Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

peppep

Какви игри имате?

Препоръчан отговор

Какви купени игри имате:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На бая години станах,но продължавам да се "изживявам" като келеш .....лол Та обичам игрите де :) Единствената ми купена игра се казва Black Mirror - подозирам че нямаш идея за какво говоря.........Иначе,най-добрата се казва Assassin Creed ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да  Assassin Creed   е супер,вече има и сундикейт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, alexxx1974 написа:

На бая години станах,но продължавам да се "изживявам" като келеш .....лол Та обичам игрите де :) Единствената ми купена игра се казва Black Mirror - подозирам че нямаш идея за какво говоря.........Иначе,най-добрата се казва Assassin Creed ;)

мирора не е ли филм

преди 1 час, alexxx1974 написа:

а да видях,че има такава игра,на май е старичка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Малко дългичък списък от Steam, имам и други в origin  и uplay. 

2016-03-29_214526.jpg

2016-03-29_213900.jpg

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, peppep написа:

мирора не е ли филм

а да видях,че има такава игра,на май е старичка

Не е филм. Това е игра тип куест. Играл съм я доста отдавна и горе-долу я помня. Явно не си от поколението израстнало със куестове и хубавите стари игри. В онези времена игрите нямаха супер графика, но имаха смисъл и беше интересно да ги играеш. Сега е обратното. На сегашните игри от всякакви жанрове сторилайнна им е скучен. Има и изключения, но повечето бледнеят пред по-старите. Играл съм Call of Duty 2 от 2005г. няколко пъти, а тези след нея само по веднъж. От поне 6 игри от поредицата ми хареса само Ghosts.

Иначе по темата: Купени игри нямам. Няма смисъл да събирам кутии със дискове да прашасват и да няма къде да ги слагам.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

страхотна колекция

преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Не е филм. Това е игра тип куест. Играл съм я доста отдавна и горе-долу я помня. Явно не си от поколението израстнало със куестове и хубавите стари игри. В онези времена игрите нямаха супер графика, но имаха смисъл и беше интересно да ги играеш. Сега е обратното. На сегашните игри от всякакви жанрове сторилайнна им е скучен. Има и изключения, но повечето бледнеят пред по-старите. Играл съм Call of Duty 2 от 2005г. няколко пъти, а тези след нея по веднъж. От поне 6 игри от поредицата ми хареса само Ghosts.

да вярно е не играя много куест

преди 1 час, Кико написа:

2016-03-29_214526.jpg

2016-03-29_213900.jpg

супер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ice_lion__01 написа:

Не е филм. Това е игра тип куест. Играл съм я доста отдавна и горе-долу я помня. Явно не си от поколението израстнало със куестове и хубавите стари игри. В онези времена игрите нямаха супер графика, но имаха смисъл и беше интересно да ги играеш. Сега е обратното. На сегашните игри от всякакви жанрове сторилайнна им е скучен. Има и изключения, но повечето бледнеят пред по-старите. Играл съм Call of Duty 2 от 2005г. няколко пъти, а тези след нея само по веднъж. От поне 6 игри от поредицата ми хареса само Ghosts.

Иначе по темата: Купени игри нямам. Няма смисъл да събирам кутии със дискове да прашасват и да няма къде да ги слагам.

Отдавна никой не купува дискове, освен ако няма някакви колекционерски наклонности. 

Иначе доколкото се сещам, съм почнал от ония механичните игри, дето пускаш 20 стотинки и стреляш с едно торпедо 10 пъти по минаващ кораб :P Или пък въртиш един джойстик, имитиращ управлението на самолет за 2 минути. И така докато свършат парите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Отдавна никой не купува дискове, освен ако няма някакви колекционерски наклонности. 

Иначе доколкото се сещам, съм почнал от ония механичните игри, дето пускаш 20 стотинки и стреляш с едно торпедо 10 пъти по минаващ кораб :P Или пък въртиш един джойстик, имитиращ управлението на самолет за 2 минути. И така докато свършат парите. 

дискове си купуват хора с пс1 и пс2

нямам предвид само на дискове,например с ключове като в стиим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

Иначе доколкото се сещам, съм почнал от ония механичните игри, дето пускаш 20 стотинки...

То и аз съм почнал от електронни игри със жетони и от нинтендо, но да не отклоняваме темата на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма проблем

То и аз съм почнал от електронни игри със жетони и от нинтендо, но да не отклоняваме темата на човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niki292002 написа:

OFFTOPIC: Колко теми беше нужно да пуснеш с една и съща цел ?

каква цел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CS:GO;The Forest;Euro Truck Simulator 2;L4D2;Farming Simulator 2013;Farming Simulator 2015. Скромничко ;) , но по-добре от нищо ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CS:GO, Serious Sam HD двете, The Quest, Fight The Dragon, UT2003, Warcraft III:The Frozen Throne.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувани ,хмм много малко , едната е пълното разочарование Diablo III което не играя от почти 1 година , кой дявол ме накара да я купя ! 

2рата е Star Citizen което си заслужава всяка стотинка дори в незавършен вид , постоянно я подновяват и доработват .Друга игра като нея просто няма. А това в което се превръща от месец на месец е просто невероятно за много хора.Наистина игра от следващото поколение а не като тия шитни на ЕА ,Убишит и прочие.

3тата е ако може да се нарече игра , допълнението Hearth of Thorns за Guild Wars 2 и там убивам от време на време някой друг час през уикенда.

4тата ми е ESO .... ох добре че я взех на далавера за 11$ но е същата история като Диаблото ... Пълна скука , поне не ме е яд толкова а ако си я бях взел на пълна цена.

5та - ARK Survival Evolved, от Steam ,поисках си обратно парите след по-малко от 2 часа игра , предпочитам тази която е в Зелката , поне няма да ме ядосват разни комплексари на 90 нива над мен ... то бива идиоти там ама ... То сега има и безплатна версия първата MOSA - (Massive Online Survival Arena )

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Azhen написа:

Купувани ,хмм много малко , едната е пълното разочарование Diablo III което не играя от почти 1 година , кой дявол ме накара да я купя ! 

2рата е Star Citizen което си заслужава всяка стотинка дори в незавършен вид , постоянно я подновяват и доработват .Друга игра като нея просто няма. А това в което се превръща от месец на месец е просто невероятно за много хора.Наистина игра от следващото поколение а не като тия шитни на ЕА ,Убишит и прочие.

3тата е ако може да се нарече игра , допълнението Hearth of Thorns за Guild Wars 2 и там убивам от време на време някой друг час през уикенда.

4тата ми е ESO .... ох добре че я взех на далавера за 11$ но е същата история като Диаблото ... Пълна скука , поне не ме е яд толкова а ако си я бях взел на пълна цена.

5та - ARK Survival Evolved, от Steam ,поисках си обратно парите след по-малко от 2 часа игра , предпочитам тази която е в Зелката , поне няма да ме ядосват разни комплексари на 90 нива над мен ... то бива идиоти там ама ... То сега има и безплатна версия първата MOSA - (Massive Online Survival Arena )

съгласен съм ,че има много такива играчи вARK Survival Evolved

преди 13 часа, D71149 написа:

CS:GO;The Forest;Euro Truck Simulator 2;L4D2;Farming Simulator 2013;Farming Simulator 2015. Скромничко ;) , но по-добре от нищо ;) 

напротив,игрите са супер,цс и Гората:PEuro Truck Simulator 2 е много интересна също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.03.2016 г. at 20:45, Кико написа:

2016-03-29_214526.jpg

2016-03-29_213900.jpg

може ли да пуснеш и списъка от оригин и уплай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petar petrov 2003 написа:

може ли да пуснеш и списъка от оригин и уплай

Не е голям и няма смисъл. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petar petrov 2003 написа:

на лс може ли да ми го пратиш

Добре, ще ти го пратя тук, макар да не знам за какво ти е. 

2016-04-23_203111.jpg

2016-04-23_203630.jpg

Някои от uplay  се стартират чрез Steam.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...