Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)


Препоръчан отговор

Ае, вие по какви теми ходите?????

Тц - това е ацетабуларбата част на изскуствена тазобедрена става , покрита с керамично покритие ( розово )

В дупката посредата се пъха и заключва дългото рамо на бедрената част на ставата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор
преди 17 минути, Trichocephalus написа:

Съхнеш, а ? :D

Охоу:D

Но трева остана само в десния северен ъгъл на двора под черницата

И утре мисля да я ликвидирам с косачката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охоу

Но трева остана само в десния северен ъгъл на двора под черницата

И утре мисля да я ликвидирам с косачката

Готви се , готви , че си ми обещала нещо :ass:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парадоксално е как хората, които най-малко държат на значението и смисъла на думите и почти се гаврят с тяхната безценност, докато ги използват, се опитват да ги измерят с цена.

По този повод ще си сипя един ликьор. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Merryl написа:

Парадоксално е как хората, които най-малко държат на значението и смисъла на думите и почти се гаврят с тяхната безценност, докато ги използват, се опитват да ги измерят с цена.

По този повод ще си сипя един ликьор. :D

Не съм ви го казвал, но ще ви го повторя.
Поводи за пиене винаги има !

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Не съм ви го казвал, но ще ви го повторя.
Поводи за пиене винаги има !

Ти сподели как се развива историята с магазина, жена ти и клюкарката. Не се прави на разсеян. Тука сме се загрижили за теб.

А бе защо всеки, който пусне тема, си въобразява, че може да я режисира до степен да казва кой има право да пише в нея... Баси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Merryl написа:

Ти сподели как се развива историята с магазина, жена ти и клюкарката. Не се прави на разсеян. Тука сме се загрижили за теб.

А бе защо всеки, който пусне тема, си въобразява, че може да я режисира до степен да казва кой има право да пише в нея... Баси.

Сирялаа е следния, поне до снощи. Прибирам се убит от път. Таман влизам и искам да прегръщам възглавницата и жената звъни. Била на сватба на една нейна приятелка (комшийка)!  Баси и приятелката със 7 години по голяма с три деца и се жени за някакво младо хамериканче, как го е успала тая грозотия !!!А ония добре изглежда не е да кажеш някой наказан от Бога и се женят в някакъв резорт. Ще гледа вече направените деца.
Останала някаква торта непипната и жена ми искала да я вземе и ми звъни.
- Може ли да дойдеш да ме вземаш, разбира се ако имаш желание че ще вземам една торта с мен и нямам транспорт, (пак повтаря ако съм можел) !
Сега какво да и обяснявам че ще ми е по евтино да и платя едно такси от колкото да се разкарвам с колата си ама викам да не си помисли че ако става дума за нещо друго нали фърча веднага да я взимам от където и да е ... викам добре.
Отивам тя със сестра си и трите деца на приятелката си (изненада номер едно), тия лапетии всяко яде нещо си там и капе, се метнаха на задната седалка прави, викам на жената ще ходим ли ?
- Чакаме тортата.
Ох Бошкеее почнах да ставам нервен. Идва приятелката й и вика ама ти знаеш ли че тортата била бутафорна !!! Не била за ядене ! Аве деца вие постановка ли ми правите на мен заради транспорта ???
- Не, аман заман, не знаех че е такава ...
Тръгваме и сестра й ме пита вярно ли че сестра й почвала да работи при мен като гледачка на децата !!! Веднага разбрах че уж тия работи си ги говорехме на майтап ама май нещата ще станат сериозни ...
Не знам какво да си мисля и как да включвам задна направо. После звъни майка й, забравила си ключа в чантата на жена ми, хайде пак се връщай от половиния път назад... за пред майката аз съм някакъв льоло и си ме ползват като приятел за услуги.
Най накрая се прибирам и пак ми звънни телефона. Един амиго,
-Ти как може да видиш балдъзата си и да не ме вземеш, сега ми пише във фейса много искала да ме види ...
Аве вие да не сте малки, какво ме занимавате, приказвайте си, срещайте се ...
Тя девствена и аз му въртя интервенции и все и пълня главата че утре ако падне една ядрена бомба и ще си замине така от този свят и да не се ослушва и тя явно ми се е вързала на глупостите и му звъннала. Ама като нямат транспорт сега аз какво да направя да им светя ли.
Такива ти ми работи Маро от 25678 серия на сериала "Приключенията на един нашенец по Доминикана".
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щиляно, сега да те питам ли с кой акъл попита ? :D

И какъв е тоя ищах да ходиш по другите пейки  да говориш  на хората на неразбираем език за любов и понкуазия?:ass:.Я вземи тъс мелничка и яла тука да разкажеш  в 4.40 какво сънува:P

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай, че се опитвам да вникна в историята на Изабел. Свят ми се завива. :D

преди 3 минути, Уиш... написа:

.Я вземи тъс мелничка и яла тука да разкажеш  в 4.40 какво сънува:P

Ся, ако ти кажа, че сънувах, че съм на работа и изпитах неподправена радост от това... Няма да повярваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Уиш... написа:

И какъв е тоя ищах да ходиш по другите пейки  да говориш  на хората на неразбираем език за любов и понкуазия?:ass:

За теб майтап, за мен истина, ама знаеш ли, че ми е омръзнало сто човека да се изказват в определена тема, къде, къде по-груби и по-безпардонни, обаче автора на темата /който и да е той/ винаги захапва точно мен като питбул и една седмица след като съм спряла въобще да му отварям темата - той пак мен ме цитира. Ужас. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току що, Merryl написа:

За теб майтап, за мен истина, ама знаеш ли, че ми е омръзнало сто човека да се изказват в определена тема, къде, къде по-груби и по-безпардонни, обаче автора на темата /който и да е той/ винаги захапва точно мен като питбул и една седмица след като съм спряла въобще да му отварям темата - той пак мен ме цитира. Ужас. :biggrin:

ми не съ спря.. ще те вържа със сезал накрая  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж, Изабел ако реши да си издава Мемоарите на един българин в Доминикана, ще се явят поне десет кандидати за редактори, които са навътре в историите му. Че и пари няма да му вземем. :D

преди 2 минути, Уиш... написа:

ми не съ спря.. ще те вържа със сезал накрая  :D

Ас?! :biggrin:Ама ме цитират, както въобще не искат да ме цитират и да им пиша в темите... :lol6:

Вържи ме зад пердето. Баси.

Трябва и на тази страница да сгънем листа за отбелязка, че Дарко да я види... Бил изпуснал предния срес на Изабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Merryl написа:

Виж, Изабел ако реши да си издава Мемоарите на един българин в Доминикана, ще се явят поне десет кандидати за редактори, които са навътре в историите му. Че и пари няма да му вземем. :D

 

там е задължително да  си навътре в нещата.. на доста места  редакторските бележки под линията ще са като оксфорДски  тълковен речник :D

 

преди 14 минути, Merryl написа:

Ас?! :biggrin:Ама ме цитират, както въобще не искат да ме цитират и да им пиша в темите... :lol6:

Вържи ме зад пердето. Баси.

Трябва и на тази страница да сгънем листа за отбелязка, че Дарко да я види... Бил изпуснал предния срес на Изабел.

наложително ми се вижда...  строявам те  до  Зайко да мируваш :ph34r:

 

пп Дарко да вади тефтера

преди 21 минути, Merryl написа:

Ся, ако ти кажа, че сънувах, че съм на работа и изпитах неподправена радост от това... Няма да повярваш.

слънчасаласи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Merryl написа:

Чакай, чакай, че се опитвам да вникна в историята на Изабел. Свят ми се завива. :D

Знам че преразказвам малко в стил "Чичо Митко от Мировяне" и трудно следиш мисълта на автора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, BMW Маниак написа:

 

Знам че преразказвам малко в стил "Чичо Митко от Мировяне" и трудно следиш мисълта на автора.

 

Виж, не че се опитвам да ти се меся на сценария, ама не я пускай вкъщи!

Намери и друга работа в друг магазин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Merryl написа:

Виж, Изабел ако реши да си издава Мемоарите на един българин в Доминикана, ще се явят поне десет кандидати за редактори, които са навътре в историите му. Че и пари няма да му вземем. :D

Ас?! :biggrin:Ама ме цитират, както въобще не искат да ме цитират и да им пиша в темите... :lol6:

Вържи ме зад пердето. Баси.

Трябва и на тази страница да сгънем листа за отбелязка, че Дарко да я види... Бил изпуснал предния срес на Изабел.

Няма нищо страмно в тези сранни времена, край среката Срума, сраница след сраница се разкриват драми на срах, срес  и се редят в сройни редици, подръпвайки в натурите ни сруна след сруна и разкривайки срана след срана на нашето забързано и срашно объркано ежедневие...

П.П. Щях да ви питам. Срах и срес като се пишат без Т, то страмно, как се пише - със или без Т? Обърках се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... Ама знаеше ли, че пораствам, когато глаголът е в несвършен вид, се пише с Т, а същият глагол, когато е в свършен вид се пише порасна без Т.

А?! Страмота... :D

Ама това горното верно ме шашна, когато сверявах.

А и примерът, който е даден е следният:

Лидзи порастваше и червеният цвят на косата ѝ като че ли изсветля мъничко.

Като времето в изречението е минало, но глаголът е в несвършен вид.

Мат с пешката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...