Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 14 минути, karadzha написа:

ама само си мислим

Туй дан съ спомени?

току що, Реджеп Иведик написа:

Аз морето съм го измислил...........................

Тос пък - мурету стана слет ино мое следбирено събуждане

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

Е, и чехкините съм измислил, но това е друга тема.

преди 1 минута, ExaFlop написа:

Тос пък - мурету стана слет ино мое следбирено събуждане

С Морето сме приятели и врагове. И още много клишета. В клишетата е истината, освен в случаите, когато не е в клишетата.

Нищо не разбра нали ? Значи сичко си разбрал

Сички океани съм ги прекосявал. Многократно. Даже и Южния океан. За малко да остана там вовеки веков. А може и да съм останал, а сега сичко туй да е илюзия. Казва ли ти някой ?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Сички океани съм ги прекосявал.

Уф, и ас къде ли ни съм бил? И при пирамидите ни съм бил, и в Мачу Пикчу ни съм бил...ма съм ги виждал...в парата на джезДвето.

А, добуриту на Фсичкии! И успешен ден!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ExaFlop написа:

Уф, и ас къде ли ни съм бил? И при пирамидите ни съм бил, и в Мачу Пикчу ни съм бил...ма съм ги виждал...в парата на джезДвето.

А, добуриту на Фсичкии! И успешен ден!

На мачу въф пикчу и аз не съм бил. И в Уругвай не съм ходил. Само съм ги виждал светлините на Монтевидео откъм океана. И в Монголия не съм бил, щот нямат океан. Само чукари. Баир будалите да кажат дали са ходили там !!!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Уиш... написа:

ти не глътна ли бомбоната вече?:P

Ааа, аз на диванното медитиране не лягам с бонбон... Никога не се знае дали ще тръгне към ухото, носа или косите... :D

Нали знаеш, че като ми свърши медитацията и преди да затворя лаптопата и да хукна да мия дзъпки, се фключвам с мъдрата си мисла на деня... :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Уиш... написа:

ти не глътна ли бомбоната вече?:P

Цитат

Обичаш ли да фланьорстваш?

Чак сега видях какви сложни думички използваш ти... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ортопедия съм . Мразя Emmi.

Някой написал в тоaлетната следното умотворение "Сери бавно - норма няма .."

Баси !

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Trichocephalus написа:

"Сери бавно - норма няма .."

Ми като е пълно със стахановци и тъкачки многостаночнички. Да предупреди човека

преди 2 минути, momolord написа:

Докторе, кажи някой специалист по разширени вени?

Морска вода. Облекчава, но не лекува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, darkterminal написа:

Поплувахме неска. Ама малко. Малко ма от сърце.

Лек ви ден от мен!

Като за работен ден бива... :D Виж, ако си в отпуска и да не хипопотамстваш е за дърпане на уши, скубане под мишниците и наказание в ъгълта...

Лека и на теп...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Merryl написа:

Ааа, аз на диванното медитиране не лягам с бонбон... Никога не се знае дали ще тръгне към ухото, носа или косите... :D

Нали знаеш, че като ми свърши медитацията и преди да затворя лаптопата и да хукна да мия дзъпки, се фключвам с мъдрата си мисла на деня... :D

хоохохо, и ти си от Школата на Учителя Йода. :D

преди 5 часа, Merryl написа:

Чак сега видях какви сложни думички използваш ти... :D

ама как му  развърза фльонгата на фланьорството с един замах, планьорка такава :P

Днес усещам ще ми е ден за темерутстване... някак  по - осезаемо надушвам тишината още от сутринта.

преди 4 часа, darkterminal написа:

Поплувахме неска. Ама малко. Малко ма от сърце.

Лек ви ден от мен!

заигра се с тюлените ти, и ни забрай

пп кажИ сега тук не са ли те хванали по без дунапрен ?,м

Spoiler

8844112U.jpg

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами май ще преживея нощта макар и с отправени клетви.
Идвам от местния център за бърза помощ в една уж реномирана частна клиника. Събуждам се около 01 часа и треперя от студ. Пих един чай ама никакъв ефект. Тръгвам към клиниката. По едно време ме посреща някаква сестра. Настаняваме на някакво легло и си би камшика. Чакам уж доктор за преглед. По едно време се връща и почва да ме разпитва какво съм имал и защо съм дошъл.  Викам температура и кашлица. Почна кръвно да мери ... аз си мисля че доктор ще се появи всеки момент. Излиза влиза някакви венозни инжекции почна да ми става горещо в гърлото. После кислородна маска ... пак инжекция венозна и ме пита как съм !!! Аве къде е доктора тука ? Почнах да ставам нервен ! По едно време ми се появява някаква сънлива фелшерка и ме пита кака съм !!! Викам вие докато се наспите човек може и да умре. Това след час от как съм там. Отпрати ме в къщи с температура 38 и ми вика вие сте дошли поне с 40 !!! Утре елате за анализи че преди 24 часа да са минали не можем да ви анализираме какво ви има. Вземете си един душ да ви спадне температурата.
Все си мисля че утре пак там ще се върна. Сега пак си меря температурата вече е 37.5 ! Утре направо в града ще ходя, баси а колко работа имах .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Идвам от местния център за бърза помощ в една уж реномирана частна клиника. Събуждам се около 01 часа и треперя от студ. Пих един чай ама никакъв ефект. Тръгвам към клиниката. По едно време ме посреща някаква сестра. Настаняваме на някакво легло и си би камшика. Чакам уж доктор за преглед. По едно време се връща и почва да ме разпитва какво съм имал и защо съм дошъл.  Викам температура и кашлица. Почна кръвно да мери ... аз си мисля че доктор ще се появи всеки момент. Излиза влиза някакви венозни инжекции почна да ми става горещо в гърлото. После кислородна маска ... пак инжекция венозна и ме пита как съм !!! Аве къде е доктора тука ? Почнах да ставам нервен ! По едно време ми се появява някаква сънлива фелшерка и ме пита кака съм !!! Викам вие докато се наспите човек може и да умре. Това след час от как съм там. Отпрати ме в къщи с температура 38 и ми вика вие сте дошли поне с 40 !!! Утре елате за анализи че преди 24 часа да са минали не можем да ви анализираме какво ви има. Вземете си един душ да ви спадне температурата.
Все си мисля че утре пак там ще се върна. Сега пак си меря температурата вече е 37.5 ! Утре направо в града ще ходя, баси а колко работа имах .

е, как па успя да настинеш в тая жега ми е интересно:no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Уиш... написа:

от много клетви му е паднал имунитета, как

преуморява се 

преди 2 часа, Trichocephalus написа:

Мразя Emmi.

:whist: 

не е ли чодесно?:)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Уиш... написа:

пп кажИ сега тук не са ли те хванали по без дунапрен ?,м

И Слънцето е със слънчеви очила! :D

Планьорка съм... Ми ти - кат ш темерутстваш аз викам ли ти темерутьорка... :ass:

преди 34 минути, emmi написа:

не е ли чодесно?:)

Един човек поне да знае защо го мразят. Ама върви ти, мамка му. :D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

А, бе май сега има някакъв вирус. На шефа щерката го е хванала и я откараха в болница. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Докторе, кажи някой специалист по разширени вени?

София - Сити Клиник .

Морска вода. Облекчава, но не лекува.

Лечение за разширени вени ?

Няма такова , което веднъж завинаги да оправи подобен проблем

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Merryl написа:

И Слънцето е със слънчеви очила! :D

Планьорка съм... Ми ти - кат ш темерутстваш аз викам ли ти темерутьорка... :ass:

ами с какви да е, със скиорски ли? :D всичко си е  на точното място в детските рисунки. всичко

виж как ми разваляш темерутьоството .. таман си го пях построила до половината :D

разговор между мен и В. отпреди час :

aз: - Как може в тая моя глава само глупости да виреят,.всичко умно изфирясва на момента.

В. - Може да са глупости, ама са яки! - не като на другите, дето си мислят, че Айнщайн е порода куче.:35:

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

е, как па успя да настинеш в тая жега ми е интересно:no-no:

Ми може някой вирус да е или от климатика!  Знам ли. Мислех да не е салмонела по едно време че си правех през деня едни сандвичи с шумка ама пък нямаше да кашля! Аве сега се събуждам всичко вода около мен, термометъра цепи 36 градуса, влизам да се къпя и по задачи.

преди 1 час, IvetaBorisova написа:

А, бе май сега има някакъв вирус. На шефа щерката го е хванала и я откараха в болница. 

Едва ли е същия вирус аз съм на другия край на кълбото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване