Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Уиш... написа:

да ти имам фкуса за мъже:biggrin:

Викаш къф мъж , ако не уригне на чесън и не удари по масата...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

преди 13 минути, Уиш... написа:

ми е букнал гейзера.

Ей тва искам да го видя! :DЛя ля ля ля лиии...

Бе връзвам му се. Знам, че се прай на Шрек, да не го нападнем и ние, че сютюенаджийките му стигат... :D

преди 1 минута, Уиш... написа:

..и не ти удари една петъ за маркировка :ph34r:

Скива ли ся. Ако петата му е направена кво става...

п.п. Никога няма да забравя веднъж преди години, когато отидох на педикюр по чехли, летни чехли. Ма де да знам, че после така ще се лъзгам. Е, докат са прибрах, ми се обърна фльонгата.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сиирджийка ллялял

един вид броня за форумни навлечки . има логика, има и ефект :D. ше ни  гази Шумахер  на зиг-заг накрая да знаеш :D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Уиш... написа:

сиирджийка ллялял

един вид броня за форумни навлечки . има логика, има и ефект :D. ше ни  гази Шумахер  на зиг-заг накрая да знаеш :D

А оня с океантата къде изчезна пак. Много е лош - ей тъй, дойде, даде фитилите, тюленчета, фойерверкчета, гмуркания, тва, онва, чурабки, бацейни и си бие камшика после да се чуди човек ква точно ще е следващата му импресия... :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Merryl написа:

Скива ли ся. Ако петата му е направена кво става...

под ъгъл..

що ме караш да ти завъшвам мисълта :D

преди 38 минути, Merryl написа:

п.п. Никога няма да забравя веднъж преди години, когато отидох на педикюр по чехли, летни чехли. Ма де да знам, че после така ще се лъзгам. Е, докат са прибрах, ми се обърна фльонгата.

пързалка за без пари...покълчи се покълчи се , пък се прибра , а

преди 26 минути, Merryl написа:

А оня с океантата къде изчезна пак. Много е лош - ей тъй, дойде, даде фитилите, тюленчета, фойерверкчета, гмуркания, тва, онва, чурабки, бацейни и си бие камшика после да се чуди човек ква точно ще е следващата му импресия... :D

ний щото не сме същите.. порода . мълчи и трай:clown:

пп ще намине той , да обобщи положението.. Това село Рогош как ми го вкара в главата днес  , да се чудя къде се намира ,

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Уиш... написа:

под ъгъл..

Ми! :D

Като казва, че си носи чурабките в джоба - дали се е случвало на някое парти да си сложи някое мезе в джоба за после. Петифурки примерно или хапки с миризливи сиренца и кашкавали.

Радваш ли се, когато намериш в джоба на някое сако забравени 20 лв.

Цитат

пързалка за без пари...покълчи се покълчи се , пък се прибра , а

Ааа. Вече ходя със сандали с каишки или затворени обуфки. ass:

Цитат

ний щото не сме същите.. порода . мълчи и трай:clown:

А бе - верно... ама пък после идва... как беше лафа - букнал гейзер... :D

Това село Рогош как ми го вкара в главата днес  , да се чудя къде се намира ,

До Пловдив. Ами дзвънни на Панка по телефона де... :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ти се и невидят и цитатите:swoon:

преди 5 минути, Merryl написа:

Като казва, че си носи чурабките в джоба - дали се е случвало на някое парти да си сложи някое мезе в джоба за после. Петифурки примерно или хапки с миризливи сиренца и кашкавали.

Радваш ли се, когато намериш в джоба на някое сако забравени 20 лв.

Това Даркото на онази миналогодишна сватба, дето скина цървулите и тръгна по джапанки ли? нещо май  омешвам меморито  като бабите :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на забравени парички  кой не се радва

на ти ги , да си ги прекопираш

:ass::biggrin:

мен тия дни нещо лек куцуз ме гони, че  от това ще е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

Това Даркото на онази миналогодишна сватба, дето скина цървулите и тръгна по джапанки ли? нещо май  омешвам меморито  като бабите :D

Да! :DПросто в момента не се сещам дали е споделял да си слага и някое и друго мезе в джоба от залисия... и после да го открива край бацейната.

преди 1 минута, Уиш... написа:

на ти ги , да си ги прекопираш

:ass::biggrin:

Бе аз и миналия път си ги прекопирах, ама забрайх къде ги сложих. :clown:

Аре да спим, а?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то от залисия кой помни бре джанъм., но ако е носил костюна на химическо , значи има нещо гнило в Дания

оффф, да спим, ама.. на мен не ми се получава.. ти удари един сън

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Merryl написа:

Само си прецтави на цялата му претенция, ноктите, дето се режат с ъглашлайф и петите, дето се пилят с шкурка... :D

Как ли се напиня, беки компенсира петите... :D

Мерилке  ти с какво си пилиш петите извинявай ?

Само си прецтави на цялата му претенция, ноктите, дето се режат с ъглашлайф и петите, дето се пилят с шкурка... :D

Как ли се напиня, беки компенсира петите... :D

Мани петите ама имам избор поне, опашка не мога да им смогна, никой не го интересува петите. То големия косур едни пети ! Нямам целулит, отпусната кожа, стрии на корема, не ми висят сиси защо да нямам претенции ? Някакво си там ЕГН, за любофта граници няма.

6785d10f07023883d8915812fd6fa620.jpg

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Trichocephalus написа:

d9b2ae860666435e321ce31042610230.jpg

e374788829fbfb2a1103fd246d843c3e.jpg

WTF ?!?!

Акакри! Купувай акарициден препарат и пръскай. Не се бави!

преди 6 часа, Уиш... написа:

На мен вече ми мина и  сега съм като децата,:confetti:

пристигнаха ми играчките и ми иде да се изфукам с новата си сабя.:D

Давай шнимка. Уишата на кон и шъш шабя!Юруууууш!

преди 4 часа, Merryl написа:

Мислех си, че саблята ти ще е дървена, ама тя и косматка. :D

....

преди 4 часа, Уиш... написа:

с обезкосмена сабя съм за никъде :D 

...

Ей че вулгарно прузвуча тува с кусматата сабя... Кусматата сабя мили дами, седи ф плитка калъфка до сбруята на порцелановия кон и се ползва само след езда и без размахване. Щото тя е като вълшебна пръчица и ръси магически точки навсякъде и после някой трябва да трие съзвездията от стените... Внимавайте!

...

Баси ти фсе едно си ми чела биографията. Мама и татко още ме бъзикат за едно парче шницел, дето си го бях прибрал за дояждане в джоба на ученическата престилка...

...

До Пловдив. Ами дзвънни на Панка по телефона де... :D

Лигли!

преди 3 часа, Уиш... написа:

ще ти се и невидят и цитатите:swoon:

Мешаш! Чорапите се прибират в джобовете по време на мъшките партита с готвене, псуване и напиване. На сватбата имаше приклюения но от малко по-друк характер... Там обуфките сдадоха багажа в най-подходящия момент - точно пред стаята, когато нямаше никой около мен... Та слет това, изух чурабките и ги зарязах ф стаята и се явих обратно по джапанки на бос крак и панталон с ръп. Хубавото беше, че вече вратовръзките бяха в майонезите и нямаше кой да ми придиря  много много...

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, darkterminal написа:

Давай шнимка. Уишата на кон и шъш шабя!Юруууууш!

как ми знайш ти автобиографичната снимка:D

:toy-horse:

преди 53 минути, BMW Маниак написа:

Мани петите ама имам избор поне, опашка не мога да им смогна, никой не го интересува петите. То големия косур едни пети ! Нямам целулит, отпусната кожа, стрии на корема, не ми висят сиси защо да нямам претенции ? Някакво си там ЕГН, за любофта граници няма.

6785d10f07023883d8915812fd6fa620.jpg

Теб те признах! Вся ми респект с тойзи уред :wors: Нещо средно между рашпила и хилка за тенис на маса.:D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теб те признах,честно! Вся ми респект с тойзи уред :wors: Нещо средно между раш пила и хилка за тенис на маса.

Това се продава по супер маркетите. Да не мислиш че съм претенция? Като се къпя, след бръсненето (задължително се бръсна всеки ден, сваля ми поне 15 години от общия им брой) удрям и няколко шкурки по петите и нахлузвам чехлите.
Шкурката от едната страна е 60ти номер от другата страна 100. Със 100 хич не си губя времето, тя е за женски крака. Хващам крака на менгемето и разтъргвам с 60ти номер до оформяне на младежка пета без цепки от мъртва кожа.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво сега излиза от цялата работа,  и контра не можем да си теглим с цел подмладяване , направо да се хванем под ръка и  у някой гьол.

обаче ти трябва да направиш клипче с тая технология на пилене, аз не мога да си я представя , честно..

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Уиш... написа:

И какво сега излиза от цялата работа,  и контра не можем да си теглим с цел подмладяване , направо да се хванем под ръка и  у някой гьол.

А не знам. Всеки има право да прави с бодито си какво му е на сърце. Не схванах за какви контри ми говориш ! Тука са маниачки на разни пяни. Като кажа на някоя че ще и купя една самобръсначка да се приведе във приличен вид и ми отговаря че ползва пяна.
-Ами ако ти е на привършване и пяна мога да ти взема !

им отговарям.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

Ей че вулгарно прузвуча тува с кусматата сабя... Кусматата сабя мили дами, седи ф плитка калъфка до сбруята на порцелановия кон и се ползва само след езда и без размахване. Щото тя е като вълшебна пръчица и ръси магически точки навсякъде и после някой трябва да трие съзвездията от стените... Внимавайте!

Баси ти фсе едно си ми чела биографията. Мама и татко още ме бъзикат за едно парче шницел, дето си го бях прибрал за дояждане в джоба на ученическата престилка...

Лигли!

Мешаш! Чорапите се прибират в джобовете по време на мъшките партита с готвене, псуване и напиване. На сватбата имаше приклюения но от малко по-друк характер... Там обуфките сдадоха багажа в най-подходящия момент - точно пред стаята, когато нямаше никой около мен... Та слет това, изух чурабките и ги зарязах ф стаята и се явих обратно по джапанки на бос крак и панталон с ръп. Хубавото беше, че вече вратовръзките бяха в майонезите и нямаше кой да ми придиря  много много...

половината ти доклат  го изпуснах покрай козметичните диспути с другаря Изабел.:clown:

космата сабя, ужас. Нивгаш нямаше да ми хрумне че е нещо  вулгарно..сега и други глупости ми идат на акъла :D . без размахване.   напрайхте ми черна дупка в главата

пък за Панка пък не се сетих  гугъла да питам:ooooh:  за телефонния указател съвсем.. виж, за  сватбените премеждия по  съм била в час.

пп отивам да спя... каквото ще сънувам го оставям на вашата съвест  :D

Л.Н.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, darkterminal написа:

Акакри! Купувай акарициден препарат и пръскай. Не се бави!

От още едно инфо потвърдиха това, което думаш, друже мой.Само не мога да разбера от къде са се взели тез гадове - аз ръся против мана, против въшки, а се появиха  акари.

гадост.

Разбрах вече че трябва да ръся с ФОС и да беля кората на лозичките.

Ама това - да мине и днес.

сега си чакам смяната тук и отивам в ортопедия, като свърша там си заминавам за агрофитнес

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Уиш... написа:

ето ми я сабята, усещам че ще ми стане любимка

мноооого хубава четка

ма, мноооого

каракул ли е ?

то, да те досърбят ръчичките, значи

преди 26 минути, Trichocephalus написа:

От още едно инфо потвърдиха това, което думаш, друже мой.Само не мога да разбера от къде са се взели тез гадове - аз ръся против мана, против въшки, а се появиха  акари.

гадост.

Разбрах вече че трябва да ръся с ФОС и да беля кората на лозичките.

Ама това - да мине и днес.

сега си чакам смяната тук и отивам в ортопедия, като свърша там си заминавам за агрофитнес

ша звънна на братчедката, може да имат на образцов чифлик нещо по-силно за третиране

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, darkterminal написа:

Аре напиши тая биография, че да стане бестселър... С раздел бацейни, раздел рибешки супи и малинки в чурабки. Щи се откачи лапата да прайш афтографи... :D

Цитат

Това с обуфките го помня. За там се бъркам обаче не беше ли сложил и някаква манджа в джоба, а то било топене на вратовръзки в майонези... Бе знаех си, че има нещо омазано... :D

преди 5 часа, Уиш... написа:

пък за Панка пък не се сетих  гугъла да питам:ooooh:  за телефонния указател съвсем.. виж, за  сватбените премеждия по  съм била в час.

Еее, ма верно си гулям шемет. С тая кусмата сабля всичко ти се е омешало. Ми Панка, дето бае за срах и срес си е дала и номера на телефон за връзка върху рекламната белешка на дървото с кабарчетата... :*

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

мноооого хубава четка

ма, мноооого

каракул ли е ?

то, да те досърбят ръчичките, значи

не знам  какво е каракул..

мислех че е самур, но е катеричка.. в случая  формата я прави ценна.

сега трябва да се пие кафе,,че че положението  е мъгла.

добрутро

преди 45 минути, Merryl написа:

Еее, ма верно си гулям шемет. С тая кусмата сабля всичко ти се е омешало. Ми Панка, дето бае за срах и срес си е дала и номера на телефон за връзка върху рекламната белешка на дървото с кабарчетата... :*

учудих се каква си агентура , че чак телефона  си и намерила, но не посмях да попитам за подробности  :lol6:а аз трябва да доказвам степен на шматкинсто :clown:.. добре че ми е дарба и несе зоря много

спирам да чета кореспондеция тук до обяд, че ако объркам нещо сега , ще си одрежа главата от кръста  с дървената сабя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване