Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 13 часа, Merryl написа:

...

Е, ти па. Пак четка себе си. Такъв е правопистен Йода, че най-сетне ни направи джедаи... :D

И на мен това са ми любимите учители - туй Йода, туй Спирта, туй Сапуна - бе целата аптека са ми приятели - джедаи! Лошото е само, че ас съм от нинджите! Те изскачат изневиделица отвсякъде изведнъж и убиват всичко, което шава. Ако нещо шавне още веднъж, го убиват пак!

преди 12 часа, Merryl написа:

:D Зайко плаши ли се от теп или си си ти...

Ти да видиш. Получавам неска ненадейно обаждане:

- Тати, ще ти кажа нещо, ама няма да се ядосваш. - мечето се договаря предварително...

- Бързо, казвай какво си направил. - сърцето ми вече се свива. Видях си къщата в пламъци...

- Ами обръснах си косата. - тук мечо иска да каже, че си е обръснал главата...

- Нали, няма да ми се караш? - на мен ми падна камък от сърцето.

- Ъ! Ми за какво да те бия, те косата и главата са си твои...

- А мама, какво ли ще каже. - в моменти като тези, Кибритената Клечица е много серт, ще си го отнесем двамата с мечето като стой та гледай...

- Ми ще и стане лошо, и ще се разплаче.

Няколко часа по-късно се прибирам и ти да видиш каква картинка ме чака вкъщи. Мечето... Всъщност Яйцето... Абе една розова кратунка с оранджова тениска ми се хили, върти пръчка и се прави на Енг от Аватар. А Кибритената Клечица, намусено е скръстила ръце. Ние с Енг се кикотим, а Катара фучи и се дразни. Ей тъй. Та като казахте подстригване да знаете, че не минават безобидно тес неща. Внимавайте!

преди 12 часа, Merryl написа:

...

Ама аз щи напомням за правия път... Много е гадно така да си прехвърляш сърбежа на мозъка и на друг... :D

Стига с тос праф прът! Няма такова нещо! Прикаските са за Средния Прът и туй то! Ся кат гледам, ноф персонаш се запътил да влиза там...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

преди 46 минути, darkterminal написа:

Ти да видиш. Получавам неска ненадейно обаждане:

Те тия обаждания наистина могат да доведат човек до припадък. Докато се стигне до случката, човек само си казва - щом се обажда, значи е жив.

Аз се самоподстригах само един път в детската градина. То пък беше точно за Нова година и имам снимки с Дядо Мраз с остриганата капацуна... Ей така, за увековечаване. Иначе от абитюренцката нямам снимки... :biggrin:

А Уишата не я мисля. Тя има толкова много материал, че виж кво вика - по-рошава станала след подстригването. :clown:

Цитат

Стига с тос праф прът! Няма такова нещо! Прикаските са за Средния Прът и туй то! Ся кат гледам, ноф персонаш се запътил да влиза там...

Ся. Само да уточним, Учитилю! Средния Прът наистина ли е Среден Прът или правилно написан Среден ПръСт. :biggrin:

След срах, срес и порасТна, се обърках.

Е, ама голям съм ГЗ. Вчера ни похвали, днес са злагам.

Добро утро де!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Merryl написа:

Те тия обаждания наистина могат да доведат човек до припадък. Докато се стигне до случката, човек само си казва - щом се обажда, значи е жив.

Аз се самоподстригах само един път в детската градина. То пък беше точно за Нова година и имам снимки с Дядо Мраз с остриганата капацуна... Ей така, за увековечаване. Иначе от абитюренцката нямам снимки... :biggrin:

А Уишата не я мисля. Тя има толкова много материал, че виж кво вика - по-рошава станала след подстригването. :clown:

Ся. Само да уточним, Учитилю! Средния Прът наистина ли е Среден Прът или правилно написан Среден ПръСт. :biggrin:

След срах, срес и порасТна, се обърках.

Е, ама голям съм ГЗ. Вчера ни похвали, днес са злагам.

Добро утро де!

Средният Прът е едно такова нещо, че може да среден пръц, а може и да не е. Може да е стредна пръст, но по-скоро е спреден на ръст, а може и да не е. Но не може да те срах Сетния Прът, защото срах лозе празни. Предния Пръзд обаче е друг един такъв, че Нагаджуна го е размаха пред Края на Магите и е бил бит по средата на главата с нещо като прът. От там и Средния Път!

П.П. Те затуй Енг Сока се хилиха до безумие, щото и Сока като малък се е окрасивявал с подстрижни пръцедури  по главата :)  А днес моят собствен наследник :):):)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти с тоя срес, срах и среден прът може да откараш на цяла страница като примера с Кака Кина край курника... Веднага са сдавам без бой и притензии и само се хиля... :D

На съседите ремонтаджии им свърши частта с резачката и ся едно хлапе хвърля пиратки. Болничко е и не е на градина и не може да му се каже и копче. Чакам трета серия да видим някой друг ще измисли ли нещо след пиратките... или да се фключвам ас с моя номер. :biggrin:

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Средния път аз съм го измислил.

В Испания и в Аржентина, хората правили стачки на средния път. Четох някъде. За да докажат средния път работниците започвали да изпълняват точ в точ предписаните правила и технологии. Без да се съобразяват с нищо друго и без да проявяват никакво разбиране на средния път и самоинициатива. Резултатите били същите както и стачките на обективната истина (неподчинение).

Бизнеса се скапвал, ако чорбаджията не отиде на преговори, както в единия, така и в другия случай.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така

Излязоха списъците

Офециално имам и студент по медицина за отглеждане

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Trichocephalus написа:

Планът е да си ходя от тук, като ми дойде смяната .

След това до обяд планът е да таковам хората в ортопедия , следобяд да поспя , а довечера да съм нощен в моето си отделение.

Какво ще рече на медицински жаргон "да таковам хората"?!!! Нещо ще им се прави на пациентите то се подразбира ама ...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Какво ще рече на медицински жаргон "да таковам хората"?!!! Нещо ще им се прави на пациентите то се подразбира ама ...!

Те като заспят.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си за една студена ракия домашна джанкова, ама засега само си мисля и си пия биричката:lick lips: Ха, наздраве!:)

П.П. Къв е тоа дебел щрифт – тоа сайт пак нещо се е бъгнал:no-no:

Редактирано от karadzha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, karadzha написа:

Мисля си за една студена ракия домашна джанкова, ама засега само си мисля и си пия биричката:lick lips: Ха, наздраве!:)

П.П. Къв е тоа дебел щрифт – тоа сайт пак нещо се е бъгнал:no-no:

Ние поляхме градината, разкарахме лака от следващия стол и вече е готов за шкурене. Но тази процедура е планирана за утрешния ми отпускарски ден. А сега следва палене на барбекю. Една скумрийка сме си нагласили да похапнем...

Редактирано от emmi (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем, относно шкурене, охх шлайфане, иначе било да му даде таковата, ми каза  един адвокаддд

Ако знаеш колко неща съм изшкурила, получиха се прекрасно

Охх ,изшлайфала, мале

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, vivilon написа:

Ем, относно шкурене, охх шлайфане, иначе било да му даде таковата, ми каза  един адвокаддд

Ако знаеш колко неща съм изшкурила, получиха се прекрасно

Охх ,изшлайфала, мале

Много успокоява

Сега правя шест виенски стола - разглобяват се, лака се маха с препарат, после всичко се шкури на ръка и се сглобява.

За сега го мисля само с лек слой безцветен мебелен лак защото се появи страхотно дърво под слоя байц и лак и ще е грехота да го скрия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Trichocephalus написа:

почнахме последното за месеца нощно дежурство.

Това е защото месеца свърши, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, emmi написа:

Така

Излязоха списъците

Офециално имам и студент по медицина за отглеждане

Наздраве за хубавия повод, Емчик.:cheers:

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Това е защото месеца свърши, нали?

ми.... :shy11:

За другия графикът ми е у-бий-ствен : 17 дежурства в реанимация, от тях 5 ще са 24 часови. + 7 дежурства тук, в моето си отделение, + 13 дни с първи смени ( които никой не може да каже в колко часа ще свършат ) -  в ортопедия. Грубо сметката  е (17х12)+(7х12)+(13*7) =204+84+91=379 часа при норма за месеца 23 дни х 7 часа = 161. Кеф, не ли ?

ОБАЧЕ -  от 29-ти август някой ще излиза в от-пуск-ааааа :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

За другия графикът ми е у-бий-ствен : 17 дежурства в реанимация, от тях 5 ще са 24 часови. + 7 дежурства тук, в моето си отделение, + 13 дни с първи смени ( които никой не може да каже в колко часа ще свършат ) -  в ортопедия. Грубо сметката  е (17х12)+(7х12)+(13*7) =204+84+91=379 часа при норма за месеца 23 дни х 7 часа = 161. Кеф, не ли ?

Док, за подагра какво би изписал освен милурит?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BreakPoint написа:

Док, за подагра какво би изписал освен милурит?

Строга диета , забравяш за дробчета с лук, свински мъдури, шкембе чорба, хайвер, бъбречета, език и въобще -всякакви субпродукти.Боб, леща - също. Горчица, чер пипер - забравяш за тях, забравяш за всякакъв алкохол.Много е важно пиенето на поне 2,5 литра вода дневно, за предпочитане алкални води- горнобанска или хисарска. като медикаменти - Аденурик -  80 мг, като за начало, а дозата се титрирта до ефект.

Но никакво лекарство няма да помогне ако не се спазва диета и не се пие много вода !

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Trichocephalus написа:

Строга диета , забравяш за дробчета с лук, свински мъдури, шкембе чорба, хайвер, бъбречета, език и въобще -всякакви субпродукти.Боб, леща - също. Горчица, чер пипер - забравяш за тях, забравяш за всякакъв алкохол.Много е важно пиенето на поне 2,5 литра вода дневно, за предпочитане алкални води- горнобанска или хисарска. като медикаменти - Аденурик -  80 мг, като за начало, а дозата се титрирта до ефект.

Но никакво лекарство няма да помогне ако не се спазва диета и не се пие много вода !

Благодаря ти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Уиш... написа:

Наздраве за хубавия повод, Емчик.:cheers:

Ти само му погледни графика на Док... не знам да се радвам ли, да плача ли.....

преди 7 часа, Trichocephalus написа:

Аха, ще излизат. Ако оживеят.....

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Аха, ще излизат. Ако оживеят.....

Е, щом оживяха през юли ?

А добро утро на всички - аз си очаквам смяната и мисля да изчезвам от тук и да се отдам днес изцяло на тихи домашни забавления и мразене на Emmi :)

Установявам с ужас, че старите хора са прави - от горещото кафе мъжът става 2/3 импотентен, баси !

Току-що си изгорих ръката и езика :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

да се отдам днес изцяло на тихи домашни забавления и мразене на Emmi :)

Ние си пием кафето на верандата и планираме дневните маршрути за родопската ни епопея

Чудните мостове

Белинташ

Караджов камък

Триград

Ягодинската пещера

Орлово око

Каньона на водопадите

Надсвирването в Гела

Рожен обсерваторията и пампоровските околности

Планетариума в Смолян

Пещерата Голубовица

Абе............

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, emmi написа:

Ние си пием кафето на верандата и планираме дневните маршрути за родопската ни епопея

Чудните мостове

Белинташ

Караджов камък

Триград

Ягодинската пещера

Орлово око

Каньона на водопадите

Надсвирването в Гела

Рожен обсерваторията и пампоровските околности

Планетариума в Смолян

Пещерата Голубовица

Абе............

Ще Те заболят белите крачета от ходене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване