Здравейте, Не открих такава тема, ето я и нея - тема за скам сайтовете. Знам че има доста такива теми в нета, но тук си нямаме. За това мисля че като един уважаван сайт трябва и тука да се разобличават измамниците, тарикатите, лъжците. Започвам първа, моят опит не е много, само месец, но достатъчен да мина и през тях - не че не бях подготвена но си е гадно - самото чувство че си излъган, че си отделил от времето си за да им кликаш... и да не ти платят, или да ти напишат че са ти платили - това са т.нар.фалшиви плащания, по сметката ви няма никой. Ще ги карам по ред, по моя ред в моя черен списък : peobux.com - 10.60$ - фалшиви плащания, при въпрос към екипа никой не отговаря aseohits.com - 16.19$ - чакам от 2 март, изключиха си и форума вече, връзка няма с никой там ulikebux.com - 1.55$ - чакам и аз не знам от кога вече, то не работи сайта, покриха се, у ремонт били 256clix.com - 4.45$ - фалшиви плащания, при въпрос във форума им къде са ми парите в пейпал ми беше изтрито веднага мнението, и те ремонт го дават вече feobux.com  - 1.54$ - тия пео фео део вео далече от тях всички са със админ един и същ скамер админ - фалшиви плащания, никой не ти отговаря giubux.com - познайте какво искат за да ви преведат парите - не не не, няма да познаете, искат 10 активни директни реферала а торта от моркови не щете ли а Не влизайте в тези сайтове !!!