Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

аз да попитам само автора на темата:
извстни ли са ви сайтовете mastersurf.biz и hotmoneysurf.com ? кажете ако знаете нещо.
силно подозирам,че са скам,понеже мой човек плати $15 в mastersurf.biz за ъпгрейд на своя акаунт зада може да тегли,през пей процесор payeer.com към wiredpay.com и му се казва да чака ред вече почти месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговора за тези сайтове ще ви го дам:

Имаше периоди в моя живот, в които от честите нощни смени не можех да се вдигна от леглото. Взимах си дълги отпуски и ме заместваха, та можех да си движа само двете си леви ръце... И тогава... тогава се захванах с т. нар. сайтове, в които печелиш като кликаш по някакви рекламки! Смених за 5 месеца около 10-тина, лежейки си на леглото и ближейки раните си от предишната си къртовска работа... Резултата - 5 месеца загуба на време, а сметката бе все така празна... празна като главата ми тогава!

=Бай ви Хой=

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 03 Юли 2016 г. в 0:49, gerro_1 написа:

аз да попитам само автора на темата:
извстни ли са ви сайтовете mastersurf.biz и hotmoneysurf.com ? кажете ако знаете нещо.
силно подозирам,че са скам,понеже мой човек плати $15 в mastersurf.biz за ъпгрейд на своя акаунт зада може да тегли,през пей процесор payeer.com към wiredpay.com и му се казва да чака ред вече почти месец.

съжалявам, сега ги чувам и двата сайта

:(

видях ги обаче какви са, това не са PTC сайтове, не им разбирам на тия, само вдянах че да - трябва да инвестираш пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, haidukpikaso написа:

съжалявам, сега ги чувам и двата сайта

:(

видях ги обаче какви са, това не са PTC сайтове, не им разбирам на тия, само вдянах че да - трябва да инвестираш пари

ок. няма проблем и благодаря за отговора. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

полезен сайт,на който всеки може да проверява сайтовете в които работи,дали са скам,нови или легитимни:
http://netbusinessrating.com/en/

ползвайте търсачката горе в дясно на сайта,като напишете името на сайта,който
проверявате.

Редактирано от gerro_1 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.