лошо бие.

Посъветваха ме с Траун да бия. С Джедаи пак не става, може би моите са слаби, макар че Йода си прави добри удари.  Видях, че с дебъфи няма как да стане и пробвах с първите удари както казах, но времето свърши. Аз два пъти се бия с такъв Кайло, другите свалям, няма проблем, но после се бия само с Кайло и не става. Явно ще трябва да включа и Траун, макар да не е развит. Иначе нямам никакъв шанс с това, което разполагам като герои.  Кофтито е, че ако на тая война пак ми се падне Кайло, аз и да включа Траун, може лесно да падне първи.  Но явно съм пропуснал нещо в тая игра и ще трявба да наваксвам. Аз тъкмо се радвах, че противника ми се спънал  в зоната отзад, дето е пехотата и мислех да взема две чисти зони и да го изпреваря, но не се получи заради тоя Кайло.  Сега с профил 4 почнах да наливам главно във ФО. Поне за защита да  ползвам.  Няма как противника да ползва два пъти Траун, та трябва да измисля и отбор, дето се бие с Траун.   И да, ще гледам докато стана 85 левел, което няма да е много скоро, да развия Кайло до Г12 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кико написа:

но после се бия само с Кайло и не става. Явно ще трябва да включа и Траун, макар да не е развит.

Така съвсем няма да стане. Траун веднъж ще направи фрактура и след това един ход ще пропусне, като го даде на друг. След това Траун ще играе в полза на противника като му пълни живота.

Ако се стигне до там, че да започваш с втори отбор, е по добре да е с намален състав, но да нанасят по голям демидж. Героите с малък демидж помагат на Кайло. Кайло и със фрактура си пълни живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво ми се падна на мене за противник на ГА.

9711728G.png

А това от долу съм аз.

9711729o.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikolela написа:

Виж какво ми се падна на мене за противник на ГА.

9711728G.png

А това от долу съм аз.

9711729o.png

Хаха, аз се отказах с първия си акаунт да играя, оня ме срина със земята. а и на Бъдни Вечер хич не ми се играеше, дори само за да взема някоя точица.  Просто това вече няма нищо общо с първата ГА, която почна точно преди година. Тая ГА е едно тото, какво ще ти пусне насреща. Няма логика мачмейкинга да става с 50-те или 60-те най-силни герои, щото и да не са най-силните, тия под тях също са достатъчно силни. А един с 3 млн GP  не само че има повече златни, платинени и какви ли не герои повече от теб, но и тия дето не са в класацията са достатъчно силни и дори по-силни от твоите топ 50! И затова стават тия неща. Не знам що го направиха така. Явно тия дето правят играта, гледат от гледна точка на 6 млн-те си акаунти, където няма чак такова значение мачмейкинга. Ами като ще играем с 50 или 60 героя, нека ни пускат да играем с тях, както е на TW! Защо не го направят така? Като имаме равностойни 60 героя, що да играем и с другите, а не само с 60те? Що за глупаци са тия, които правят тая игра? Направо са си пълни глупаци ако питаш мен. Поне що се отнася до геймплея. Що се отнася до печалбите, явно пак са си глупаци, щото откакто вдигнаха двойно цевните на всчико, не съм си купувал нищо. И няма да съм само аз така. Преди поне им налях 200 лева, сега им налях 0 лева за почти година. Не се сещам кога за последно купих нещо, май беше звезда за Шаак Ти,  но щом вече е Г13, трявба да е било доста отдавна. 

преди 21 часа, nikolela написа:

Така съвсем няма да стане. Траун веднъж ще направи фрактура и след това един ход ще пропусне, като го даде на друг. След това Траун ще играе в полза на противника като му пълни живота.

