Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 16 минути, Merryl написа:

Бе кво сте пили тая вечер сички...

Аз ти казвам, че те, начетените, са те включили и теб в НАЩА група - на неначетените. :biggrin:

С нас си, с нас - Щиляна и другите прости.

Ама усети ли как Уишата веднага се ската, да не я фанат и нея за проста. :lol6:

Клизматиика, бре... Клизмиста си е длъжностно лице, дет се вика. :biggrin:

Щом клизмиста е длъжностно лице, значи дължи клизми на клизматика... Щом му ги дължи - да му ги слага!

преди 13 минути, Уиш... написа:

аз ям сладолед и затова мълча:shy11: коя групичка? нищо не вдянах

Щиляна и друитге прости , така ли се казва групата :lol6:

Аймолявисешмусенезнае! Ас не съм някакъф обикновен прост. Ас съм прост мангасар. От най-простите - сиреч обикновените! Моля не ме смесвайте с по-сложните от мен...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

Олеее... Сега разбрах, че и простите сме по разряди... Извинети. Пак се набутах там, дето нямам работа. :biggrin:

преди 1 минута, darkterminal написа:

Щом клизмиста е длъжностно лице, значи дължи клизми на клизматика... Щом му ги дължи - да му ги слага!

На трето четене... Та разбрах... :lol6:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Merryl написа:

Защо да съм го порязала?! Аз съм сигурна, че ще успее, защото светът се изчанчи тотално... Той въобще не съзнава, че не е Хемингуей. Нали виждаш, че вече се вижда на червения килим. Наистина се опитвам да съм фина и да не съм груба.

Както и да е. Но това с Джорджано е факт. Аз днес се изумих. В ЮТУБ гледанията на последния му клип са милион и петстотин хиляди, а на Моя страна, моя България са по-малко от триста хиляди.

Та... Така. Той ще е Джорджано в писането. Жалко е.

жалко - не жалко ,такива са фактите,  такова е времето... под порязване имах предвид, че  градивната критика по мои наблюдения може да бъде приета правилно от да го наречем  не голям кръг хора, и като се върнем  на това ,че  правиш опити да бъдеш разбрана не веднъж, нали се сещаш къде се връщаме..  

преди 2 минути, darkterminal написа:

Аймолявисешмусенезнае! Ас не съм някакъф обикновен прост. Ас съм прост мангасар. От най-простите - сиреч обикновените! Моля не ме смесвайте с по-сложните от мен...

добре де, Щиляна, другите прости и Бат Манчо скайуокъра :P

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Е, мчи те и Пушкин са го считали за бездарник и пройдоха и заради неадекватното му за времето си поведение е носел прозвище Маймумната, ма на. Глей от малкото грозно патенци, къф къдрав лебед с мавърска кръф сей получил! Нека дерзае човека. Това е похвално...

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е похвално

Чак похвално за случая...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, мчи те и Пушкин са го считали за бездарник и пройдоха и заради неадекватното му за времето си поведение е носел прозвище Маймумната, ма на. Глей от малкото грозно патенци, къф къдрав лебед с мавърска кръф сей получил! Нека дерзае човека. Това е похвално...

Заради поведението си... Аз не преча на поведението на никой.

Ай сега, направо се видях как порязах следващия Пушкин. Баси.

преди 5 минути, Уиш... написа:

и като се върнем  на това ,че  правиш опити да бъдеш разбрана не веднъж, нали се сещаш къде се връщаме..  

Къде... В началото. Луд умора няма.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Уиш... написа:

...

добре де, Щиляна, другите прости и Бат Манчо скайуокъра :P

Аха! И последния да затвори вратата :D

Олеее... Сега разбрах, че и простите сме по разряди... Извинети. Пак се набутах там, дето нямам работа. :biggrin:

...

Всичко зависи от простолатите. Колкото по-прост простулат е простулирал простулатура токлус муй пой вийсок разряда :)

...

На трето четене... Та разбрах... :lol6:

Ми нали си от нашити :)

преди 1 минута, Merryl написа:

Заради поведението си... Аз не преча на поведението на никой.

Ай сега, направо се видях как порязах следващия Пушкин. Баси.

Ямщик не гони лошадей :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Merryl написа:

Но това с Джорджано е факт. Аз днес се изумих. В ЮТУБ гледанията на последния му клип са милион и петстотин хиляди, а на Моя страна, моя България са по-малко от триста хиляди.

Факт-да. Не малко извратено е, да се гледа как някой ,който според мен наистина има проблеми и се нуждае от специалист, се излага.  И освен , че има гледаемост, има и голяма доза насърчаемост. Защото публиката обича това. Това си е да се забавляваш с хорските недъзи (може да е крайно изказване, но така го разбирам аз) , без да осъзнаваш, че с  този човек не трябва да се забавляваме, а да му помагаме. 

Но нали знаеш- колкото хора има , толкова са и гледните точки и виждания ;) 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Чак похвално за случая...

Похвално е не умението, а рвението! Умението се придобива, рвението или го имаш или си седиш и си мълчиш цел живот...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ямщик не гони лошадей :)

Опять гоню?! :)От това имам много лоши спомени. Не ми връщай лентата.

Всичко зависи от простолатите. Колкото по-прост простулат е простулирал простулатура токлус муй пой вийсок разряда

Пак на трето четене... Ми бръмчи ми някакъв филм. Държа купата със сладоледа. Стискам с устни лъжицата, да не я пльосна на лаптопата и се опитвам да мислъ... :DАма вденах де. Колкото си по-силно прост, толкова по-простичко трябва да се плъзгаш по простотията. Да ти идва отвътре едно такова... :lol6:

преди 5 минути, Лин написа:

Факт-да. Не малко извратено е, да се гледа как някой ,който според мен наистина има проблеми и се нуждае от специалист, се излага.  И освен , че има гледаемост, има и голяма доза насърчаемост. Защото публиката обича това. Това си е да се забавляваш с хорските недъзи (може да е крайно изказване, но така го разбирам аз) , без да осъзнаваш, че с  този човек не трябва да се забавляваме, а да му помагаме. 

Но нали знаеш- колкото хора има , толкова са и гледните точки и виждания ;) 

Именно. Аз за това се опитвам да помогна тук в една от темите да не се допуска стигане до там, но... Няма да ме бъде. Явно подрязвам крилата на бъдещия Хемингуей... :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера мечоците търкулнаха купата с каменните топчета в джем стора. После купихме торбички с камъни донесени от близката кариера да промиват злато. Хората милозливо бяха сложили парченца пирит и при всеки блясък имаше крясъци и подскоци. Накрая го обърнаха на просто къпане с мръсна вода от бъчвите за промиване. От там се озовахме в магазина за сапуни и свещи. Три мечока боядисваха фанелките с цветен восък докато правеха свещи. Да не съм чул някой да ми казва, че сапуните мият и чистят! Нагла лъжа! Това производство е по-мръсно и от свещарството! После теглихме дъфка... Купихме си  люти сосове. Люти фъстъци и люти бомбони. А като се преброи и каната с маргарити потребени със сестра ми. Деня беше повече от добър.

Мислите ми се въртят около бандата в момента. И мий мъчно. Но както казва татко, ако няма раздели, няма да има и събирания! Ей тъй...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, darkterminal написа:

Мислите ми се въртят около бандата в момента. И мий мъчно. Но както казва татко, ако няма раздели, няма да има и събирания! Ей тъй...

Ма много кратко.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щиляно , не закачай Джоржито!. Под слънцето има място и за Джоржановци и Джорджанки..:clown: Аз съм се забавлявала с него искрено и не смятам ,че съм извратена.. Човекът пее от сърце, мисля ,че е наясно с музикалните си умения, но не му пука от това... Може и да греша.Той си правеше любителски клипчета и толкоз.. Масата беше стъписана как може някой  да се изтъпани  и да си въобразява ,че може да пее. Ми ей тъй пък, може. Аз например нямам смелост :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опс топс пирвирдопс бабушка здорова

Опс топс привирдопс кушает компот

Опс топс привирдопс и мечтает сново

Опс топс привирдопс пережить налет

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, darkterminal написа:

Опс топс пирвирдопс бабушка здорова

Опс топс привирдопс кушает компот

Опс топс привирдопс и мечтает сново

Опс топс привирдопс пережить налет

Затриха ни клипчето. Мамка им.

преди 1 минута, Уиш... написа:

Щиляно , не закачай Джоржито!. Под слънцето има място и за Джоржановци и Джорджанки..:clown: Аз съм се забавлявала с него искрено и не смятам ,че съм извратена.. Човекът пее от сърце, мисля ,че е наясно с музикалните си умения, но не му пука от това... Може и да греша.Той си правеше любителски клипчета и толкоз.. Масата беше стъписана как може някой  да се изтъпани  и да си въобразява ,че може да пее. Ми ей тъй пък, може. Аз например нямам смелост :clown:

Да, да... Само дето има клип, професионално направен и вече минава за певец и т.н.

Нямам против някой да се забавлява. Но хора, напълно некадърни до профанизъм, когато с нокти и зъби си пробиват път, не считам, че трябва да ги улеснявам.

И веднага ще споделя защо...

В старата махала, от която се изместихме преди десетина години, имаше доста момчета на възрастта на децата. И когато мама ги пази, докато играят, опознава всички момченца на тази възраст.

Имаше буйни деца, имаше умни деца. Имаше и един, който така жестоко биеше и пребиваше за няма нищо децата, че не се знаеше в кой момент, докато си играе, може да те хлопне с някое паве по главата.

Преди няколко дни имаха събиране, защото си поддържат връзките момчетата, вече големи мъже. Когато се прибра сина ми просто не помня как стана въпрос и като попитах "Оня откачалник дойде ли", той ми отговори - Онзи откачалник завършва специализация за кардиохирург. Е, още не мога да го смеля. Детето си беше просто недобре психически. Разбираш ли.

Може просто да съм под това въздействие още. Ще ме разберете.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ву ист дус геселе

Ву ист ди штиб

Ву ист ди мейделе

Вемен хоб либ

Ут ист дус геселе

Ут ист ди штиб

Ут ист ди мейделе

Вемен хоб либ

Слушам им песните и се дивя. Такива разкошни песни, а такива издънки. Гръбнака на одеската (и не само) престъпност. Кор лексикона на руската феня. Седя си мисля и нямам думи. Парадокс... Какво да го правиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Merryl написа:

Да, да... Само дето има клип, професионално направен и вече минава за певец и т.н.

Нямам против някой да се забавлява. Но хора, напълно некадърни до профанизъм, когато с нокти и зъби си пробиват път, не считам, че трябва да ги улеснявам.

Не се учудвам, това за мен е вид експлоатация, затова  споменах  масата.. Вероятно са го емнали  и е на гребена на вълната. Но малко са хората които удържат и на това... пуста суета.

Мисълта ми беше, че нещата са двуяки...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Уиш... написа:

Мисълта ми беше, че нещата са двуяки...

Да. Двуяки са. За това си права и не споря.

Ама, когато човек си е прост, стои само на едната яка на двуякостта... :D

Общо взето като започна д-р Хаус и всичките ни некадърни лекари се разпознаха като негов прототип, само дето вместо да се опитат да работят като него, изкопираха само арогантността му.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, darkterminal написа:

Слушам им песните и се дивя. Такива разкошни песни, а такива издънки. Гръбнака на одеската (и не само) престъпност. Кор лексикона на руската феня. Седя си мисля и нямам думи. Парадокс... Какво да го правиш...

Е, като се има предвид, че съм човек, който обича Висоцки, съм наясно с тези парадокси. Само не разбирам защо трябва с гениалните изключения да сравняваме всеки саморасъл плевел.

Мамка му. Свърши ми сладоледа, а даже не разбрах.

преди 6 минути, Уиш... написа:

разваляш имиджа на простите... ще те поздравя с Отиваме на купоон:D

Стига бре. Как ти даде сърце да ни сравняваш. Ние сме в друга лига. :D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Merryl написа:

Е, като се има предвид, че съм човек, който обича Висоцки, съм наясно с тези парадокси. Само не разбирам защо трябва с гениалните изключения да сравняваме всеки саморасъл плевел.

Стига бре. Как ти даде сърце да ни сравняваш. Ние сме в друга лига. :D

аз ... нещо пак обърках ли? :shy11:

не ми говори за гениалност ,че като се сетя за Ван Гог.. времето е извратено... това си мисля. времето в нас.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Merryl написа:

...

...

На Сладолет и свършил сладолета. Хъхъхъхъ. Това вече си е пъръдогз!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Уиш... написа:

аз ... нещо пак обърках ли? :shy11:

Ми сравни ни с Джорджано и понеже е известен - си останахме по-прости и от него. Ама като каза Дарко, че по-простите са с по-висок разряд в простотията... да довършвам ли или ти се изясни... :lol6:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, darkterminal написа:

На Сладолет и свършил сладолета. Хъхъхъхъ. Това вече си е пъръдогз!

дали не е подбарала втория или има спирачки?:D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване