Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (сезона на козунаците, дините и сафрида)

Препоръчан отговор

преди 4 минути, emmi написа:

Нямаш си на идея колко неща могат да се направят от счупени столове

Миии... :shy11:Аз бих направила с тях това, което и Док. Виж Уиш веднага ще те хване за ръчичка и ще полети с теб към всички възможности на счупените столове. :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Свободно от стискането на палци във вторник - казах аз, че ще се изненадваме  Имам си син и дъщеря 

Днес ранихме акулите... Позяпахме морските дракони... И се поплицикахме във вълните... Мечо става все по-добър с буги борда, а ас видно е ще чакамда

Публикувани изображения

преди 20 минути, Merryl написа:

Миии... :shy11:Аз бих направила с тях това, което и Док

Ужас!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото повече чета форума в последно време, толкова повече се убеждавам, че късият ум е с дълъг език.
А липсата на ум е с най-дългия.

Тук явно се провежда световно първенство за най-дълъг език и борбата е жестоко оспорвана.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

Ужас!

Ти кога ще стягаш багажите. Айде да хващаме пътищата по света и у нас.

Надявам се тази година да се върна по с време след ваканцията. Дарко ще ми бие чумбери, ако този път не взема лаптопа и не се свързвам с централата. :biggrin:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, emmi написа:

Бошкееее, да изгори той виенски столове! Кощунство!

Ето , горе-долу именно така реагира жена ми, когато изгорих обувките и преди време, че и още помни :D

Наздраве :beer:

преди 1 минута, algor написа:

А липсата на ум е с най-дългия.

и аз те обичам, нали знаеш :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Тук явно се провежда световно първенство за най-дълъг език и борбата е жестоко оспорвана.

Всички са първи ред първо място. На никой не може да се отнеме първенството с лека ръка. :D

преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Ето , горе-долу именно така реагира жена ми, когато изгорих обувките и преди време, че и още помни :D

Обувките! Тя хубаво е реагирала само така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

и аз те обичам, нали знаеш 

Не се ли замисли как би изглеждал задник с език?
И въпросния задник с език има ли мнение или просто езиковата му култура ще стига само до задника?

пп. Не говоря за език в задник - тази картинка я гледам наоколо отдавна.

преди 4 минути, Merryl написа:

Всички са първи ред първо място. На никой не може да се отнеме първенството с лека ръка. :D 

Привилегията за първия ред не е ли на инвалидите?

Макар, като се замисля, всичко си идва на мястото така...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, algor написа:

Не се ли замисли как би изглеждал задник с език?
И въпросния задник с език има ли мнение или просто езиковата му култура ще стига само до задника?

пп. Не говоря за език в задник - тази картинка я гледам наоколо отдавна.

Говориш на човек с опит пък и ти! Той не само знае, но е и виждал задник с шише, задник с дезодорант, задник с мамул, задник с риба, задник с чене, колко му е да от там да си изведе вида на изглед на задника с език...

преди 11 минути, Merryl написа:

Ти кога ще стягаш багажите. Айде да хващаме пътищата по света и у нас.

Надявам се тази година да се върна по с време след ваканцията. Дарко ще ми бие чумбери, ако този път не взема лаптопа и не се свързвам с централата. :biggrin:

Искаш пак да се притецняваме ли? М?

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

82a4fc896585be21b2efd0c9f4b412a0.jpg

преди 20 минути, emmi написа:

Ужас!

Стига де - я виж колко имам още

и за разлика от твоите - аз моите съм си ги възтановявал с ЛЮБОВ, три вида шкурка, лак и т.н. :ass:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, darkterminal написа:

Говориш на човек с опит пък и ти! Той не само знае, но е и виждал задник с шише, задник с дезодорант, задник с мамул, задник с риба, задник с чене, колко му е да от там да си изведе вида на изглед на задника с език...

Иии! Тъкмо щях да излизам. :biggrin:УжасТ!

Той Доктора днес така извъртя нещата, че по пътя на логиката го докара, че въртенето на земята зависи от Задниците. Ся турихте и език на задниците.

Опитвам се да си го представя и с клизма. И с език. Баси.

преди 3 минути, darkterminal написа:

Искаш пак да се притецняваме ли? М?

Дано не дам повод за това.

Еееййй, Емата ако знае, че същите такива столове, при това с подлакътници и с едни релефни изображения като на трефата съм изхвърлила и ас. Шест на брой.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас кат виден форумен гъс, най-отговорно заявявам, че въртя земята и че без мен земята не би се въртяла така, както се върти с мен...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас кат виден форумен гъс, най-отговорно заявявам, че въртя земята и че без мен земята не би се въртяла така, както се върти с мен...

:DThe One! За туй ти танцуваме наоколо като едни Тини Търнърки... :biggrin:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Merryl написа:

и с едни релефни изображения като на трефата

тия , с релефите не са оригинални.

имало е мода през 50-сетте да правят такива столове тук, в Бг, но не са с добро качество.

Виж с подлакътници искам и аз, тъй като единият , дето не ставаше за нищо освен за котела беше единственият ми подобен екземпляр, а аз много уважавам столове с подлакътници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Ти си само форумен, а аз съм глобален гъссс.
Искаш ли да видим кой е по-по-най?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Merryl написа:

:DThe One! За туй ти танцуваме наоколо като едни Тини Търнърки... :biggrin:

Черното Али, с лице по-черно от дъното на сапунджицки котел сей трогнало до дъното на скъсаното си панталон. И как няма да съ трогне, кугату самото Тина Търнър да върти кючеци прет Алито, да му мета гюбеци а систе и да играят като прасенца ф чувал прет учите му. Машалла Тино. Машала Търнър...

преди 4 минути, algor написа:

Ти си само форумен, а аз съм глобален гъссс.
Искаш ли да видим кой е по-по-най?

На кфо шсе мерим? На обем? На цепка? На миризливост? На пъпчивост? На окосмяване? На цвят? На форма? Казвай да се знае отнапредзе, като как ш'се мерим доназадзе...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

На кфо шсе мерим? На обем? На цепка? На миризливост? На пъпчивост? На окосмяване? На цвят? На форма? Казвай да се знае отнапредзе, като как ш'се мерим доназадзе...

Аз ти предлагам да викаме журито и да се почваме.
Нема кво да се чудим - ше се мерим на сялото параметър.

Преди да почнем да те питам - гъзъ влиза ли ф лицето?
Да знам колко цепки имам, не за друго...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, algor написа:

Аз ти предлагам да викаме журито и да се почваме.
Нема кво да се чудим - ше се мерим на сялото параметър.

Преди да почнем да те питам - гъзъ влиза ли ф лицето?
Да знам колко цепки имам, не за друго...

Спорет средния прът туй куйето влиза ГЗ, дефакто е влезнало и ф лицето. Спорет което ще рече, че ГЗ влиза ф лицето, а не лицето ф ГЗ. От там, само една цепка се брои за гъзна цепка. И само тайзи цепка мойже дай сай мери!

Викай журито ти, а ас отивам да си снимам благородното продължение на гърба върху ксерокса и да пращам задочно за оценка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ъ???

Haemorhoides , както викат по наше село :beer:

А небето е изпълнено със звезди в момента , хубаво е :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

На език! :lol6:

преди 4 минути, Trichocephalus написа:

А небето е изпълнено със звезди в момента , хубаво е :)

Доктора и романтико сумрачна нотка вкарва за фон на състезанието...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Merryl написа:

На език! :lol6:

Е, значи съм загубил. Ас с езиците съм много зле!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, значи съм загубил. Ас с езиците съм много зле!

Ми така каза на предната страница Алгор. Имало и задници с езици... Някаква нова модификация. Чак се зачудих как се прави клизма на такъв ГС, ама викам много да не си моря акъля... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване