Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Merryl написа:

Ма казах ли ти аз, че няма да се връщам от пътя. Ам кое точно беше чумбер - онова дето се удря отзад или отпред на главата... Ка ш спъ ся... :lol6:

не помня дали не се изтряскваше кокалчето на средния пръст по главата на  жертвата, или  беше друга техниката :D

отзат или отпрет.. ох, сега аз шсе гътна...:D

преди 4 минути, darkterminal написа:

То унуй караконджул, а Даркото е мангасар. Черно, като черното Али и исцапано като на Алито на ченгенето задното му дупе :)

ан тъй ,  кажи и .. 6 по анатомия.винага съм казвала, че човек има две дупита, два носа и тнт..

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

малко чумбери си яла навремето ,Щилянооо :lol6:

пак нов пост , не е истина

е как ми се умъкна между постовете лисицата

провери ли печата  с какво е намазан преди да го оближеш :lol6:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Merryl написа:

Ма казах ли ти аз, че няма да се връщам от пътя. Ам кое точно беше чумбер - онова дето се удря отзад или отпред на главата... Ка ш спъ ся... :lol6:

Чумбер е обръч на бъчва (може и на каца, на буре на бадън, на ведро и т.н.). Когато съд от подобен тип не се ползва, той се разсъхва, чумберите му се разхлабват и има опасност да се разпадне(да се разпуа). Преди ползване, чумберите му се набиват за де се стегне и после се закисва, за да не пропуска. За туй майстор Лило в Изпит на Хайтов, викаше:

- Чумберчета мили байови дръжте се!

Да набеш чумберите някому означава да го стегнеш и да го върнеш в правия път.

Съвсем хъшлашки, чимбер викахме на удар с опънат среден пръст на ръката по челото. Едната ръка се слага с длан върху лицето на жертвата, като другата ръка опъва пръста за най-горната фаланга. След което го пуска и жертвата виква ОХ :)

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

Съвсем хъшлашки, чимбер викахме на удар с опънат среден пръст на ръката по челото. Едната ръка се слага с длан върху лицето на жертвата, като другата ръка опъва пръста за най-горната фаланга. След което го пуска и жертвата виква ОХ :)

А, е те това е техниката.!. Другото  се казваше   шок с ресто. :clown:  къв шок , кво ресто нямам идея, все бой по кратуната.. или по -модерен чимбер да е бил, знам ли:D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Уиш... написа:

А, е те това е техниката.!. Другото  се казваше   шок с ресто. :clown:  къв шок , кво ресто нямам идея, все бой по кратуната.. или по -модерен чимбер да е бил, знам ли:D

Имаше и традицион! Идва някой безотговорно подстриган в училище и без да подозира около него се реди опашка да му бие традиции. Традицията се пляска с цяла ръка по заголеното от подстригването място, така щото да се чуе гръмко, звънливо и сочно ПЛЯС. От там следва да се различават две традиции - предна и задна. При пляскането на предна традиция се произнася заклинанието "Като видиш голо чело - удари го смело", при задна традиция се произнасят словата "Като видиш гол врат - удари го да не те е яд". Традицията ударена без изказването на заветните слова се връщаше в троен размер на тоя дето е пропуснал...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Имаше и традицион! Идва някой безотговорно подстриган в училище и без да подозира около него се реди опашка да му бие традиции. Традицията се пляска с цяла ръка по заголеното от подстригването място, така щото да се чуе гръмко, звънливо и сочно ПЛЯС. От там следва да се различават две традиции - предна и задна. При пляскането на предна традиция се произнася заклинанието "Като видиш голо чело - удари го смело", при задна традиция се произнасят словата "Като видиш гол врат - удари го да не те е яд". Традицията ударена без изказването на заветните слова се връщаше в троен размер на тоя дето е пропуснал...

Заветните слова ги знам поотделно , но не и откъде идат... Смятай  какво лапане на мухи е падало още от ранно ученичество. То аз  не съм  и попадала под ударите на традициите поради някои генетични мои особености :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас до края на 1ви курс бях един от най-ниските в класа/курса. Сметай колко чимбери, шокове и традициони съм изял. Полека обаче минах 180те самтиметра и нещата си дойдоха от само себе си на място... Но от тугас ушеническите гаври ги знам наизуст :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си се сетил да пораснеш за ужаст на съучениците :D

виж  ти тия рибички , какви са милички

Пп.

преди 1 час, Merryl написа:

Ми нали за това недостатъците не са им попречили, защото са имали талант. Ама пък това с нотката е туше. :D

Мерилке, вие горе още на темата за правописта ли се въртите?... Казах ли ти, казах ли, как си знам?:D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, лесна е вашата......

Аз да му мисля с това отпускарстване, мхм

И за протокола: такъв обрат в изабелския сериал не бях очаквала. По всяка вероятност тази която е изклюкарила иска да заеме мястото в магазина. Така го виждам аз. Но ми се струва по-разумно Изабел да намери друг магазин на гаджето а не да му дава достъп до къщата си.

преди 10 часа, Merryl написа:

Бе кво сте пили тая вечер сички...

Аз ти казвам, че те, начетените, са те включили и теб в НАЩА група - на неначетените. :biggrin:

С нас си, с нас - Щиляна и другите прости

Аз лично бях на розе

преди 10 часа, Уиш... написа:

Щиляна и друитге прости , така ли се казва групата :lol6:

Нищо ново под слънцето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха... Уишоууу, видя ли, че има предни и задни удари по главата. Кво ми са прайш... :D

Обяснявам на ходжата, че ако лесковите обръчи са от припек сечени, ако са в мъзга цепени и са в дъждовна вода киснати, те са много жилави и яки. :D

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, darkterminal написа:

В Провадия му викахме

"Ботевско чело / капитански врат"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Merryl написа:

Ха-ха-ха... Уишоууу, видя ли, че има предни и задни удари по главата. Кво ми са прайш... :D

Обяснявам на ходжата, че ако лесковите обръчи са от припек сечени, ако са в мъзга цепени и са в дъждовна вода киснати, те са много жилави и яки. :D

Пък аз от Хайтов нищо не мога да цитирам. Сичко ми е като музика в главата. Светла му памет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, darkterminal написа:

Ан така! Те за това и тази техника се казваше "да ти набият чумбера"... :biggrin:

Това за подстриганите момчета си го спомням и аз. Обикновено се случваше сутрин при ведрината. А ведрината ни беше пет обиколки на плаца, който беше с двеста метрова писта за бягане. Направо си умирах за ведрината. Изпотиш се като прасе и после шест часа душиш запотени, хормонясали, пъпчиви тийнейджъри. Ама и по наше време е било пълно с простотии. Баси.

Ааа, имаше време, когато на Хайтов почти целите Диви разкази ги знаех наизуст. Имаше разкази, от които се попикавахме.

https://chitanka.info/text/29544-strah

преди 1 час, emmi написа:

Ох, лесна е вашата......

Изабел да излезе веднага от профила на Еми... :D

Всъщност аз очаквах точно този резултат, но ме изненада начина, по който се стигна до там. А за клюкарката не се знае дали иска магазина или и тя иска Изабел. Баси.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Trichocephalus написа:

Добрутро .

8992a1f668bfbab76dbd25e3dc707a5a.jpg

Вече работим и мразим emmi.

Това окото на розовия покемон ли е?

преди 45 минути, Merryl написа:

Ае, вие по какви теми ходите?????

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че аз отскачам и нагоре. Вчера писах в темата на един млад Хемингуей. Имахме един учител по физическо, на кого лафа му беше - бързо разбираш, ама дълго трябва да ти се обяснява. Ама хак ни е, щом не си стоим тука.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Merryl написа:

Нали знаеш, че аз отскачам и нагоре. Вчера писах в темата на един млад Хемингуей. Имахме един учител по физическо, на кого лафа му беше - бързо разбираш, ама дълго трябва да ти се обяснява. Ама хак ни е, щом не си стоим тука.

Аз се качвам нагоре само ако нещо съм се чалдисала временно:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Merryl написа:

....

Изабел да излезе веднага от профила на Еми... :D

Всъщност аз очаквах точно този резултат, но ме изненада начина, по който се стигна до там. А за клюкарката не се знае дали иска магазина или и тя иска Изабел. Баси.

преди 1 час, emmi написа:

...

И за протокола: такъв обрат в изабелския сериал не бях очаквала. По всяка вероятност тази която е изклюкарила иска да заеме мястото в магазина. Така го виждам аз. Но ми се струва по-разумно Изабел да намери друг магазин на гаджето а не да му дава достъп до къщата си.

...

Баси! А ас си мисля, че следя сериала отблизо.... Де ги читете тес анадолски драми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Баси! А ас си мисля, че следя сериала отблизо.... Де ги читете тес анадолски драми?

Те тука толкова сюжетни линии и драматургии се преплитат, че ти е простено.

Аз като отсъствах толкова време найш колко съм изпуснала от тази драма. Хем Емата ме вкарва в час, хем пак не съм сигурна дали съм наясно... :D

Ам, най-интересно е, че се опитваме да предугадим нещата и да даваме акъли в движение... Ми, взели сме го присърце. :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иииии... Мерси... Някак си съм ги испустнал тия сраници...

П.П. Щом срах и срес се пишат бес Т, начи и сраница пак се пише бес Т. Не ли?

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа... :biggrin:

Ай, ас дърпам щепцела, защото трябва да свърша някои работи, а жегата ще ме настигне.

На Даркото - приятни сънища.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване