Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

преди около година лаптопа беше със 15-20 градуса по-ниска температура.

Това в рамките на допустимумото ли е? Какво мога да направя за намаляне на сегашната температура ?

e6c60-clip-272kb.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Профилактика - почистване и евентуално смяна на термопаста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптопа - в сервиза за почистване и ако трябва се сменя и термопастата или термолепенката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми няма "евентуално" или "ако трябва" задължително се сменя пастата. При лаптопите охлаждането не е толкова стабилно фиксирано както при настолните машини и при профилактика вероятността да бъде леко разместено е доста голяма да не кажа почти сигурно. А така или иначе за да се направи профилактика в повечето случаи за да се смени пастата е въпрос на още 4-6 винтчета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ErhanT
      Здравейте!
      Търся лаптоп, който ще бъде използван главно за работа с офис пакет, сърфиране, онлайн обучение, гледане на филми и подобни. Догодина съм студент, затова имам нужда от устройство, което е по-компактно(макс 15.6 инча). Игри няма да се играят на него. Държа да бъде с SSD. Бюджетът ми е около 1700 (+/-100) лева. Лаптопът ще бъде купен от България. Ще се радвам, ако ми помогнете да избера най-доброто за тази цена.  
      Благодаря Ви предварително! 😃
    • от Даниел Денкин
      Здравейте,

Нуждая се от съвет - искам да си закупя лаптоп, който главно ще използвам за игри. Насочил съм се да е с процесор i7-9750H и видео GTX 1660ti. Пазара предлага различни машини от различни производители - Lenovo Y540, HP Omen 15, Asus ROG Strix 15, MSI Leopard и т.н. Общо взето, разлика в цените няма (плюс-минус стотина лева), но това което ме интересува е кой от тези лаптопи има най-добро охлаждане, тъй като това е основен проблем. Като цяло има ли разлика коя от тези машини ще избера? Благодаря предварително. 
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от leonsanchesss
      Добър вечер колеги, реших да си купувам лаптоп та исках да се допитам до вас. Лаптопът ще се използва основно за учебни цели и  любителска видеообработка. Бюджетът е около 1200лв. (+/- 100). Други изисквания са да има IPS - матрица и матов дисплей тъй като ще се прекарва доста време пред него. Като размери на екран се чудя между 14" и 15,6 инча. За сега съм се спрял на следните модели: 
      1.Lenovo IdeaPad S540-15IWL - 81NE00B6BM
      2.Lenovo IdeaPad S540-14API - 81NH00A7BM
      3.Lenovo IdeaPad 330s-14IKB - 81F400BCBM_8GB
      4.Лаптоп Lenovo ThinkBook 15-IIL - 20SM003SBM/2_16GB

• от Zami Dexter
      Привет,
      Имам голям проблем от вчера.
      Пускам лаптопа - работи машината, ама само черен екран дава. Даже и лого не показва бе. Тотален нищо, от пускането. Няма екран.
      Обаче, от 10-15 пускания - 1 път тръгва нормално, все едно нищо му няма...
      Кво става с тоя пустиняк??? Явно не е изгорел екрана, щом на 10-тия път тръгва?

• Дарение

• Добави ново...