Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Той не ги симулира. Просто нашия човек е боднал флашката на син порт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 53
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Или просто безболезнено да инсталираш от версия 8 нагоре.

Мисля, че това е добра конфигурация i5 + gtx 950   GB H110M-DS2 LGA1151  i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX  8GB DDR4 2133 KINGSTON  Zalman Case ATX Z1 NEO  XFX TS 430W 80Plus Bronze Power Supply P1-

За коя видеокарта става въпрос? GTX950Ti  е в долната част на средния клас видеокарти и вади добро fps  при 1920х1080, но при намалени настройки на картината или при не толкова нови игри. Не знам какв

преди 9 минути, Росен Р. Александров написа:

Има го и тоя вариант.Ако питащия инсталира 7-ца,то трябвa да се увери че я инсталира от УСБ 2.0 порт,не 3.0.Също така всички настройки w биос,които имат в  името си УСБ 3.0 трябва да бъдат превключени от "enabled" на "auto".

Редактирано от bobonebg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак не го разбирам този дебилизъм да инсталираш уинлайно 7 на нова машина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На usb 2 слагам сините портове са за usb 3 този биос нищо не ми говори задължително ли трябва да инсталирам windows 8 ?

преди 1 час, Росен Р. Александров написа:

И все пак не го разбирам този дебилизъм да инсталираш уинлайно 7 на нова машина.

Какво да инсталирам windows 10 тая помия не благодаря 

преди 1 час, bobonebg написа:

Има го и тоя вариант.Ако питащия инсталира 7-ца,то трябвa да се увери че я инсталира от УСБ 2.0 порт,не 3.0.Също така всички настройки w биос,които имат в  името си УСБ 3.0 трябва да бъдат превключени от "enabled" на "auto".

Като знаеш много защо не ми покажеш със снимки пич за първи път имам такова  дъно 2 дена не мога да инсталирам един Windows който става за 30 минути не се заяждам

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как ги оценявате. Но Windows 7 реално осакатява новия хардуер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ми каже ли как да инсталирам windows на това дъно направо ми омръзна не става и не става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Някой ще ми каже ли как да инсталирам windows на това дъно направо ми омръзна не става и не става

B bios се влиза най често с копче "del"  или F2 на клавиатурата,в момента на стартиране на компютъра.След като си влязъл,търси меню "advanced",и там трябва да има настойка за усб 3.0 Незнам точно как се казва,но предполагам ще я намериш.Има "USB 3" в името.Смени го от "enabled" на "auto".

Редактирано от bobonebg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, bobonebg написа:

B bios се влиза най често с копче "del"  или F2 на клавиатурата,в момента на стартиране на компютъра.След като си влязъл,търси меню "advanced",и там трябва да има настойка за усб 3.0 Незнам точно как се казва,но предполагам ще я намериш.Има "USB 3" в името.Смени го от "enabled" на "auto".

Ще снимам и ще пиша 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Росен Р. Александров написа:

Не е така. Споменах за един колега от форума със същия проблем. Пробва всички USB  портове и не става. То е ясно, че след като няма драйвери за USB 3.0, няма да разпознае и флашката. Чисто и просто портовете не работят. 

преди 2 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

На usb 2 слагам сините портове са за usb 3 този биос нищо не ми говори задължително ли трябва да инсталирам windows 8 ?

Какво да инсталирам windows 10 тая помия не благодаря 

Като знаеш много защо не ми покажеш със снимки пич за първи път имам такова  дъно 2 дена не мога да инсталирам един Windows който става за 30 минути не се заяждам

Пробва ли да направиш буутваща флашка с програмката на GB? Там има драйвери за HDD  и Win 7. Бях изтеглил програмката преди време за да видя, какво има.   Поставил ли си HDD  на SATA 0  порта? Ако не си, направи го. Пробвай и други SATA  портове. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Кико написа:

Не е така. Споменах за един колега от форума със същия проблем. Пробва всички USB  портове и не става. То е ясно, че след като няма драйвери за USB 3.0, няма да разпознае и флашката. Чисто и просто портовете не работят. 

Пробва ли да направиш буутваща флашка с програмката на GB? Там има драйвери за HDD  и Win 7. Бях изтеглил програмката преди време за да видя, какво има.   Поставил ли си HDD  на SATA 0  порта? Ако не си, направи го. Пробвай и други SATA  портове. 

Пуснал съм я чакам 25 минути седи на Creating bootable usb device

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих GB H110M 1151. Първо боотвам с флашка Windows 8.1, защото КОЛКОТО И ДА СЕ МЪЧИШ НЯМА ДА СТАНЕ WINDOWS 7 отначало... След като си бях инсталирал 8.1 от 8.1 си сложих 7 иначе не става, ако ще магьосник да викаш ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, D71149 написа:

Аз си купих GB H110M 1151. Първо боотвам с флашка Windows 8.1, защото КОЛКОТО И ДА СЕ МЪЧИШ НЯМА ДА СТАНЕ WINDOWS 7 отначало... След като си бях инсталирал 8.1 от 8.1 си сложих 7 иначе не става, ако ще магьосник да викаш ;) 

със коя програма го направи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А добро утро! Сега просто си инсталирай 7, но се чудя с тоя Hardware защо не си сложи Windows 10..... И само една забележка - предлогът ''със'' се пише, когато следващата дума започна с ''с или с ''з''. Надявам се да си доволен от компа ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом си инсталирал windows 8 ok, Аз имах подобен проблем с windows 7 за да не ми дава този екран трябваше да се извади флашката защото иначе се опитва да чете от нея. Малко наизуст говоря че, то горе-долу мина година оттогава но имаше такъв чалъм.
След като се завърши подготовката за инсталация преди да се рестартира се вади флашката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, D71149 написа:

Пробвах да инсталирам седмица и пак иска драйвер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Пробвах да инсталирам седмица и пак иска драйвер

Е много ясно, че ще иска драйвъри как без драйвъри то няма да ти върви хубаво...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, D71149 написа:

Е много ясно, че ще иска драйвъри как без драйвъри то няма да ти върви хубаво...

Иска драйвер още във началото на инсталацията 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, The-Walk!nG-Dead написа:

Иска драйвер още във началото на инсталацията 

Нещо от windows-а е тогава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора ,спрете се с тая седмица. Казал някой че това е най-великия Уиндуос и давай всички искат него. А никой не може дори и 1!!! аргумент да даде защо е най-добрия. Слагай си 10 - ако нямаш смартфон с големи иконки му свикни малко и си свиркай. След не много време няма да има никаква поддръжка за старите Уиндоуси вече. М$ искат да принудят целия свят да е с 1 Уиндуос и тея със старите го д...т. А менюто дето ви било грозно може да го изключиш и нацяло ако искаш.Както и да орежеш крилата на Cortana,да спреш Onedrive,не си длъжен да ползваш и EDGE, и ето ти пак същия като седмица на външен вид,само че с адекватна поддръжка от производителите на всичко и най-вече несравнимо по-пъргав и бърз. Като изринеш техните си app-ове и си остава една чиста и елегантна система. Работа за 15 минути,която трябва така или иначе да вложиш във всеки един Уиндоус.Ти на 7-та още че чакаш да се ъпдейтне,докато на 10 ще си забравил кога си го инсталирал.

Написаното горе важи в случай че не става дума за някакви мега-хипер версии от замунда "които си имат всичко инасталирано" естествено......:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно поне ако си със Skylake и последно поколение видеокарта именно защото Microsoft са педеруги.

Точно като при 7 и при 10 има N версия на Про та ако не ползвате плеара идва без него. Всъщност е махнат и Скайпа и други неща.

За Китай ще пускат няква още по-специфична версия свързана със следеното. В смисъл не се налагат настройки ползването на DWS Lite и т.н.

пс. Понеже имам няколко машини мога да кажа че 10 е по-малката разправия ако си с нов хардуер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Tommygun написа:

Абе хора ,спрете се с тая седмица. Казал някой че това е най-великия Уиндуос и давай всички искат него. А никой не може дори и 1!!! аргумент да даде защо е най-добрия. Слагай си 10 - ако нямаш смартфон с големи иконки му свикни малко и си свиркай. След не много време няма да има никаква поддръжка за старите Уиндоуси вече. М$ искат да принудят целия свят да е с 1 Уиндуос и тея със старите го д...т. А менюто дето ви било грозно може да го изключиш и нацяло ако искаш.Както и да орежеш крилата на Cortana,да спреш Onedrive,не си длъжен да ползваш и EDGE, и ето ти пак същия като седмица на външен вид,само че с адекватна поддръжка от производителите на всичко и най-вече несравнимо по-пъргав и бърз. Като изринеш техните си app-ове и си остава една чиста и елегантна система. Работа за 15 минути,която трябва така или иначе да вложиш във всеки един Уиндоус.Ти на 7-та още че чакаш да се ъпдейтне,докато на 10 ще си забравил кога си го инсталирал.

Написаното горе важи в случай че не става дума за някакви мега-хипер версии от замунда "които си имат всичко инасталирано" естествено......:lol6:

Прав си пич но повечето игри който искам да цъкам са със Windows 7

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли пояснил това последното с пример за тези игри, защото аз лично не съм срещал игра да върви на 7 а на 10 не. И от месеци насам на 10 вървят даже по-бързо и с по-малко проблеми. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички игри, които тръгват на 7 и на 10 ще тръгнат бъди спокоен ;) Все още седя на Windows 7, като си взема 960-ката се мятам директно на 10-ката пък и другият плюс е DX12 ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване