Премини към съдържанието
Seftin Mehmed

Съвместим ли е процесора с видеокартата?

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да питам този процесор съвместим ли е с тази видео карта. Дъното мисля, че има подходящите портове, не разбирам много и затова реших да питам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да сложиш всяка видеокарта със процесора и обратното. На дъното също може да се сложи всяка видеокарта.

Несъвместими карти не се произвеждат от много години както и дъна несъвместими със съвременните карти.

Така че не го мисли и взимай която ти е кеф карта стига захранването да е достатъчно.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тази карта ще стане без проблем? Размера мисля, че и тя няма да е проблем. А захранването колко вата трябва да е? Може ли някой да определи колко точно захранване ще ми трябва. И какви данни са нужни за определянето му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка карта от магазина ще стане за всяко дъно. Единствено на старо може да намериш agp и подобни антики та и със затворени очи да цъкаш като купуваш все ще стане.

За захранването е по-сложно. Принципно качествено 400W ще я държи тая 770 при положение че го прави със  R9 290. 

Вече колко точно е захранването което имаш или ще купуваш няма как да знам. Гледай 12В му линия да има 400W (34A). Пише си на етикета а в нета има ревюта.

Чети внимателно понеже има и боклуци. Например ето това е маркирано като 500W но очевидно няма да свърши работа - 

В една от предишните теми питащия си купи пък 600W захранване което е 396W.

c2jINfK.jpg

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много, за информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.