Ами казаха ми, че с Траун го трепят. Аз ще пробвам все пак, само да си намеря подходящ отбор на арената. Иначе идеи нямам с какво да бия Вейдър си нанася до 250к удари нормално, но и той сваля част от защитата и черттичка от здравето максимум. Мисля бях стигал до около 20% свалено здраве, но докато завъртя героите Вейдър пак да бие с третия удар, минава време, а и от бъфовете се пълни здравето.  Сещам се примерно за отбор от Дуку и Сит убиеца, дето бият директно под защитата. Само че и те не бият чак толкова силно. То докато бият под защитата, оня си възстановява защитата и другите пак трябва да бият по защитата и да качват здравето.  Вариант е Рекс, дето с третия удар може от раз да го свали, макар и чак на втори или трети тур, но за целта трявбат Клонинги. Аз клонинги имам в тоя си акаунт, дето не мога да бия Кайло, но са от средна до слаба работа.  За Арена не стават. За ГА мисля пак няма да станат, освен ако не играя с 5 героя. Не знам, нямам отговор, както нямам отговор и на някой ДРеван. Поне на  буболечките имам отговор, но за целта трявба и да стигна до тях :) Почнах и аз да си развивам "и ти ли Бруте",  но ще ми трябва известно време за зетите и гиър. Че и звезди нямам на 3-ма. 

ПП: Значи, за Кайло ми хрумва Вейдър лидер, че вдига офенса на сити и имперци, Дуку, Сит убиец и нататък не знам :) Поне Вейдър ще му сваля защита доста, другите ще бият отдолу. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кико написа:

Няма логика мачмейкинга да става с 50-те или 60-те най-силни герои, щото и да не са най-силните, тия под тях също са достатъчно силни.

Трудно ми е да намеря логика в резпределението.  Само видях, че ме превъзхожда със всичко, освен спийд на героите. Там ми е надеждата и за това съм малко оптимист. Ще си приложа моята тактика и утре ще го боря.

Ще му подаря горните зони и ще си вардя долната.

Весели празници от мен.

d6x6b2c-ec68a09a-f0cb-44c0-a494-934dffa9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кире, Ейго кита, пази предна горна зона с двата ревана, а от долу с гъза на пред. 😂

Няма шанс да ми мине през предна долна зона. все пак ме е мачнало с по слаб противник, нищо, че има двойно по-вече герои на реликви.

551ed802e4f04b13.png?width=1024&height=5

Кажи ми БРАВО, да си вирна носа.😎

Същото е положението в трите ми акаунта. Сега вече се наиграх.😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На пръв поглед е много развит противника, но според бота в Дискорд сме с еднакво ГП на топ 80 героя.

Това заграденото в зелено.

9712548I.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Кажи ми БРАВО, да си вирна носа.😎

Същото е положението в трите ми акаунта. Сега вече се наиграх.😀

Ще се откажа да играя вече тъпата ГА.  Много тъпа я направиха вече. даже и няма да се записвам за ГА вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Кико написа:

Ще се откажа да играя вече тъпата ГА.  Много тъпа я направиха вече. даже и няма да се записвам за ГА вече.

Постоянно правят промени. Вероятно ще пипнат и там след време. Може и още да я развалят, може и да я оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, nikolela написа:

Постоянно правят промени. Вероятно ще пипнат и там след време. Може и още да я развалят, може и да я оправят.

Не знам какво ще оправят, но така не може да се играе. Поставят в неравностойно положение играчите.  Разбирам, че искат да печелят. Идеята на тъпата ГА е да развиваш на макс арена отбор, което е много, ама много тъпо. Първо, това могат да направят само играчи, дето имат много ресурси - или си плащат или като теб са в доста силна гилдия, а и те самите са силни, за да могат да вземат повече награди от рейдовете. Второ, самата арена е направена много, ама много глупаво. Никаква арена не е това и за толкова години така и не я оправиха. Поне да имаш по-голям избор като играе, да нямаш такива ограничения за време и пространство, да има по-равномерно разпределени награди и още куп неща, дето сега не ми се мисли. Но не, Те си гледат там девелопърските акаунти и това е за тях играта.  Съжалявам, че изобщо продължавам да я играя. Няма как обаче. Ако бях в някаква гилдия, щях да се махна.  Просто щях да си оставя само втория акаунт и това е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Кико написа:

Идеята на тъпата ГА е да развиваш на макс арена отбор, което е много, ама много тъпо. Първо, това могат да направят само играчи, дето имат много ресурси

Днес имахме малък спор по този въпрос.  Аз казвам, че трябва качество а те ми отвръщат, че трябва да се развиват само по един герой в отбор и те мачва с по прилични противници.  примерно при буболечките да се развива само лидера, при сестрите само Асаж или Талзин. под Нют да се развивал само Дуку. Така отбора бил почти със същата ефективност, но имаш много ниско гп. На мен това не ми се нрави. Предпочитам да имам един макснат отбор, който да спре 20 златни героя без да понесе никаква щета, като моите буби. Противника също има един качествен отбор, но е в грешната му зона.

Тук сме слаби и играем с по един як отбор. след време ще играем с три яки отбора. След още време ще играем с по 10 яки отбора. това е правилната га.

20191226_180158122.jpeg?width=1024&heigh

20191226_180029001.jpeg?width=1024&heigh

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikolela написа:

Днес имахме малък спор по този въпрос.  Аз казвам, че трябва качество а те ми отвръщат, че трябва да се развиват само по един герой в отбор и те мачва с по прилични противници.  примерно при буболечките да се развива само лидера, при сестрите само Асаж или Талзин. под Нют да се развивал само Дуку. Така отбора бил почти със същата ефективност, но имаш много ниско гп. На мен това не ми се нрави. Предпочитам да имам един макснат отбор, който да спре 20 златни героя без да понесе никаква щета, като моите буби. Противника също има един качествен отбор, но е в грешната му зона.

Тук сме слаби и играем с по един як отбор. след време ще играем с три яки отбора. След още време ще играем с по 10 яки отбора. това е правилната га.

20191226_180158122.jpeg?width=1024&heigh

20191226_180029001.jpeg?width=1024&heigh

Ето какво стана при третия ми акаунт:

2019-12-26_2257201.jpg.e97157e15aae59970b61a5fc538543fd.jpg

Свалил е Ревана ми пред флотата и фениксите в долната зона, спрял се е пред Шаак Ти.  Сложил 4 силни отбора в защита, заедно с тоя Реван. Ние играем с 1 отбор пред флотата и два отдолу. Аз му свалих трите уж силни отбора, не му бутнах Ревана. Сложил Бастила, Биндо и Куай в защита и макар да бяха златни, нямаха шанс срещу  моя 5 звезден Йода :)  Понякога и така става, когато човек не е ориентиран в играта и варди горната зона, дето е поставил Йода с Реван.  Но това е битка някъде за 3-4-то място, че веднъж загубих вече.  Поне няма да съм последен тая ГА ;)  Иначе пълен провал като цяло. На другите две ГА ми се паднаха доста силни противници и по-точно противници, с развити Г13 герои. Примерно единия бе с ДРеван, Малак и ДБастила в долната зона. Все с реликви. Другия сложил отдолу Реван, Йода и Бастила все с реликви.  Пробвах  с моя ДРеван, но напоследък забелязах, че почти винаги противника атакува ДБастила и падам. Явно нарочно са променили това в играта, за да не се чувтсват ощетени тия с Малак. Иначе ако бе бил по други, вероятно щях да победя.    При втория акаунт стана нещо подобно, но там оставил буболечките отпред, всички с реликви. Бих ги лесно с ДРеван, но имаше и други отбори, дето нямаше как да сваля.   И пак видях пробив в две от защитите ми. Забравил съм да поставя по един отбор и в двата си акаунта :) В единия флотата забравих, незнайно как, при другия един отбор пред флотата, че бяха 3.   Ей за това не ми се играе. Толкова лошо са направили графиката на тая ГА, че човек няма как да  не се обърка колко отбора има в защита, особено ако играе на 3 ГА като мен :)  Не помня ГА досега, дето да не съм отбъркал броя на отборите. Имам предвид откак пуснаха по 3 отбора. Все някъде забравям да поставя отбор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Кико написа:

Свалил е Ревана ми пред флотата и фениксите в долната зона, спрял се е пред Шаак Ти. 

Слагай най якото предна долна. останалото за атака. Ако имаш съмнения, че тази зона ще падне, слагаш още един в долна задна. Важното е да не падне зоната, че дава над 200 точки. Иначе ако бие по героите ще взима по 50+ точки на отбор, но няма да вземе 200+ от зоната. Проверявай си редовно колко отбора си си сложил. Не ми се е случвало да сложа по малко в защита. При поставянето на защитата, горе в дясно пише колко отбора трябва да сложиш и колко си сложил.

9713150p.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...