Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , тази сутрин си пуснах лаптопа и ми излиза Windows startup repair оставям го , но не поправя нищо , понеже имам важни файлове като снимки и други , има ли някакъв начин да го оправя или да го занеса на сервиз и  да възстановят снимките някак си . Преинсталирах го с мисълта да изтрия само дял C като снимките  са на D  , но стана някакъв гаф и стана winows върху winows  и всичко беше изтрито , но на другия windows който е повреден ( докато се включва син екран който се маха за секунда и прозореца за startup repair  се появява ) няма ли файловете да са запазени или всичко е загубено ? Благодаря предварително . Ако темата е в грешният раздел и бъде изтрита ще ви разбера,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си изтрил локалния диск Д, ще е добре да потърсиш някаква програма за възстановяване на изтритите файлове (R-Studio, Undelete360)

ако си стои там можеш да правиш LiveUSB на убунту и да погледнеш с него без да го инсталираш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.03.2016 г. at 10:09, Dark Vader написа:

Ако си изтрил локалния диск Д, ще е добре да потърсиш някаква програма за възстановяване на изтритите файлове (R-Studio, Undelete360)

ако си стои там можеш да правиш LiveUSB на убунту и да погледнеш с него без да го инсталираш

Пробвах и с двете програми но ми изкарва някакви файлове дето не ги знам изобщо кви са , това го правя от вече новия инсталиран windows  , би трябвало да стане  с тези програми . както казах искам конкретни снимки , но следа от тях няма ,  все пак ви благодаря за отзоваването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще споделя моята най добра практика за съпорт на потребителска система.
Тя включва инсталиране по мрежа операционна система, интегриране на Windows PE за диагностика, Интегриране на клиър инстал сетъпа на операционната система и партишън в който да се пазят бекъпа на операционната система, иснталационните файлове на целият софтуер който се използва в системата, драйвери на системата, исо файл на операционната система.

Така лесно ще се възстановява и освежава ос всеки път при проблем.
Като тук опциите са две, клиър инстал или качване на съществуващ бекъп.

Ако ви нападне криптиращ вирус може и да омаже тази подготовка .
За това е хубаво бекъпа да се качи и на друг носител офлайн от системата.

11111.jpg

image.jpg

http://s10.postimg.org/xenrrxsif/sasa.jpg

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.