Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрвейте.

Ползвам Yahoo mail / Яху мейл, но като отида на уеб версията му ми показва, че не е обезопасена връзката в смисъл, че всичко моето пиша може да се види от трето лице.

Ето адреса и после следва снимката на която се вижда удивителната в жълтия триъгълник.

ca-mg6.yahoo.mail.com

Благодаря.

Screenshot from 2016-03-28 19:26:06.png

Редактирано от marginal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И какво става като отидеш на WEB версията? По-какво съдиш, че не е безопасна?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Емил Костов написа:

И какво става като отидеш на WEB версията? По-какво съдиш, че не е безопасна?

Здрасти.

На сминката която приложих по-горе се вижда, че има удивителна на жълто фон, след малко ще приложа снимка на прозореца в който пише, че връзката не е обезопасена.

Айдеееееееее сега като по магия връзката стана обезопасена :-))).

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, marginal написа:

Здрасти.

На сминката която приложих по-горе се вижда, че има удивителна на жълто фон, след малко ще приложа снимка на прозореца в който пише, че връзката не е обезопасена.

Айдеееееееее сега като по магия връзката стана обезопасена :-))).

Благодаря.

Като посочиш на тази ! виж какво точно ти пише. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Емил Костов написа:

преди 7 часа, Емил Костов написа:

Пишеше, че връзката не е "обезопасена" "secure", но не можах да снимам екрана за да покажа снимката тук тъй като вече връзката ми е обезопасена.

Промяната се случи много бързо тъй като компа ми е хакнат от организираната престъпност в частност щатското правителство :-).

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"" Промяната се случи много бързо тъй като компа ми е хакнат от организираната престъпност в частност щатското правителство :-). ""

Да не би да го даваш терорист нещо щом толкова се интересува и щатското правителство?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто браузърът ви показва, че на страницата има "смесено съдържание" (mixed content). Firefox ли използвате или Google Chrome? Някои елементи на страницата (като картинки) не са доставени посредством HTTPS. На теория, това означава, че "атакуваща страна" може да осъществи MiTM атака, но... споко. :)

https://support.mozilla.org/bg/kb/mixed-content-blocking-firefox

http://arstechnica.com/information-technology/2015/10/chrome-finally-kills-off-the-http-https-mixed-content-warning/

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, * СТЕФАН * написа:

"" Промяната се случи много бързо тъй като компа ми е хакнат от организираната престъпност в частност щатското правителство :-). ""

Да не би да го даваш терорист нещо щом толкова се интересува и щатското правителство?

Според тях да ;-).

преди 2 часа, Методи Дамянов написа:

Просто браузърът ви показва, че на страницата има "смесено съдържание" (mixed content). Firefox ли използвате или Google Chrome? Някои елементи на страницата (като картинки) не са доставени посредством HTTPS. На теория, това означава, че "атакуваща страна" може да осъществи MiTM атака, но... споко. :)

https://support.mozilla.org/bg/kb/mixed-content-blocking-firefox

http://arstechnica.com/information-technology/2015/10/chrome-finally-kills-off-the-http-https-mixed-content-warning/

Здрасти.

Интересен отговор.

Явно Файърфокс са назад с материала в ставнение с Кром.

Може би ще ги сменя, а може би и не тъй като по стар български обичай ще ги накараме да си въобразават, че знаят нещо, а в същтност знаят друго нещо.

На ония на запад им е непонятна тая наша психика, но ще трябва да почнат да свикват вече :-).

Живи и здрави и благодаря :-).

Благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да си спокоен. Ако някоя федерална служба (говорим за САЩ), решат да ти прослушат пощата, ще го направят.  Те и снимка от камерата ще ти направят. Без значение, дали ти е сигурна връзката. Тъй че, пий, носи си новите дрехи и не се впрягай. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Методи Дамянов написа:

Интересно, че в горния списък на Файърфокс не намирам следния случай на моя браусър където имам само латинската буква "i" в кръгче.

Прилагам снимка: screen11.png

преди 22 минути, ghostBG86 написа:

Може да си спокоен. Ако някоя федерална служба (говорим за САЩ), решат да ти прослушат пощата, ще го направят.  Те и снимка от камерата ще ти направят. Без значение, дали ти е сигурна връзката. Тъй че, пий, носи си новите дрехи и не се впрягай. :D

Така и гледам да правя, но пуста скука комбинирана с шопския инат и научната мисъл от знака везни и се пускам да им направя всично по-трудно и съответно по-скъпо ;-).

А ето и снимки от хитрините им:

Не следната снимка

screen10.png

виждаме как бутоните като ЛС, профил, цитат и т.н. са истински, а на следващата:

screen11.png

се вижда, че бутоните са менте тъй като са размазани ;-).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Методи Дамянов написа:

Нещо не се получава пак имам все още сив катинар с удивителна на фон на жълт триъгълник !!!

Ето и снимката:

Screenshot from 2016-03-29 10:28:47.png

Може би това е защото канадския Яху мейл е по-малкия брат на щатския такъв ;-).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Г-н Христов

Това не е форум за лечение от психо-изпращяли и псевдо енерго-лечители, моля, използвайте подписа си за в бъдеще:   Форума за тези, които имат нужда от лечение.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, lost in написа:

Г-н Христов

Това не е форум за лечение от психо-изпращяли и псевдо енерго-лечители, моля, използвайте подписа си за в бъдеще:   Форума за тези, които имат нужда от лечение.

Автора нищо чудно и да е закачен на преслушване. Тия "лечители" де им говорят звездите са си доста опасни.
    едит: забравих кавичките

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"i" е за "издател", издател на сертификата (issuer). Като посочите буквичката и ви показва кой е издателят. За Калдата например е Comodo

Screenshot_29_03_2016_19_29_38.png

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като те е страх от мечки не ходи в гората. От yahoo по добър имейл клиент не съм срещал. Ако толкоз те е страх ползвай абв, ама не чакай сигурност, като в yahoo.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Методи Дамянов написа:

"i" е за "издател", издател на сертификата (issuer). Като посочите буквичката и ви показва кой е издателят. За Калдата например е Comodo

Screenshot_29_03_2016_19_29_38.png

Бах тоя Касап и тука се заврял....

2016-03-30_00h04_57.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, velony написа:

Като те е страх от мечки не ходи в гората. От yahoo по добър имейл клиент не съм срещал. Ако толкоз те е страх ползвай абв, ама не чакай сигурност, като в yahoo.

Кой е споменавал за страх?

Пускам тема за да се пообразовам тъй като вече съм на възраст на която на човек му е по-трудно да разбере мутренската психика на ония който го бройкат по нета и извън него.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Bbt_sm
        Как да забраним на yahoo mail да получава файлове с разширение .exe
      • от Bbt_sm
        Здравейте. Имам поща на yahoo и акаунта ми е на кирилица и когато изпратя e-mail ми излиза на маймуницаимето името  на акаунта, а някои пощи направо ми пращат писмата в spam. Смених си името на акаунта на латинеца, но проблема остана, просто се промени от въпросителни на други йероглифи! Знае ли някой как се оправя подобем проблем?
      • от Gangosa
        Мога ли да се справя със спама в яхоо.Почти се справих , но днес пак са ме набелязали и са променили имейла си и пак ми досаждат .
        Знам , че почти нищо не може да се направи , но както знаете е доста досадно и дразнещо .Има картинка като натисна на нея ми отваря тоя адрес
        и пише дис офер нот аваилейбъл ин йоур коунтри имейл адреса е този .Vanquis CreditCard. offers292605@tumini.zonhighway.com
        Не ме разбирайте погрешно написах , че са ме набелязали и са си променили имейла си , защото стария им имейл е вкаран в спам филтъра , но тея са много нахални и сега спамят от друг имейл адрес.
      • от Martin Meramdzhiez
        Здравейте !!! Преди 2 дни Операционната ми система windows vista почна да ми лаги много и затова реших да я деинсталирам и да си остана с windows Xp пак така или иначе бях и с двете операционни системи на компютъра.Та проблема ми е че след като деинсталирах windows vista и като си включих компютъра с windows Xp проблемат беше че и на трите ми браузъра mozilla chrome internet explorer не можеха да ми отворят google search. Изписва ми че има някакъв проблем тоест че липсва нещо не мога да го разбера точно но май е като драйвър search yahoo . com ама не както вие си мислите социалната мрежа ами нещо като търсачка таки си го обяснявам и без него не може браузърите да ми отворят google.Не е от нета има нет тоест пускам си скайпа и имам нет но всичко свързано с google
        не ми се отваря !!! Моля ви помогнете. Аз сега пак се наложи да инсталирам vista за да може да ви пиша но ми помогнете дайте ми линк или от zamunda или от the piratebay или от където и да било да мога да си изталирам а не да си ъпдейтна windows Xp защото колкото пъти си сваля windows Xp то те са за ъпдейтване пък аз искам да си го пренисталирам все едно както с диск !!! Моля ви помогнете или ми кажето от къде да си изтегля този драйвър или ми дайте линк за windows Xp да мога да си го преинсталирам !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.