Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора :)

Искам да попитам тези, които имат Lenovo Vibe Shot дали имат проблем с екрана, по точно дали екранът ви използва 80-95 % от батерията, защото при мен е така.

Мисля че е дефект, но не знам точно какво да правя, дали да дам хард ресет или да го дам на сервиз. 

Вие какво ще кажете, от какво може да е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако през цялото време ползваш екрана е нормално да ти дърпа 90% от енергията.

Дай скрийн на консуматорите на батерията да видим колко СОТ си имал и колко оставащо време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

12903782_178932112493076_1508945162_o.jpg

преди 3 часа, algor написа:

Ако през цялото време ползваш екрана е нормално да ти дърпа 90% от енергията.

Дай скрийн на консуматорите на батерията да видим колко СОТ си имал и колко оставащо време.

ето една снимка преди час

10633372_180179445701676_471849966676861340_o.jpg

ето и от сега

Редактирано от Dark Vader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Dark Vader написа:

ето една снимка преди час

ето и от сега

Игри ли бичиш на апарата през този час и половина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Игри ли бичиш на апарата през този час и половина?

:D не разбира се 

на телефона си нямам дори една игра, използвам го само за чат и фейсбук, затова реших да ви питам щото телефона е чисто нов, а пък има този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Dark Vader написа:

:D не разбира се 

на телефона си нямам дори една игра, използвам го само за чат и фейсбук, затова реших да ви питам щото телефона е чисто нов, а пък има този проблем.

Тоест час и половина си чатил?
Кажи с какво го ръчка час и половина, та и процесора ти е втория най-голям консуматор?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Тоест час и половина си чатил?
Кажи с какво го ръчка час и половина, та и процесора ти е втория най-голям консуматор?!?!

да така е, но харчи 80 % и на 0% яркост не знам от какво може да е 

12513922_180328509020103_3478366528463180226_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Dark Vader написа:

да така е, но харчи 80 % и на 0% яркост не знам от какво може да е 

Бъркаш.
Харчи 80% от вече консумираното, а не че е дръпнало 80% за час и половина и батерията ти вече е на 20%.

Тоест приемаме, че е паднала с 30% батерията - та екрана е дръпнал 80% от тези 30%.
Разбираш ли?

И щом не го гасиш час и половина ти е наред всичко, не се притеснявай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

Бъркаш.
Харчи 80% от вече консумираното, а не че е дръпнало 80% за час и половина и батерията ти вече е на 20%.

Тоест приемаме, че е паднала с 30% батерията - та екрана е дръпнал 80% от тези 30%.
Разбираш ли?

И щом не го гасиш час и половина ти е наред всичко, не се притеснявай.

да разбирам това, просто се чудя как ще харчи 80 % от тези 30 % кат е на 0 % яркост

след като заредих телефона до 100 %, после за 4 минути ми падна на 94% само от чат. чудя се защото въпреки е на 0% яркост и WiFi мрежа пак много бързо се изразходва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво като за 4 мин. е спаднало до 94%? Тази батерия не се изтощава по часовник и е нормално след максималния заряд бързо да спадне, после дълго време да се задържи на номиналната стойност. Яркостта не дърпа ток, а това че си я намалил до нула, не значи че подсветката не свети. Трябва да видиш в настройките дали може да се намали силата на подсветката или фоново осветление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, peppone1 написа:

Яркостта не дърпа ток, а това че си я намалил до нула, не значи че подсветката не свети.

Точно яркостта дърпа ток и не може да се намали до нула. Нула е когато дисплея е изключен. 

преди 11 часа, peppone1 написа:

Трябва да видиш в настройките дали може да се намали силата на подсветката или фоново осветление.

Така се настройва яркостта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги имам голям проблем с колата Volvo V40 надявам се някой да знае решение за проблема !!! Първо отказаха всички прибори на таблото,майстора отстрани проблема на следващия ден ми отказа централното заключване,радио,платфони.Майстора ми препоръча да търся друго табло,намерих друго табло майстора го монтира и нещата си останаха същите.Какво да правя от тук нататък?Къде може да е проблема ако не е от таблото? Благодаря Предварително на всички които съдействат за отстраняване на проблема
    • от salfie
      Здравейте!
      Имам проблем с Lenovo Thinkpad Edge model: 0301-gxg, лаптопа няма батерия и работи само при включено зарядно. Както си работи и по някое време се изключва. Смених с друг захранващ кабел, но уви .. същото. Мисля си че може да е нещо от дънната платка и не съм сигурен дали тази тема е в правилната категория и се извинявам ако е така. Ако някой знае как се решава този проблем..
      Благодаря предварително!
    • от georchev
      Здравейте! На скоро си преинсталирах Linux-a и сега не мога да си вляза в акаунтите в Gmail ! Сигурен съм в паролите,защото през страницата на google няма проблем! Какво може да е това чудо? Проблема е от една седмица,тогава го преинсталирах. Помагайте!  Благодаря 
    • от salfie
      Здравейте!
      Имам проблем с тъчпада на лаптопа ми. Явно има опция да прави пауза при многократно натискане на левия бутон. Потърсих решение в интернет за това и ми излена: https://support.lenovo.com/us/en/solutions/ht500432, но при мен тази опция я няма. Не знам защо. На windows 10 pro е лаптопа.
      Ако някой има друго решение на проблема, моля да сподели.
      Благодаря предварително!
    • от acidoctor
      Здравейте съфорумници! 😀От около 2 седмици бойлера ми издава шумове наподобяващи работещо моторче. Чел съм за бълбукания и свистене но за такъв не съм чел, още😍Казаха ми, че е котлен камък. Някои да се е сблъсквал с нещо подобно или да знае от какво е? 
  • Дарение

• Добави ново...